İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Şile Hurdacı

Şile Hurdacı

İstanbul Şile hurdacı firmaları arasında lideriz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. İstanbul Şile genelinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Şu anda Şile hurdacı firmasıyız. Ancak İstanbul Şile merkezinde de hizmetler veriyoruz. Şile hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Şile merkezi etrafında hurda ve 2.el eşya alımı yapmaktayız. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Şile çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz.

Tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alımına özel piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hursan Metal firmamız ile Şile hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük Şile hurda fiyat listesi ile alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Şile hurdacı firması olarak hurda eşyaları adresten alıyoruz.

Şile Hurdacı Firma

Şile hurdacı firması olarak İstanbul genelinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemelerinizin nakliyesi için en yakınınızdaki hurda nakil araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Şile merkez mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizde her çeşit hurda alüminyum satışı yapmak için firmamızı aramalısınız. Şile hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Şile merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Şile ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Şile etrafında değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Türkiye’de yıllık olarak bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı atılıyor. Ortaya çıkan atıkların %4’ünü metal malzemeler, yüzde 12’sini cam hurdası, yüzde 43’ünü kağıt türevleri, %27’sini plastikler gibi malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu paha biçilmez malzemelerin %75’i dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan atıklar Türkiye’ye 1.5 milyar Türk Lirası zarar veriyor. Firmamız gibi İstanbul Şile hurdacı firmalar boşa giden bu paranın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışmaktadır.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bri kaç tanesi yüksek miktarda gibi gözüksede nüfusla birlikte insanların doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda artmaya devam ediyor. Atık madeni geri dönüştererek ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korunmasını sağlıyoruz. Böylece yeraltı kaynaklarını geleceğe saklıyoruz.

İstanbul Şile Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir madenin yeraltından yeryüzüne çıkarılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurda madenin geri dönüşümü 90/100 çok daha azdır.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine neden olmaktadır. Madenlerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan düşük enerji bu emisyonun çevreye zararının önüne geçiyor.

Şile Hurdacı Numarası

İstanbul Şile hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer almaktadır. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacıyla iş yerimizi aramalısınız.

İstanbul Şile hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Şile Hurda Kablo Alanlar

Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Ek olarak tek damar hurda kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo için en güncel fiyatı teklif ediyoruz. Ayrıca alüminyum hurda kablo alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletken olarak sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Şile genelinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Etrafta hızlıca toplanan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Burada bulunan Şile hurda bakır kablo kg fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasasından pahalı teklifler sunuyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Şile ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar satarak para kazanmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Şile hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Şile hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar alımı için buradayız. Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebi ile kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir.

Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar başlıklı içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Şile Çinko Hurdası Alımı

Sitemizdeki Şile çinko levha kg fiyatını isteyenlere günlük göndermekteyiz. Çinko hurdası kilo fiyatı bölümünü ziyaret etmek çinko hurda hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. İstanbul, Şile bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Şile Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Şile ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç almaktayız. Bu yüzden Şile sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Gerçeği demek gerekirse sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır. Şile hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Bu sayfadaki Şile pirinç sarı fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Anlık bilgiye sahip olmak amacıyla hurda sarı pirinç alan yerler metini okuyun. Şile hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda alımıyla iştigal ediyor.

Krom Hurda Alanlar

Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar yazımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki İstanbul Şile krom fiyatlarını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz.

Şile Sac Hurda Alanlar

Hurda sac alıyoruz. Şile çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle arayın. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası vardır.

Şile Hurda Alan Firma

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, bakır, demir hurda, hurda kablo, çinko hurda,sarı hurdası, ve kurşun hurda alımına özel fiyat listeleri sunmaktayız. Şile hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz. Hurda bakır almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Şile ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her tür ikinci el eşya alıyor. Şile kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu neden ile hurdanızın pazar payındaki kıymetinin inmesine sebep olur. Hurda zamak, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Şile Hurda Bakır Alanlar

Buradaki Şile bakır fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. İstanbul Şile bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Şile bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Şile genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Şile hurdacı numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Hurda Kurşun Alımı

Şile İstanbul hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Şile kurşun hurdası kg fiyatını her gün yollamaktayız. Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşunu sökümü yapıyoruz. Yeryüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun gümüşe yakın mavi renkli haliyle bilinir. Hurda kurşun alan hurdacı yazımızı iyi olacaktır. Metal kurşun eski madenlerden biridir.

Şile Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bu sayfadaki Şile alüminyum hurda kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda alüminyum alanlar konulu konuya bir göz atın Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacı firmasıyız. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör alıyoruz. Yerinden alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Şile bölgesinde hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. İstanbul Şile hurda alüminyum alanlar arasında öncüyüz. Hurdasını satanların sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Demir Hurdası Alanlar

Şile çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları istemek amacıyla Şile hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı yazısına göz atmalısınız. Demir, dünya genelinde bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizde yayınlanan Şile extra demir hurda fiyat listesini uygulamamızı kullananlara bedelsiz göndermekteyiz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar hurda demir konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Bildiğiniz üzere her türde demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri için peşin ödeme yapan firmayız. Firmamız Şile bölgesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor.

7/24 Hizmet Veren Şile Hurdacı Firma

Sektörde uzun yıllar geçirmenin bahşettiği kurumsallaşmalar vasıtası ile sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 açık Şile hurdacı firması olarak cumartesi-pazar bile işimizin başındayız. Bahsettiğimiz gibi yirmi iki yıldır hurdacılık yapmaktayız.

