İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Serinhisar Hurdacı

Serinhisar Hurdacı

Serinhisar merkezinin etrafında hurda eşyalarınızın fotoğrafını göndermek amacı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir noktasından, hurda alımı yapıyoruz. En tecrübeli Denizli Serinhisar hurdacı firmasıyız.

Hursan Metal olarak hizmet vermekteyiz. Tonajlı alımlarda Denizli piyasadan yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Denizli hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. En doğru Serinhisar hurda fiyatlarıyla malzemelerinizi alıyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün hizmetleri buradan detaylı öğrenebilirsiniz.

Denizli Serinhisar Hurdacıları

Serinhisar hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Serinhisar merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda kablo satmak amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Denizli ilinin en yaşanılası ilçesi Serinhisar sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Denizli Serinhisar ilçesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Serinhisar mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Serinhisar hurdacısı olarak Denizli ilçelerinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemenizin transferi için size en yakın yerde bulunan hurda alım ekiplerimizi gönderiyoruz.

Yurdumuzda senede 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 25 milyon ton ev tipi atık çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan atık malzemelerin %43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde onikisini cam hurdaları, yüzde 4’ünü metaller oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu kıymetli atıkların %80’i çöplere gidiyor. Boşa giden malzemeler bir yılda ülkemizi 1 milyar 6 yüz altmış milyon TL zarara uğratmaktadır. Hurdacı firmalar boşa atılan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Serinhisar Hurdacı Telefon Numarası

Denizli Serinhisar yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu neden ile hurda malzeme fiyatı talep etmek amacıyla sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Serinhisar hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Serinhisar Hurda Alım Satımı

Serinhisar geri dönüşüm firması Hursan Metal her tür hurda atık alıyor. Serinhisar adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebeple hurdanızın değerini düşürmektedir.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum ve sarı, bakır hurdası, ekstra demir, hurda kablo, çinko hurdası, kurşun alımı yaparken yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Serinhisar hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

Zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda inşaat demiri almak için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar içerisindeyiz.

Serinhisar Krom Hurda Alanlar

Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Serinhisar krom hurdası ton fiyatı haftada bir güncelleniyor. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan yerler gönderimize göz gezdirmek istersiniz. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Serinhisar Hurda Bakır Alımı

Serinhisar hurda bakır fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Serinhisar hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar makalemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sayfamızdaki Serinhisar bakır hurdası kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Denizli Serinhisar hurda bakır alan yerler içindeyiz. Serinhisar bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır.

Serinhisar Pirinç Sarı Hurda Alımı

Aslında sarı hurda adında hurda çeşidi yoktur. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Serinhisar genelinde sarı pirinç hurdası alıyoruz.

Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Bu neden ile Serinhisar sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Sitemizdeki Denizli Serinhisar hurda sarı pirinç ton fiyatları güncellendi. Sarı hurdası alanlar hakkında paylaşılmış metine göz atın. Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Denizli Serinhisar hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor.

Serinhisar Hurda Demir Alanlar

Unutmayın ki her türden demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar yazımıza göz atmanız pişman olmazsınız. Anlık hurda demir ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Demir, dünya genelinde çokça kullanılan metaller içindedir. Sitemizdeki Serinhisar demir ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Firmamız Serinhisar ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Serinhisar çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Serinhisar Alüminyum Hurdası Alanlar

Denizli Serinhisar hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Hurda satanların destekleriyle durmadan profesyonelleşiyoruz.

Bu sayfadaki Serinhisar hurda alüminyum ton fiyatını whatsapp hattımızda ücretsiz paylaşıyoruz. Alüminyum hurda alanlar içerikli konuya bir göz gezdirebilirsiniz

Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. Serinhisar ilçesinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında tartımı sizinle yapıyoruz. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız.

Serinhisar Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Sitemizdeki Serinhisar kumaş hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Spota düşmüş gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Serinhisar bölgesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımlarında adresinize gelmekteyiz. Denizli Serinhisar kiloyla hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Serinhisar ilçesinin her yerinde parça kumaş hurdası almaktayız. Toptan iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş alımında peşin parayla ödeme yapılır.

Serinhisar 2. El Restaurant Malzemeleri Alımı

Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz dinlendirici, sanayi tipi set üstü ocak vb cafe lokanta tipi otel ve mutfak aletlerini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolabı alıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak kurutma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz.

Serinhisar Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar bölümünü okusanız harika olur. Serinhisar Denizli hurda kurşun almak için iyi fiyat listesini sunduğumuz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Denizli Serinhisar hurda Cami kurşunu kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Serinhisar Sac Hurdası Alan Yerler

Sac hurdası alan hurdacılar arasındayız. Serinhisar bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Bağ kulübesi tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Firmamızda yeni üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Serinhisar Kablo Hurda Alan Firma

Çünkü Hursan Metal adıyla yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Serinhisar hurdacı firması olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası almaktayız. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Serinhisar bakır kablo fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satmak isteyenler hemen arayın. Hurda kablo içerisindeki bakır teller yüzünden hurdacılık yapanlar için önem taşır. Serinhisar bölgesinin her yerinden %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Sitemizdeki hurda kablo alan yerler içeriği okuyun. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Serinhisar hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. .

