İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sazlıbosna Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sazlıbosna Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi hurdacısıyız. Hursan Metal firmamızla Arnavutköy Sazlıbosna mahallesinde hurda malzeme alıyoruz. Sazlıbosna mahallesi hurdacı firmaları arasında en başarılı geri dönüşüm tesisiyiz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Sazlıbosna mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı en yüksek fiyata alıyoruz

Avrupa yakası Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi etrafında temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alımı için eşyanın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz Günlük İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Arnavutköy genelinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle profesyonel ekip gönderiyoruz Arnavutköy hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yaparız.

Hali hazırda Arnavutköy firmasıyız. Fakat Arnavutköy Sazlıbosna mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Arnavutköy Sazlıbosna Mahallesi Hurdacı Firma

Arnavutköy bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sizde her tür hurda satışı yapmak sebebiyle şirketimizi çaldırabilirsiniz. İstanbul Arnavutköy hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Sazlıbosna mahallesi hurdacı mı arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! İstanbul merkezinin gelişen ilçesi Arnavutköy merkezine bağlı, Sazlıbosna mahallesi sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Avrupa Yakası Sazlıbosna mahallesinde tecrübeli bir firma olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşümdeki kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun çevreye verdiği zararın önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufunu sağlıyor. Ham cevherin ocaktan kazılarak hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanır. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde doksan daha azdır.

Arnavutköy Geri dönüşüm doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Doğal kaynakların sınırı bellidir. Birkaç tanesi çok gözükse de artan nüfusla tüketimde her gün artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamıza yardımcı olur. Böylelikle yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza aktarabiliriz.

Yurdumuzda senelik olarak 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Çöpe giden atıl malzemenin yüzde dördünü hurda metaller, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde on ikisini cam hurdası türleri oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu atılan atıkların %80’i boşa gitmektedir. Bu atıklar ülkemizin geçen her sene 1 milyar beş yüz milyon Türk Lirası zararına neden oluyor. Arnavutköy geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu paranın kurtarabileceğimiz kadarını Türkiye bütçesine kazandırmaya çalışmaktadır.

Sazlıbosna Hurdacı Telefonu

Arnavutköy Sazlıbosna hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alır. İstanbul Avrupa yakasındaki Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi hurdacı Hursan Metal telefon numaralarını unutmayınız Bu nedenle hurda atık satmak nedeni ile iş yerimizi aramanız gereklidir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın. İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

Sazlıbosna Hurda Bakır Alanlar

Sazlıbosna mahallesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Arnavutköy Sazlıbosna mahallesindeki hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Arnavutköy Bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sazlıbosna bakır hurdası fiyatları için arayın.

Sazlıbosna Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Sazlıbosna mahallesinde krom satışı yapmak için hemen arayın Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda fiyatı sayfamızı okuyunuz.

Sazlıbosna Hurda Sarı Alım Satımı

Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Daha geniş sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye hurda türü yoktur. Sazlıbosna mahallesinin tümünde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Arnavutköy Sazlıbosna hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı yapmaktadır. Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

Bununla beraber kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri vardır. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Bu sebeple Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

Sazlıbosna Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda alım satımı yapıyoruz. Arnavutköy ilçesinin tamamında alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları müşterinin yanında yapıyoruz.

Müşterilerimizin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna hurda alüminyum alanlar arasında öncüyüz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Bize güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız.

Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Daha geniş sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler içeriği inceleyin.

Sazlıbosna Demir Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız Arnavutköy Sazlıbosna genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Demir, dünyada en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Arnavutköy Hurda demir alan hurdacılar yazısına mutlaka göz atmalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alımı yapıyoruz. Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatları edinmek sebebiyle hemen arayın.

Sazlıbosna Mahallesinde Hurda Alan Firma

Hurda zamak antimon, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

Hurda raf alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Sazlıbosna mahallesinde adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi etrafındaki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

Sazlıbosna Çinko Hurda Alanlar

İstanbul, Arnavutköy Sazlıbosna çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan yerler içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Sazlıbosna Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda alım satımı yaparız. Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurdası alım satımı bölümünü okuyunuz.. İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz yerlerdendir. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu düşünülmektedir.

Sazlıbosna Mahallesi Kablo Hurdası Alım Satımı

Sazlıbosna mahallesi hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız. Çünkü sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır madeni nedeni ile hurdacı firmalar için önem arz eder.

Kapıdan antikron hurda kablo, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Sazlıbosna mahallesinin her yerinde kablo hurdası almaktayız.

Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. Bir de çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Arnavutköy Sazlıbosna hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini veriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Piyasada çoğunlukla bulunan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı hurda kablo alırken değerini anında ödüyoruz.

Arnavutköy Kablo hurdası alanlar başlıklı metni okuyabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablolar elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kablo hurdası, antikron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alıyoruz.

