İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Semizkumlar Hurdacı Hurda Fiyatları

Semizkumlar Hurdacı Hurda Fiyatları

İstanbul Silivri Semizkumlar hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Semizkumlar mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz. Avrupa yakası Silivri Semizkumlar mahallesinde hurda malzemeler ve kullanılmış ofis mobilyası alımı için peşin ödeme yapıyoruz Semizkumlar mahallesinde hurdacı olarak hurda eşya alıyoruz

Avrupa yakası bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla Semizkumlar mahallesindeki her sokağa geliyoruz Hursan Metal olarak İstanbul Silivri Semizkumlar mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok miktarda hurda malzeme alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Günlük İstanbul Silivri Semizkumlar hurda fiyat listesiyle alım yapıyoruz.

İstanbul hurdacıları içerisindeki Hursan Metal hizmet vermeye devam ediyor. Semizkumlar mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Aslında İstanbul Silivri firmaları içindeyiz. Ancak Semizkumlar mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Her nevi hurda alıyoruz.

Semizkumlar Hurdacı Firma

Silivri Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşümde kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun doğaya ve iklime vereceği zararın önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bir metal cevherinin madenden kazılarak hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. Hammaddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Hurdaların geri dönüştürülmesi 90/100 çok az azdır.

Büyük bir İstanbul Silivri geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bir kaçı yeterli gözüksede artan nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaktadır. Atık metali geri dönüşümü doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek zamanlara aktarmaktayız.

Yurdumuzda senelik olarak 100 bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton evsel atık atılıyor. Çöpe atılmış olan malzemelerin yüzde 43’ünü kağıt türleri, yüzde 27’sini plastikler, yüzde oniki’sini cam hurdaları, %4 civarını metal malzemeler oluşturuyor. Maatteessüf, bu kıymetli atıkların 4/5 dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye 1 milyar 6 yüz milyon Türk Lirası zarar veriyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Semizkumlar bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğini koruyoruz. Semizkumlar mahallesi çevresinde hurda ve 2.el eşya alan firmalar arasında hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi demir hurdası satmak için telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz. İstanbul Silivri hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda eşya alımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Semizkumlar hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Semizkumlar bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezinin hızla büyüyen mahallesi Semizkumlar 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Semizkumlar için değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Semizkumlar Hurdacı Numarası

İstanbul Silivri Semizkumlar her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasında yer alıyor. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak sebebi ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Semizkumlar hurdacı telefonu sayfamızın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Boşa zaman harcamadan arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Semizkumlar Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firma

Semizkumlar bölgesinde bakır hurda alıyoruz. Bakır alan Semizkumlar mahallesinde hurdacı firmamızı kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bu sayfadaki Semizkumlar yanık bakır hurdası ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır. İstanbul Silivri Semizkumlar hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Semizkumlar hurda bakır fiyat listesi için iletişim numaramızı arayın. Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Semizkumlar Mahallesinde Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Krom hurda alan hurdacı firmalar paylaşımını gezmelisiniz. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Semizkumlar Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır. Bu yüzden Semizkumlar mahallesi sarı hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri kıymetlidir.

Sarı hurda alanlar hakkındaki metini okuyabilirsiniz. İstanbul Silivri Semizkumlar hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Semizkumlar bölgesinde sarı pirinç hurdası alıyoruz.

Hurdacı firmamız bu hurdaların alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz alımında piyasaya hakimdir. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası denmektedir.

Semizkumlar Mahallesi Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek yapıyoruz. Semizkumlar mahallesinin tümünde alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır. Alüminyum alan hurdacılar içeriğiyle paylaşılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda satanların yardımıyla durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Silivri Semizkumlar alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda Semizkumlar hurdacılık firmaları arasındayız.

