İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Şavşat Hurdacı Telefonu

Şavşat Hurdacı Telefonu

Şavşat hurdacı firmaları içinde lideriz. Artvin Şavşat ilçesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan firmayız. Artvin Şavşat hurdacı olarak her türden hurda eşyanızı almaktayız. Hursan Hurda Metal olarak Şavşat bölgesinde hizmet veriyoruz. Şavşat merkezi bölgesinde temiz kullanılmış eşya ve hurda eşyalar için eşyanın bedelini peşin ödemekteyiz. Şavşat hurdacı firma olarak Şavşat ilçesinin hizmet ediyoruz.

Artvin hurdacıları içerisindeki firmamız Hursan Hurda Metal hizmet sunmaya devam etmektedir. Güncel Şavşat hurda fiyat listesi ile alım yapmaya devam ediyoruz. Normalde Şavşat hurdacı firmasıyız. Elbette ki Artvin Şavşat merkezinde de hizmetler veriyoruz. Yüksek miktarlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum alımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Artvin hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Şavşat genelinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla dilediğiniz yere kadar geliyoruz.

Şavşat Hurdacısı

Şavşat hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Şavşat içerisinde benzersiz anlayışlarla hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı amacıyla telefonumuzu aramalısınız. Artvin merkezinin büyüyen ilçesi Şavşat sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Şavşat ilçesinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Şavşat meydanında hizmet yürütüyoruz. İşi bitmiş plastikleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Şavşat hurdacısı olarak Artvin ilinin tümünde her türlü hurda atık alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için hazır bulunan hurda taşıma çalışanlarımızı gönderiyoruz.

Yurdumuzda bir sene içinde 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi 6 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık atılıyor. Ortaya çıkan malzemelerin %4’ünü hurda metaller, yüzde kırk üçünü karton türleri, %27’sini plastik hurdası, yüzde oniki’sini hurda camlar oluşturuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Boşa giden malzemeler senede ülkemizi 1 milyar altı yüz milyon ₺ zarara uğratmaktadır. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına giden bu tutarın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacıyla emek vermekteyiz.

Şavşat Hurdacı Telefonu

Artvin Şavşat hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda atık satmak nedeni ile iş yerimizi aramanız yeterlidir. Hemen arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Artvin Şavşat hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Şavşat Hurda Alan Firma

Şavşat yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin kıymetleri düşmektedir. Tonajlı hurda kablo ve bakır hurdası, alüminyum hurda, sarı hurdası, çinko hurda, demir hurda, hurda kurşun aldığımızda Şavşat piyasasından yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Şavşat hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz.

Hurda krom almak amacıyla kapınıza geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik. Artvin Şavşat hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Hurda Metal her türlü kurşun hurdası alımı gerçekleştiriyor.

Şavşat Sarı Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. Sayfamızdaki Artvin Şavşat sarı pirinç hurdası kilo fiyatını dileyene bedelsiz ulaştırıyoruz. Daha detaylı bilgi amacıyla hurda sarı alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Haliyle Şavşat hurda sarı ticareti yapıyoruz. Şavşat ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır.

Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası deniliyor. Artvin Şavşat hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımı yapıyor. Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır.

Şavşat Hurda Krom Alan Yerler

Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar bölümümüze bir bakmak istersiniz. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Şavşat krom ton fiyatı az önce güncellenmiştir.

Sac Hurda Alımı

Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şavşat çevresinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak amacı ile arayınız. Depomuzda yeni ürün gibi 2. el trapez sac var. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Şavşat Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. Sayfamızdaki Şavşat alüminyum kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Alüminyum alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış makaleyi ziyaret edin Artvin Şavşat alüminyum hurda alanlar içinde fark yaratıyoruz. Şavşat bölgesinde alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle saygılar sunarız. Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı için aramanızı diliyoruz. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Şavşat Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Şavşat içinde bakır hurda almaktayız. Şavşat bakır hurdası fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alımı yapılır.

Sayfamızdaki Şavşat yanık bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Artvin Şavşat bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha detaylı bilgi var. Hurda bakır boru, hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Bakır alan Şavşat hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Çinko Hurda Alanlar

Buradaki Artvin Şavşat hurda çinko levha fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar hurda çinko konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bölümünün linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Artvin, Şavşat çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Şavşat Kablo Hurdası Alanlar

Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Müşterilerde hızlıca edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini anında ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçindeki telin türüne göre ve de dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Şavşat hurda bakır kablo fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Artvin Şavşat bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımında liderlik yapıyoruz. Kablo iletken olarak elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Ayrıyeten fare yemez hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz.

Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Şavşat hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Adresten antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası almaktayız. Artvin Şavşat hurdacısı Hursan Hurda Metal firmamız her türlü hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları alım satımı için yerinize geliyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Artvin Şavşat ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satacak olanlar şimdi arayın. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Hurda kablo alan yerler başlığıyla paylaşılmış makaleyi ziyaret edin. Ancak hurda enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablolar alımında değerinin üzerinde fiyatları sunuyoruz.

Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümüne göz atmalısınız. Firmamız Şavşat bölgesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Şavşat ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı istemek için firmamıza ulaşın. Demir hurdası fiyatı demir hurdası konusunda bilgi bi şey öğrenmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Demir, Şavşat ilçe genelinde en çok satılan metaller içinde bulunur. Bu sayfadaki Şavşat 1.sınıf hurda demir kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Şavşat Hurda Kurşun Alım Satımı

Cevher şeklindeki kurşun mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alım satımı sayfamızı gezmek iyi gelecektir. Şavşat hurda kurşun alım satımıyla iştigal olduğumuz ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Şavşat hurda kurşun kilo fiyatını isteyene güncel olarak göndermekteyiz. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yaparız. Kurşun metalinin hala kullanılan madenlerden biri olduğu söyleniyor.

