İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yaka Mahallesi Hurdacı Firma

Yaka Mahallesi Hurdacı Firma

Şile Yaka hurdacı firmasıyız. Anadolu yakası Şile bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Hursan Metal adıyla Şile Yaka mahallesinin her caddesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Normalde Şile firmasıyız. Lakin Yaka mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Şile Yaka mahallesinin her tarafında ikinci el ev eşyası ve hurda malzemeler ticareti yapıyoruz İstanbul Şile Yaka mahallesi hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda eşya satımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Güncel Şile Yaka hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaktayız.

Yaka hurdacı firması olarak hurdanızı yerinden alıyoruz İstanbul hurdacısı olan firmamız Hursan Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Yaka mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız.

Yaka Mahallesi Hurdacısı

Yaka mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Yaka hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Şile Yaka merkezinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yaka mahallesinde ve Şile merkezinde hurda ve 2.el elektronik eşya alan yerler içerisinde en yüksek fiyatları sunuyoruz.

İstanbul ilinin gözde mahallesi Yaka öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Yaka bölgesinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. İstanbul Şile hurdacı olarak Anadolu yakası mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmette sınır tanımıyor! Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı sebebiyle iş yerimizi tuşlamalısınız.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Hurda madenlerin geri dönüşümünde kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun çevreye zarar vermesini önlüyor.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaç tanesi yeterli gözüksede artan nüfus ile birlikte tüketimde artmaktadır. Atık metallerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan doğal cevherleri korumamızı sağlıyoruz. Bu sayede yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlıyor. Cevherlerin yeraltından çıkartılıp işlenmesi meşakatlidir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanır. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Yurdumuzda yıllık olarak yüz bin ton tıbbi atık, 24 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Çöplere atılmış olan malzemelerin %4 kadarını metal hurdası, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde 43’ünü kağıt hurdaları, yüzde on ikisini hurda camlar oluşturuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu malzemeler her sene yurdumuzu 1 milyar beş yüz milyon ₺ zarara uğratmaktadır. İstanbul Şile Yaka mahallesi geri dönüşümcüleri çöpe giden bu miktarın elimizden gelen kadarını geri kazanmak için çalışmaktayız.

Yaka Hurdacı Numarası

İstanbul Şile Yaka adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler arasında yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayarak güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek nedeniyle telefonumuzu aramalısınız. Yaka hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır.

Yaka Hurda Kablo Alan Firmalar

Kullanım alanları itibariyle yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılıyor.

İstanbul Şile Yaka Mahallesi mahallesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. İçindeki tellerin türüne göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Yaka kablo fiyat listesini arzu edene her gün gönderiyoruz. Müşterilerde kolayca satılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Şile Hurda kablo alanlar konulu yazıyı okuyun. Yaka hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmak isteyenler bize ulaşın. Hurda kablo içindeki bakır sebebi ile hurdacılar için önemlidir.

İstanbul Şile Yaka mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yaka hurdacı firmayız. Bununla birlikte tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alımında en güzel fiyatları teklif ediyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

Yaka Alüminyum Hurdası Alımı

Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Yaka mahallesinin her yerinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımları müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. Sizin destekleriyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Şile Yaka alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Yaka Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Yaka bölgesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri değerli hurdalar içinde sayılabilir. Daha güncel sayfamızda bulunan sarı hurda alanlar metini okuyabilirsiniz.

Aslını demek lazım ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Dolayısıyla Yaka hurda sarı alan yerler arasındayız. Yaka hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor. Herkesin öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurda alım satımında liderlik etmektedir.

Yaka Hurda Alan Hurdacı

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yaka kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu neden ile malzemenin piyasa kıymetini düşürüyor.

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda bakır alımı için evinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

İstanbul Şile Yaka mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Hursan Metal her türlü hurda malzeme alımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Yaka hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz.

Yaka Krom Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Şile Krom hurdası alım satımı paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma yazımıza bir göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor.

Yaka Hurda Sac Alımı

Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Yaka bölgesinin her yerinden hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, hurda galvanizli boru, satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Firmamızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Yaka Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Yaka Mahallesi çatı söküm çinkosu fiyat listesi güncellendi. Çinko hurdası fiyatları gönderimizi incelemek iyi gelir. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı için arayabilirsiniz. Yaka etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı paylaşımına mutlaka göz atabilirsiniz.

Yaka Demir Hurdası Alım Satımı

Demir hurdası, dünyada bol miktarda kullanılan metaller içindedir. Sitemizde bulunan İstanbul Şile Yaka demir hurda fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Yaka mahallesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Yaka ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan hurdacı firma bağlantısına tıklayın. Güncel demir hurdası kilo fiyatı talep etmek nedeniyle firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı gönderimize mutlaka göz atın. Sizinde bildiği gibi her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alımı yapıyoruz.

Yaka Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renktedir. İstanbul Şile ve Yaka hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Buradaki İstanbul Şile Yaka kurşun hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu alırız.

Yaka Bakır Hurdası Alan Firmalar

Sayfamızdaki İstanbul Şile Yaka hurda bakır ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Şile Yaka hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Yaka bakır hurdası fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız. Hurda bakır alan Yaka mahallesinde hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Yaka içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut.