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla ticareti yapılan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur.

Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Serinhisar kablo hurdası alan firmayız. Ancak tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar için en yüksek fiyat listesini teklif ediyoruz.

Serinhisar Çinko Hurdası Alan Yerler

Denizli, Serinhisar ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Denizli Serinhisar çinko hurdası ton fiyatını arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Hurda çinko alım satımı bölümümüzü incelerseniz muhteşem olur. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Serinhisar 2. El Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi firmayız. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör satılır.

Serinhisar Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım yapılırken lüzum görülen tüm önlemler Bir üstte fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi bedelsiz yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken iş yerlerinin uygun bir biçimde imar edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurdanızı alıyoruz.

En Yakın Serinhisar Hurdacı Numarası

En yakın Serinhisar hurdacı olarak hurda tartımı yapmak nedeni ile ayağınıza geliyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurdacı Serinhisar çevresinde hizmetler veriyoruz. Serinhisar hurdacı olan firmamızla kapınızdan hurda alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Serinhisar ilçesinin tümünde her türlü hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Serinhisar Nikel Hurdası Alan Firmalar

Denizli Serinhisar bölgesinde %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon, anot nikel hurdası, turbo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Serinhisar hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası alım satımında oldukça hassasiyetle davranılmalıdır.

Serinhisar Hurda Karton Alımı

Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alanlar içinde en doğru fiyat listesini firmamız teklif ediyor. Kağıt, karton hurda alımı için geliyoruz. Sitemizde paylaşılan Denizli Serinhisar hurda kağıt ton fiyatlarını isteyene ücretsiz ulaştırılmaktadır Bölgenin tamamında renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile satıcılara daha çok kâr elde etme imkanı sunuyoruz. Serinhisar hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız Hursan Metal hizmetleriyle hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı kilo fiyatı talep edebilirsiniz.

Serinhisar İkinci El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde boya makinesi, inşaat vinci, alçı makinesi, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan esnaflardan edindiğimiz Serinhisar bölgesinde yıkılmış lokanta binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz.

Serinhisar Akü Hurda Alım Satımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası diyoruz. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri fabrika içinde geri dönüştürme fabrikası olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akü hurdası içinde bulunan kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

Serinhisar Hurda Plastik Alım Satımı

En avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Denizli ve Serinhisar ilçesinin her yerinden jelatin hurdası, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda satışı yapmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Serinhisar plastik hurda alanlar içerisinden ön planda olan firmayız. Sayfamızdaki Serinhisar naylon hurdası kg fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırıyoruz Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

Serinhisar İkinci El Raf Fiyatları

Genelde yenilen marketler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, teşhir reyonları, market rafları, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda ikinci el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Serinhisar ikinci el market rafı kilo fiyatını talep edenlere her gün göndermekteyiz. Raf hurdası alan hurdacı içeriğinin linkine tıklamalısınız. Serinhisar 2. el raf hurdası alım satımı nedeni ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Serinhisar Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden öğrenci masaları, ofis mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. Sıfırdan farksız 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak maksadıyla sayfanın altındaki telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz. En makul fiyatlara titiz bir şekilde kullanılmış olan ve 2. el kanepeler satıyoruz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi evinizden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı alan hurdacılar hakkında detaylı bilgi içeren paylaşımımızı inceleyiniz

Serinhisar Hurda Cam Alan Hurdacılar

Serinhisar yakınlarında cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı madde muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Bu dönemde şeffaf süt şişesi, çıkma otomobil camı vs. cam hurdaları bulunabiliyor.

7/24 Hurda Alan Serinhisar Hurdacı

7/24 hizmet veren Serinhisar hurdacı firması olan firmamız ile 7/24 sektöre hizmet veriyoruz. Neredeyse otuz bir yıldır hurdacılık yapmaktayız. Geçip giden senelerin bahşettiği profesyonellikle tekonolojiye ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz.

Serinhisar Hurdacı Sitesi

Serinhisar hurdacılar sitesi C bloktaki depomuzun vasıtası ile atık hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Serinhisar ilçesinde ikamet edenlere yaşanılır bir şehir bırakmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sırf bu malzemelerin alımını gerçekleştirmiyoruz.

Serinhisar Fabrika Bozumu

Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Serinhisar fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü bir konumdayız. Başlamadan önce sökümü istenen imalathanenin incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması gereklidir.

Serinhisar Güncel Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsasından daha fazla kilo fiyatları veriyoruz. Doğru ton fiyatlarına ulaşmak için bize ulaşmanız gerekmektedir. Serinhisar hurdacı hurdacılık yaparken uygulanılan fiyatlar her dakika güncellenmektedir.

Serinhisar Klima Hurda Alımı

Serinhisar bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Serinhisar ilçesinde çok satılan hurdalar arasındadır. Hurda kombi alanlar içindeyiz.

Serinhisar Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan her nevi hurda malzemenin tesisimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Serinhisar Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan moloz döküm arazilerine boşaltılır.

Serinhisar Araba Hurdası Alanlar

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Serinhisar etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış hurda araç, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17