Güncel Şavşat Hurda Fiyatları

Doğru hurda ton fiyatına ulaşmak amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alımında piyasadan daha fazla fiyatlar uyguluyoruz. Şavşat hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan ton fiyatı hızlıca değişkenlik gösteriyor.

Şavşat Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Tonajlı poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş alım satımında peşin ödeme yapılır. Sayfamızdaki Şavşat hurda kumaş ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Şavşat kiloyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Artvin Şavşat çevresinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

Artvin Şavşat çevresinin her mahallesinde hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımında çağırdığınız konuma gelmekteyiz. Yüksek tonajlı ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için aşağıdaki numarayı hemen arayın.

Şavşat Kullanılmış Restoran Aletleri Alım Satımı

Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel kuzine, krom dinlendirici, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, endüstriyel aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemek için almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolap alıp satmaktayız. Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri alıyoruz.

Şavşat Hurdacılar Sitesi

Şavşat hurdacılar sitesi birinci blokta bulunan tesisimiziz sayesinde atıl hurda eşya ticareti yapmaya devam ediyoruz. Şavşat organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

7/24 Hurda Alan Şavşat Hurdacı

Sizlerin bahşettiği güven vasıtası ile makine parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Şavşat hurdacı firması olan şirketimiz ile yirmi dört saat geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Neredeyse dokuz yıldan bu yana hurda alımı yapmaktayız.

Şavşat Akü Hurda Alanlar

Zamanla ömrünü tamamlamış duruma düşen aküye hurda akü denilmektedir. Otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeni ile sıkça kullanılabiliyor. Hurda akü içerdiği kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alanlar makalemize göz atabilirsiniz. Bu neden ile Artvin Şavşat hurdacısı Hursan Hurda Metal gibi kendi içinde geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Akü diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Hurda Klima Alanlar

Klima hurdası Şavşat çevresinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Şavşat bölgesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Şavşat Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Fabrika yıkımında anlaşmamıza göre molozun nakliyesi itinalı bir şekilde personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Şavşat Belediyesi tarafından planlanan arazilere nakledilir.

Araba Hurdası Alan Firma

Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Şavşat yakınlarında araba hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı araç hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, hurda motor alımı yapıyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Şavşat Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenen tüm önlemler Yukarıdaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarıyla gerçekleştiriyoruz. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Şavşat kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken binaların istenildiği biçimde yapılması sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türden hurdayı değerinde almaktayız.

Şavşat Hurda Plastik Alımı

Şavşat plastik hurda alan yerler arasında lider konumda olan firmayız. Bu sayfadaki Şavşat naylon hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderiyoruz. Avantajlı fiyata kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Artvin ile Şavşat bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nikel Hurda Alan Hurdacı

Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Şavşat nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede anot nikel, turbo nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon – %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında mümkün olduğunca dikkatli hareket edilmelidir.

Şavşat Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun süredir binlerce fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik. İşe başlamadan önce sökülecek fabrikanın detaylıca incelenerek ihtiyaç duyulan aletler ve araçların seçilmesi doğru olur. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Şavşat fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü bir konumdayız.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan almış olduğumuz Bazı projelerde alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan apartman vs binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz.

Şavşat İkinci El Eşya

Çok ekonomik fiyatlarla yeni gibi ve 2.el salon takımı satabilirsiniz. Kullanılmış sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası alım satımlarında peşin ücretler yapmaktayız. Titizlikle kullandığınız 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki mobilyaları konumunuza gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaşılan içeriğe ulaşın Sıfır gibi ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz.

Hurda Raf Alımı

Hurda raf demiri alıyoruz. Bu sayfadaki Şavşat ikinci el market rafı ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurdası alımı makalemizi dolaşmalısınız. Hurda raf Şavşat alımı sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen iş yerlerinden elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Şavşat Kırık Cam Hurda Alımı

Cam saydam yada yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıdaki suları tutabilen organik olmayan sert maddedir. Çağımızda renkli ve şeffaf kola şişesi, otomobil camı biçimlerinde cam hurdası bulunmaktadır. Şavşat ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

Hurda Kağıt Alım Satımı

Artvin Şavşat hurda kağıt alan firmalar arasındaki Hursan Hurda Metal sayesinde toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Piyasanın üstünde kağıt fiyatı ile peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, kağıt bardak alıyoruz. Şavşat hurda kağıt alım satımı yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Şavşat hurda kağıt, karton fiyatlarını dileyenlere günlük yollanmaktadır İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alımında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına daha çok oranda kâr etme imkanı veriyoruz.

Hurda Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi sıfırdan en ufak farkı olmayan ikinci el jeneratör bulunur. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik trafosu alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

En Yakın Şavşat Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Hurda Metal olarak Şavşat etrafında her tür hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Şavşat en yakın hurdacı ismiyle hurda alıp satmak nedeni ile adresinize deneyimli ekip yolluyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurdacı Şavşat genelinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Şavşat hurdacı bünyesinde çalışan personelimizle kapıdan hurda alım satım hizmetimiz var.

0 (535) 043 31 17