İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Şaphane Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Şaphane Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Şaphane hurdacı firmaları arasında lideriz. Hurdacı firması olarak her türde hurda eşyayı adresten almaktayız. Hursan Metal olarak Kütahya merkeze bağlı ilçelerde hurda alımı yapıyoruz. Günlük Şaphane hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Her çeşit hurda alımında öncüyüz.

Şaphane hurdacı firma olarak Şaphane merkezi etrafında her türde hurda alıyoruz. Kütahya geri dönüşüm firması olan Hursan Metal hizmetinizdedir. Şaphane şehir merkezinin etrafında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikamız bulunmaktadır.

Şaphane meydanında olduğu gibi hurda almak amacıyla araç gönderiyoruz. Toptan hurda alımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kütahya hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hali hazırda Kütahya Şaphane hurdacı firmasıyız. Fakat Şaphane merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Kütahya Şaphane merkezi bölgesinde temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda malzeme alımlarında peşin ödeme yapıyoruz.

Kütahya Şaphane Hurdacı Firma

Şaphane hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Kütahya Şaphane bölgesinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her nevi hurda malzeme satışı için bizi tuşlamalısınız. Kütahya şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Şaphane gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kütahya Şaphane ilçesinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Şaphane merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz. Şaphane hurdacı firması olarak Kütahya genelinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenin taşınması için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynakların miktarı azdır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla tüketimde artmaya devam ediyor. Atık metali geri dönüştürmek ihtiyacımız olan metallerin korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede doğal kaynakları çocuklarımıza aktarmayı başarabiliriz.

Kütahya Şaphane Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin madenlerden kazılarak işlenmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurda metallerin geri dönüşümünde harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesini önlüyor.

Ülkemizde yıllık bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, 25 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton hastane atığı çöplere gitmektedir. Bu atıkların yüzde dördünü maden hurdaları, yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde on ikisini camlar, %43’ünü kağıt hurdası oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atılan malzemelerin yüzde yetmiş beşi yok olmaktadır. Boşa giden malzemeler geçen her sene Türkiye’yi 1 milyar yedi yüz yetmiş milyon Türk Lirası zarara uğratıyor. Geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Şaphane Hurdacı Numarası

Şaphane hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Şaphane hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak üzere firmamızı aramalısınız. Boşa zaman harcamadan arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın.

Şaphane Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alımı yazısını dolaşmalısınız. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Kütahya Şaphane krom ton fiyatını whatsapp grubumuzdakilere saat başı gönderiyoruz.

Şaphane Hurda Sarı Alım Satımı

Şaphane bölgesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Bu sayfadaki Şaphane hurda sarı pirinç fiyat listesini abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu makaleyi inceleyebilirsiniz. Pirinç hurdalar halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir.

İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı adıyla hurda çeşidi yoktur. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Kütahya Şaphane hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Bu nedenle Şaphane sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Hursan Metal firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurdası ticaretinde öncüdür.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Şaphane kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Bu sitede bulunan Şaphane hurda kurşun fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurda ton fiyatı paylaşımına göz atmalısınız. Kurşun eski madendir.

Şaphane Hurda Kablo Alan Firma

İçindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Şaphane kablo ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Müşterilerde hızlıca satılan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,50% bakırlı hurda kablolar alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Kapıdan hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kütahya Şaphane hurdacı firma olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo alımı için buradayız.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kütahya Şaphane hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında tecrübeye sahibiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Şaphane hurdacı firmayız. . Kütahya Şaphane hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Ayrıca hurda çok damarlı kablo ticareti için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini veriyoruz. Sitemizdeki kablo alan hurdacı makaleyi ziyaret edin. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo satarak para kazanmayı isteyenler bize ulaşın. Kablo hurdası telindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır.

Şaphane Çinko Hurdası Alanlar

Kütahya, Şaphane ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizde bulunan Kütahya Şaphane çinko levha fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün yollanmaktadır. Hurda çinko alımı bölümümüzü okursanız iyi olur. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satmak için bize iletişim kurabilirsiniz.

Şaphane Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Bakır alan hurdacı alanında daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki Şaphane hurda bakır ton fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Kütahya Şaphane hurda bakır alan yerler içindeyiz. Şaphane bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Şaphane içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Şaphane hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Hurda Demir Alımı

Şaphane ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazımızı dolaşmalısınız. Hurda demir, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisinde bulunur. Sayfamızdaki Kütahya Şaphane demir hurdası ton fiyatlarını isteyene bedelsiz yollamaktayız.

Bildiğiniz gibi her türden demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu için nakit ödeme yapmaktayız. Anlık hurda demir fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı yazısına göz atmak istersiniz. Hurdacı firmamız Şaphane genelinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

Sac Hurda Alım Satımı

Depolarımızda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurda vardır. Sac hurda alanlar içerisindeyiz. Şaphane bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak için arayabilirsiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Şaphane Hurda Alımı

Hurda kablo alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda zamak, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı ilke edindik. Şaphane geri dönüşüm firması Hursan Metal hurdacılık her türlü hurda atık alım hizmeti veriyor.

