İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hurdacı Firması

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hurdacı Firması

Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. İstanbul Sarıyer ilçesi genelinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla ekiplerimizi göndermekteyiz Günlük Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz.

İçerik Göster

Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı şirketleri içinde lideriz. İstanbul hurdacı olan firmamız hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. Hursan Metal firmamızla Avrupa yakasına yakın konumlarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı firması olarak her nevi hurda eşya alım hizmetleri veriyoruz.

Her nevi hurda alıyoruz. Avrupa yakası Fatih Sultan Mehmet mahallesinde hurda ve ikinci el eşya alımında hurdanızın ederini peşin ödemekteyiz Fatih Sultan Mehmet mahallesinde hurdacı olarak her nevi hurda eşyanızı almaktayız Normalde Sarıyer firmaları içerisindeyiz. Lakin Fatih Sultan Mehmet mahallesinde de hizmetler vermekteyiz.

Sarıyer Fatih Sultan Mehmet Hurdacıları

Sarıyer mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı mı arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizde! İstanbul merkezinin hızla değişen ilçesi Sarıyer merkezindeki, Fatih Sultan Mehmet mahallesi öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. İstanbul, Avrupa Yakası Fatih Sultan Mehmet mahalle genelinde firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle bizi tuşlayabilirsiniz.

Türkiye’de senede 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 24 milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıpsal atık ortaya çıkıyor. Bu atık malzemenin yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde dördünü maden hurdaları, yüzde kırk üçünü karton hurdası, yüzde oniki’sini cam oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu paha biçilemeyen malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu malzemeler yurdumuzun bir yılda 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası zararına sebep olmaktadır. Sarıyer geri dönüşümcüleri çöpe atılan bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Hurdacı Telefon Numarası

Sarıyer Fatih Sultan Mehmet adresten hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. İstanbul Avrupa Yakasındaki Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurdacı Hursan Metal telefonlarını not edin Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Fatih Sultan Mehmet Sarı Hurdası Alımı

Bu neden ile Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Fatih Sultan Mehmet mahallesi genelinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır.

Hursan Metal şirketimiz tüm bu çeşitlerin ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında piyasaya hakimdir. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi yoktur. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Sarı pirinç alan hurdacılar başlıklı metne göz atabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde Kablo Hurda Alım Satımı

Kablo alan hurdacılar hakkındaki makaleye göz atın. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmak isteyenler şimdi arayın.

Kullanılış alanlarına göre yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları alımı için telefon edebilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıkça kullanılmaktadır.

İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alımı yaparken en doğru fiyatı biz veriyoruz. Fatih Sultan Mehmet mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Avrupa Yakası Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında liderlik ediyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeniyle hurdacılık yapanlar için çok önemlidir.

Çünkü yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo borsası oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı firma olarak genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Kapıdan hurda antikron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alıyoruz. Piyasada çoğunlukla edinilen %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Fatih Sultan Mehmet Hurda Alanlar

İstanbul Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi geri dönüşüm firması Hursan Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Fatih Sultan Mehmet mahallesinde kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler arasındadır. Hurda çelik almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Hurda zamak antimon, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesindeki hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öne çıkmaktayız.

Fatih Sultan Mehmet Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Fatih Sultan Mehmet mahallesinde krom alan firmalar arıyor iseniz telefon numaramızı şimdi arayın Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alımı sayfamıza mutlaka göz atmalısınız.

Çok sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hurda Çinko Alanlar

Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyatları için arayabilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet mahallesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sarıyer Hurda çinko alımı makalemizi güzel olur.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Bakır Hurdası Alan Firmalar

İstanbul Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurda bakır alan yerler arasındayız. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Bakır alan hurdacılar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı telefon numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Fatih Sultan Mehmet genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Fatih Sultan Mehmet bakır hurda fiyatları için telefonlarımızı arayınız.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde Hurda Kurşun Alanlar

Yeryüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. İstanbul, Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi kurşun hurda alıp satmak için en yüksek fiyatı uyguladığımız bölgelerden biridir. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu fiyatıfiyatları sormak nedeniyle aşağıdaki telefon numarasını tuşlayıp irtibata geçmeniz gereklidir.

Fatih Sultan Mehmet Demir Hurda Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Fatih Sultan Mehmet mahallesi çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı için nakit ödeme yapıyoruz.

Hurda demir, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen metaller arasında bulunur. Anlık demir hurda fiyat listesi istemek için hemen arayın. Hurdacı firmamız Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesinin her caddesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

Fatih Sultan Mehmet Hurda Alüminyum Alan Firma

Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda alıyoruz. Sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar içeriğe bir göz atın. Sarıyer ilçesinde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı için hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Sizin yardımıyla her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Her çeşit alüminyum hurda alınır. İstanbul Sarıyer Fatih Sultan Mehmet alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Sac Hurda Alan Firmalar

Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Veranda tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Fatih Sultan Mehmet etrafında sac levha, sac varil hurda, hurda oluklu sac galvaniz hurda, trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle.