Nikel Hurda Alan Firma

İlçe genelinde hurda turbo nikel, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel, anot nikel hurda alıyoruz. İstanbul ile Şile nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Dolayısı ile hurda nikel alımında gayet dikkatle davranmalıyız.

Şile Hurda Kumaş Alımı

Toptan hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş topu, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Şile hurda kumaş ton fiyatlarını isteyene bedelsiz ulaştırıyoruz.

Şile kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Şile ilçesinde kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

İstanbul Şile etrafında süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik alım satımlarında dilediğiniz konuma gelecek ekiplerimiz var. Kilosuyla gabardin kumaş, örme kumaş, pantolon kumaşı, kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için bizi vakit geçirmeden arayın.

Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alımı

Titizlikle kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap alımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak ısıtma tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler bu sitedeki telefon numaralarını arayabilir. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, endüstriyel yemek ocağı, yemek dilendiricileri, davlumbaz, krom evye, krom küvet, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görmek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. 2.el sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz.

En Yakın Şile Hurdacı Firma

Hursan Metal şirketimizle Şile etrafında hurda satımı yapmaktayız. Bu hizmetle sizlere en yakın hurdacı firma Şile ilçesinin her yerinde hizmetler veriyoruz. En yakın Şile hurdacı deposu servisiyle her cinsten hurda eşya alım satımında adresinize geliyoruz. Şile hurdacı firması içinde çalışan ekiplerimiz ile kapınızdan hurda almaya başladık.

Şile 2.El İnşaat Malzemesi

Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalan iş yerlerinden aldığımız Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç karıştırma mikseri 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur. Yıkılan öğrenci yurdu benzeri binalardan sökülen sıfır ayarında 2. el kapı, mutfak dolabı, pencereler alıyoruz.

Anlık Şile Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurda ticaretinde borsadan yüksek ton fiyatları uyguluyoruz. Şile hurdacı firma olarak hurda alımı yaparken uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında saat başı değişmekte. Kesin hurda fiyat listesine erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemizdeki hurda fiyatları metne bir göz gezdirebilirsiniz

Otomobil Hurdası Alanlar

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Şile hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ancak hurda araç trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen kazalı otomobil hurdası, römork, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, hurda motor . Bazı dönemlerde Şile çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz.

Şile Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika sökümlerinde olduğu üzere hurda karşılığında binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Şile kentsel dönüşümü nedeniyle eskimiş apartmanların tekrar inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülen çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri vs. her türlü hurda malzemeleri almaktayız.

Yıkımlarda lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Hurdalar bina yıkımı yapıyoruz.

Plastik Hurda Alanlar

İstanbul ve Şile bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Şile plastik hurdası alanlar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Bu sayfadaki Şile plastik hurdası fiyatlarını günlük yollamaktayız. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Şile Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Şile bölgesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler arasındadır. Şile ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Şile Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımında müşteriyle antlaşmamıza göre molozun taşınması itinalı bir biçimde yapılır. Şile hurdacı tarafından alınan her çeşit hurda eşyaların iş yerimize taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce önceden belirlenen yere taşınıyor.

Şile İkinci El Raf Hurdası

Genelde restorasyon yapan kasaplardan satın aldığımız reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki İstanbul Şile hurda çelik raf fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurdası alanlar yazısına göz atmalısınız. Hurda raf Şile alım satımı için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapmaktayız.

Akü Hurda Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile sıkça bulunabiliyor. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren sıvı nedeniyle kıymetlidir. Akü hurdası fiyatları gönderisini okumak bilgi edinmenizi sağlayabilir. Bu neden ile depomuz benzeri işletme içinde geri dönüşüm tesisi bulunan firmalar sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Biraz süre sonra şarj tutmaz akülere hurda akü deniliyor. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Şile Hurdacılar Sitesi

Gençlere güzel bir İstanbul Şile bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Şile sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin alımını yapıyor değiliz. Şile hurdacılar sitesi C blok içinde bulunan tesisimizle hurdacılık işleri yapıyoruz.

Şile Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Günümüzde renkli soda şişesi, araba camları türlerde hurda camlar bulunabilmektedir. Şile ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içerisinde bulunmaktayız. Günümüzde renkli soda şişesi, araba camları türlerde hurda camlar bulunabilmektedir.

Şile Kağıt Hurdası Alımı

İstanbul Şile kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki Hursan Metal ile toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli fiyatı talep edebilirsiniz. Avantajlı fiyata bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alan yerler içinde en iyi kilo fiyatını veriyoruz. Şile hurda karton alım satımı yaptığımız yerler arasındadır. Buradaki İstanbul Şile hurda karton kilo fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyet ile satıcılara daha yüksek miktarda kazanım etme imkanı sunuyoruz.

Şile Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Hurdacı firmaların söylediği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Şile İstanbul fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında başarılı bir konumdayız. Sektörde yüzlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Fabrika sökümünden önce sökümü teklif edilen imalathanenin detaylı biçimde dolaşılması gerekir.

Jeneratör Hurdası Alanlar

2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız. Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

Ekonomik fiyatlarla yeni gibi, 2. el ev eşyaları satabilirsiniz. Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebi ile telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Temiz sekreter koltuğu, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler stoğu sormak amaçlı olarak firmamızı arayabilirsiniz. Titiz kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı kapınıza gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgi için buzdolabı hurdası alanlar başlıklı içeriğimizi ziyaret ediniz

0 (535) 043 31 17