Yüksek tonajlı hurda kurşun, inşaat demiri, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır hurda, kablo hurdası ve sarı alırken yükseltilmiş fiyat teklifi sunmaktayız. Şaphane hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Şaphane yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda malzemeleri hemen nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdanızın kıymetini düşürmektedir. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Şaphane Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Kütahya Şaphane hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör satışı yapmak için arayın. Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır.

Şirketimize duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Şaphane ilçesinin tümünde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken hurda tartımını sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Buradaki Şaphane alüminyum hurda fiyatlarını arzu edenlere saat başı yollanmaktadır. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için telefonunuzu istiyoruz. Hurda satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz.

Şaphane 2.el Hurda Raf

Özellikle ekipmanını yenileyen dükkanlardan aldığımız mağaza raf hurdası, çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün reyonları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizde yayınlanan Şaphane ikindi el raf hurdası ton fiyatını günlük yollamaktayız. Raf hurda alımı linkine tıklayın. Şaphane ikinci el raf hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Şaphane Hurdacı

Sektörün kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Tam on yedi seneden beri geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 hizmet veren Şaphane hurdacı olarak yirmi dört saat çalışıyoruz.

Şaphane Akü Hurda Alımı

Hurda akü içindeki kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Bir süre sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurda alım satımı bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız. Bu sebep ile bizim vb. kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır. Toplu taşıma araçlarında enerji kaynağı sıkça bulunmaktadır.

Kağıt Hurdası Alımı

Piyasadan fazla fiyatlarla karton bardak, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle satıcıya çok daha fazla miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Şaphane Kütahya kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki firmamız Hursan Metal ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatları talep edebilirsiniz. Şaphane kağıt hurda aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Şaphane hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırıyoruz

Şaphane Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak mülkün detaylı bir biçimde dolaşılarak gerekli aletler ve araçların seçilmesi daha doğru bir çalışma olur. Güvenilir bir biçimde tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan yerler içinde lider bir yerdeyiz. Şaphane fabrika sökümü işleri uzun senelerin deneyimine sahibiz. Daha önce sayısız fabrika sökümü ihalelerini güvenle tamamladık. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay olmamıştır.

Hurda Klima Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Şaphane etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Şaphane ilçesinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Şaphane Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Şaphane Belediyesi tarafından imzalanan kararlar ile planlanan araziye boşaltılır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınma işleri itina ile firmamız tarafından yapılıyor.

Şaphane Hurdacı Sitesi

Şaphane hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımız yardımıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Şaphane sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu türlerdeki eşyaların alımını yapıyor değiliz. Daha yaşanır bir Kütahya Şaphane için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

Şaphane İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, inşaat vinci, alçı karıştırma makinesi, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur. Bunun ile birlikte malesef iflas eden şirketlerden satın aldığımız Yıkılmış yurt binalarından satın alınan yeni gibi 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz.

Şaphane Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Şaphane plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Şaphane hurdacı firmasıyız. Bu sitede paylaşılan Şaphane hurda naylon fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri vardır.

Kütahya şehri Şaphane bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyatlarla hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız.

Güncel Anlık Şaphane Hurda Fiyatları

Şaphane hurdacı firma hurda alırken uygulanılan kilo fiyatları her dakika güncelleniyor. Şunu söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurda ticaretlerinde diğer hurdacı firmalardan fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Hurda fiyatları içerikli metni ziyaret edin Anlık bilgiye ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz.

Şaphane Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdası alındığında çok özen ile hareket edilmelidir. Hurda nikel zehirli olabilir. Özellikle %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar, hurda turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Şaphane nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden satılık ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası alımında peşin ücretler yapıyoruz. Kütahya Şaphane çevresinde titiz şekilde kullanılan, 2.el ev mobilyası alabilirsiniz. Titiz kullanılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki yemek odası takımlarınızı yerinden satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinesi alan hurdacı firma konulu sayfamızı inceleyin Her türlü 2. El bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile firmamıza ait numaralarla iletişime geçerek aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Araba Hurdası Alan Yerler

Şaphane hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Şaphane yakınlarında hurda araba alımı yapıyoruz. Elbette size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda araba, hurda vagon, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası alımı yapıyoruz.

En Yakın Şaphane Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal olarak Şaphane genelinde hurda malzeme almaktayız. Bu biçimde sizlere en yakın hurda alanlar Şaphane ilçesinin tamamında hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Şaphane hurdacı firması arasındaki ekiplerimizle kapıdan hurda alımına devam ediyoruz. Şaphane en yakın hurdacı firması adı ile her türden hurda eşya almak için bulunduğunuz yere personellerimizi yolluyoruz.

Şaphane Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı başarı ile gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, sökülen çelik kapı hurdaları, pimapen hurdası vs. tüm hurdaları satın alıyoruz. Hurda karşılığında bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tedbir önlemleri Şaphane kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken iş yerlerinin uygun biçimde yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Şaphane Jeneratör Hurda Alımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan firmayız için iyi fiyatı vermekteyiz. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör alıyoruz.

Cam Hurda Alımı

Şaphane yakınlarında hurda cam alan yerler içindeyiz. Cam tam veya yarısaydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı geçirmeyen amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Özellikle rengarenk meyve suyu şişesi, kırık otomobil camı şekillerinde hurda cam türleri bulunabilmektedir.

0 (535) 043 31 17