İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Akören Hurdacı Firma

Akören Hurdacı Firma

Akören mahallesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul Silivri Akören mahallesi hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Akören mahallesi hurdacı depoları içerisinde lideriz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Hursan Metal ismiyle İstanbul Avrupa Silivri mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Avrupa yakası genelinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile çağırdığınız yere kadar gelmekteyiz

Aslında Silivri depoları içerisindeyiz. Elbette ki Silivri Akören mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Avrupa yakası Akören mahallesinin her tarafında hurda malzeme ve ikinci el ev eşyası alımı yapmaktayız Akören mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Anlık İstanbul Silivri Akören hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda İstanbul Silivri hurda fiyat listesinden yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Akören mahallesinin her sokağında hizmet ediyoruz.

Akören Hurdacı Firma

Akören hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Silivri Akören mahallesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak her geçen gün büyümekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda inşaat demiri satışı yapmak amacı ile şirketimizi tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi Akören öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Akören bölgesinde değil, her mahallede hurda alım hizmeti veriyoruz. Akören mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlarımızın geleceğine fayda sağlıyoruz. Silivri mahallesinin her sokağında ve Akören mahallesi çevresinde hurda alan yerler arasında en iyi hurda fiyatını vermekteyiz. İstanbul Silivri hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde her tür hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önlemektedir. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Bazıları çok gözükse de artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaya devam etmektedir. Hurda metali geri dönüştererek ihtiyacımız olan metallerin korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltındaki madenleri geleceğe aktarabiliriz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine yol açar. Hurda madenlerin geri dönüşümünde tüketilen enerjinin düşüklüğü emisyonun yeryüzü iklimine zararının önüne geçiyor.

Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bir metalin yeraltından çıkartılarak işlenmesi zordur. Ham maddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha az olacaktır.

Yurdumuzda her yıl yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton evsel atık çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 43’ünü karton türleri, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde on ikisini cam hurdaları, yüzde dört kadarını maden hurdaları oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların 4/5 yok oluyor. Bu malzemelerin değeri 1 milyar altı yüz milyon ₺’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu miktarın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacıyla çalışmaktayız.

Akören Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Silivri Akören mahallesi adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer alıyor. İstanbul Silivri Akören Mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda satışı yapmak amacıyla iş yerimizi aramanız yeterlidir.

Akören Mahallesinde Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Bakır hurdası alan Akören Mahallesi hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Hurda bakır alan yerler konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Buradaki Akören bakır hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün yollamaktayız. İstanbul Silivri Akören bakır hurda alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Akören içerisinde hurda bakır almaktayız. Akören Mahallesinde bakır hurda fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz.

Akören Mahallesi Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Hurda krom ton fiyatı paylaşımımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlar. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor.

Akören Sarı Hurdası Alan Yerler

İstanbul Silivri Akören hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Akören mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda bronz almaktadır.

İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bu sebeple Akören mahallesi sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

Akören Alüminyum Hurdası Alanlar

Akören mahallesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımında hurda tartımını güvenle yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Sizlerin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. . Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Silivri Akören alüminyum hurda alan yerler arasında öncüyüz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Ek olarak hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz.

Akören Mahallesinde Hurda Demir Alan Hurdacı

Akören ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Demir, Akören bölgesinde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Buradaki Akören inşaat demiri ton fiyatını dileyenlere güncel olarak göndermekteyiz. Hurdacı firmamız Akören bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımızı okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Unutmayın ki her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar makalemize bir göz atabilirsiniz.

Akören Hurda Alan Hurdacılar

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaç edindik. Tonajlı kablo hurda, bakır, alüminyum hurdası, çinko, toplama demir, kurşun hurda ve sarı hurdası alımında yukarısında fiyat teklifleri veriyoruz. Akören hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz. Hurda paslanmaz alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Akören mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her çeşit hurda alıyor. Akören mahallesi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Hurdanızı şimdi satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğrar. Bu sebep ile malzemenin piyasa değerleri düşmektedir. Hurda zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Akören Hurda Çinko Alanlar

Akören çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Silivri Çinko hurda alımı sayfasının linkine tıklayınız. Bu sitede paylaşılan Akören hurda nikel kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Hurda çinko alım satımı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için bize iletişim kurabilirsiniz.

Akören Kurşun Hurdası Alımı

Akören mahallesi kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Akören hurda kurşun ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alımı yaparız. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renktedir. Silivri Kurşun hurda alanlar yazımıza bir göz atın.. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu biliniyor.

Akören Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Ancak enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatları öneriyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Akören elektrik kablosu ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satmayı isteyenler bizi arayabilir. İstanbul Silivri Akören hurdacısı Hursan Metal firmamız özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Akören hurda kablo alanlar içindeyiz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında değerinden pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz. İstanbul Silivri Akören mahallesi hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Etrafta bolca satılan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Genelde yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda fare yemez kablolar alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan Akören Mahallesi hurdacı firmayız. .

Akören Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Şu anda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Akören bölgesinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatları öğrenmek nedeni ile. Hurda sac alımı yapıyoruz. Bağ gumelesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Akören Hurda Klima Alımı

Hurda klima Akören mahallesi bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Akören mahallesi etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kombi alanlar arasındayız.

Akören Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Silivri Belediyesi’nce daha önce belirlenen moloz dökme yerlerine nakledilir. Bina yıkımından sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işi titizlikle ekiplerimizle yapılıyor.

