İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Hurdacı

Aslında Sarıyer hurdacı firmasıyız. Elbette ki İstanbul Sarıyer merkezinde de hizmet veriyoruz. Sarıyer hurdacı işletmeleri içinde lideriz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Sarıyer merkezinin yakınlarında hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacı firma olan firmamız hizmetinizdedir. Güncel İstanbul Sarıyer hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Sarıyer ilçe merkezine yakın konumlarda hizmetimize devam ediyoruz. Hurdacı firması olarak her tür hurda malzemenizi almaktayız. Sarıyer genelinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle ekip göndermekteyiz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklif veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Sarıyer hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Sarıyer merkezinin tamamında 2.el eşyalar ve hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul Sarıyer Hurdacıları

Sarıyer hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. Sarıyer çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda inşaat demiri satışı yapmak için şirketimizi tuşlamalısınız. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Sarıyer gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Sarıyer ilçesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Sarıyer hurdacı firması olarak İstanbul genelinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sarıyer merkezde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz.

Ülkemizde 1 senede 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton hastane atığı atılmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin %27’sini plastikler, yüzde on ikisini cam hurdası türevleri, yüzde dördünü metal hurdalar, %43’ünü kağıtlar vb malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atılan atıkların dörtte 5’i dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1 milyar beş yüz milyon Türk Lirası tutmaktadır. Bizim gibi geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olur. Madenler geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun iklime ve çevreye zararının önüne geçmektedir.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Ham madenin yeraltından çıkartılarak işlenmesi zahmet gerektirir. İşlenebilir hammaddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

Büyük bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önler. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla insanların tüketimide artıyor. Atık madenlerin geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamıza yardımcı olur. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek nesillere aktarabiliriz.

Sarıyer Hurdacı Telefon Numarası

Sarıyer yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda atık satmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Sarıyer hurdacı telefon numarası sitemizin içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Sarıyer Hurda Kablo Alım Satımı

Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Etrafta kolayca ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo borsasından pahalı fiyatlar veriyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Sarıyer kablo fiyat listesini dileyene günlük ulaştırıyoruz. İstanbul Sarıyer ilçesinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıyeten alüminyum hurda kablo için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sarıyer hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Konumdan hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İstanbul Sarıyer hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları ticareti için buradayız. Çünkü sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz.

Sarıyer ilçesinin tümünde hurda kablo alan hurdacılar arasında piyasasının üstünde kilo fiyatını biz veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Hurda kablo içerdiği bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Hurda kablo alan yerler hakkında paylaşılmış yazıya göz atabilirsiniz. Fakat hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımında anlık fiyatları vermekteyiz.

Sarıyer Hurda Kurşun Alımı

Cami minaresi kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alım satımı yapıyoruz. Kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alımı yazısına göz atarsanız harika olur. Sarıyer kurşun hurda alım satımı için kapınıza geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer hurda Cami kurşunu kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Sarıyer Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Bu nedenle Sarıyer sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul Sarıyer hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Bu sayfadaki Sarıyer sarı pirinç ton fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda sarı alan hurdacı konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğu için hurda sarı deniliyor.

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır. Sarıyer ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Aslında hurda sarı adıyla hurda cinsi yoktur.

Sarıyer Hurda Alan Firma

Hurda zamak, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Sarıyer yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Hurdalarınızı hiç zaman harcamadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Sarıyer ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Hurda atık alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı çinko hurda, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo, alüminyum hurda,demir ve sarı alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Sarıyer hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz.

Sarıyer Hurda Alüminyum Alanlar

İstanbul Sarıyer alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi istiyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz.

Bu sayfadaki Sarıyer alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak gönderilmektedir.

Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası Sarıyer hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum hurda alınır. Sarıyer ilçesinin tamamında alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapmaktayız. Şirketimize duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Sarıyer Krom Hurda Alımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımına göz atmalısınız. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Sarıyer hurda krom fiyat listesi az önce güncellendi.

Demir Hurda Alımı

Hurdacı firmamız Sarıyer ilçesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımını inceleyiniz. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları istemek sebebi ile Sarıyer hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler sayfamızı okumalısınız. Sarıyer ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Demir hurdası, yeryüzünde en çok çıkarılan metaller içindedir. Sayfamızda yer almakta olan İstanbul Sarıyer demir fiyat listesi dün güncellendi.

Sarıyer Bakır Hurda Alanlar

Sarıyer hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayın. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer bakır fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. İstanbul Sarıyer hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz.

Sarıyer bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alan Sarıyer hurdacı firmamızı acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Sarıyer Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Sarıyer çevresinin tümünde hurda levha, sac varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek sebebi ile arayın. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hali hazırda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda var.

Sarıyer Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

Sarıyer ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer hurda nikel ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda alımı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satışı yapmak için arayabilirsiniz.

