İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Merve Hurdacı Firma

Merve Hurdacı Firma

Hursan Geri Dönüşüm olarak Anadolu Sancaktepe Merve mahallesinin etrafında hurda alım satımı yapıyoruz. Sancaktepe Merve mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her nevi hurda satışı için iletişim kurabilirsiniz. Sancaktepe Merve mahallesinde hurdacı firmasıyız. Sancaktepe Merve mahallesi hurdacı depoları arasında en iyi şirketiyiz.

İstanbul hurdacı içerisindeki firmamız Hursan Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Günlük İstanbul Sancaktepe Merve hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Merve mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşya adresten almaktayız

Şu an Sancaktepe firmalar içerisindeyiz. Fakat Sancaktepe Merve mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Sancaktepe Merve mahallesi bölgesinde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme almaktayız İstanbul Sancaktepe mahallesi genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere profesyonel ekip göndermekteyiz

Merve Hurdacı Firmalar

Merve hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Sancaktepe Merve içerisinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Sizde her çeşit atık hurdası satışı yapmak için mobil hatlarımızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi Merve sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Sancaktepe Merve çevresinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Merve genelinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek bütün halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Merve mahallesinde ve Sancaktepe merkezinde her türlü hurda malzeme alanlar içindeyiz. İstanbul Sancaktepe hurdacı olarak Anadolu yakasının tamamında hurda atık alım satımı yapmaktayız.

Yurdumuzda yıllık 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 24 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atıl malzemelerin %43’ünü hurda kağıtlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, %12’sini cam türevleri, %4 kadarını metal hurdası benzeri atıklardan oluşuyor. Malesef, bu atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden boşa gidiyor. Bu malzemeler Türkiye’nin senede 1.5 milyar ₺ zararına yol açıyor. Hursan Geri Dönüşüm benzeri geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Merve Hurdacı Telefonu

İstanbul Sancaktepe Merve hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda malzeme fiyatı sormak amacıyla cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Merve hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Merve Hurda Alan Hurdacı Firma

Merve mahallesi adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurda malzemeleri şimdi satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebeple malzemenin piyasadaki değeri düşebilir. Hurda sarı alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, torna artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Merve mahallesi hurdacı firması olan Hursan Geri Dönüşüm her tür hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı kablo hurda, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko, toplama demir, kurşun hurda ve hurda sarı alımı yaparken değerinin üstünde fiyat listeleri uygulamaktayız. Merve hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Büyük fabrikalardan makine artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Kırpıntı hurdaları biriktirmenize yardımcı oluyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere hurda malzeme toplamaları amacıyla konteyner koyuyoruz.

Merve Mahallesinde Hurda Alüminyum Alanlar

Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Merve bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımları müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. . Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. Sancaktepe Merve hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Sizin sayesinde durmadan gelişiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda almaktayız.

Merve Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatı yazımızı gezmek iyi gelir. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. İstanbul Hurda krom ton fiyatı gönderimize mutlaka göz atmalısınız. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Merve Kurşun Hurda Alanlar

İstanbul Sancaktepe Merve kurşun hurdası alımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu yazıda yayınlanan Merve hurda Cami kurşunu fiyat listesi anlık olarak güncelleniyor. Kurşun metali hala kullanılan madendir. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Sancaktepe Kurşun hurda fiyatları gönderimize bir göz atabilirsiniz.. Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz.

Merve Sac Hurdası Alan Firmalar

İstanbul Sancaktepe Merve ve çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası var.

Merve Mahallesi Hurda Demir Alım Satımı

Anlık hurda demir fiyatları için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan yerler bağlantısına tıklayınız. Demir, dünya genelinde en fazla çıkarılan metaller arasında yer alır. Bu sayfadaki İstanbul Sancaktepe Merve demir hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

Merve çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Sancaktepe Demir hurda alımı yazısına bir göz atmalısınız. Firmamız Merve mahallesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alırız.

Merve Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Merve hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Sitemizdeki Merve bakır kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. İstanbul Sancaktepe Merve bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Merve içinde bakır hurda almaktayız. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Merve hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Merve Sarı Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımında piyasaya hakimdir. Merve genelinde hurda sarı almaktayız.

Bu yüzden Merve sarı pirinç hurda alım satımı yapan firmayız. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe Merve hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunabilir.

Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Hurda sarı konulu makaleyi okuyun. Aslında sarı hurdası adında bir hurda varolmamıştır.

Merve Hurda Kablo Alım Satımı

İstanbul Sancaktepe Merve Mahallesi mahallesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu almaktayız. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı yazıya göz gezdirebilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Merve hurdacı firmayız.

Merve hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm firmamız genellikle antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alıyoruz. Merve hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki İstanbul Sancaktepe Merve hurda bakır kablo fiyat listesini talep edenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Çünkü firmamız yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

Bunlarla birlikte tek damar kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo için ederinin üstünde fiyatları sunuyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi arayın. Ayrıca fare yemez kablo hurdası alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Piyasada sıklıkla satılan %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Merve Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizde yayımlanan İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Merve mahallesinde nikel hurdası kg fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderilmektedir. Hurda çinko kilo fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı için telefonlarımızla irtibata geçin. İstanbul, Sancaktepe Merve bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Sancaktepe Çinko hurdası alanlar linkine tıklayınız.

