İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ovacık Hurdacı Firması

Ovacık Hurdacı Firması

Şile Ovacık mahallesinde hurdacısıyız. İstanbul hurdacı olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Şile Ovacık mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lideriz. Şile hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Şile Ovacık mahallesi bölgesinde hurda eşyalar ve temiz kullanılmış eşyalar alıyoruz

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. İstanbul Şile genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı gönderiyoruz Güncel Şile Ovacık hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. Hursan Metal firmamız ile Şile mahallesinde hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Ovacık hurdacısı olarak her türde hurda malzemeyi alıyoruz Normalde Şile firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Şile Ovacık mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Şile Ovacık Mahallesi Hurdacıları

Ovacık genelinde hizmet gösteriyoruz. Hurda madenleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğine fayda sağlamaktayız. Ovacık hurdacı mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Şile Ovacık bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Şile mahallesinde ve Ovacık mahallesi yakınlarında hurda malzeme alan yerler arasındayız. İstanbul merkezinin sempatik mahallesi Ovacık 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Ovacık mahallesinde değil, tüm mahallelerde hizmet vermekteyiz. İstanbul Şile hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Sizde her türlü hurda kağıt satmak amacı ile mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz.

Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Cevherlerin ocaktan çıkarılarak işlenmesi çok zahmetlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümdeki tüketilen düşük enerji miktarı karbon emisyonunun çevreye zararının önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla insanların tüketimide artmaya devam etmektedir. Atık metali geri dönüştererek ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltı madenlerini gelecek nesillere aktarmayı başarabiliriz.

Ovacık Hurdacı Numarası

Ovacık yerinden hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetleri sunduğumuz yerler içerisindedir. İstanbul Şile Ovacık mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak nedeniyle firmamızı aramanız gereklidir.

Ovacık Hurda Sarı Alan Firmalar

Pirinç metali bazı yörelerde renginden ötürü sarı hurda deniliyor. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurda malzemeler içerisinde sayılır. Hursan Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

Pirinç sarı alan hurdacılar başlıklı metni okuyabilirsiniz. Ovacık hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Ovacık mahallenin tümünde hurda sarı pirinç alıyoruz.

Bu sebep ile Ovacık Mahallesi sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda türleri vardır.

Ovacık Demir Hurda Alan Hurdacılar

Ovacık mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler paylaşımımızı incelerseniz mükemmel bir iş yapacaksınız. Güncel hurda demir fiyat listesi öğrenmek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alım satımı bölümüne bir bakmak istemelisiniz.

Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda çıkarılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Ovacık demir fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Firmamız Ovacık şehrinin tümünde hurda demir alımı yapıyor.

Ovacık Hurda Alüminyum Alanlar

Şile Ovacık alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Sizlerin desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz.

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Ovacık mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımı yaparken tartımları sizinle yapmaya özen gösteriyoruz.

Daha doğru hurda alüminyum alan hurdacı metine bir göz atın. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Ovacık Mahallesinde Hurda Alım Satımı

İstanbul Şile Ovacık geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Hurda zamak, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı ticaret yaparak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hurda kağıt alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Yüksek tonajlı sarı hurda ve çatı minare kurşunu, hurda demir, çinko hurda, alüminyum hurda, bakır hurda, kablo hurda alımına özel yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Ovacık hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Ovacık kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdanızı hiç zaman geçirmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurdanızın kıymetinin inmesine neden olur.

İmalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası almak amacıyla adresinize geliyoruz. Küçük malzemelerinizi biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Fabrikalara hurda malzeme konteyneri bırakıyoruz.

Ovacık Hurda Kurşun Alan Yerler

Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk alırız. Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Ovacık kurşun hurda alımı hizmeti sunduğumuz bölgeler içindedir. Sitemizdeki Ovacık kurşun hurda ton fiyatı güncelliğini koruyor. Kurşun en eski madenlerden biridir.

Ovacık Bakır Hurda Alan Hurdacılar

Şile Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Buradaki Ovacık bakır kilo fiyatı güncellendi. İstanbul Şile Ovacık bakır hurdası alan yerler arasındayız. Ovacık bakır hurda fiyatları için arayın.

antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Ovacık içinde hurda bakır alıyoruz. Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Bakır alan Ovacık mahallesinde hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Ovacık Krom Hurdası Alımı

Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Hurda krom alan hurdacı firmalar bölümümüze göz atmak istersiniz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı makalesini gezmelisiniz.

Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Ovacık Çinko Hurda Alanlar

Ovacık mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı makalesine göz bakınırsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Sitemizdeki Ovacık çinko levha ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Ovacık Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Ovacık Şile çevresinin her yerinden sac levha hurdası, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, alımı için arayın. Firmamızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac hurda var. Depo tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Ovacık Kablo Hurdası Alım Satımı

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genelde hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Bunların yanısıra enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyatı gönderiyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki İstanbul Şile Ovacık bakır kablo kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki konuyu okuyun. İstanbul Şile Ovacık hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına öncülük ediyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar şimdi bizi arayabilir.

Ovacık mahallesi hurda kablo alan firmalar içinde yüksek fiyatı vermekteyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Ovacık hurdacı firması olarak her çeşit antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal firmamız ile yalnızca hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alıyoruz. Satıcılarda kolayca toplanlanan %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşin ödüyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni yüzünden hurdacılar için önemlidir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ovacık hurdacı arayanlar için buradayız.

