İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kavaklı Mahallesi Hurdacı

Kavaklı Mahallesi Hurdacı

Normalde Silivri depoları içerisindeyiz. Lakin Silivri Kavaklı mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Silivri Kavaklı mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. İstanbul bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma geliyoruz İstanbul Avrupa yakası Silivri Kavaklı mahallesinde az kullanılmış ev eşyası ve hurda alım satımında nakit ödeme yapıyoruz Kavaklı mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız. Her türlü hurda satmak sebebiyle aramanız yeterlidir.

İstanbul hurdacı içindeki Hursan Metal profesyonel devam ediyor. Tonajlı hurda malzeme ticaretlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Kavaklı bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Hursan Metal şirketimizle Silivri mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Kavaklı mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Silivri Kavaklı mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Silivri Kavaklı hurda fiyatlandırmayla alım yapmaya devam ediyoruz.

Silivri Kavaklı Hurdacısı

Kavaklı genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Korozyona uğrayan malzemeleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Kavaklı hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Silivri Kavaklı merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Kavaklı mahallesi çevresinde hurda eşya alan firmalar içinde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Kavaklı ilk hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca İstanbul Silivri Kavaklı çevresinde değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. Silivri hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde her nevi hurda eşya alımı yapmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Sizlerde her tür hurda bakır satışı amacı ile bizi kaydedebilirsiniz.

Kavaklı Hurdacı Telefonu

Kavaklı Mh hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Kavaklı hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak için numaralarımızı aramanız gereklidir. Hemen arayın en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Kavaklı Kablo Hurdası Alımı

Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Bununla birlikte tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında en güncel fiyatları sunuyoruz. Bundan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. İstanbul Silivri Kavaklı mahallesi bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Satıcılarda sıklıkla ele geçen %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki İstanbul Silivri Kavaklı hurda bakır kablo ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat teklifi veriyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İstanbul Silivri Kavaklı mahallesi mahallesinin tümünde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo elinde olanlar şimdi arayın. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Kavaklı mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kavaklı hurdacısı Hursan Metal genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır oranı sebebiyle hurdacı firmalar için önem taşır.

Yerinden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda kablo alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış makaleyi okuyun.

Kavaklı Hurda Krom Alanlar

Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı makalemize mutlaka göz atabilirsiniz. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. İstanbul Hurda krom alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Kavaklı Kurşun Hurda Alanlar

Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyatlar sunuyoruz. İstanbul Silivri, Kavaklı mahallesinde kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Buradaki İstanbul Silivri Kavaklı hurda Cami kurşunu fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alanlar bölümümüze göz atmanız pişman olmazsınız..

Kavaklı Çinko Hurda Alan Firma

Silivri Kavaklı etrafında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda çinko alım satımı bölümümüzü muhteşem olur. Sitemizdeki İstanbul Silivri Kavaklı mahallesinde hurda nikel ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Hurda çinko alımı bölümüne bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için firmamızla irtibata geçin.

Kavaklı Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Kavaklı mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri olduğu biliniyor.

Kavaklı mahallesinde hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Firmamız bu hurda sarıların yanında hurda sarı hurda bronz araiş almaktadır. Aslında sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur.

Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkında yazılmış makaleye göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Kavaklı Mahallesinde hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız.

Kavaklı Mahallesinde Sac Hurdası Alanlar

Kavaklı bölgesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle. Sac hurda alımı yapıyoruz. Elimizde her türlü 2. el trapez sac hurda vardır. Veranda çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Kavaklı Demir Hurdası Alanlar

Hursan Metal Kavaklı mahalle genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Demir, yer yüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler arasındadır. Buradaki Kavaklı extra demir hurda ton fiyatları güncellendi. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımıza göz atmalısınız. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar yazısını geziniz. Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alırız. Kavaklı etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Kavaklı Hurda Alan Hurdacı Firma

Fabrikalardan makine artığı hurdası alımı yapmaktayız. Kırpıntı hurda malzemeleri biriktirmenize imkan sağlıyoruz. Üretim yerlerine ve inşaat şantiyelerine hurda konteynerı bırakmaktayız.

Kavaklı mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alıyor. Kavaklı adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdalarınızı zaman kaybetmeden nakite çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebepten metalin İstanbul Silivri Kavaklı piyasasındaki değerinin inmesine neden olur. Hurda krom alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler arasındayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Zamak hurda, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Kavaklı hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Kavaklı Mahallesinde Hurda Bakır Alan Yerler

Kavaklı mahallesinde bakır hurda fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken peşin ödeme yapıyoruz. Silivri Bakır hurdası alanlar bölümünde daha geniş bilgi var. Sitemizdeki İstanbul Silivri Kavaklı hurda bakır kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. İstanbul Silivri Kavaklı bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Kavaklı genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz. Bakır alan Kavaklı hurdacı telefon numarasını kolayca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Kavaklı Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası alım satımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurda alınır. Silivri Kavaklı alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Kavaklı mahallesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alırken tartımları müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz. İş yerimize güvenenlerin yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. .

Kavaklı Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Yıllardır binlerce fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan iş yerinin incelikle gezilerek ihtiyaç duyulan projenin hazırlanması uygun olacaktır. Güvenilir bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Kavaklı fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Böylece Silivri fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider yerdeyiz.