Yaka İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Raf hurda alanlar bölümünü gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Sayfamızdaki Yaka hurda raf kilo fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar linkine tıklayabilirsiniz.

Yaka raf hurdası satın almak amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde batan depolar tarafından satılan market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el raf satışı yapıyoruz.

7/24 Açık Yaka Hurdacı Firması

7/24 Yaka mahallesi hurdacı olan firmamızla zaman kavramı olmadan iş yerimizdeyiz. Sektörün sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse 39 yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

Güncel Yaka Hurda Fiyatları

Yaka Mahallesinde hurdacı firmalar tarafından hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyat listesi her an değişkenlik göstermektedir. Anlık hurda kilo fiyatına ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken borsadan fazla fiyatla alımlar yapıyoruz.

Yaka Plastik Hurdası Alanlar

İstanbul şehri Yaka mahallesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satışı yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe almaktayız.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir. Yaka plastik hurdası alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Yaka hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Şile Yaka hurda plastik ton fiyatları güncellenmiştir

Yaka Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Çevreci dostlara her hali ile güzel bir İstanbul Şile ve her haliyle yaşanabilir Yaka mahallesi yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Yaka hurdacılar sitesi altıncı blok içerisinde bulunan iş yerimizle geri dönüşüm işleri yapıyoruz.

Yaka Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenli şekilde fabrika söküyoruz. Evvela sökülecek iş yerinin incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması doğru olur. Böylece Şile fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Sektörde on binlerce fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik. Yaka fabrika söküm işleri yapıyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Yaka Mahallesinde Hurda Kağıt Alan En Yakın Firma

Yüksek liste fiyatlarıyla peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, gazete hurdası alanlar içerisindeyiz. Karton hurda almaktayız. Sayfamızdaki İstanbul Şile Yaka hurda karton fiyat listesi biraz önce güncellendi. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyetle satıcılara daha yüksek kâr etme avantajı veriyoruz.

İstanbul Şile Yaka mahallesi kağıt hurda alan hurdacılar içindeki Hursan Metal yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

Yaka Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan Yaka hurdacıyız alırken nakit ödeme yapmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız.

Yaka Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Yıkımlarda belirtilen güvenlik önlemleri Çok önce fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yaka mahallesi kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş apartmanların tekrar inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. her cinsten hurdayı alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Yaka 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el portatif, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılmış lokanta vb. binalardan satın alınan yeni gibi 2. el kapı, mutfak dolapları, pimapenler alıyoruz. Dolayısıyla ne yazık ki işi bırakan şirketlerden aldığımız

Yaka Akü Hurda Alım Satımı

Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımızı gezmek hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm fabrikası olanlar sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor.

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle kullanılmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı firmalar yazısına bir bakmak istemelisiniz.

Yaka Hurda Araç Alan Firma

Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vergiden düşmüş otomobil hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Yaka mahallesi bölgesinde hurda otomobil alıyoruz.

Yaka Beyaz Eşya Hurdası

Çok az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan koltuklarınız yolladığınız konuma gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya alan hurdacı firma konulu gönderimizi ziyaret ediniz.

Piyasadan ucuz fiyata kullanılmış ve 2. el yatak odası takımları satın alabilirsiniz. İyi durumda 2.el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları sormak sebebi ile bize ait numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış sekreter masaları, ofis mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop mevcuttur.

Yaka Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Yaka mahallesi bölgesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Yaka mahallesi mahallesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

Yaka 2. El Restoran Ekipmanı Alan Firma

Endüstriyel tipte ikinci el restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilir.

İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi kuzine, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri işyerimize davet ediyoruz.

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız.

Yaka Moloz Nakliyesi

Yaka hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Fabrika yıkımı sonrasında sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titizlikle tarafımızca yapılıyor. Molozlar Şile Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden planlanan yere dökülür.

Yaka Hurda Nikel Alım Satımı

Hurda nikel zehirlidir. Bu mahallede turbo nikel, anot nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar alımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Bu sebeple nikel hurdası alım satımında elimizden geldiğince hassas çalışılmalıdır. İstanbul Şile Yaka mahallesi nikel hurda alımı yapıyoruz.

Yaka Mahallesinde Parça Kumaş Alanlar

Spota düşmüş parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz. Sayfamızdaki Yaka kumaş hurdası ton fiyatı günceldir.

Yaka kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Yaka mahallesinde kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır.

Yaka bölgesinin tümünde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında bulunduğunuz adrese geliriz. Tonajlı gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak için firmamızı hemen aramalısınız.

En Yakın Yaka Hurdacı Telefonu

Yaka hurdacısı olarak yerinden hurda malzeme alım hizmetimiz var. Bu neden ile müşterilere en yakın hurdacı firma Yaka çevresinde hizmet ediyoruz. En yakın Yaka hurdacı firma ismi ile hurda malzeme ticareti yapmak için adresinize tecrübeli ekip yolluyoruz. Hursan Metal şirketimizle Yaka genelinde hurda malzeme alırız.

0 (535) 043 31 17