İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ahmetli Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Ahmetli Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Hali hazırda Şile firmalar içerisindeyiz. Fakat Ahmetli mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası Şile Ahmetli mahallesi genelinde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle adresinize ekip gönderiyoruz İstanbul hurdacısı olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Ahmetli hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız Ahmetli mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz. Hursan Metal şirketimizle İstanbul Anadolu yakası etrafında hurda alımı yapıyoruz. Ahmetli mahallesinin tümünde hurda ve 2.el ev eşyaları alıyoruz Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Şile Ahmetli hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Şile hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Günlük İstanbul Şile Ahmetli hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

Şile Ahmetli Hurdacıları

İstanbul Şile hurdacı firması olarak Anadolu yakasının tümünde hurda alım satımı yapmaktayız. Şile mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Sizlerde her türlü kablo hurdası satışı amacı ile telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. Ahmetli mahallesi hurdacı firma mı arıyordunuz? İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmette sınırları kaldırdı! İstanbul ilinin tatlı ilçesi Şile merkezde, Ahmetli mahallesi daimi hizmet bölgelerimizdendir. Ahmetli mahallesi etrafında güvenilir bir firma olarak hurdacılık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Türkiye’de 1 sene içerisinde 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıpsal atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan malzemelerin %4 civarını metaller, yüzde 43’ünü kağıtlar, %27’sini plastikler, yüzde 12’sini cam türevleri benzeri atıklardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu atıkların 4/5 dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu atıkların piyasa değeri 1.55 milyar TL’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu tutarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek amacıyla emek vermekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji miktarı emisyonun iklime ve çevreye verdiği zararın önüne geçiyor.

Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Cevherlerin madenden kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan daha az olacaktır.

Doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlıdır. Bazıları bol gibi gözükse de artan nüfusla birlikte insanların tüketimide artıyor. Atık metalin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarır. Böylece yeraltındaki madenleri gelecek nesillere saklıyoruz.

Ahmetli Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Şile Ahmetli mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler içindedir. İstanbul Anadolu Yakasındaki Şile Ahmetli mahallesi hurdacı firma telefonlarını unutmayın Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Şile Ahmetli mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu sebeple hurda satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı aramanız gereklidir.

Ahmetli Sarı Hurda Alanlar

Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Bu yüzden Şile Ahmetli mahallesi hurda sarı alımı alan hurdacıyız. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur.

Daha kesin bilgi öğrenmek için pirinç sarı alan hurdacılar metni okuyun. İstanbul Şile Ahmetli hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda alım satımı yapıyor.

Ahmetli mahallesi genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur.

Ahmetli Mahallesi Hurda Kablo Alımı

İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin isim alır. Şile Ahmetli genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir.

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Kablo alan hurdacılar başlıklı yazıya bir göz atabilirsiniz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Şile Ahmetli hurdacı firmayız. . Ahmetli mahallesi hurdacısı olarak genellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antikron kablolar alımı yapıyoruz.

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Hurda kablolar içindeki bakır madeni yüzünden hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Fakat enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Müşterilerde çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Şile Ahmetli hurda kablo alan firmayız. Bulunduğu yerden hurda antikron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Ahmetli Hurda Alımı

Ahmetli mahallesinde adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zamak hurdası, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda alüminyum almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı fimayız. Şile Ahmetli mahallesi hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Şile Ahmetli mahallesi hurdacı firma olan aynı zamanda İstanbul hurdacı firması olarak sektöre giren Hursan Metal her tür hurda atık alım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Ahmetli Krom Hurdası Alanlar

Yapısı itibari ile sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Krom hurdası alanlar paylaşımına bir göz atmak istemelisiniz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Ahmetli mahallesinde krom hurdası alan hurdacı firma arıyor iseniz arayabilirsiniz Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Ahmetli Çinko Hurdası Alan Yerler

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Ahmetli bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Şile Çinko hurda alan yerler paylaşımına göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz.

Ahmetli Hurda Bakır Alım Satımı

Ahmetli bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Şile Ahmetli mahallesinde hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. İstanbul Şile Ahmetli mahallesinde bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alıyoruz. Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Ahmetli mahallesinde hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız. Bakır alan hurdacılar makalemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Ahmetli Mahallesinde Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda
, Cami kurşun hurdası için yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul Şile Ahmetli mahallesi kurşun hurdası alım satımı için kapınıza geldiğimiz ilçelerden biridir. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerdendir.

Ahmetli Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Şile Ahmetli mahallesinin tamamında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için Şile Ahmetli mahallesi hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hursan Metal Şile Ahmetli bölgesinin tüm sokaklarında demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, Şile Ahmetli mahallesi bölgesinde en çok alınıp satılan madenler arasındadır. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Şile Demir hurda alanlar bölümüne bir göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her türlü pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır.

Ahmetli Alüminyum Hurda Alımı

. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek almaktayız. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Hurdalarını bize satanların sayesinde sürekli tecrübe elde ediyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava almaktayız. Şile bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Bize duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda alan hurdacıyız. İstanbul Şile Ahmetli alüminyum hurda alanlar içindeyiz.

