İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Seymen Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Seymen Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Hursan Metal firmamız ile Avrupa yakasında hizmetimize devam ediyoruz. Silivri Seymen mahallesi hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız. Seymen mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz Güncel Silivri Seymen hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız.

İstanbul Silivri genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip göndermekteyiz İstanbul hurdacı olan firmamız hizmetinizdedir. Silivri hurdacı firması olarak Seymen mahallesinin tümümünde hurdacılık yapmaktayız. Silivri Seymen mahallesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız.

Çok miktarda hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hali hazırda Silivri şirketleri içerisindeyiz. Fakat Silivri Seymen mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Seymen mahallesinde 2.el ofis mobilyası ve hurda ticareti yapıyoruz Her nevi hurda satışı sebebiyle aramanız yeterlidir.

Seymen Mahallesi Hurdacıları

Seymen hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Seymen mahallesinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her türlü hurda satışı sebebiyle telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul ilinin naif mahallesi Seymen daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Seymen mahallesinde değil, tüm şehirlerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Silivri hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Seymen mahallesinde hurda ve 2.el ev eşyası alan yerler içinde hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizde! Seymen bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizin ve bizim geleceğine yatırım yapıyoruz.

Seymen Hurdacı Numarası

Seymen hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Hemen arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatı öğrenmek üzere bizleri aramanız gereklidir. İstanbul Silivri Seymen hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Seymen Hurda Bakır Alım Satımı

Seymen mahallesi bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan Seymen hurdacı firmamızı tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alanlar içerisindeyiz. Buradaki Seymen bakır ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. İstanbul Silivri Seymen bakır hurdası alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Silivri Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgi var. Seymen içinde hurda bakır alıyoruz.

Seymen Krom Hurda Alanlar

Sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı sayfamızı ziyaret ederseniz mükemmel olur. Nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz.

Seymen Sarı Hurdası Alım Satımı

Seymen mahallenin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denmektedir. Müşterilerde kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Daha kesin bilgi edinmek için hurda pirinç sarı alan yerler konuya göz gezdirebilirsiniz.

Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu neden ile Seymen Mahallesi hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. İstanbul Silivri Seymen hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanında hurda sarı bronz araiş hurdası alımında en doğru fiyatları veriyor.

Seymen Hurda Alüminyum Alım Satımı

Sitemizde bulunanhurda alüminyum metini ziyaret edin. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz. Seymen bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları teknolojik aletlerle yapıyoruz. Silivri Seymen alüminyum hurda alan firmalar arasında lideriz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası almak için telefonlarınızı istiyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz.

Bizlere verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz.

Seymen Demir Hurda Alanlar

Seymen etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatları edinmek için şimdi arayın. Demir hurda fiyatı gönderimize göz atabilirsiniz.

Firmamız Seymen mahallesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı yazısını okusanız mükemmel olur. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı için nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde en çok çıkarılan metaller arasındadır. Burada yer alan Seymen demir hurdası kilo fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz.

Seymen Mahallesi Hurda Alanlar

Hurda çelik almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda zamak, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep beraber kârlı ticaret yaparak sürekli kazançlar edinmeyi prensip edindik. İstanbul Silivri Seymen mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapan Hursan Metal her tür hurda atık alıyor.

Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, inşaat demiri, kurşun ve sarı hurda alımında yükseltilmiş fiyat listesi veriyoruz. Seymen hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Seymen mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Hurdanızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin piyasa değerleri düşmektedir. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Seymen Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Seymen mahallesi etrafında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar makalesine göz atın. Sitemizde yer almakta olan İstanbul Avrupa Yakası Silivri Seymen mahallesi hurda çinko levha ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma gönderimize kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için firmamızla irtibata geçin.

Seymen Kurşun Hurda Alanlar

Cevher halindeki kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler bağlantısının linkine tıklamalısınız.. Seymen kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki İstanbul Silivri Seymen hurda kurşun fiyatları az önce güncellenmiştir. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir. Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası alıyoruz.

Seymen Hurda Kablo Alanlar

Seymen Mahallesi hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Bir de fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır.

İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Silivri Seymen bakır kablo fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Genel olarak yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satanlar hemen arayın. Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

İstanbul Silivri Seymen etrafında bolca edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar konuya bir göz atın. Hurda kablolar telindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden daha yüksek teklifler sunuyoruz. Seymen hurdacı firma olarak genellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alımı yapmaktayız.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Seymen hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Adresten hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İstanbul Silivri Seymen mahallesinin tamamında hurda kablo alan firmayız.

Seymen Hurda Sac Alımı

Sac hurda alıyoruz. Seymen bölgesinin tümünde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ton fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile. Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Seymen Mahallesi Klima Hurda Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Seymen etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hurda klima Seymen mahallesi bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır.

Seymen Moloz ve Hurda Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Silivri Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan araziye taşınıyor.

Seymen 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla işi bırakan esnaflardan almış olduğumuz Yıkılmış apartman binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alan yerler arasındayız. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, boya makinesi, alçı mikseri 2.el iskele, ikinci el plywood bulunur.

