İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Saray Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Saray Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Tekirdağ Saray hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Saray hurdacı firmalar içerisinde en en doğru hizmeti beğeninize sunan şirketiyiz. Saray merkezinin tamamında kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme alımında malzemenin bedelini piyasasından yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Tekirdağ Saray hurdacı firması olarak her türlü hurda eşyanızı alıyoruz.

Saray meydanında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz. Hursan Metal ismiyle Saray hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Tekirdağ hurdacısı firmalar arasındayız. Günlük Tekirdağ Saray hurda fiyat listesiyle hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Tekirdağ hurdacı firmalar arasındaki Hursan Metal hizmetinizdedir. Saray çevresinde hurdacı firmasıyız. Şu an Tekirdağ Saray hurdacı firmaları arasındayız. Bununla birlikte Tekirdağ Saray merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her türlü hurda alımında profesyoneliz.

Tekirdağ Saray Hurdacı Firma

Saray hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Saray ilçesinde eşsiz anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Sizlerde her türlü hurda krom satışı yapmak sebebi ile bizi çaldırabilirsiniz. Tekirdağ şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Saray daimi hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Tekirdağ Saray çevresinde değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz. Saray hurdacı olarak Tekirdağ ilçelerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için orada hazır bulunan hurda nakil ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Saray meydanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğini koruyoruz.

Saray Hurdacı Telefonu

Saray adresten hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetleri sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Saray hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Krom Hurdası Alanlar

Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı bağlantısının olduğu linke tıklayın. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Burada bulunan Saray hurda krom fiyat listesini abonelerimizle günlük paylaşıyoruz.

Demir Hurda Alım Satımı

Demir hurdası, dünyada en çok çıkarılan metaller arasındadır. Buradaki Saray 1.sınıf hurda demir fiyat listesini arzu edenlere saat başı gönderiyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alan yerler makalemize göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma gönderimizi okusanız muhteşem bir iş yaparsınız. Firmamız Saray ilçesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her nevi demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapılır. Saray çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Saray Çinko Hurda Alanlar

Saray ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Tekirdağ Saray hurda çinko ton fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko fiyatı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Saray Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurda alımında piyasaya hakimdir. Sitemizdeki Saray hurda sarı ton fiyatları güncellenmiştir. Daha detaylı sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden dolayı hurda sarı denmektedir.

Dolayısıyla Saray sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Saray hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapmaktadır. Saray ilçesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda çeşidi varolmamıştır.

Saray Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Doğada cevher şeklinde bulunan kurşun metali maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alımı bölümünün linkine tıklayınız. Metal kurşunun en eski madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alım satımı yaparız. Saray Tekirdağ kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Saray kurşun hurdası ton fiyatını kayıt olanlara her gün gönderiyoruz.

Hurda Sac Alan Yerler

Saray etrafında sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatları istemek amacıyla. Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alanlar içerisindeyiz. Depolarımızda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur.

Saray Kablo Hurda Alanlar

Bunların yanı sıra enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacı firmalar için önemlidir. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Saray hurdacısı Hursan Metal her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Saray hurdacı firmayız. . Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdaları alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletken olarak elektronik eşyalarda kullanılıyor.

Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Geniş sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı konuya bir göz atabilirsiniz.

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası borsasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Saray hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alıyoruz. Etrafta sıklıkla toplanan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşinen ödüyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satanlar bizimle iletişime geçin.

Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz. Tekirdağ Saray ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. İçerisindeki telin cinsine göre ve kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Saray hurda kablo kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz.

Saray Bakır Hurda Alanlar

Bakır hurdası alan Saray hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır hurda alanlar konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alıyoruz. Sayfamızdaki Tekirdağ Saray soyma bakır hurdası fiyat listesini bip hattımızda paylaşıyoruz. Tekirdağ Saray bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Saray içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Saray hurda bakır fiyat listesi için telefonumuzu arayın.

Saray Hurda Alüminyum Alanlar

Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan firmayız. Bu sayfadaki Tekirdağ Saray alüminyum ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Saray ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda satanların sayesinde daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Tekirdağ Saray hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alabilmek için aramanızı beklemekteyiz.

Saray Hurda Alanlar

Saray adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdalarınızı hemen satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu nedenle metallerin fiyatı düşüyor. Hurda demir almak üzere yerinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası alan Saray hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Tonajlı kablo hurdası, hurda bakır, alüminyum hurda, çinko, inşaat demiri, çatı minare kurşunu ve sarı hurda alımlarına özel yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. Saray hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Tekirdağ Saray ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her tür hurda alımı yapıyor.

Saray Klima Hurdası Alan Hurdacı

İkinci el klima Saray çevresinde en çok satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Saray ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

Saray Moloz Döküm Yerleri

Saray hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdaların tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Bina yıkımı sonrasında anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliye işleri itina ile ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozu Saray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından daha önce belirlenen alanlara dökülür.

Saray Nikel Hurdası Alım Satımı

Tekirdağ Saray bölgesinde hurda %95 ile %99 nikel şablon, anot hurda nikel, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Saray nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alımında oldukça özen ile hareket etmeliyiz.