Ahmetli Mahallesi Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alımı yapan işyerleri arasındayız. Ahmetli çevresinde hurda levha, sac varil hurda, hurda oluklu sac galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeni ile. Depolarımızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac mevcuttur.

Ahmetli Hurda Klima Alımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Ahmetli mahallesi yakınlarında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Ahmetli mahallesi çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Ahmetli Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Şile Ahmetli mahallesi hurdacı Hursan Metal tarafından alınan her çeşit hurdanın tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmemize göre yıkım molozlarının nakliye işi güvenle yapılmaktadır. Molozlar Şile Belediyesi Fen işlerince daha önceden bildirilen yere nakledilir.

Ahmetli 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte malesef işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Yıkılmış öğrenci yurdu benzeri binalardan çıkma yeni gibi ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alan hurdacılar içerisindeyiz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Ahmetli Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu sebeple nikel hurdası alınıp satılırken oldukça hassas hareket etmeliyiz. Özellikle %95 şablon nikel – %99 şablon nikel, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Şile Ahmetli mahallesi hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Ahmetli Karton Hurda Alan En Yakın Yerler

Ahmetli mahallesinde hurda karton ticareti yaptığımız yerler içindedir. İstanbul Şile Ahmetli hurda kağıt alan yerler içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetleri ile hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Değerinden yüksek kilo fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, gazete hurdası, kağıt bardak alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile satıcıya piyasa değerinden daha fazla kazanma olanağı veriyoruz.

Ahmetli Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Şile Ahmetli hurdacı firma bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile konumdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Şile Ahmetli çevresinde her çeşit hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Ahmetli mahallesi hurdacı hizmetiyle hurda metal alırken ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetle atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Ahmetli genelinde hizmetler veriyoruz.

Ahmetli Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru firmayız. Her türlü titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur.

Ahmetli Mahallesinde Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce yıkılması teklif edilen mülkün incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin hazırlanması gerekiyor. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika bozumu ihaleleri gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde meşhur olduk. Yıkımla uğraşanların dediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Ahmetli mahallesinde fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

Ahmetli Mahallesi Akü Hurda Alanlar

Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvılar geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı nedeni ile bulunmaktadır. Uzun zaman sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurda alan hurdacılar konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Hursan Metal ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler içindedir. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

7/24 Ahmetli Mahallesi Hurdacı

Sizlerin verdiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. Yaklaşık iki bin sekizden bu günlere geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Ahmetli mahallesi hurdacı firması dükkanımız aracılığıyla haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz.

Ahmetli Cam Hurda Alan Firma

Cam yarı saydam yada tam saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutan amorf katı malzemelerdir. Bu dönemde şeffaf ve renkli cam şişe, sökülmüş otomobil camı biçiminde cam hurdalar tonajlı eritiliyor. Ahmetli mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içerisinde faaliyet göstermekteyiz.

Ahmetli 2.El Eşya

Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, öğrenci masaları, öğrenci koltuğu satın almak amacıyla iletişim telefon numaralarımızı arayın. İyi durumda ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamıza ait telefonlarıarayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı peşin ücret ile almaktayız. Şile Ahmetli mahallesi etrafında sıfır gibi, 2.el ev mobilyası satıyoruz.

Şile Ahmetli Mahallesi Hurda Araç Alan Yerler

Elbette size araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ahmetli mahallesi hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Şile Ahmetli mahallesinde araba hurdası alım hizmeti veriyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı otomobil hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb hurda zirai aletler, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Ahmetli 2.el Hurda Raf Fiyatları

Çoğunlukla batan aktarlardan elde ettiğimiz orta reyonlar, mağaza raf hurdası, çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el market rafı satan hurdacı firmalar içindeyiz. Ahmetli ikinci el hurda raf satışı yapmak nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri deneyimli olduğumuz alanlardandır. Şile Raf hurda ton fiyatı sayfamızı incelemelisiniz.

Ahmetli Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Hepsi için bizi arayın. Şile Ahmetli ilçesinde ikamet edenlere yaşanılır bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Ahmetli mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı iş yerimiz aracığıyla sektörde hizmet ediyoruz.

Ahmetli Bina Yıkımı

Yıkım esnasında belirtilen tüm önlemler Şile Ahmetli kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek apartmanların gerektiği biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımını sağlıyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde olduğu üzere çıkacak hurda karşılığı bina yıkım işleri bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası benzeri her cinsten hurdayı satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Ahmetli Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, naylon poşet, hurda damacana mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

Ahmetli mahallesi plastik hurdası alanlar arasında lider konumdaki işletmeyiz. İstanbul ve Şile Ahmetli mahallesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, hurda polistren kristal fiyatı sormak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye denir.

Ahmetli Mahallesinde Uygulanan Güncel Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatlarından daha fazla fiyatlar sunuyoruz. Şile Ahmetli mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları an be an güncellenmektedir. Güncel Hurda fiyatları hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz Anlık bilgiye ulaşmak nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir.

0 (535) 043 31 17