İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Şenpazar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Şenpazar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Şenpazar merkezi bölgesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda alımında nakit ödeme yapmaktayız. Şenpazar merkez hurdacı firması olarak Şenpazar merkezinin her caddesinde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Kastamonu hurdacısı olan firmamız hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Güncel Kastamonu Şenpazar hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti veriyoruz.

Şenpazar hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Her çeşit hurda satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Şenpazar çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile çağırdığınız yere profesyonel ekip göndermekteyiz.

Normalde Kastamonu Şenpazar hurdacı şirketleri arasındayız. Bununla birlikte Kastamonu Şenpazar merkezinde de hizmet veriyoruz. Hursan Metal olarak Kastamonu Şenpazar merkezinde hurda alımı için adresinize geliyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kastamonu hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. Şenpazar bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz.

Kastamonu Şenpazar Hurdacı Firma

Şenpazar bölgesinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek sizlerin yararlanması için çalışıyoruz. Şenpazar hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Şenpazar merkezinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Kastamonu şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Şenpazar öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sadece Şenpazar ilçesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Şenpazar hurdacı olarak Kastamonu bölgesinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın taşınması için yakınınızdaki hurda nakil personellerimizi yönlendirmekteyiz. Sizde her türlü karton hurdası satmak nedeniyle telefonumuzu kaydedebilirsiniz.

Türkiye’de yıllık yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gidiyor. Çöpe giden atıkların yüzde 4’ünü hurda metaller, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde 12’sini cam hurdası türleri, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar oluşturuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden boşa gidiyor. Boşa giden malzemeler Türkiye’yin bir yılda 1 milyar beş yüz kırk milyon TL zararına yol açıyor. Hursan Metal çöpe atılan bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Şenpazar Hurdacı Telefon Numarası

Kastamonu Şenpazar yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Şenpazar hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda malzeme fiyatları sormak amacı ile hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Şenpazar krom ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatları hurda krom konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Hurda Demir Alım Satımı

Şenpazar etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Şenpazar ilçesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı makalesine bakınmak istemelisiniz. Hurda demir, dünyada en fazla bulunan metaller arasında bulunmaktadır. Burada paylaşılan Kastamonu Şenpazar inşaat demiri kg fiyatı günceldir. Güncel demir hurda kilo fiyatı öğrenmek amacı ile Şenpazar hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı makalemize bir göz atmak istemelisiniz. Sizinde bildiği gibi her türden demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz.

Çinko Hurda Alımı

Bu sayfadaki Kastamonu Şenpazar nikel hurdası fiyat listesi her gün güncellenmektedir. Hurda çinko ton fiyatı paylaşımına bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Şenpazar ilçesinin her yerinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Şenpazar Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda adıyla hurda çeşidi yoktur. Bu neden ile Şenpazar hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Şenpazar ilçesinin her yerinde sarı hurda almaktayız. Buradaki Şenpazar sarı pirinç fiyat listesini grubumuzdakilere günlük gönderilmektedir. Sarı alan hurdacı konulu yazıyı inceleyin. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri değerli hurdalar arasında sayılmaktadır. Şenpazar hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yapmaktadır.

Şenpazar hurdacı firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, bronz hurdası alım satımında en yüksek fiyat bilgisini uyguluyor. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Şenpazar Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun cevherleri gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar yazısını okuyabilirsiniz. Kastamonu ile Şenpazar kurşun hurdası alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgeler arasındadır. Sayfamızdaki Şenpazar hurda Cami kurşunu kg fiyatını günlük yollamaktayız. Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz.

Şenpazar Sac Hurda Alanlar

Şenpazar ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek nedeni ile. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depomuzda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası vardır. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Şenpazar Hurda Kablo Alım Satımı

Kastamonu Şenpazar ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Her yerden hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdası alımında en doğru fiyatı sunuyoruz. Hurda kablo konulu içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Kastamonu Şenpazar ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sitede yayınlanan Kastamonu Şenpazar kablo fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Satıcılarda çoğunlukla toplanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satmak isteyenler bize ulaşın. Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Şenpazar hurdacı firması olarak her nevi antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz.

Çünkü sadece hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Şenpazar hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. .

Şenpazar Bakır Hurdası Alım Satımı

Şenpazar genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Şenpazar hurda bakır fiyatları için çağrı merkezimizi arayın. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

Buradaki Şenpazar soyma bakır hurdası fiyatları her ay güncelleniyor. Kastamonu Şenpazar bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Bakır alan Şenpazar hurdacı telefon numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Şenpazar Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bizlere verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. Kastamonu Şenpazar alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz.

Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda satışı yapmak için arayın. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Sitemizde yer alan Şenpazar hurda alüminyum kg fiyatını dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Sizlerin yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Şenpazar ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz.

Şenpazar Hurda Alım Satımı

Kastamonu Şenpazar hurdacı firma olan Hursan Metal her çeşit hurda alımı yapıyor. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedef edindik. Şenpazar yerinden hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurda malzemeyi gecikmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın değerini düşürüyor.

