İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Selimpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Selimpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Silivri Selimpaşa hurdacısıyız. Güncel Silivri Selimpaşa hurda fiyatlarıyla alım yapmaktayız. Silivri Selimpaşa mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncü konumdayız. İstanbul Silivri Selimpaşa hurdacı firması olarak Selimpaşa mahallesinin her caddesinde hurda eşya alım hizmeti vermekteyiz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki Hursan Metal profesyonel devam ediyor. Şu anda Silivri firmasıyız. Bununla birlikte Selimpaşa mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası Silivri bölgesinin her tarafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Selimpaşa mahallesinin her sokağına gelmekteyiz Hursan Metal adıyla Silivri mahallesinde hurda alımı için yerinize geliyoruz.

Tonajlı hurda eşya alımlarında yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. Avrupa yakası Silivri Selimpaşa mahallesinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyası almaktayız Selimpaşa mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemenizi iyi fiyatlarla almaktayız

Silivri Selimpaşa Hurdacı Firma

Selimpaşa hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İstanbul Silivri Selimpaşa bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizlerde her çeşit inşaat demiri hurdası satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Selimpaşa 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz mahalleler arasındadır. Yalnızca Selimpaşa çevresinde değil, her mahallede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Selimpaşa bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda madenleri geri dönüştürerek çocuklarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Silivri mahallesinin her sokağında ve Selimpaşa mahallesi yakınlarında hurda alan firmalar arasındayız. Silivri hurdacısı olarak Avrupa yakasında her türlü hurda alımı yapmaktayız.

İstanbul Geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Dünyada bulunan yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfus ile beraber tüketimde her gün artmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan doğal cevherleri kurtarmaktadır. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek dönemlere aktarıyoruz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda maden geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun iklimlere vereceği zararın önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir metal cevherinin ocaktan çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi uzun sürer. Sıfırdan hammadde oluşturmak için oldukça yüksek enerji harcanır. Bir hurdanın dönüştürülmesi üretimde harcanan enerji miktarından %90 çok az az olacaktır.

Selimpaşa Hurdacı Telefonu

İstanbul Silivri Selimpaşa hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesi adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak amacı ile iş yerimizi aramalısınız. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Selimpaşa Mahallesi Bakır Hurda Alımı

TTR kırma hurda bakır, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacıyız. Bu sayfadaki İstanbul Silivri Selimpaşa bakır hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. İstanbul Silivri Selimpaşa hurda bakır alan yerler arasındayız. Selimpaşa bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Selimpaşa hurdacı telefon numarasını şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Selimpaşa bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Selimpaşa Demir Hurda Alanlar

Selimpaşa mahallesinin tüm caddelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı bölümümüzü dolaşmak iyi gelir.

Demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Selimpaşa demir ton fiyatı güncelliğini koruyor. Hurdacı firmamız Selimpaşa mahalle genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Hatırlatmak isteriz her türden demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar yazımızı gezmelisiniz.

Selimpaşa Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Bizlere duyduğunuz güven için saygılar sunarız. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz. Selimpaşa mahallesinde alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Alüminyum hurdası alanlar hakkındaki konuya bir göz atın. Şirketimize güvenenlerin desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Silivri Selimpaşa alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz.

Selimpaşa Mahallesinde Hurda Kurşun Alanlar

Cami kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski bir maden olduğu dünüşünülmektedir. Selimpaşa Mahallesinde kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz yerler içindedir. Buradaki İstanbul Silivri Selimpaşa çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini telegram gurubumuza üye olan kişilere ücretsiz yolluyoruz.

Selimpaşa Hurda Sac Alım Satımı

Hurda sac alıyoruz. Selimpaşa ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatları öğrenmek nedeni ile. Ek bina tavanı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Şu anda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac bulunuyor.

Selimpaşa Krom Hurda Alan Yerler

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar gönderimizi gezmek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Silivri Krom hurdası alanlar sayfasının linkine tıklamalısınız.