Semizkumlar Mahallesinde Demir Hurdası Alan Hurdacılar

Anlık demir hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile Semizkumlar hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda kilo fiyatı gönderisine bakınmak istersiniz. Semizkumlar mahallesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. Semizkumlar mahallesinin tüm caddelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Silivri Demir hurda alan hurdacı firmalar bölümünü gezmelisiniz. Hurda demir, yer yüzünde en çok satılan metaller içinde yer alır. Bu sayfadaki Semizkumlar toplama demir hurdası kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

Semizkumlar Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda antimon zamak, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Semizkumlar adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurda eşyalarınızı hiç zaman kaybetmeden elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın piyasasının düşmesine sebep olur. İstanbul Silivri Semizkumlar mahallesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda alüminyum, bakır hurdası, inşaat demiri, kablo hurdası, çinko hurdası,sarı hurda, ve çatı minare kurşunu alımlarında değerinden daha yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Semizkumlar hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda alüminyum almak amacıyla biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar arasındayız.

Semizkumlar Mahallesinde Çinko Hurdası Alım Satımı

Buradaki İstanbul Silivri Semizkumlar mahallesinde hurda çinko levha kg fiyatını telegram grubu üyelerimize ücretsiz yollamaktayız. Hurda çinko alan yerler yazısını okusanız şahane olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Semizkumlar mahellesinin her caddesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Silivri Hurda çinko alımı bölümümüze mutlaka bir göz atın.

Semizkumlar Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu
, Çatı söküm kurşunu alırız. Metal kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söyleniyor. İstanbul Silivri Semizkumlar kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz mahallelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Silivri Semizkumlar kurşun hurdası ton fiyatını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Yer yüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir.

Semizkumlar Hurda Kablo Alım Satımı

Kullanılış alanlarına göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Semizkumlar mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Semizkumlar hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablolar içerdiği bakır madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Ayrıca tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, enya kablolar alım satımı yaparken anlık fiyatları veriyoruz. Semizkumlar hurdacısı olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alıyoruz.

İçerisindeki tellerin türüne göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki İstanbul Silivri Semizkumlar hurda bakır kablo fiyat listesini bip grubumuza kayıt olanlarla paylaşmaktayız. Hurda kablo alan yerler konulu makaleyi inceleyebilirsiniz. İstanbul Silivri Semizkumlar Mahallesi hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Çünkü sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Piyasada sıklıkla ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz.

Semizkumlar Mahallesi Sac Hurda Alanlar

Müştemilat çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac bulunuyor. Semizkumlar etrafında sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz.

Semizkumlar Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Semizkumlar çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Semizkumlar mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Semizkumlar Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Silivri Belediyesi tarafından belirlenen araziye dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize göre bina molozlarının taşınması itina ile personellerimizce yapılıyor.

Semizkumlar İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan ev binalarından çıkma hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere alıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, alçı makinesi, boya tabancası 2.el portatif, plywood hurda bulunur. Dolayısı ile kapanan satıcılardan edindiğimiz

Semizkumlar Hurda Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Semizkumlar Nikel Hurdası Alanlar

İlçe genelinde nikel turbo hurda, %95 ve %99 şablon nikel, anot hurda nikel alımında hurda nikel borsasından fazla kg fiyatı veriyoruz. Semizkumlar nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp, satılırken gayet dikkatle çalışılmalıdır.

Semizkumlar Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi geçirmeyen amorf katı bir malzemedir. Genelde şeffaf ve renkli kırılmış araç camı, kola şişesi vb. hurda cam çok fazla satılıp alınıyor. İstanbul Avrupa Yakası Silivri Semizkumlar yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Semizkumlar 2.el Ev Eşyası

2.el patron koltukları, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satılır. Uygun fiyatlara sıfır gibi ve 2. el mobilya ve aksesuar satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi adresinize gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alımı yapan firma konulu yazıyı okuyabilirsiniz Her türlü 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart almak sebebi ile firmamıza ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Semizkumlar Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de size araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan yük vagonu, kazalı hurda otomobil, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdaları, motor hurdası vebenzeri hurda araçların fiyat bilgisini öğrenmek için arayabilirsiniz. Zaman zaman Semizkumlar yakınlarında araba hurdası alımı yapıyoruz.

