İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Firması

Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Firması

İstanbul Seyrantepe mahallesinin tamamında kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar değerinin üstünde almaktayız İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Anlık Kağıthane Seyrantepe hurda fiyatları ile alım yapmaktayız.

Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz. Her türlü hurda satmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Avrupa yakası bölgesinin her mahallesinde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle ekiplerimizi gönderiyoruz

Hali hazırda İstanbul Kağıthane firmasıyız. Fakat Seyrantepe mahallesinde de hizmet veriyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Kağıthane ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Seyrantepe hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz Seyrantepe mahallesi hurdacı firmalar arasındayız.

Kağıthane Seyrantepe Hurdacısı

Seyrantepe hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizde! Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda demir satmak sebebiyle hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Kağıthane merkezine bağlı, Seyrantepe mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Avrupa yakası Kağıthane Seyrantepe mahallesinde bir firma olarak hizmet veriyoruz. Kağıthane genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Kağıthane hurdacı olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz.

Ülkemizde 1 senede 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıbbi atık ortaya çıkmaktadır. Bu atıkların yüzde dört civarını maden hurdaları, yüzde 43’ünü hurda kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde oniki’sini cam hurdaları oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu paha biçilemeyen malzemelerin dörtte beşi dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1 milyar altı yüz altmış milyon ₺’dir. Kağıthane Seyrantepe geri dönüşümcüleri ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmek için çaba sarf ediyoruz.

Geri dönüşüm doğal kaynakları korur. Yer altı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla birlikte insanların tüketimide artıyor. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri kurtarmaktadır. Böylelikle madenleri gelecek nesillere saklıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin ana sebebidir. Hurda metallerin geri dönüşümünde kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun doğaya verdiği zararın önüne geçiyor.

Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlar. Metallerin yeraltından çıkartılıp hammaddeye dönüştürülmesi uzun ve meşakatlidir. Ham maddeyi en baştan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok daha azdır.

Seyrantepe Hurdacı Numarası

Kağıthane Seyrantepe mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Avrupa Yakası Kağıthane semtine bağlı Seyrantepe hurdacı iletişim numaralarını unutmayın Bu nedenle hurda satmak amacı ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Seyrantepe Hurda Bakır Alım Satımı

Kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Seyrantepe içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

Seyrantepe mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Kağıthane Seyrantepe hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesinde hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Seyrantepe Mahallesi Demir Hurdası Alımı

Seyrantepe mahallesi çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Demir, yer yüzünde en çok bulunabilen metaller arasındadır. Hurdacı firmamız Seyrantepe mahallesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor.

Anlık hurda demir fiyatları için Seyrantepe hurdacı firmamıza ulaşın. Bildiğiniz üzere her türden demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısına bir göz atmanız pişman olmayacaksınız.

Seyrantepe Hurda Alüminyum Alım Satımı

Hurda alüminyum alanlar hakkındaki yazıya bir göz atın. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Kağıthane ilçesinde alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel alırken tartımları sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz. İstanbul Kağıthane Seyrantepe hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün gelişiyoruz.

Seyrantepe Hurda Kurşun Alımı

İstanbul ili Kağıthane Seyrantepe mahallesi kurşun hurdası alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda alırız. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renklidir. İstanbul Kurşun hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayınız.. Kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor.

Seyrantepe Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Seyrantepe bölgesinde sac levha hurdası, sac varil, oluklu sac galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek nedeni ile. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Depomuzda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor.

Seyrantepe Krom Hurda Alanlar

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alımı bölümüne kesinlikle göz atmalısınız. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Seyrantepe mahallesinde krom hurda satışı için firmamızı zaman harcamadan arayın

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor.

Seyrantepe Mahallesinde Çinko Hurda Alanlar

Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Kağıthane Seyrantepe mahellesinin tümünde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayınız.

Seyrantepe Hurda Kablo Alanlar

İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurda kablo alanlar arasındayız. Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem teşkil eder.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası elinde olanlar bize ulaşın. Kullanıldığı alanlara göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Hurda kablo alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır.

Seyrantepe mahallesi hurdacısı Hursan Metal her çeşit elektrik kablosu hurdası, antikron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Ek olarak fare yemez kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablolar alan Kağıthane Seyrantepe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Çünkü sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları gönderiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Avrupa Yakası Kağıthane Seyrantepe bölgesinin tümünde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Adresten antikron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda sıklıkla edinilen 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Seyrantepe mahallesi Hurda Sarı Alanlar

İtiraf etmek gerekirse hurda sarı adıyla hurda türü bulunmamaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında lider konumdadır. İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı yapmaktadır.