Akören İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alıyoruz. Ayrıca işi bırakan esnaflardan edindiğimiz Yıkılmış ev binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolabı, kapı alıyoruz.

Akören Mahallesinde Hurda Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan Akören hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Her türlü yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

Akören Mahallesi Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdaları alımı yapılırken oldukça dikkat ile davranılmalıdır. Akören nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 ile %99 hurda nikel şablon alıyoruz.

Akören Hurda Cam Alanlar

Silivri Akören genelinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Genelde rengarenk çıkma otomobil camı, meyve suyu şişesi türlerde hurda cam cinsleri oldukça fazla geri dönüştürülüyor. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert yapıdaki suları tutan inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir.

Akören Hurda Beyaz Eşya

Ekonomik fiyatlarla yeni gibi, ikinci el ev mobilyası satabilirsiniz. Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak maksadıyla firmamıza ait numaralarla irtibata geçerek dilediğinizi sorabilirsiniz. İkinci el büro mobilyaları, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları alımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. Kısa süreliğine kullanılmış olan 2.el olarak satılabilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi istediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi uygulamaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda çamaşır makinası alan hurdacılar başlıklı gönderimizi okuyunuz

Akören Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Akören hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, ağır hasarlı hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. İmkan oldukça Akören mahallesi etrafında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz.

Akören Hurda Plastik Alan Hurdacılar

İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Akören hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Akören hurda deposuyuz. Sitemizde bulunan Akören plastik ton fiyatını kayıt olanlara ücretsiz göndermekteyiz İstanbul şehri Akören mahallesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, plastik abs, hurda polistren kristal, jelatin alım satımı yapıyoruz.

Akören Akü Hurda Alımı

Araçlarda enerji kaynağı kullanılıyor. Akü hurda alan yerler gönderisine bakınmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Kullanımdan sonra kullanılmayacak duruma düşen bataryaya akü hurdası diyoruz. İstanbul Hurda akü alan hurdacı firma yazısını incelerseniz şahane olacaktır. Aküler başka deyişle batarya bir nevi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir.

7/24 Hurda Alan Akören Mahallesinde Hurdacı Firması

7/24 Akören mahallesi hurdacı iş yerimiz vasıtası ile cumartesi-pazar dahil geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 1996 yılından buyana hurda alım satımında hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

En Yakın Akören Mahallesinde Hurdacı Firma

Hursan Metal hurda alım firması olarak Akören etrafında her nevi hurda eşya almaktayız. Akören hurdacı içinde çalışan ekiplerimiz ile kapınızdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Akören etrafında servis vermekten kıvanç duyuyoruz. Akören en yakın hurdacı firma adıyla hurda metal ticareti için ayağınıza geliyoruz.

Akören Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Etrafta söylendiği gibi kolay değildir. Akören fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Evvela yıkılacak tesisin detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması uygun olacaktır. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini gerçekleştirdik. Böylece Silivri fabrika söküm yıkım işleri yapan hurdacılar arasında nam saldık.

Akören Mahallesi Karton Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Ederinden fazla fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alanlar içerisinde en hızlı fiyatları sunuyoruz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alımında göstermiş olduğumuz extra özenle müşterilerimize daha yüksek kazanma avantajı sunuyoruz. Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Silivri Akören Mahallesinde hurda kağıt, karton kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün yolluyoruz Akören mahallesi kağıt hurda alıp satanlar içindeki firmamız Hursan Metal ile ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satışı yapabilirsiniz.

Akören Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Silivri Akören kentsel dönüşüm olsun olmasın eskimiş evlerin yenilenerek imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Çıkacak hurda bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, sökülen çelik kapılar, yer döşemeleri ve benzeri her cins hurdayı satın alıyoruz. Çok önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen tedbir önlemleri

Akören İkinci El Raf Hurdası

Sitemizdeki Akören ikinci el raf ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Raf hurda alım satımıiçeriğinin olduğu linke tıklayın. Raf hurdası Akören almak amacıyla cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen toptancılardan satın aldığımız teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurda alan hurdacılar konusunun olduğu bağlantıya tıklayın.

Akören Hurdacılar Sitesi

Akören hurdacılar sitesindeki depomuzla hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Her hali ile güzel bir Akören için çok çalışıyoruz.

Akören Parça Kumaş Alım Satımı

İstanbul Silivri Akören etrafında hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. İstanbul Silivri Akören mahallesinde kumaş hurdası almaktayız. Parti malı hurda parti kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alımlarında peşin ödeme yapmaktayız.

Spota düşmüş hurda gabardin, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, spot kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile bizi hemen arayınız. İstanbul Silivri Akören kilosuyla hurda kumaş alanlar arasındayız. Sayfamızda yayımlanan İstanbul Silivri Akörenmahallesi kumaş hurdası kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz yollamaktayız.

Akören 2.el Mutfak Ekipmanları Alanlar

İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak kurutma makinesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. İkinci el endüstriyel tip mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, evye, davlumbaz, krom küvet, salata reyonları, endüstriyel ocaklar vb. lokanta ve restaurant tipi mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz için almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Titiz kullanılan tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz.

Akören Mahallesinde Hurda Fiyatları

En güncel fiyat listesine erişmek için bizi arayın. Unutmayın ki yüksek tonajda hurdalar alırken borsa fiyatından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Akören Mahallesi hurdacı firmalar içinde hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatları hurda piyasasında saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Güncel hurda fiyatları konulu yazıya bir göz atın

0 (535) 043 31 17