Semizkumlar Hurda Plastik Alanlar

Semizkumlar plastik hurda alan firmalar içinde olan işletmeyiz. Buradaki Semizkumlar hurda naylon fiyat listesini dileyenlere ücretsiz gönderilmektedir Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. İstanbul ve Semizkumlar mahallesinin tümünden hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası fiyatları edinmek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. İyi fiyatla mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Semizkumlar Akü Hurda Alan Hurdacılar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurda fiyatları sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Akü hurda alan yerler hurda akü hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Bu sebep ile firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapabilir. Akü diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suları nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir.

7/24 Hurda Alan Semizkumlar Mahallesi Hurdacı Firması

Tam tamına üç yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Geçen senelerin verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Semizkumlar hurdacı firması depomuz yardımı ile günün her saatinde adresinize geliyoruz.

En Yakın Semizkumlar Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Semizkumlar mahallesi hurdacı firması hizmetiyle her çeşit hurda eşya tartmak nedeniyle yerinize geliyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alanlar Semizkumlar mahallesinin çevresinde hizmetler sunmaktan gurur duyarız. Hursan Metal şirketimizle Semizkumlar etrafında hurda malzeme alırız. Semizkumlar hurdacı şirketi firmamız ile kapıdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz.

Semizkumlar Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektörde yüzlerce fabrika bozumu ihalesini aldık. Böylelikle Silivri fabrika yıkımı yapan hurdacı firmalar arasında lider olduk. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. İlk önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylı biçimde dolaşılması gerekir. Semizkumlar fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz.

Semizkumlar Hurda Karton Alanlar

Semizkumlar mahallesinde kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Hursan Metal verdiği hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatı edinebilirsiniz. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız ekstra titizlikle size daha fazla miktarda kazanma imkanı iletiyoruz.

Değerinden yüksek fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, peçete hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz. Hurda karton almaktayız. Bu sayfadaki Semizkumlar hurda karton ton fiyatını isteyene saat başı yolluyoruz

Semizkumlar Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bina yıkımı yapılırken istenilen tedbir önlemleri Tıpkı fabrika söküm işinde yaptığımız gibi hurda karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkımı yapıyoruz. Semizkumlar mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yeniden inşa edilecek dairelerin yenilenerek inşa edilmesi nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda eşyayı almaktayız.

Semizkumlar Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla iflas eden pastahaneler tarafından satışa sunulan hurda çelik raf, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Semizkumlar hurda çelik raf ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Raf hurdası alanlaryazısını ziyaret ederseniz harika olur. Semizkumlar raf hurdası satmak için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alan yerler paylaşımına kesinlikle bir göz atabilirsiniz.

Semizkumlar Hurdacılar Sitesi

Halkımıza yaşanır bir Semizkumlar bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Semizkumlar hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımızla hizmetler ediyoruz.

Semizkumlar Hurda Kumaş Alan Firmalar

Semizkumlar etrafında kumaş fire hurdası almaktayız. Kilosuyla parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Semizkumlar bölgesinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem kumaşı alım satımında çağırdığınız yere geliyoruz. Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz. Sitemizdeki Semizkumlar hurda kumaş fiyat listesini arzu edenlere her gün yollamaktayız. Semizkumlar kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Semizkumlar Mahallesi 2.el Lokanta Ekipmanı Alanlar

Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurutma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satanlar bizimle irtibata geçebilir. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü ocak, paslanmaz krom dinlendirici, krom evye, krom davlumbaz, küvet, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini görmek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Çok kısa bir süreliğine kullanılmış bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlık dolabı alım satımı yapıyoruz.

Semizkumlar Hurda Fiyatları

Semizkumlar hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri her an güncelleniyor. Bir defa daha söylemekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken borsa fiyatlarından yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz. Anlık ton fiyatına ulaşabilmek sebebi ile bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

0 (535) 043 31 17