İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Piri Mehmet Paşa Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

İstanbul Avrupa yakası Silivri bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Hali hazırda Silivri firmasıyız. Fakat Piri Mehmet Paşa mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesinde hurda malzeme ve ikinci el eşya ticareti yapmaktayız Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

İçerik Göster

Hursan Metal adıyla İstanbul Silivri ilçesinde hizmet veriyoruz. Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacısıyız. Günlük Silivri Piri Mehmet Paşa hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

İstanbul hurdacı olan Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Piri Mehmet Paşa hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız Silivri hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız.

Silivri Piri Mehmet Paşa Hurdacısı

Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul merkezinin en yaşanılası ilçesi Silivri merkezde, Piri Mehmet Paşa mahallesi ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi etrafında güvenilir bir firma olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Silivri hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Silivri genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Geri dönüşümdeki tüketilen düşük enerji bu emisyonun doğaya ve iklime zararının önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi bol gözüksede artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda artmaktadır. Hurdaları geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek nesillere aktarabiliriz.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Cevherlerin yeraltından çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi zordur. Hammaddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi 90/100 çok daha azdır.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Avrupa yakasındaki Silivri Piri Mehmet Paşa hurdacı Hursan Metal irtibat numaralarını bir mobil rehberinize yazınız İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Boşa zaman harcamadan arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın. Bu nedenle hurda atık fiyatı sormak sebebiyle numaralarımızı aramanız gereklidir.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Hurda Bakır Alan Yerler

Piri Mehmet Paşa bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Piri Mehmet Paşa mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın. İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacı firmamızı hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alınır.

Piri Mehmet Paşa Demir Hurda Alanlar

Anlık güncel hurda demir ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Silivri Hurda demir alanlar makalesini incelerseniz harika bir şey yaparsınız.

Demir, yeryüzünde bol miktarda kullanılan metaller arasındadır. Bildiğiniz gibi her türde demir trabzan, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Hurdacı firmamız Piri Mehmet Paşa mahallesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Piri Mehmet Paşa etrafında tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

Piri Mehmet Paşa Alüminyum Hurda Alanlar

Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz. İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör almaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda için nakit ödeme yapıyoruz.

. Müşterilerimizin sayesinde her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Silivri ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

Piri Mehmet Paşa Kurşun Hurda Alan Firmalar

Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. Hurda kurşun alan yerler bölümümüzü okumak iyi gelir.. Piri Mehmet Paşa kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız ilçeler arasındadır. Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası satmak için çağrı merkezlerimizi tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Piri Mehmet Paşa Sac Hurda Alımı

Kış bahçesi çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Piri Mehmet Paşa bölgesinde sac levha, sac hurda varil, oluklu sac hurdası hurda galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, satmak nedeni ile arayın. Firmamızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Piri Mehmet Paşa Mahallesinde Krom Hurda Alanlar

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Silivri Krom hurda alan hurdacılar bölümüne göz gezdirirseniz pişmanlık duymayacaksınız. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Piri Mehmet Paşa mahallesinde krom alanlar arıyorsanız firmamızı arayabilirsiniz 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin.

Piri Mehmet Paşa Hurda Çinko Alan Firma

Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İstanbul, Silivri Piri Mehmet Paşa çevresinde hurda çinko alıyoruz. Silivri Hurda çinko alan hurdacı yazısına göz atabilirsiniz.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablo ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler bize ulaşın.

Avrupa Yakası Silivri Piri Mehmet Paşa hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında deneyime sahibiz. Genelde hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri bulunur. Piri Mehmet Paşa mahallesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Silivri Piri Mehmet Paşa hurdacı firma arayanlara özenli hizmet ediyoruz.

Adresten hurda tek damar kablolar, antikron hurda kablo, hurda enya kablolar, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Piri Mehmet Paşa mahallesi çevresinde çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit ödeme yapıyoruz.

Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacı firma olarak genellikle antikron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda kablo alanlar konulu içeriğe göz gezdirebilirsiniz. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bunların yanısıra tek damar kablo, çok damarlı kablo, enya kablolar alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat listesini vermekteyiz.

Kablo hurdaları içerdiği bakır teller yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Piri Mehmet Paşa Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda deniliyor. Hurda pirinç sarı alan hurdacı konulu içeriği inceleyin.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye hurda cinsi yoktur. Piri Mehmet Paşa mahallesinin her yerinde sarı hurda almaktayız. Bu nedenle Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanında sarı hurda hurda bronz araiş almaktadır. İstanbul Silivri Piri Mehmet Paşa hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Hurda Alanlar

Zamak hurda, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı prensip edindik. Piri Mehmet Paşa mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır.

Hurda krom almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi çevresindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her nevi hurda atık alımı yapıyor. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesindeki hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle ön plana geçiyoruz.

Piri Mehmet Paşa Fabrika Bozumu

Silivri Piri Mehmet Paşa fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık.

Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde ünlü olduk. Başlamadan önce yıkımı yapılacak binanın detaylı bir biçimde gezilmesi gerekir. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Fabrika söküm işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir işlem değildir.

Piri Mehmet Paşa Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

Piri Mehmet Paşa plastik hurdası alan firmalar içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. İstanbul ve Avrupa Yakası Piri Mehmet Paşa mahallesinde abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. En idel fiyatla hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz.

Piri Mehmet Paşa Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Silivri Piri Mehmet Paşa bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi çevresinde en fazla alımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Silivri Belediyesi’nce daha önce belirlenen arazilere boşaltılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun nakliyesi güvenlikle tarafımızca yapılıyor.

Piri Mehmet Paşa Nikel Hurdası Alanlar

Bu sebeple nikel hurdalar alımında elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. Silivri Piri Mehmet Paşa nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu mahallede hurda %95 – %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

Piri Mehmet Paşa Akü Hurda Alanlar

Taşıtlarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunur. Dolayısıyla firmamız vb. fabrika içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapıyor. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Kullanımdan sonra kullanılamayacak duruma gelen bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alımı akü hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde batan satıcılardan edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde alçı makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılan ardiye benzeri binalardan temin edilmiş hala kullanılabilir 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler alıyoruz.

Piri Mehmet Paşa Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Hurda jeneratör alan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız.

Güncel Anlık Piri Mehmet Paşa Mahallesi Hurda Fiyatları

Piri Mehmet Paşa hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri İstanbul Avrupa yakası pazarında her dakika değişiyor. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda ticaretinde piyasadan daha fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. 2021 hurda fiyatları başlıklı makaleyi ziyaret edin Güncel kilo fiyatlarına ulaşmak sebebiyle irtibat kurabilirsiniz.

Piri Mehmet Paşa 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek sebebiyle bizlere ait numaralar ile irtibat kurarak sorular sorabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan 2el olarak satılabilecek temizlikte bulunan yemek odası takımlarını konumunuza gelerek satın alıyoruz. Piri Mehmet Paşa etrafında titiz bir şekilde kullanılmış olan, 2.el mobilyalar alabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu satıyoruz.

Piri Mehmet Paşa Hurdacılar Sitesi

Silivri Piri Mehmet Paşa hurdacılar sitesi dördüncü blok içinde bulunan dükkânımızın yardımıyla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sizin gibi eşsiz dostlara her haliyle yaşanılır bir Silivri Piri Mehmet Paşa mahallesi yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bize ulaşın.

Piri Mehmet Paşa Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacıları içinde olan firmamız ile adresten her tür hurda malzeme almaya başladık. Silivri Piri Mehmet Paşa en yakın hurdacı firması ismi ile her türlü hurda alıp satarken yerinize geliyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Piri Mehmet Paşa mahallesinin tümünde her türde hurda eşya alırız. Böylelikle müşterilere en yakın hurda alanlar Silivri Piri Mehmet Paşa etrafında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

Piri Mehmet Paşa İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alım satımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. İstanbul Raf hurdası alanlar makalesine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Genelde kapanan kasaplardan temin ettiğimiz hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Silivri Piri Mehmet Paşa 2.el hurda raf satın almak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Piri Mehmet Paşa Kağıt Hurdası Alımı

Karton hurdası alımı yapıyoruz. İlçenin tamamında kitap, defter, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken uyguladığımız fazladan duyarlılıkla satıcılara daha yüksek kâr etme imkanı sunuyoruz. Piri Mehmet Paşa mahallesinde kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki Hursan Metal ile çalışarak toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz.

Piri Mehmet Paşa Araba Hurdası Alan Hurdacı

Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Piri Mehmet Paşa hurda alımında hizmetimize devam ediyoruz. Ama hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan kazalı hurda otomobil, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, yük vagonu, hurda motor vebenzeri hurdalara fiyat almak için dilediğiniz an arayabilirsiniz. Bazı dönemlerde Silivri Piri Mehmet Paşa çevresinde araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Piri Mehmet Paşa Mahallesinde Cam Hurdası Alanlar

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi sıvıları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Genellikle renkli ve şeffaf içecek şişesi, otomobil camı türde hurda cam cinsleri bulunabilmektedir. Piri Mehmet Paşa mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz.

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeni ile yeniden inşa edilecek apartmanların uygun biçimde imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında istenen tüm güvenlik önlemleri Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler vs. her cinsten hurdayı ücretle alıyoruz. Çıkacak hurda malzeme bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hurda Alan Piri Mehmet Paşa Mahallesi Hurdacı

Yılların verdiği özgüven vasıtasıyla araç gereç sayımızı çoğaltarak çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Piri Mehmet Paşa mahallesi hurdacı firması olarak hafta sonu dahil açığız. Tam tamına yirmi iki yıldır hurda alımı faaliyetleri yürütüyoruz.

0 (535) 043 31 17