İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Serik Hurdacı Hurda Fiyatları

Serik Hurdacı Hurda Fiyatları

Serik hurdacı şirketleri içinde hizmet ediyoruz. Antalya, Serik hurdacı olarak buradayız. Antalya hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Güncel Antalya Serik hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Hursan Maden firmamızla hizmetimizi sürdürüyoruz. Her nevi hurda satmak amacıyla arayabilirsiniz.

Antalya Serik Hurdacısı

Serik hurdacı firması olarak Antalya bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Serik genelinde hurdacılık hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Serik hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Antalya şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Serik ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Serik Hurdacı Telefon Numarası

Serik hurda alım hurdacılık hizmetleri sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alıyor. Antalya Serik hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda fiyatı talep etmek üzere telefonumuzu aramanız yeterlidir. Boş yere zaman geçirmeden arayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz.

Serik Krom Hurda Alım Satımı

Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Burada yayımlanan Serik krom fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın.

Serik Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Bize verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda alımı yapan hurdacıyız. Sizin destekleriyle sürekli büyüyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Antalya Serik alüminyum hurda alan yerler içinde lideriz. . Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı için telefonlaronızı beklemekteyiz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Serik ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde yapıyoruz.

Muratpaşa Hurda Sarı Alımı

Serik ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Sarı hurda alanlar konulu metni okuyabilirsiniz. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. İtiraf etmek lazım ise sarı hurda adıyla hurda cinsi yoktur. Bu yüzden Serik sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Serik hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Antalya Serik hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Serik Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda kablolar telindeki bakır sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. Etrafta sıklıkla ele geçen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı kablo hurdası alırken değerini kapınızda ödüyoruz. Serik hurdacı firması olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasadan daha yüksek teklifler veriyoruz.

Serik hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın. Bir de hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

İçindeki telin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Genelde hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablo alan Serik hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Ek olarak enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken en yüksek fiyatları biz veriyoruz.

Serik kablo hurdası alanlar arasındayız. Bloğumuzda bulunan hurda kablo alan yerler yazıyı inceleyin. Kapıdan hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

Serik Hurda Çinko Alanlar

Antalya, Serik ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Hurda çinko alımı gönderimizi okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz.

Serik Hurda Sac Alanlar

Antalya Serik ve çevresinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Şu anda deliksiz 2. el trapez sac hurda vardır. Kiler çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Serik Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar makalemizi şahane olacaktır. Hurda demir, Serik ilçesinde en fazla alınıp satılan metaller içindedir.

Serik ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Hurdacı firmamız Serik ilçesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Güncel demir hurdası kilo fiyatı istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı gönderisine bir göz atmalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alım satımı yapılır.

Serik Hurda Alanlar

Antalya Serik geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Maden her çeşit bakır hurdası alımı yapıyor. Hurda kablo alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan firmalar içindeyiz. Serik hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Serik kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Antimon zamak hurda, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Serik Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Antalya ve Serik hurda kurşun alımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Cami kubbe kurşunu alımı yaparız. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası kilo fiyatı bölümümüzü okusanız muhteşem olacaktır. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun hurdası alımı makalemize göz atmanız pişman olmayacaksınız.

Serik Bakır Hurda Alanlar

Bakır alan Serik hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Serik bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Serik bakır hurda fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. Antikron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır.

Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alıyoruz. Antalya Serik bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Serik Hurda Cam Alımı

Genellikle şeffaf ve renkli sökülmüş oto camları, gazoz ve soda şişesi benzeri cam hurda baya fazla eritiliyor. Serik etrafında cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Genellikle şeffaf ve renkli sökülmüş oto camları, gazoz ve soda şişesi benzeri cam hurda baya fazla eritiliyor.

Serik Akü Hurda Alımı

Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran sıvı nedeni ile oldukça kıymetlidir. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolayan cihazdır. Biraz süre sonra kullanılmayacak haline düşen bataryaya akü hurdası deniliyor. Araçlarda enerji ihtiyacı sebebi ile kullanılıyor. Hurda akü fiyatı bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısıyla Hursan Maden vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır.

Serik İkinci El Eşya

Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuklarınız kapınızdan almaktayız. 2.el öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu bulunmaktadır. En ekonomik fiyata yeni gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuar satıyoruz. Her türlü 2. El buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile firmamıza ait numaralarla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Serik Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Serik çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Serik bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurdalar içinde yer almaktadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Serik Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Serik Belediyesi’nce daha önceden bildirilen araziye dökülüyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işleri itinayla yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurdaların firmamıza ait depoya taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

Serik Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu yüzden nikel hurdası ticareti yapılırken mümkün olduğunca hassasiyetle çalışılmalıdır. Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Özellikle turbo nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel hurda, anot nikel alımında en doğru fiyatı veriyoruz. Serik nikel hurdaları alıyoruz.

Serik 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen mandıralardan aldığımız reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası, demir raflar, çelik raf hurdası arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2. el market rafları satanlar içindeyiz. Raf hurdası ton fiyatı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Serik raf hurdası alımı amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Serik Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Çalışmayan jeneratör alıyoruz. Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Serik Hurda Otomobil Alan Yerler

Serik hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Serik bölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hasarlı araba hurdası, motor hurdası .

En Yakın Serik Hurdacı Firma

En yakın Serik hurdacı firma ismi ile her cinsten hurda eşya alım satımında yerinize gelmekteyiz. Hursan Maden hurdacılık olarak Serik etrafında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Serik hurdacıları içerisinde bünyesindeki ekiplerimizle adresinizden her türde hurda atık almaya başladık. Bu sebep ile size en yakın hurda alanlar Serik bölgesinde hizmetler veriyoruz.

Serik Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Serik fabrika sökümü işi yapıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında lider konumdayız. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Fabrika sökümünden önce sökülecek mülkün etraflıca dolaşılması gerekiyor. Yıllardır on binlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

Serik Hurda Plastik Alımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Güncel fiyata kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Antalya ile Serik bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Serik hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız.

Serik Hurda Karton Alımı

Serik kağıt hurda alan firmalar arasındaki işletmemiz hizmetleri ile karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede beyaz kağıt, renkli kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle satıcılara çok daha yüksek oranda kazanç etme şansı iletiyoruz.

Yüksek kağıt fiyatlarıyla kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alımı yapmaktayız. Serik hurda karton aldığımız ilçeler içerisindedir.

Serik İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan yurt vb binalardan çıkma hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan hurdacı firmalar arasındayız. Dolayısı ile iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz Şantiyelerde inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur.

7/24 Hurda Alan Serik Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Serik hurdacı depomuz aracılığı ile 7/24 geri dönüşümde çalışmaktayız. Tam tamına üç seneden bu yana geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörün sağladığı tecrübe ile araç parkurumuzu çoğaltarak yolumuza devam etmekteyiz.

Serik Bina Yıkımı

Serik kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek dükkanların en baştan inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını sağlıyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm tedbirler

Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. her türlü hurdanızı alıyoruz. Aynı fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi hurdalar karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz.

Serik Anlık Hurda Fiyatları

En doğru bilgiye ulaşabilmek sebebi ile bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Serik hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı piyasada saat başı değişiyor. Sitemizdekianlık hurda fiyatları konuya göz atabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurda alım satımı yaparken piyasa fiyatından daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz.

Serik Hurdacılar Sitesi

Çok daha yaşanabilir bir Antalya ve çok daha yaşanılır Serik oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Serik hurdacılar sitesi E blok içindeki hurda dükkanımızla atık hurda malzeme geri dönüşüm işleriyle sektöre girdik. Sırf bu hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz.

0 (535) 043 31 17