İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Hasanlı Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Hasanlı Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Hasanlı mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz. İstanbul Anadolu yakası Hasanlı mahallesi bölgesinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda almaktayız Anadolu yakası çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile Hasanlı mahallesinin her konumuna ekiplerimizi gönderiyoruz Şile Hasanlı hurdacı firması olarak Hasanlı mahallesinde hizmet ediyoruz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hizmet sunmaya devam ediyor.

Güncel Şile Hasanlı hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Şu an Şile depoları içindeyiz. Elbette ki Hasanlı mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Hasanlı mahallesi hurdacı firmasıyız.

Hasanlı hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız Hursan Metal şirketimizle Anadolu Şile Hasanlı mahallesi dolaylarında hizmet veriyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

Şile Hasanlı Hurdacı Firma

Şile Hasanlı hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Anadolu yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için firmamızı çaldırabilirsiniz. İstanbul merkezinin değişen ilçesi Şile merkezinin, Hasanlı mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Anadolu Yakası Hasanlı mahallesinde bir firma olarak hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Şile bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. İstanbul Şile hurdacısı olarak Anadolu yakasının tamamında hurda alımı yapıyoruz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşüm yapıldığında harcanılan düşük enerji miktarı bu emisyonun çevreye ve iklime zarar vermesinin önüne geçiyor.

Şile Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metallerin madenlerden kazılıp hammaddeye dönüştürülmesi zahmetli bir işlemdir. En baştan hammadde üretmek için oldukça yüksek enerji harcanır. Hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az azdır.

Geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Doğal kaynakların miktarı bellidir. Bazıları çok gözüksede artan nüfusla insanların tüketimide her geçen gün artmaktadır. Hurda metallerin geri dönüşümü ihtiyacımız olan madenleri korumamıza yardımcı olur. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarmaktayız.

Türkiye’de yıllık olarak 100.000 ton tıpsal atık, yirmi beş milyon ton evsel atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atıl malzemelerin yüzde dördünü hurda metaller, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde onikisini cam hurdası, %43’ünü hurda kartonlar oluşturuyor. Ne yazık ki, bu atıkların %80’i yok olmaktadır. Boşa giden malzemeler yurdumuza 1 milyar 6 yüz milyon Türk Lirası zarar açmaktadır. Bizim gibi geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Hasanlı Hurdacı Numarası

İstanbul Şile Hasanlı mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Şile Hasanlı mahallesi hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. İstanbul Anadolu yakasındaki Şile Hasanlı mahallesi hurdacı irtibat numarasını bir rehberinize yazınız Hemen arayıp güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak sebebi ile bizleri arayabilirsiniz.

Hasanlı Çinko Hurdası Alımı

Hasanlı çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Şile Çinko hurdası alım satımı yazımızı ziyaret etmek çinko hurdası hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satımı için arayın.

Hasanlı Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hasanlı mahallesinde hurda krom alan firmalar arıyor iseniz bizi zaman harcamadan arayın 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Şile Krom hurdası alımı bölümünü ziyaret ederseniz şahane olacaktır.

Hasanlı Hurda Bakır Alan Firma

TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, Antikron kırma granür bakır hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Şile Hasanlı hurdacı iş yerimizi hemen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Şile Bakır alan hurdacılar makalemizde detaylı bilgilendirme mevcut. İstanbul Şile Hasanlı hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hasanlı hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Hasanlı genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Hasanlı Hurda Alım Satımı

Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Şile Hasanlı hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız. Hurda zamak antimon, kalay hurda, çelik hurda alan Hasanlı mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hasanlı mahallesinde yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içerisindedir.

Şile Hasanlı mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi hurda kablo alıyor. Hurda inşaat demiri almak için kapınıza kadar geliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Hasanlı Mahallesinde Hurda Kablo Alım Satımı

İstanbul Şile Hasanlı mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hasanlı mahallesi hurdacısı Hursan Metal özellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antikron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Şile Hasanlı hurdacı firmayız. .

Kapıdan hurda antikron kablolar, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Şile Hasanlı mahallesinde sıklıkla bulunan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz. Çünkü Hursan Metal ismiyle yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Üstelik hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Bunun yanısıra enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar için piyasasının üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz.

Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satanlar bizi arayabilir. Kablo hurdası içerdiği bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alan yerler için önem taşır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Sitemizdeki kablo alan hurdacılar içeriği okuyun. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin isimlendirilir. Şile Hasanlı mahallesi hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Hasanlı Hurda Kurşun Alan Firma

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurda
, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş rengiyle bilinir. Şile Hurda kurşun alan yerler bağlantısının olduğu linke tıklayınız.. İstanbul ve Şile Hasanlı mahallesinde hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz bölgelerden biridir. Kurşun metalinin hala kullanılan madenlerden biri olduğu biliniyor.

Hasanlı Hurda Sarı Alan Yerler

Hasanlı bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. İstanbul Şile Hasanlı hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapıyor.

Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki metine göz atın. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Dolayısıyla Şile Hasanlı hurda sarı alım satımı yapan firmayız. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda cinsi varolmamıştır. İstanbul Şile Hasanlı mahallesi hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alım satımında lider konumdadır.