Kumaş Hurdası Alımı

İstanbul Sarıyer bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımı için yerinize profesyonel personelimizi göndermekteyiz. Hurda parça kumaş almaktayız. Parti malı top kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda, atletlik kumaş alıyoruz.

Tonajlı parça kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Sarıyer kilo ile hurda kumaş alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Sarıyer hurda kumaş kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Sarıyer İkinci El Mutfak Ekipmanı Alanlar

Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel 4 gözlü ocak, aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel mutfak alet edavatını görmek amacı ile sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el restoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alıp satıyoruz.

Sarıyer Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika yıkımlarında olduğu üzere ortaya çıkacak hurda karşılığında binaların yıkımını başarıyla yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenilen tüm tedbirler Kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenecek binaların istendiği şekilde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma pimapen benzeri her cinste hurda malzemeleri satın almaktayız.

Güncel Sarıyer Hurda Fiyatları

Kesin fiyatlara ulaşmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında borsasından yüksek ton fiyatları teklif ediyoruz. Sarıyer hurdacı firma hurda alım satımında uygulanılan ton fiyatı her an değişmektedir.

Sarıyer Hurda Araç Alan Yerler

İşten fırsat oldukça Sarıyer yakınlarında araç hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda vagon, motor hurdası alıyoruz. Elbette size araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Sarıyer Akü Hurda Alım Satımı

Otomotiv sektöründe elektrik kaynağı kullanılıyor. Aküler diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü hurdası alanlar konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Bu yüzden Sarıyer hurdacısı gibi kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası diyoruz. Akü hurdaları içerdiği kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir.

Sarıyer 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Buradaki Sarıyer çıkma raf kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Raf hurdası alımı gönderimizi ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurda raf Sarıyer satışı yapmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde restorasyon yapan mandıralar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, çelik raf hurdası, market rafları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satıyoruz.

Cam Hurda Alımı

Sarıyer etrafında cam hurdası alan yerler arasındayız. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri tutabilen inorganik sert bir malzemedir. Genellikle renkli süt şişesi, sökülmüş araç camı şekillerinde cam hurdaları bulunmaktadır.

Sarıyer İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batan iş yerlerinden satın almış olduğumuz Yıkılan ev ve benzeri binalardan çıkma yeni gibi 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Kağıt Hurda Alan En Yakın Firma

Sarıyer kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki şirketimiz sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt alan yerler arasındayız. Hurda kağıt alımı için adresinize geliyoruz. Buradaki Sarıyer karton hurda ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız Bölgenin her yerinde kitap, defter hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle size değerinden yüksek miktarda kâr etme imkanı sunuyoruz.

7/24 Açık Sarıyer Hurdacı Firması

Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Sarıyer hurdacı olan şirketimizle 7/24 yerinize gelmekteyiz. Tam tamına beş yıldan bu yana geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

Sarıyer Fabrika ve Makine Sökümü

İstanbul Sarıyer fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihaleleri yerine getirdik. Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında öncü bir yerdeyiz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekiyor.

2.el jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmayız.

Sarıyer Hurdacı Sitesi

Sarıyer hurdacılar sitesi 1. bloktaki depomuzla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Olması gerektiği gibi güzel bir İstanbul ve olması gerektiği gibi temiz Sarıyer yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu türlü eşyaların alım satımını yapmıyoruz. Sarıyer sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her nevi hurdaları alıyoruz.

Sarıyer Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda alımı ile ilgileniyoruz. İstanbul il Sarıyer ilçesinin tümünden plastik abs, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren alımı yapıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Sarıyer plastik hurda alan yerler içinden ön planda olan Sarıyer hurda deposuyuz. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer naylon hurdası kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırmaktayız.

Nikel Hurdası Alan Yerler

Hurda nikel zehirleyebilir. Bu bölgede turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 – 99 nikel şablon alım satımında piyasanın üzerinde kg fiyatı sunuyoruz. İstanbul Sarıyer nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alımında gayet dikkatle hareket edilmelidir.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Sarıyer çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Sarıyer ilçesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Sarıyer Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması güvenli bir biçimde tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozu Sarıyer Belediyesi’nce planlanan alana naklediliyor. Sarıyer hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurdaların depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

En Yakın Sarıyer Hurdacı Telefon Numarası

Sarıyer hurdacı şirketi içindeki personelimizle yerinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Sarıyer etrafında hurda alırız. Sarıyer en yakın hurdacı deposu adı ile her türlü hurda metal alım satımında istediğiniz yere profesyonel ekip yolluyoruz. Bu neden ile atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Sarıyer çevresinde servis sunmaktan onur duyuyoruz.

İkinci El Eşya

Sarıyer içerisinde temiz kullanılmış olan, 2. el ev mobilyaları satabilirsiniz. İkinci el patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları mevcuttur. Az kullanılan 2. El buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik el aletleri, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Temiz kullanıldığı belli olan 2.el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyalarınızı peşin para ile satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat teklifi sunuyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapanlar konulu yazımızı ziyaret ediniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17