Merve Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işi yapmaktayız. Sancaktepe Merve mahallesi kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken apartmanların tekrar inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Bina yıkımında gerekli tüm tedbirler Yukarıda fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Merve Mahallesi Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatlarından yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz. Merve mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı günlük güncellenmektedir. Güncel ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

Merve Nikel Hurda Alımı

Bu mahallede %95 – %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurda, nikel turbo alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Merve nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdaları alındığında gayet dikkatle çalışılmalıdır.

En Yakın Merve Hurdacı Telefon Numarası

Merve hurdacı olan firmamız ile konumuzdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Hursan Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Merve bölgesinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Merve genelinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. En yakın Merve hurdacı firması olarak her cins hurda eşya alım satımında deponuza gelmekteyiz.

Merve Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

İstanbul Sancaktepe Merve içerisinde temiz kullanılmış, 2. el mobilya ve aksesuar satıyoruz. Sahibinden satılık bilgisayar masası, büro ofis mobilyası, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop için irtibat telefon numaramızı telefonlarımızı arayınız. Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyası, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadı ile firmamıza ait çağrı merkezi numaraları ile etkileşimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alımı başlıklı makaleyi ziyaret ediniz

Merve Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı Firmalar

Merve çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı koruyan inorganik amorf katı maddelerdir. Son zamanlarda renkli ve şeffaf süt şişesi, otomobil camları vs. hurda cam bulunabilmektedir.

Merve Hurda Karton Alımı

İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alırken uyguladığımız extra özenle sizlere daha çok miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Avantajlı kağıt fiyatıyla bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alanlar içindeyiz. Kağıt hurdası almaktayız. Buradaki Merve hurda kağıt, karton kg fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz Merve kağıt hurda alan firmalar içindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Merve 2.el Raf Fiyatları

Burada yayımlanan Merve Mahallesi hurda raf fiyat listesini isteyenlere günlük ulaştırılmaktadır. Raf hurda alımı yazımıza göz atarsanız pişman olmazsınız. Merve raf hurdası satmak amacıyla firmamıza ait numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan pastahaneler tarafından satılan hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçilen sıfır gibi 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Hurda raf alım satımı paylaşımına göz atmak istersiniz.

Merve Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir. Merve fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Daha önce onlarca fabrika bozumu ihalelerini aldık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Böylelikle Sancaktepe hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında lider olduk. İşe başlamadan sökülecek binanın incelikle incelenmesi gerekir.

Merve İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ardiye binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz. Ayrıca malesef iflas eden iş yerlerinden aldığımız Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Merve Araç Hurdası Alan Hurdacı

İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Merve yakınlarında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Merve hizmetimize devam etmekteyiz. Evraklarla zaman harcatmayacak çekme belgeli araç hurdası, hurda vagon, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. Elbette size hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

7/24 Açık Merve Hurdacı Firma

Bu sürenin bahşettiği tecrübeyle araç parkurumuzu çoğaltarak hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 Merve hurdacı firması olarak haftanın yedi günü çalışıyoruz. 1991’den beri hurdacılığa hemşehrilerimize hizmet veriyoruz.

Merve Jeneratör Hurdası Satanlar

Endüstriyel sıfırdan farksız 2. el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasındayız. Hurda jeneratör alan Merve Mahallesi hurdacıyız alırken en iyi fiyatı biz sunuyoruz.

Merve Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Merve hurdacılar sitesindeki depomuzla sektörde hizmet ediyoruz. Sadece bu tür hurdaları alıyor değiliz. Şimdiki halinden yaşanır bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

Merve Akü Hurda Alımı

Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarında bulunur.

Akü hurdası içindeki kurşun içeren sıvılar sebebiyle geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Biraz müddet sonra kullanılmayacak duruma gelen akülere hurda akü denir. Hurda akü alımı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Akü hurdası alanlar makalesine bir göz bakarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Dolayısıyla bizim benzeri fabrika içinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan firmalar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar.

Merve Plastik Hurdası Alan Firmalar

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. En yüksek fiyata şeffaf naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda almaktayız. İstanbul il Merve bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin satmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Merve hurda plastik alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Merve hurdacısıyız. Bu sayfadaki İstanbul Sancaktepe Merve naylon hurdası ton fiyatını whatsapp grubu üyelerimize bedelsiz ulaştırılmaktadır

Merve Mahallesinde Parça Kumaş Alım Satımı

İstanbul Sancaktepe Merve çevresinde hurda kumaş alıyoruz. Merve mahallesi bölgesinin tümünde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında yerinize gelmekteyiz. Spota düşmüş penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, parça kumaş hurda, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik satmak için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. İstanbul Sancaktepe Merve kilo ile tartarak kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Sitemizdeki Merve hurda kumaş ton fiyatı biraz önce güncellendi.

Merve Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Merve bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima Merve bölgesinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Merve 2. El Restoran Aletleri Alım Satımı

Temiz çelik tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Temiz durumda çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi ocaklar, aspiratör, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, paslanmaz krom küvet, dinlendirici vs endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Merve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Sancaktepe Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen araziye dökülüyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmemize göre ortaya çıkan molozun nakliyesi güvenlikle yapılır. Merve hurdacı tarafından alınacak tüm hurda eşyaların işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

0 (535) 043 31 17