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı hurda denilmektedir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri vardır. Geniş sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Bu sebeple Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Seyrantepe mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Seyrantepe Hurda Alan Firma

Kağıthane Seyrantepe mahallesi geri dönüşüm firması aynı anda İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal her tür hurda kablo alım satımı yapıyor. Hurda kurşun almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Seyrantepe mahallesinde yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Hurda kumaş çaput alanlar içerisindeyiz. Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle öne çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Seyrantepe Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika yıkım ihalesini güvenle gerçekleştirdik. Fabrika sökümünde önce yıkılması istenen mülkün etraflıca incelenmesi gerekmektedir. İstanbul Kağıthane Seyrantepe fabrika sökümü deneyime sahibiz. Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Böylece hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık.

Seyrantepe Plastik Hurda Alan En Yakın Yerler

Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Seyrantepe plastik hurda alımı yapan firmalar arasında bulunan firmayız. İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesinde polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız.

Seyrantepe Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Kağıthane Seyrantepe çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Seyrantepe mahallesi çevresinde en fazla alınan hurda eşyalar içerisindedir. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Seyrantepe Moloz ve Hurda Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Molozlar Kağıthane Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce imzalanan karar ile bildirilen yere nakil ediliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozların taşınması güvenlikle araçlarımızla yapılıyor.

Seyrantepe Mahallesi Hurda Nikel Alımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satılırken elden geldiğince özenli davranmalıyız. Bu bölgede anot nikel, %95 – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda alım satımında borsasının üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Seyrantepe mahallesi genelinde hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir.

Seyrantepe Mahallesi Akü Hurda Alan Hurdacılar

Zamanla atıl haline düşen aküye hurda akü denir. İstanbul Hurda akü fiyatları gönderisini ziyaret etmek hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Bu nedenle depomuz benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Elektrikli otomobillerde enerji kaynağı kullanılıyor. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren suyu nedeni ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir.

Seyrantepe İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde yük asansörü, harç karıştırma makinesi, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılmış elbiseci vb. binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Seyrantepe Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Anlık Seyrantepe Mahallesi Hurda Fiyatları

Seyrantepe mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık işlerinde kullanılan kilo fiyatları Kağıthane pazarında hızlı bir biçimde değişmektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurda ticaretinde diğer hurdacılardan özel fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Daha doğru hurda fiyatları metni inceleyin Doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşın.

Seyrantepe Mahallesi İkinci El Eşya

Kağıthane Seyrantepe mahallesi yeni gibi, 2. el koltuklar satabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla firmamıza ait hatlarıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek satın alıyoruz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, çalışma masaları bulunmaktadır.

Seyrantepe Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olması gerektiği gibi iyi bir İstanbul ve çok daha yaşanır Seyrantepe yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Hepsi için bize ulaşın. Seyrantepe mahallesi hurdacılar sitesindeki hurda alım iş yerimizin aracığıyla atık hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

Seyrantepe Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Hursan Metal firmamızla Kağıthane Seyrantepe çevresinde hurda satımı işi yapıyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurdacı Kağıthane Seyrantepe mahallesi etrafında hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. En yakın Kağıthane Seyrantepe hurdacı firma hizmeti ile her çeşit hurda alım satımında adresinize geliyoruz. Seyrantepe mahallesi hurdacı firma olan firmamızla kapıdan hurda alım satımı yapıyoruz.

Seyrantepe 2.el Raf Hurdası

Genelde raflarını yenileyen butiklerden aldığımız hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçilen sıfır gibi 2.el raf satıyoruz. Hurda raf Seyrantepe satmak nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz alanlardandır. Kağıthane Raf hurda alan yerler hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız.

Seyrantepe Kağıt Hurdası Alanlar

Bölgenin tamamında renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle müşterilerimize daha yüksek miktarda kâr etme avantajı veriyoruz. Karton, kağıt hurdası almaktayız.

Seyrantepe mahallesinde kağıt hurda alan yerler arasındaki şirketimiz hizmetleri ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satışı yapabilirsiniz. Piyasanın üstünde kilo fiyatıyla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alanlar arasındayız.

Seyrantepe Araç Hurdası Alan Yerler

Pek tabi size hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Kağıthane Seyrantepe hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazen Kağıthane Seyrantepe yakınlarında hurda araba alım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli otomobil hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Seyrantepe Cam Hurdası Alan Yerler

Cam tam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde tutabilen amorf ve organik olmayan sert malzemeye verilen adıdır. Çağımızda rengarenk oto camı, kola şişesi cinslerde hurda cam bulunabilmekte. Seyrantepe mahallesinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

Seyrantepe Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika söküm işinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım hurdası bina yıkım işi yapmaktayız. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken apartmanların en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, sökülen hurda çelik kapı, çıkma pimapen vb. tüm hurdaları satın almaktayız. Yıkım esnasında gerekli tüm önlemler

7/24 Seyrantepe Hurdacı

7/24 hurda alan Seyrantepe mahallesinde hurdacı firması olan şirketimiz ile zaman farketmeden açığız. Yılların bahşettiği deneyimle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse on üç yıldır geri dönüşüm yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17