Saray Bina Yıkımı

Saray kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken apartmanların yeniden inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tedbir önlemleri Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vebenzeri her türden hurdanızı almaktayız. Bina yıkımı hurdası bina yıkım işleri yapıyoruz. Aynı fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

Saray Hurdacılar Sitesi

Saray yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Saray hurdacılar sitesi içinde bulunan firmamız aracığıyla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Her haliyle yaşanabilir bir Tekirdağ ve çok daha güzel Saray oluşturmak için çok çalışıyoruz.

Hurda Cam Alanlar

Bu dönemde renkli kırılmış otomobil camları, kola şişesi cinslerde cam hurdaları bulunabilmekte. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı geçirmeyen inorganik amorf katı maddelerdir. Saray ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar içinde faaliyet göstermekteyiz.

Hurda Araba Alan Hurdacı

Saray hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazen Saray çevresinde araç hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Elbette müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, çekme belgeli hurda otomobil, hurda motor alıyoruz.

Saray 2.el Cafe Ekipmanı Alım Satımı

İkinci el çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, dinlendirici, restorant tipi ocaklar vs endüstriyel mutfak aletlerini yakından incelemek amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. İş görecek durumda buz makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, mermer tezgah, sanayi tipi bulaşık makinası alıyoruz. Endüstriyel restoran mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Saray Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Spot kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik, hurda örme alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Tekirdağ Saray kilo ile hurda kumaş alan firmalar arasında en doğru fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Bu sayfadaki Tekirdağ Saray kumaş hurdası fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Saray çevresinde süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımları için adresinize gelmekteyiz.

Toptan hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, kumaş topu, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, atletlik kumaş alıp satıyoruz. Saray ilçesinde parça kumaş hurdası alıyoruz.

Saray Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyat listesine ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekiyor. Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alımı yaparken piyasa fiyatlarından fazla fiyatlarla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Saray hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar hurda piyasasında anlık değişiklik gösteriyor. Hurda fiyatları başlıklı yazıyı ziyaret edin

Saray İkinci El Hurda Raf

Sitemizdeki Tekirdağ Saray raf hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar gönderisine bakınmak isteyebilirsiniz. Saray 2.el raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle restorasyon yapan baharatçılardan satın aldığımız çelik raflar, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafları, market rafı hurdası içinden seçilen sıfır gibi 2. el raf satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Saray Hurda Kağıt Alan Firma

Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alıp satarken göstermiş olduğumuz extra hassasiyetle müşterilerimize daha çok kazanma imkanı takdim ediyoruz. Piyasanın üstünde liste fiyatı ile hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alanlar arasında en doğru fiyatları vermekteyiz. Saray Tekirdağ kağıt hurdası alan firmalar arasındaki şirketimiz ile kırpıntı kağıt, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Burada yayınlanmış olan Tekirdağ Saray karton hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz

Plastik Hurda Alımı

Tekirdağ şehri Saray ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyatla beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen alıyoruz. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Saray hurda plastik alan firmalar içinde öncü hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayınlanan Saray hurda plastik fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırmaktayız.

İkinci El Eşya

2. El öğrenci masaları, büro mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop temin edilir. Titiz kullanıldığı belli olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı yerinizden değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alımı yapanlar konulu makalemizi okuyunuz İyi durumda ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle firmamıza ait hatları tuşlayabilirsiniz. Saray Tekirdağ titiz biçimde kullanılan ve 2.el oturma grubu satıyoruz.

7/24 Hurda Alan Saray Hurdacı

7/24 Saray hurdacı firması iş yerimiz vasıtası ile günün her saatinde işimizin başındayız. Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan ikiden bugüne hurda malzemelerin alım satımında hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunuyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Akü içerdiği kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolanan enerji deposudur. Akü hurda alan yerler makalemize bir göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Dolayısı ile Saray hurdacısı vb. kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapar.

En Yakın Saray Hurdacı

Hursan Metal hurda alım firması olarak Saray ilçesinde her tür hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Saray hurdacı sitesi olan firmamız ile adresten her çeşit hurda eşya almaya devam ediyoruz.

En yakın Saray hurdacı firma servisiyle her türden hurda malzeme alım satımında dilediğiniz yere uzman ekip yolluyoruz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Saray genelinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız.

Hurda Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Sanayi tipi yeni ürün gibi 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan hurdacılar arasındayız.

Saray İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ardiye vs. binalardan ayırılan yeni ayarında 2.el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. Birde iflas etmek mecburiyetinde kalan iş yerlerinden satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, inşaat vinci, harç mikseri az kullanılmış portatif, plywood hurda alımı yapıyoruz.

Saray Fabrika Sökümü

Tekirdağ Saray fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak tesisin detaylı şekilde dolaşılarak uygun ekipman ve projenin hazırlanması doğru olur. Güvenli biçimde fabrika yıkımı yapıyoruz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Hurdacıların anlattığı biçimde kolay bir iş değildir.

0 (535) 043 31 17