Hurda kablo almak için adresinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı kablo ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurdası, çinko hurdası, hurda demir, çatı minare kurşunu alırken fiyatlar sunmaktayız. Şenpazar hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Şenpazar bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. 2.el Klima Şenpazar ilçesinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. 2.el Kombi alanlar içindeyiz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Şenpazar Moloz Nakliyesi

Hursan Metal tarafından alınacak her cins hurdaların firmamıza ait tesise nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozun taşınması güvenle personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozu Şenpazar Belediyesi’nce belirlenen yerlere dökülür.

Şenpazar Nikel Hurdası Alımı

İlçe genelinde %95 hurda nikel şablon ve %99 hurda nikel şablon, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirlidir. Kastamonu ve Şenpazar nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel alındığında gayet özenli davranılmalıdır.

Şenpazar Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına almaktayız. Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Yıkım esnasında gerekli tüm güvenlik önlemleri Şenpazar kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken iş yerlerinin istenildiği şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Şenpazar Hurdacı Sitesi

Şenpazar sanayi bölgesi hurdacıları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Çevreci dostlara yaşanabilir bir Kastamonu ve daha iyi Şenpazar oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Şenpazar hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimiz sayesinde sektörde hizmet ediyoruz.

Şenpazar Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Şenpazar çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutan organik olmayan katı malzemelerdir. Genellikle renkli kola meşrubat şişesi, kırık otomobil camları benzeri hurda cam bulunabilmektedir.

Araba Hurdası Alan Firma

Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Şenpazar hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazen Şenpazar yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda vagon, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler, parçalanmış hurda araç, motor hurdası alıyoruz. Lakin araba hurdası trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Şenpazar İkinci El Lokanta Malzemesi Alımı

Temiz tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Sanayi tipi 2. El restoran mutfağı ekipmanları almaktayız. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, krom yemek dilendiricileri vb. sanayi tipi mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, tezgah alıyoruz.

Şenpazar Hurda Kumaş Alan Firma

Spota düşmüş parça mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, makine artığı kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. Şenpazar bölgesinde hurda parça kumaş alıyoruz. Kilosuyla pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satmak için telefonlarımızı hemen arayın. Kastamonu Şenpazar ilçesinde parça gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımı için yolladığınız adrese geliyoruz. Kastamonu Şenpazar kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Kastamonu Şenpazar hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzda her saat paylaşıyoruz.

Şenpazar Güncel Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatlarından fazla kilo fiyatları veriyoruz. Şenpazar hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Kesin kilo fiyatlarına ulaşabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Şenpazar İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Şenpazar 2.el market rafı ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurdası ton fiyatı raf hurda konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Şenpazar 2. el raf hurdası satın almak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan mandıralar tarafından satılan hurda çelik raflar, hurda market rafı, ürün reyonları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satıyoruz.

Şenpazar Hurda Karton Alan Hurdacı

Şenpazar kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki firmamız Hursan Metal sayesinde hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satımı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda gazete alan yerler arasındayız. Bölgenin tümünde hurda okul kitabı, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle sizlere çok daha yüksek miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz. Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kastamonu Şenpazar hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını talep edenlere bedelsiz yollanmaktadır

Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Şenpazar plastik hurda alan firmalar içinde lider konumda olan Şenpazar hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Şenpazar plastik hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz gönderiyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

Kastamonu ile Şenpazar ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin, hurda polistren kristal fiyatları istemek sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, hurda poşet, hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Şenpazar Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası satmak isteyenlere ücreti değerinde ödüyoruz. Sıfır gibi 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart satın almak amacı ile çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alan hurdacı hakkında bilgi paylaşılan sayfamıza bakabilirsiniz Şenpazar ilçesinin her yerinden temiz şekilde kullanılmış olan ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Şenpazar Hurdacı Firma

Yılların sağladığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 15 senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Şenpazar hurdacı firması olan şirketimizle haftanın yedi günü hurda eşya alıyoruz.

Akü Hurda Alımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılabiliyor. Akü hurdası ton fiyatı sayfasının olduğu linke tıklayınız. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendi içinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü içindeki kurşun içeren sıvılar sebebiyle oldukça değerlidir. Bir zaman sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denir.

En Yakın Şenpazar Hurdacı

Şenpazar hurdacı bünyesinde çalışan çalışanlarımızla arzu ettiğiniz yerden hurda alım ve satım hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Şenpazar genelinde her cins hurda malzeme almaktayız. Bu şekilde sizlere en yakın hurdacı firma Şenpazar çevresinde servis veriyoruz. En yakın Şenpazar hurdacı servisi ile her nevi hurda nakliyesi yapmak sebebi ile yerinize uzman ekip yolluyoruz.

Şenpazar Hurda Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan Şenpazar hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı sunmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör bulunur.

2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market vs binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler satıyoruz. Ayrıca işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinci, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

Şenpazar Fabrika Bozumu

Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Şenpazar fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini yerine getirdik. Güvenilir biçimde fabrika ve tesislerin söküm işini yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık. Öncelikle yıkılacak taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekiyor.

0 (535) 043 31 17