Selimpaşa Hurda Çinko Alanlar

Bu sayfadaki Selimpaşa çinko hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurda alımı paylaşımımıza mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Selimpaşa bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Silivri Hurda çinko kilo fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayın.

Selimpaşa Mahallesinde Kablo Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

İstanbul Silivri Selimpaşa genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımında deneyime sahibiz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Selimpaşa fare yemez kablo fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Etrafta kolayca ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgi almak için bilgi için Silivri hurda kablo alan yerler metne göz atabilirsiniz. İstanbul Silivri Selimpaşa hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alım satımı için buradayız. Lakin enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası için değerinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Kullanılış alanlarına göre yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir.

Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebiyle hurdacılar için önem arzeder. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Selimpaşa Mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesinde hurda kablo alanlar arasındayız.

Selimpaşa Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Daha detaylı bilgi öğrenmek amacıyla hurda pirinç sarı alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Hursan Metal hurdacılık tüm bu hurdaların ticaretinde hurda sarı radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır.

Selimpaşa hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Bu sebeple Selimpaşa Mahallesinde sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Aslında sarı hurdası isminde hurda türü varolmamıştır. Selimpaşa mahallesinin tamamında sarı pirinç hurdası alıyoruz.

Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri para eden hurdalar içinde sayılabilmektedir. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Pirinç hurdaya mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir.

Selimpaşa Hurda Alan Firma

Zamak hurda, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Yüksek tonajlı demir, bakır hurdası, hurda kurşun, kablo hurdası, hurda çinko, sarı hurda ve alüminyum alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listesi veriyoruz. Selimpaşa hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. Selimpaşa mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Zarar etmemek için hurda malzemeleri hiç zaman kaybetmeden satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylece hurdanın kıymetini düşürüyor. Hurda kablo alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız. İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her türlü hurda alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Selimpaşa Mahallesinde Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Güvenli şekilde fabrika söküyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca incelenmesi gerekir. Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar içinde öncü olduk. Hurdacıların bahsettiği gibi kolay olmamıştır. Daha önce yüzlerce fabrika bozum ihalesi aldık. İstanbul Avrupa Silivri Selimpaşa fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz.

Selimpaşa Plastik Hurdası Alan Yerler

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. İstanbul ve Selimpaşa mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. En iyi fiyatla pet şişe hurdası, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapıyoruz.

Selimpaşa hurda plastik alanlar arasında olan firmayız. Bu sayfadaki Selimpaşa naylon hurdası kg fiyatı sürekli güncelleniyor Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır.

Selimpaşa Hurda Klima Alımı

Hurda klima Selimpaşa mahallesinde en fazla alınıp satılan hurdalar içinde yer alır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Selimpaşa mahallesi etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Selimpaşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Silivri Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen arazilere boşaltılır. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre molozun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

Selimpaşa Mahallesi Nikel Hurdası Alan Hurdacı

İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurda, %95 – 99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. İstanbul Silivri Selimpaşa nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınırken elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır.

Selimpaşa Akü Hurdası Alanlar

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları amacıyla sıkça kullanılabiliyor. Akü diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Biraz müddet sonra şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor. Silivri Akü hurdası alımı bölümümüzü geziniz. Hurda akü fiyatı makalesini incelemek iyi gelir. Dolayısıyla şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvı nedeni ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir.

Selimpaşa 2.El İnşaat Malzemesi

Selimpaşa bölgesinde yıkılmış fabrika binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere satıyoruz. Büyük projelerde alçı karıştırma makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi, boya makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda alıyoruz. Dolayısı ile kapanan esnaflardan aldığımız

Selimpaşa Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında en yüksek fiyatları biz sunuyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör satışı için buradayız. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmasıyız.