Sazlıbosna Hurda Sac Alım Satımı

Arnavutköy Sazlıbosna bölgesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda oluklu sac hurda galvaniz sac, trapez, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Bağ kulübesi tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu anda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapan yerler içindeyiz.

Sazlıbosna Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el klima Sazlıbosna mahallesi çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Arnavutköy Sazlıbosna bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. 2.el Kombi alan yerler arasındayız.

Sazlıbosna Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların taşıma işi titizlikle tarafımızdan yapılıyor. Sazlıbosna mahallesi hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda eşyalarınızın firmamıza ait depoya yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Molozlar Arnavutköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen alanlara boşaltılır.

Sazlıbosna Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitlerce bir zaman diliminde kullanılan alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile işi bırakan nalburlardan almış olduğumuz Yıkılan lokanta benzeri binalardan ayırılan hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları satıyoruz.

Sazlıbosna Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır. Kullanılamayan jeneratör alıyoruz.

Sazlıbosna Mahallesinde Nikel Hurda Alan Firma

Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %95 , %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Arnavutköy Sazlıbosna nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alınırken çok hassasiyetle hareket edilmelidir. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Sazlıbosna Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sazlıbosna İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı evinizden almaktayız. Her türlü 2. El buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla bizlere ait numaralarla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası bulunmaktadır. Arnavutköy Sazlıbosna yeni ve ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz.

Sazlıbosna Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Sazlıbosna etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Tabiki de sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan hurda vagon, hasarlı hurda araç, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz.

Sazlıbosna Plastik Hurdası Alım Satımı

İstanbul Arnavutköy Sazlıbosna mahallesinde jelatin hurdası, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Sazlıbosna plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde olan Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi hurdacı firmasıyız.

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon alıyoruz.

Sazlıbosna Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Zamanla ömrünü tamamlamış haline düşen akülere akü hurdası denilmektedir. İstanbul Akü hurda alanlar gönderisine bakmak istersiniz. Bu nedenle depomuz vb. işletme bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren akü suyu nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Araçlarda enerji ihtiyacı amacı ile kullanılır.

7/24 Açık Sazlıbosna Mahallesi Hurdacı

Neredeyse üç yıldan bu yana hurda hurda alım satımı yapan şirketiz. 7/24 hurda alan Sazlıbosna mahallesi hurdacı firması iş yerimiz vasıtası ile cumartesi pazar dahil çalışıyoruz. Sektörün sağladığı deneyimler aracılığıyla alet parkurumuzu geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

En Yakın Sazlıbosna Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Sazlıbosna mahallesinin tümünde her nevi hurda alırız. Böylece hurda satanlara en yakın hurda alan yer Sazlıbosna genelinde servisler ediyoruz. Arnavutköy Sazlıbosna en yakın hurdacı servisiyle hurda tartımı yapmak amacı ile deponuza geliyoruz. Sazlıbosna mahallesi hurdacı firması firmamızla yerinizden hurda malzeme satım hizmetleri vermeye başladık.

Sazlıbosna Fabrika Bozumu

Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Evvela yıkılması teklif edilen tesisin titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması uygun olacaktır. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Hurdacıların dediği biçimde kolay bir iş değildir. Daha önce sayısız fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Arnavutköy Sazlıbosna mahallesinde fabrika sökümü işleri gerekli ekipmana sahip olmanın deneyimine sahibiz.

Sazlıbosna Hurda Karton Alanlar

Bölgede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlik ile hurda satmak isteyenlere daha çok oranda kâr etme şansı yöneltiyoruz. Sazlıbosna hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki Hursan Metal sayesinde toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli fiyatı isteyebilirsiniz.

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapmaktayız. Kağıt, karton hurdası alımı için adresinize geliyoruz.

Sazlıbosna Bina Yıkımı

Arnavutköy Sazlıbosna mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenecek binaların tekrar inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tüm tedbirler Üst tarafta fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurdayı ücretle alıyoruz.

Sazlıbosna 2.el Raf Hurdası

Demir raf hurdası alıyoruz. Arnavutköy Hurda raf alan yerler paylaşımımızı incelerseniz şahane olur. Özellikle yenilen kasaplar tarafından satışa sunulan market rafları, orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeni gibi 2.el market rafı satan hurdacılar içindeyiz. Raf hurdası Sazlıbosna satmak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Sazlıbosna Hurdacı Sitesi

Sazlıbosna mahallesi hurdacılar sitesi 7. blok içerisinde bulunan hurda alım dükkanımız yardımıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sadece bu çeşit hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Daha çok yaşanır bir İstanbul ve çok daha yaşanır Sazlıbosna mahallesi yaratmak için yılmadan çalışıyoruz.

Anlık Güncel Sazlıbosna Mahallesi Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyat listesine ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Arnavutköy Sazlıbosna hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında anlık güncelleniyor. Daha doğru bloğumuzda bir süre önceden yazılmış anlık hurda fiyatları makaleyi okuyun Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alımında ton fiyatından daha fazla fiyatlar uyguluyoruz.

0 (535) 043 31 17