Fatih Sultan Mehmet Klima Hurdası Alımı

Hurda klima Sarıyer Fatih Sultan Mehmet çevresinde en çok satılan hurdalar arasındadır. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Sarıyer Belediyesi’nce bildirilen yerlere boşaltılır. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozunun nakliye işi titizlik ile yapılmaktadır. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların firmamıza ait depolama alanına taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapanan nalburlardan satın aldığımız İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış lokanta vb. binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler satıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satılırken elden geldiğince özen ile davranmalıyız. Özellikle %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurdası, nikel turbo hurda alıyoruz. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi nikel hurda alıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde Hurda Kağıt Alım Satımı

Değerinden yüksek fiyata hurda peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Hurda karton alım satımı yapıyoruz. İlçenin tamamında renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alırken uyguladığımız fazladan müşkülpesent sayesinde size daha çok kâr etme avantajı veriyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesine En Yakın Hurdacı Firması

Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı sitesi bünyesinde çalışan çalışanlarımızla adresten hurda malzeme alım satım hizmetleri vermeye başladık. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet en yakın hurdacı firması ismi ile hurda alırken yolladığınız konuma geliyoruz. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi genelinde hizmet ediyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Fatih Sultan Mehmet çevresinde her cins hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi 2.el jeneratör Alımı

Her voltajda sıfır gibi ikinci el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasındayız. Hurda jeneratör alan firmayız için iyi fiyatı biz sunuyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Fabrika Sökümü

Güvenilir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Sökümden önce sökülecek taşınmazın detaylıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olacaktır. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler arasında lider bir yerdeyiz. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesinde fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Hurdacıların bahsettiği biçimde kolay bir iş değildir.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde Akü Hurda Alım Satımı

Hurda aküler içindeki kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü deniliyor. Akü hurda alan hurdacılar makalesini okumak iyi gelecektir. Dolayısı ile firmamız gibi şirket içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Motosikletlerde elektrik deposu kullanılabiliyor.

7/24 Fatih Sultan Mehmet Hurdacı

7/24 açık Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacı olan şirketimiz ile gece gündüz açığız. Okuduğunuz gibi bin dokuz yüz doksan dokuz yıllarından bugünlere dek geri dönüşüm sektöründe hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşma süreciyle değişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Cam Hurda Alımı

Son zamanlarda şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, araç camları benzeri cam hurdalar oldukça fazla eritiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan organik olmayan katı maddedir. Fatih Sultan Mehmet mahallesinde hurda cam alan firmalar arasındayız.

Fatih Sultan Mehmet 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, ekran kartı, hurda anakart fiyatı sormak nedeniyle çağrı merkezimizle ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. 2. El büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları satılır. Fatih Sultan Mehmet mahallesi içinde titiz biçimde kullanılmış, ikinci el koltuklar satıyoruz.

Sarıyer Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hurda Araba Alan Yerler

Fatih Sultan Mehmet hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Fatih Sultan Mehmet etrafında araba hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası
, vagon hurdası, trafikten çekme belgeli hurda otomobil, hurda motor alımı yapıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde Hurda Raf Alan Yerler

Fatih Sultan Mehmet 2.el raf hurdası satışı yapmak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma gönderimizi geziniz. Çoğunlukla batan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan hurda çelik raflar, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni gibi 2. el raf satışı yapıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Hepsi için bizi arayın. Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacılar sitesi 9. blok içerisindeki dükkânımız iş birliğiyle atık hurda alım satımı işlerine başladık. Şimdiki halinden yaşanılır bir İstanbul ve daha temiz Fatih Sultan Mehmet mahallesi yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında istenen güvenlik önlemleri Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, sökülmüş penceler, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi piyasa fiyatına satın alıyoruz. Üstteki makalede anlattığımız fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Fatih Sultan Mehmet mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile eskimiş apartmanların yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Plastik Hurdası Alımı

En idel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alım satımı için adresinize geliyoruz. Fatih Sultan Mehmet plastik hurdası alımı yapanlar arasında lider konumda olan Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi hurdacısıyız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. İstanbul ve Sarıyer Fatih Sultan Mehmet bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Anlık Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hurda Fiyatları

Sarıyer Fatih Sultan Mehmet hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi her saat değişiklik göstermektedir. Anlık hurda ton fiyatına erişmek için bizi arayın. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken diğer hurdacı firmalardan daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17