Ovacık 2.el Raf Fiyatları

Burada yayınlanan Ovacık raf hurdası kilo fiyatını talep edenlere saat başı yollamaktayız. Raf hurdası alan yerler sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. Raf hurdası Ovacık almak amacıyla dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. İstanbul Raf hurda kilo fiyatı bölümümüzü incelerseniz iyi olacaktır. Çoğunlukla kapatılan elbiseciler tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el hurda raf satan firmalar arasındayız.

Ovacık Kağıt Hurda Alımı

İlçenin tamamında beyaz kağıt, renkli kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz extra özenle size normalden daha fazla kazanç etme avantajı iletiyoruz. Ovacık kağıt hurda alım satımı yaptığımız yerler içerisindedir. Sayfamızda yayınlanan Ovacık kağıt hurdası fiyatları daima güncelleniyor

İstanbul Şile Ovacık kağıt hurda alan firmalar arasındaki şirketimiz ile irtibat kurarak hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı fiyatı sorabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alanlar içindeyiz.

En Yakın Ovacık Hurdacı Telefon Numarası

Ovacık hurdacısı bünyesindeki personelimizle konumuzdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Hursan Metal olarak Ovacık bölgesinde hurda alırız. Ovacık en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda metal alımında adresinize geliyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yer Ovacık mahallesinde hizmetler ediyoruz.

Ovacık Fabrika Sökümü Yapılır

Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak üretim yerinin incelikle incelenmesi gerekmektedir. Yıllardır sayısız fabrika bozumu ihalelerini aldık. Ovacık fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Bu nedenler fabrika yıkım işleri gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık.

Ovacık Plastik Hurda Alımı

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. En güncel fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen alıyoruz.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır. İstanbul şehri Ovacık bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Ovacık plastik hurdası alımı yapanlar içinden ön planda olan Ovacık hurdacısıyız. Sitemizde yayımlanan Ovacık hurda plastik ton fiyatı güncellenmiştir

Ovacık Mahallesi Cam Hurda Alanlar

Şile Ovacık yakınlarında cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Çağımızda şeffaf meşrubat şişesi, kırılmış araba camları vs. hurda cam bulunabilmekte. Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir.

Ovacık Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

En ekonomik fiyatlara temiz bir biçimde kullanıldığı ilk görüşte anlaşılan ve 2. el salon takımı satın alabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, sekreter masaları, personel koltukları almak amaçlı bize ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi yerinizden almaktayız. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinesi hurdası alımı hakkında detaylı bilgi veren makalemize bakabilirsiniz Her çeşit ikinci el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle ulaşabilirsiniz.

Ovacık Hurda Klima Alan Hurdacı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Hurda klima Ovacık çevresinde en fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer alır. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Ovacık çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir.

Ovacık Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Şile Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınma işleri güvenle yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurdanın tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Ovacık Mahallesinde Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken elimizden geldiğince özen ile çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirleyebilir. İstanbul Şile Ovacık nikel hurda alıyoruz. Özellikle %95 şablon nikel hurda ve %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel hurdası alımında borsasının üstünde fiyatlar veriyoruz.

Ovacık İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Kullanılmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alıyoruz.

Ovacık Güncel Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında pazar fiyatından daha fazla ton fiyatı öneriyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki içeriği ziyaret edin Anlık kilo fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşın. Ovacık hurdacı firmalar içerisinde hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı günlük değişiyor.

7/24 Hizmet Veren Ovacık Mahallesinde Hurdacı

bin dokuz yüz doksan altı yıllarından bu günlere geri dönüşüm faaliyetleri ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Sektörde uzun senelerdir Ovacık hurdacısı olmanın bahşettiği profesyonelliklerle araç gereç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Ovacık hurdacı olan şirketimizle haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz.

Ovacık 2.El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Dolayısıyla işi bırakmak mecburiyetinde kalmış satıcılardan almış olduğumuz Ovacık çevresinde yıkılmış fabrika benzeri binalardan alınan sıfır gibi ikinci el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Ovacık Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen gibi her türden hurda eşyayı ücreti karşılığında almaktayız. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yeniden inşa edilecek dairelerin tekrar yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Ovacık Akü Hurda Alan Yerler

Biraz müddet sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Akü hurda alımı bölümünü dolaşmak iyi gelir. Akü hurda fiyatları hurda akü konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Otomobillerde elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır. Akü barındırdığı kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden değerlidir.

Ovacık İkinci El Cafe Malzemeleri Alan En Yakın Yerler

Temiz çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz dinlendirici, sanayi tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görebilmeniz için almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. Sanayi tipi ikinci el lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Ovacık Araba Hurdası Alan Hurdacı

Elbette size hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ovacık mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Ovacık etrafında hurda araç alım satım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri, römork, trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, motor hurdası . Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Ovacık Kumaş Alanlar

Toptan hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alımı yapıyoruz. Burada yayınlanan Ovacık hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız.

İstanbul Şile Ovacık kilo ile tartıp hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Kumaş fire hurdası alıyoruz.

Ovacık mahallesi etrafında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliyoruz. Toptan kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz.

Ovacık Hurdacılar Sitesi

Ovacık hurdacılar sitesi 6. blokta bulunan hurdacı tesisimizin yardımı ile hurda eşya geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan her tür metali alıyoruz. Sadece bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz. Geleceğe yaşanabilir bir İstanbul Şile ve çok daha iyi Ovacık oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz.

0 (535) 043 31 17