Kavaklı Mahallesinde Cam Hurda Alım Satımı

Kavaklı çevresinde hurda cam alan firmalar arasında bulunuyoruz. Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıda olan sıvı tutan inorganik amorf katı maddelerdir. Genelde şeffaf çıkma araba camları, soda ve gazoz şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri yüklü miktarda satılıyor.

Kavaklı Mahallesi Kağıt Hurdası Alanlar

Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile satıcıya piyasa değerinden daha yüksek miktarda kazanma olanağı iletiyoruz. Hurda karton alıyoruz. Sayfamızdaki Kavaklı hurda kağıt kg fiyatını grubumuzda eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz

Kavaklı kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz ile çalışarak kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı fiyatı talep edebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, gazete hurdası alan yerler içerisindeyiz.

En Yakın Kavaklı Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Kavaklı mahallesi hurdacı servisiyle her tür hurda metal tartmak için yerinize gelmekteyiz. Kavaklı hurdacısı arasındaki personelimizle adresinizden her çeşit hurda eşya alım satımı hizmetimiz var. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Kavaklı etrafında hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurdacı Kavaklı mahallesinin çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız.

Kavaklı Hurda Araba Alan Firma

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Kavaklı çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araç hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı hurda araba, römork, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası ve benzeri hurda malzemelerin fiyatını öğrenmek için hemen arayın.

Kavaklı İkinci El Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör satılır.

Kavaklı Nikel Hurdası Alan Yerler

Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. İstanbul Silivri Kavaklı bölgesinde %95 ile %99 şablon nikel, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. Kavaklı hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp, satılırken gayet dikkat ile çalışmalıyız.

7/24 Hizmet Veren Kavaklı Hurdacı

7/24 Kavaklı hurdacı firması olan şirketimizle hafta sonu dahil iş yerimizdeyiz. İki bin dokuz yılından buyana geri dönüşümde gece gündüz hizmet etmeye devam ediyoruz. Yılların bahşettiği profesyonellikler süreci ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Kavaklı Klima Hurda Alımı

Kavaklı etrafında hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Klima Kavaklı çevresinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kavaklı Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Silivri Belediyesi Fen işleri tarafından daha önceden planlanan moloz dökme alanlarına nakil ediliyor. Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itina ile yapılmaktadır.

Kavaklı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanır bir Kavaklı için yorulmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu türlerdeki malzemelerinizin ticaretini yapmıyoruz. Kavaklı hurdacılar sitesi 7. blok içerisindeki dükkanımızla hurda geri dönüşüm işine başladık.

Kavaklı Mahallesi Akü Hurda Alanlar

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları amacı ile kullanılmaktadır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Akü hurda alanlar yazımızı dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Dolayısı ile şirketimiz benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. İstanbul Akü hurda alanlar bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz. Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur.

Kavaklı Plastik Hurda Alım Satımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatla hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen alıyoruz. İstanbul ve Kavaklı mahallesinin her yerinden jelatin hurda, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Kavaklı plastik hurdası alan yerler içerisinden öne geçmeyi başaran Kavaklı hurda deposuyuz. Sitemizdeki Kavaklı hurda naylon fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz

Kavaklı Anlık Hurda Fiyatları

Sitemizdeki hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz En doğru hurda ton fiyatına erişmek nedeniyle bizi arayın. Kavaklı hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde kullanılan fiyatlar saat başı değişmekte. Tekraren söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurda ticaretinde kilo fiyatından yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz.

Kavaklı 2.el Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Kavaklı Mahallesinde hurda çelik raf fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alımı bölümümüzü ziyaret etmek iyi gelecektir. Kavaklı 2.el raf hurdası fiyatları edinmek sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan kasaplar tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2.el market rafı satanlar arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurdası alımı bölümümüzü okuyunuz.

Kavaklı İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış apartman binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Bununla birlikte ne yazık ki iflas eden nalburlardan almış olduğumuz Müteahhitlerce kısa bir zaman diliminde kullanılan yük asansörleri, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır.

Kavaklı Hurda Kumaş Alımı

Spota düşmüş makine artığı kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Bu sitede paylaşılan Kavaklı hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz.

İstanbul Silivri Kavaklı kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Kavaklı mahallesinin her bölgesinde hurda kumaş firesi almaktayız.

KavaklıMahallesi bölgesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Tonajlı kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme alımı için aşağıdaki numarayı hemen arayınız.

Kavaklı İkinci El Mutfak Malzemesi Alım Satımı

Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi ocaklar, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, krom evye, küvet, krom paslanmaz dinlendirici vs endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacıyla alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Titiz kullanılmış tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır.

Kavaklı Mahallesinde 2.El Eşya

Kısa bir süre kullanılan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı attığınız konuma gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacılar hakkında bilgi yazılmış olan içeriğini incelemelisiniz En makul fiyatlarla yeni gibi ve 2.el ev mobilyaları alabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası için ücreti nakit ödemekteyiz. İyi durumda 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek sebebiyle bize ait numaralar ile etkileşimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz.

Kavaklı Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Üst taraftaki bölümde anlattığımız fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri her türden hurdaları ücretle alıyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle kısmen yıkılmış binaların istendiği şekilde yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17