Selimpaşa Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımlarında pazar fiyatlarından daha fazla fiyata hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Doğru fiyat listesine ulaşmak amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor. Selimpaşa hurdacı firmalar tarafından hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak güncellenmektedir. Sayfamızdaki hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin

Selimpaşa İkinci El Ev Eşyası

Selimpaşa içinde sıfır gibi, 2.el mobilya satıyoruz. 2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, öğrenci masaları firmamızda sürekli mevcuttur. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı adresten almaktayız. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan firma konusunda detaylı bilgi paylaşılan sitemize erişebilirsiniz Her çeşit 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları sormak maksadıyla numaralarımızla ulaşabilirsiniz.

Selimpaşa Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Hemşerilerimize yaşanılır bir şehir bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Selimpaşa hurdacılar sitesi beşinci blokta bulunan dükkânımız yardımı ile hurda alım satımı yapmaya başladık. Yalnızca bu türdeki atıkların alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

En Yakın Selimpaşa Hurdacı Firma

Hursan Metal firmamızla Selimpaşa genelinde hurda malzeme almaktayız. En yakın Selimpaşa hurdacı adıyla her tür hurda eşya alım satımında dilediğiniz yere ekip yolluyoruz. Bu nedenle sizlere en yakın hurda alan yer Selimpaşa bölgesinde hizmetler veriyoruz. Selimpaşa hurdacıları arasında bünyesinde çalışan personelimiz ile adresten hurda alım satımı yapıyoruz.

Selimpaşa Hurda Raf Alanlar

Sitemizdeki Selimpaşa ikinci el raf kg fiyatını abonelerimize bedelsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda fiyatımakalemizi gezmelisiniz. Selimpaşa 2. el hurda raf fiyatları istemek nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genelde resterasyon yapan toptancılar tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Raf hurda fiyatları hurda raf hakkında bilgi edinmek amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Selimpaşa Kağıt Hurdası Alan Yerler

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesent ile müşterilerimize çok daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz. Avantajlı fiyata peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol hurda, gazete hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Selimpaşa Mahallesinde hurda kağıt alanlar içindeki firmamız hizmetleri ile hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt ton fiyatı edinebilirsiniz. Selimpaşa karton hurdası ticareti yaptığımız mahalleler içindedir. Buradaki İstanbul Silivri Selimpaşa hurda kağıt ton fiyatları güncellendi

Selimpaşa Kumaş Hurdası Alım Satımı

Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Selimpaşa mahallesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımları için bulunduğunuz yere geliyoruz. Spot nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıp satıyoruz.

Parti malı hurda ceketlik, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş satmak amacı ile bizi vakit geçirmeden arayın. Selimpaşa kilosuyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Buradaki İstanbul Silivri Selimpaşamahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz.

Selimpaşa 2. El Cafe Ekipmanları Alanlar

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolap alımı yapmaktayız. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak kurutma tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el retoran mutfağı ekipmanları almaktayız.

Selimpaşa Hurda Araç Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Selimpaşa mahallesinde hurda alımında hizmet veriyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası alıyoruz. İmkan buldukça Selimpaşa bölgesinde hurda otomobil alım hizmeti veriyoruz.

Selimpaşa Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan sert malzemelerdir. Özellikle şeffaf sökülmüş otomobil camları, içecek şişesi ve benzeri cam hurdası çok fazla alınıp satılıyor. İstanbul Avrupa Yakası Silivri Selimpaşa çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Selimpaşa Bina Yıkımı

Silivri Selimpaşa mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde eskimiş ev ve işyerlerinin istendiği biçimde yapılması amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türden hurda eşyayı değerinde satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Daha önce fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda belirtilen güvenlik önlemleri

7/24 Hizmet Veren Selimpaşa Mahallesinde Hurdacı

Tam on bir seneden beri hurdacılık yapmaktayız. Sektörün bahşettiği deneyimle araç sayımızı geliştirerek artan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Selimpaşa mahallesi hurdacı firması olan şirketimiz ile zamana takılmadan sektörde hizmet veriyoruz.

0 (535) 043 31 17