İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bahçeköy Yeni Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Bahçeköy Yeni Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacı depoları arasında lider şirketiyiz. Sarıyer geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Bahçeköy Yeni mahallesinde hurdacı olarak her nevi hurda eşyayı alıyoruz

Hursan Metal şirketimizle İstanbul Avrupa Sarıyer ilçesinde hizmet veriyoruz. Şu an Sarıyer firmasıyız. Ancak Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesinde hurda malzeme ve kullanılmış eşyalar alım satımı yapmaktayız

Sarıyer Bahçeköy Yeni hurdacı firma olarak Bahçeköy Yeni mahallesi caddelerinde hurda alıyoruz. Anlık İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakası Sarıyer etrafında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle çağırdığınız yere kadar geliyoruz

Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

Sarıyer Bahçeköy Yeni Mahallesi Hurdacı Firmalar

Sarıyer bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı için hatlarımızı aramalısınız. Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurda alımı yapmaktayız. Sarıyer Bahçeköy Yeni hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. İstanbul merkezinin eşsiz ilçesi Sarıyer merkeze bağlı, Bahçeköy Yeni mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. İstanbul, Avrupa Yakası Bahçeköy Yeni mahallesi çevresinde bir firma olarak hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. İşlenmemiş metalin madenlerden kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Hammaddeleri en baştan üretmek için oldukça çok enerji harcanıyor. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha azdır.

Doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla tüketimde artmaktadır. Hurda metalin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan cevherleri korumamıza yardımcı olur. Böylelikle madenleri çocuklarımıza aktarmayı başarabiliriz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine sebep olur. Geri dönüşüm yapılırken tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun çevreye zararının önüne geçmektedir.

Ülkemizde senede yüz bin ton hastane atığı, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık ortaya çıkmaktadır. Bu atık malzemenin yüzde dört civarını hurda metaller, yüzde 27’sini plastikler, yüzde 12’sini camlar, yüzde kırk üçünü kağıtlar vb hurdalardan oluşuyor. Maatteessüf, bu atıkların %75’i dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Çöpe atılan malzemeler geçtiğimiz her sene ülkemizi 1 milyar altı yüz elli milyon ₺ zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacı ile çaba sarf etmekteyiz.

Bahçeköy Yeni Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler arasındadır. Avrupa Yakası Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacı firma telefon numaralarını unutmayın Bu sebeple hurda satmak üzere sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Boşa süre geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır.

Bahçeköy Yeni Çinko Hurda Alan Hurdacı

Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Bahçeköy Yeni mahallesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alanlar sayfamıza kesinlikle bir göz atmalısınız.

Bahçeköy Yeni Sac Hurdası Alan Firma

Sac hurdası alıyoruz. Depolarımızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda var. Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesinin çevresinde sac levha, sac hurda varil, oluklu sac galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Bahçeköy Yeni Hurda Alan Firmalar

Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi etrafındaki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her nevi hurda alüminyum alım satım hizmeti veriyor. Bahçeköy Yeni mahallesinde adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda Kumaş alan hurdacı fimayız. Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesindeki hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda antimon zamak, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda demir alımı için yerinize kadar gelmekteyiz.

Bahçeköy Yeni Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesinde hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesinde hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bahçeköy Yeni mahallesi hurda bakır fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda antikron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır.

Bakır alan hurdacı içeriğimizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bahçeköy Yeni içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alanlar içindeyiz.

Bahçeköy Yeni Mahallesi Hurda Krom Alan Firmalar

Oldukça sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sarıyer Krom hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Bahçeköy Yeni mahallesinde krom alanlar arıyorsanız arayabilirsiniz

Bahçeköy Yeni Alüminyum Hurda Alanlar

Ayrıca alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Her türde alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz.

Bize duyduğunuz güven için saygılar sunarız. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapıyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni hurda alüminyum alan hurdacılar içinde lideriz. Hurda alüminyum içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Sizin yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Sarıyer ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımında tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Bahçeköy Yeni Mahallesi Demir Hurda Alımı

Bahçeköy Yeni mahallesi çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümünü okumalısınız. Güncel demir hurda kilo fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz her nevi demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok alınıp satılan metaller içindedir. Bahçeköy Yeni mahallesinin tümünde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Bahçeköy Yeni Sarı Pirinç Hurda Alan Firmalar

İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesindeki hurdacı firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş almaktadır. Ek olarak kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri vardır.

Bu nedenle Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Sarıyer Bahçeköy Yeni hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Gerçekte hurda sarı adında hurda türü varolmamıştır. Sarıyer Hurda sarı pirinç alanlar başlıklı metni inceleyebilirsiniz.

Bahçeköy Yeni bölgesinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Bahçeköy Yeni Kurşun Hurdası Alanlar

Bahçeköy Yeni kurşun hurdası alımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Yer yüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Sarıyer Kurşun hurdası alan hurdacı linkine tıklayınız.. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor.

Bahçeköy Yeni Kablo Hurda Alan Firma

Ayrıca tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımında ederinin üstünde fiyatı veriyoruz. İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacısı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İstanbul Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi mahallesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satarak daha çok kazanmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Kablo alan hurdacı içerikli içeriği ziyaret edin.

Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle antikron kablo, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde değerinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sarıyer Bahçeköy Yeni hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Etrafta sıklıkla edinilebilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır.

Yerinden hurda enya kablolar, antikron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır madeni yüzünden kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. İçerisindeki tellerin türüne göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir.

Bahçeköy Yeni Mahallesi Kağıt Hurdası Alımı

Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurda karton alımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Bölgede hurda kitap defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik ile sizlere çok daha yüksek oranda kazanım etme şansı sunuyoruz. Daha fazla kilo fiyatları ile bristol hurda, karton bardak hurdası, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda alımı yapıyoruz. Bahçeköy Yeni mahallesinde kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki şirketimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Bahçeköy Yeni Cam Hurda Alanlar

Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert yapıdaki su muhafaza eden amorf yumuşak olmayan bir maddedir. Çağımızda rengarenk kola şişesi, otomobil camları şekillerinde hurda camlar bulunabiliyor. Bahçeköy Yeni mahallesinde hurda cam alan firmalar arasındayız.

Bahçeköy Yeni Klima Hurdası Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Bahçeköy Yeni mahallesi çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Sarıyer Bahçeköy Yeni bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin.

Bahçeköy Yeni Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Hursan Metal tarafından alınan her cins hurdaların iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımda antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Molozlar Sarıyer Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planan araziye naklediliyor.

Bahçeköy Yeni Plastik Hurda Alan Firma

İstanbul ve Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesinde jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bahçeköy Yeni mahallesi plastik hurda alanlar içerisinde lider konumdaki Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurda deposuyuz. Avantajlı fiyata mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Bahçeköy Yeni 2.El Eşya

2.el ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası satacaklara nakit para ödeme yapıyoruz. Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi bölgesinde kullanılmış ve 2.el kanepeler satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuklarınız yerinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Yeni gibi 2.el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyası, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek için telefon numaralarımıarayabilirsiniz.

Bahçeköy Yeni Hurda Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Çalışmayan jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satılır.

Sarıyer Bahçeköy Yeni Otomobil Hurdası Alan Firma

Zaman zaman Bahçeköy Yeni mahallesinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Bahçeköy Yeni mahallesi hurda alımında hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hasarlı hurda araba, çeki demiri hurdası patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak araba hurdası vergiden muafiyet alma evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Bahçeköy Yeni Fabrika Bozumu

Fabrika sökülmeden önce yıkılacak fabrikanın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Hurdacıların bahsettiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihalelerini güvenle yerine getirdik.

Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi fabrika söküm işleri yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz.

Bahçeköy Yeni Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz. Hepsi için bizimle iletişim kurun. Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki depomuz iş birliğiyle hurdacılık yapıyoruz. Çocuklara iyi bir Sarıyer Bahçeköy Yeni oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz.

Bahçeköy Yeni Mahallesinde Akü Hurda Alanlar

Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden değerlidir. Zamanla enerji depolamaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alanlar makalesine göz atmak istemelisiniz. Dolayısıyla Hursan Metal ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapar. Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan cihazdır. Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır.

Bahçeköy Yeni İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan aldığımız İnşaat alanlarında yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış öğrenci yurdu vs. binalardan ayırılan yeni gibi 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alımı yapıyoruz.

7/24 Alo Bahçeköy Yeni Hurdacı

Tam 31 senedir hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşmalarla araç sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacı olan şirketimiz ile günün her saatinde iş yerimizdeyiz.

Anlık Bahçeköy Yeni Mahallesi Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurda alımı yaparken piyasadan yüksek fiyatlar ödüyoruz. Bahçeköy Yeni mahallesi hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada anlık güncellenmektedir. Doğru fiyat listesine ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz. Hurda fiyatları 2022 başlıklı metne bir göz atabilirsiniz

Bahçeköy Yeni Mahallesi Bina Yıkımı

Yıkım esnasında gerekli güvenlik önlemleri Bahçeköy Yeni mahallesi kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış iş yerlerinin tekrar yapılması sebebiyle yıkımlarını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri tüm hurdaları değerinde alıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Bahçeköy Yeni Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile hurda nikeller alınıp, satılırken çok özen ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirli olabilir. İstanbul ve Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesinde nikel hurdası alımı yapıyoruz. İl genelinde hurda turbo nikel, anot hurda nikel, %99 şablon nikel ve %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz.

En Yakın Bahçeköy Yeni Mahallesi Hurdacı Firma

Bahçeköy Yeni hurdacı firması olan firmamızla adresten hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Sarıyer Bahçeköy Yeni en yakın hurdacı hizmetiyle her cins hurda eşya nakliyesi yapmak sebebi ile gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Hursan Metal firmamızla Bahçeköy Yeni mahallesinin tümünde hurda malzeme alıyoruz. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Bahçeköy Yeni bölgesinde hizmet ediyoruz.

Bahçeköy Yeni Mahallesi 2.el Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alan hurdacılar bölümünü incelerseniz mükemmel olacaktır. Özellikle raflarını yenileyen işyerlerinden aldığımız market rafı hurdası, hurda çelik raf, demir raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeni gibi 2.el market rafları satıcıları arasındayız. Sarıyer Bahçeköy Yeni 2. el hurda raf alım satımı nedeni ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17