Seymen Mahallesi Hurda Jeneratör Alımı

Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacılar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Seymen Nikel Hurda Alan Firma

İstanbul Silivri Seymen mahallesinde %95 ve %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası, turbo nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alımı yapılırken gayet dikkat ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirlidir. Seymen nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Seymen Mahallesinde Cam Hurda Alan En Yakın Firmalar

Seymen etrafında cam hurda alan yerler arasındayız. Son zamanlarda şeffaf ve renkli çıkma oto camı, gazoz benzeri cam hurdalar bulunmaktadır. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir.

Seymen İkinci El Eşya

Kısa süre kullanılmış ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamıza ait numaralarla iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Değerinden ekonomik fiyata titizlikle kullanılmış, 2. el ev eşyası satabilirsiniz. İkinci el büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları mevcuttur. Çok az 2el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki oturma gruplarını yerinden almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat uygulanmaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alım satımı konusunda detaylı bilgi gönderilmiş olan yazıya ulaşınız

Seymen Hurda Araç Alan Firma

Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazen Seymen etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Fakat araç hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda otomobil, hurda yük vagonu, çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda motor için istediğiniz an arayabilirsiniz.

Seymen Plastik Hurdası Alan Firma

İstanbul ve Seymen mahallesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seymen hurda plastik alımı yapan firmalar arasında bulunan Seymen hurdacısıyız. Sayfamızdaki İstanbul Silivri Seymen plastik hurdası fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda naylon poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz.

Seymen Hurda Akü Alan Yerler

Akü başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Akü içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Hurda akü kilo fiyatı bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Bu sebep ile firmamız ve benzeri kendi içinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar kuru ve sulu akü alan fabrikalar içindedir. Kullanımdan sonra atıl haline gelen akülere hurda akü deniliyor. İstanbul Hurda akü fiyatı linkine tıklayınız. Araçlarda enerji ihtiyacı amacıyla kullanılır.

7/24 Açık Seymen Hurdacı Firması

2006 senesinden bugünlere değin hurdacılığa sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Seymen mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan adresinize gelmekteyiz. Sektörün verdiği kurumsallaşma vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

En Yakın Seymen Hurdacı Telefonu

Seymen hurdacı olarak yerinden hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz. Seymen en yakın hurdacı servisi ile hurda alımında istediğiniz yere gelmekteyiz. Bu sebeple hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Seymen mahallesinin çevresinde hizmetler ediyoruz. Hursan Metal olarak Seymen mahallesinde her türlü hurda malzeme satımı işleri yapıyoruz.

Seymen Mahallesinde Fabrika Sökümü

İstanbul Avrupa Silivri Seymen fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökümü yapanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. Evvela yıkılacak taşınmazın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik.

Seymen Karton Hurda Alım Satımı

Hurda karton, kağıt alım satımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Silivri Seymen Mahallesi karton hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız Bölgede renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle size çok daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz. Yüksek kilo fiyatlarıyla hurda kuşe kağıt, hurda peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Seymen hurda kağıt alan yerler içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetlerle ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz.

Seymen Mahallesi Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenmesi gereken dairelerin uygun biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda malzeme bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım yapılırken istenen tüm güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

Seymen İkinci El Hurda Raf

Sitemizde yer alan Seymen Mahallesinde raf hurdası kg fiyatını abonelerimize günlük ulaştırıyoruz. Hurda raf ton fiyatıraf hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla sayfasının olduğu linke tıklayınız. Seymen 2. el raf hurdası alımı nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan elbiseciler tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, orta reyonlar, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi 2.el market rafı satanlar arasındayız. Hurda depo rafı alıyoruz. İstanbul Raf hurdası fiyatı makalemizi ziyaret ediniz.

Seymen Hurdacı Sitesi

Çok daha iyi bir şehir için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Seymen hurdacılar sitesi içinde bulunan hurdacı firmamız aracığıyla atık hurda alım hizmeti ediyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

Seymen Hurda Kumaş Alanlar

Seymen etrafında hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında arzu ettiğiniz yere personellerimizi gönderiyoruz. Kumaş fire hurdası almaktayız. Kiloyla hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alıp satmaktayız.

Defolu ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş satmak amacı ile firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Seymen kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içinde en yüksek fiyatı vermekteyiz. Bu sayfadaki Seymen kumaş hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız.

Seymen İkinci El Mutfak Aletleri Alan Hurdacı

Kısa zaman kullanılan mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah altı iki kapaklı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte 2. El lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, davlumbaz, krom evye, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi set üstü mekap vb endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. 2.el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir.

Anlık Seymen Hurda Fiyatları

Kesin ton fiyatlarına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Şundan fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsasından daha fazla teklifler ödüyoruz. Seymen hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı piyasada hızlı bir biçimde güncelleniyor. Sayfamızdaki hurda fiyatları konuya bir göz atabilirsiniz

0 (535) 043 31 17