Hasanlı Alüminyum Hurdası Alanlar

İstanbul Şile Hasanlı alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Her tür hurda alüminyum alıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Şile ilçesinin tümünde alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Bizlere güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz. Alüminyum alan hurdacı başlığıyla yazılmış makaleyi ziyaret edin.

Hasanlı Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurdası alıyoruz. Kiler tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Firmamızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Hasanlı ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda oluklu sac galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatı istemek sebebiyle.

Hasanlı Demir Hurdası Alım Satımı

Güncel hurda demir kilo fiyatları istemek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası, yer yüzünde çokça alınıp satılan madenler içinde yer almaktadır.

Hasanlı mahallesi çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurdacı firmamız Şile Hasanlı genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Unutmayın ki her türden demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız.

Hasanlı 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla batmış iş yerlerinden satın aldığımız Şile Hasanlı yakınlarında yıkılmış fabrika benzeri binalardan elde edilmiş yeni gibi 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç makinesi, alçı mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

Hasanlı Mahallesi Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan firmalar arasında en yakın işletmeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında yüksek fiyatı vermekteyiz. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır.

7/24 Alo Hasanlı Mahallesi Hurdacı

7/24 Hasanlı mahallesinde hurdacı firması olan şirketimizle günün her saatinde iş yerimizdeyiz. Bin dokuz yüz doksan bir senesinden bu günlere geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz. Yılların bahşettiği profesyonellikler sayesinde alet parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Hasanlı Bina Yıkımı

Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken evlerin yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Hasanlı Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Hasanlı mahallesinde hurda cam alan yerler arasındayız. Genelde şeffaf ve renkli cam şişe, kırılmış otomobil camı çeşitlerinde cam hurdalar bulunabilmektedir. Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri tutabilen amorf katı malzemelerdir.

Hasanlı Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

İstanbul ve Hasanlı bölgesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin fiyatı sormak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hasanlı plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden öne çıkan Hasanlı hurdacı firmasıyız. Avantajlı fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda almaktayız.

Hasanlı İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurda alım satımı bölümümüze kesinlikle bir göz atmalısınız. Özellikle ekipmanını yenileyen işyerlerinden elde ettiğimiz market rafı hurdaları, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları arasından seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda raf Hasanlı mahallesinde satmak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Hasanlı Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Şile Hasanlı mahallesi fabrika söküm işleri profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz. Uzun süredir sayısız fabrika bozum ihalelerini başarıyla yerine getirdik. İlk önce sökülecek taşınmazın titizlikle dolaşılarak uygun aletlerin seçilmesi gereklidir. Böylelikle fabrika sökümü yapan yerler içinde lider olduk. Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır.

Hasanlı Klima Hurdası Alımı

Klima hurdası Şile Hasanlı mahallesi çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Şile Hasanlı mahallesi yakınlarında hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Hasanlı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Şile Belediyesi’nce bildirilen moloz bırakma arazilerine nakliyesi yapılıyor. Hasanlı mahallesi hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Hasanlı Mahallesi Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvı nedeni ile kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor. İstanbul Hurda akü alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Dolayısıyla şirketimiz vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır.

Hasanlı Hurdacılar Sitesi

Sevenlerine her hali ile temiz bir İstanbul ve olduğundan güzel Şile Hasanlı yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Hasanlı mahallesi hurdacılar sitesindeki iş yerimiz iş birliği ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu türlü malzemelerinizin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hepsini öğrenmek için bizi arayın.

Hasanlı Mahallesinde Hurda Karton Alanlar

Hasanlı mahallesinde hurda kağıt alanlar içerisindeki işletmemiz yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı yapabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alımı yapıyoruz. Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle satıcıya piyasa değerinden daha fazla oranda kazanma şansı sunuyoruz. Şile Hasanlı mahallesinde hurda karton aldığımız yerler arasındadır.

Hasanlı Mahallesi Hurda Fiyatları

Hasanlı hurdacısı olarak hurda alım satımı yaparken uygulanılan ton fiyatı saatlik olarak değişmektedir. Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizi arayın. Sayfamızdaki anlık hurda fiyatları makaleye bir göz atın Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken diğer Şile Hasanlı mahallesi firmalarından daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz.

Hasanlı Mahallesine En Yakın Hurdacı Firması

Hasanlı hurdacı arasındaki ekiplerimiz ile arzu ettiğiniz mekandan hurda malzeme almaya başladık. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Hasanlı bölgesinde hurda malzeme alırız. Bu yöntem ile atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Hasanlı mahallesi mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Şile Hasanlı en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile her tür hurda eşya alıp satarken ayağınıza geliyoruz.

Hasanlı Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Hasanlı mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında gayet dikkatle çalışılmalıdır. Bu mahallede %99 nikel şablon ve %95 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz.

Şile Hasanlı Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Çok yoğun olmadığımızda Hasanlı çevresinde araba hurdası alıyoruz. Şile Hasanlı hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan römork, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri
, kazalı otomobil hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette size araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

Hasanlı İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki mobilyaları kapınıza gelerek alıyoruz. Sahibinden ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları depolarımızda devamlı bulunur. Değerinden fiyatlara yeni gibi, 2.el koltuk satıyoruz. Her çeşit ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak maksadı ile bizlere ait numaralarla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17