İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kemal Türkler Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Kemal Türkler Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Hursan Geri Dönüşüm firmamızla, Sancaktepe hurdacı olarak her türlü hurda alımı yapıyoruz. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi çevresinde 2.el ev eşyaları ve hurda malzemeler almaktayız Kemal Türkler hurdacısı olarak hurda eşya en yüksek fiyata alıyoruz İstanbul geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Güncel Sancaktepe Kemal Türkler hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Her çeşit hurda alımında deneyime sahibiz.

İstanbul Sancaktepe Kemal Türkler mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Kemal Türkler mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider şirketiyiz. İstanbul Anadolu yakası Sancaktepe bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz

Sancaktepe Kemal Türkler hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesinde hurdacısıyız.

Sancaktepe Kemal Türkler Hurdacıları

Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi hurdacı mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak sürekli büyüyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı nedeniyle telefonumuzu aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Sancaktepe merkezindeki, Kemal Türkler mahallesi daimi hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. İstanbul, Anadolu Yakası Kemal Türkler mahallesi çevresinde büyük bir firma olarak hurda alım hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sancaktepe bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Sancaktepe hurdacı olarak Anadolu yakası ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz.

Türkiye’de yıllık 100.000 ton tıbbi atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Çöplere atılmış olan atık malzemelerin yüzde 4’ünü metal hurdası, yüzde kırk üçünü karton türleri, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini camlar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu atıkların dörtte beşi çöplere gitmektedir. Bu atıkların piyasadaki değeri 1.5 milyar TL tutmaktadır. Geri dönüşümcüler boşa atılan bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını Türkiye bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Hurdalar geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji bu emisyonun iklime vereceği zararın önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metallerin yeraltından kazılıp işlenmesi uzun sürmektedir. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 daha azdır.

İstanbul Sancaktepe Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla birlikte tüketimde artmaya devam ediyor. Hurda madeni geri dönüşümü ihtiyacımız olan cevherlerin korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede yeraltı madenlerini gelecek zamanlara aktarıyoruz.

Kemal Türkler Mahallesi Hurdacı Numarası

Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. İstanbul Sancaktepe Kemal Türkler hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi hurdacı iletişim numarasını unutmayın Bu yüzden hurda satışı yapmak nedeni ile mobil hattımızı aramanız gereklidir. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Kemal Türkler Mahallesi Çinko Hurda Alım Satımı

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için whatsapp hattımıza ulaşın. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi bölgesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan hurdacı firma yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız.

Kemal Türkler Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Kemal Türkler çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda oluklu sac hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle. Depomuzda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Kemal Türkler Mahallesi Hurda Alım Satımı

Kemal Türkler mahallesinde yerinden hurda alımı yapılan mahalleler arasındadır. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi yakınlarında hurdacılık yapan ve İstanbul hurdacıları içerisindeki Hursan Geri Dönüşüm her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor.

Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Sancaktepe Kemal Türkler hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile öne çıkıyoruz. Zamak hurda, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kablo almak için adresinize kadar geliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Kemal Türkler Hurda Bakır Alanlar

TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapılır. Hurda bakır konumuzda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kemal Türkler hurda bakır kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Kemal Türkler içinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır alan Sancaktepe Kemal Türkler hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. İstanbul Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Kemal Türkler Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Kemal Türkler mahallesinde krom hurdası satışı için telefon numaramızı arayabilirsiniz Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası alan yerler sayfamızı gezmek iyi gelir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Kemal Türkler Alüminyum Hurda Alanlar

Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Sancaktepe ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaktayız.

Bize hurda satanların destekleriyle durmadan yenilikler üretiyoruz. İstanbul Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler.

Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Detaylı alüminyum alan hurdacılar makaleye bir göz atın.

Kemal Türkler Mahallesinde Demir Hurdası Alımı

Sizlerinde bildiği üzere her nevi pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alan yerler sayfasının olduğu bağlantıya tıklayınız. Hurdacı firmamız Kemal Türkler genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Kemal Türkler mahallesinin her yerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Güncel anlık hurda demir fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir, yer yüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler içerisindedir.

Kemal Türkler Hurda Sarı Pirinç Alanlar

İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi yoktur. Kemal Türkler mahallesi genelinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler metne göz atın. Sancaktepe Kemal Türkler hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinir. Bu sebep ile Sancaktepe Kemal Türkler sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Hursan Geri Dönüşüm firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur.

Kemal Türkler Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu alırız. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesinde kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerdendir. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renge sahiptir. Kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu söyleniyor.

Kemal Türkler Kablo Hurda Alanlar

Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alım satımında değerinin üstünde fiyat listesini veriyoruz. Adresten hurda enya kablo, antikron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder. Kemal Türkler mahallesi hurdacı firması olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antikron kablo hurdaları alımı için adresinize geliyoruz.

Ayrıca hurda çok damarlı kablolar alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler şimdi arayın. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden daha yüksek teklifler sunuyoruz.

Kemal Türkler genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında öncüyüz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Etrafta hızlıca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini elden ödüyoruz. Anlık bilgi için bilgi öğrenmek için İstanbul hurda kablo alan hurdacı konuya bir göz atın.

Kemal Türkler mahallesinde mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sancaktepe Kemal Türkler hurdacı firmayız. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve birde kaplamadaki malzemenin isim alır. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz.

Kemal Türkler Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Ederinden fazla fiyata karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda kağıt peçete alıyoruz. İlçenin tümünde renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alımında göstermiş olduğumuz extra titizlikle sizlere çok daha fazla kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesinde karton hurdası ticareti yaptığımız bölgeler içindedir. Kemal Türkler mahallesi hurda kağıt alan yerler içindeki Hursan Geri Dönüşüm hizmetleriyle kırpıntı kağıt, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı sorabilirsiniz.

Kemal Türkler Kırık Cam Hurda Alanlar

Kemal Türkler mahallesinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Son zamanlarda rengarenk araba camı, süt şişesi türlerde cam hurda türleri oldukça fazla bulunabiliyor. Cam yarısaydam yada saydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik amorf katı malzemelerdir.

Kemal Türkler Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi çevresinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı fimayız. Sancaktepe Kemal Türkler etrafında hurda klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir.

Kemal Türkler Moloz Nakliyesi

Kemal Türkler mahallesi hurdacı Hursan Geri Dönüşüm tarafından satın alınan her nevi hurdaların tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Sancaktepe Belediyesi tarafından alınan karar ile belirlenen alanlara taşınıyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya göre ortaya çıkan molozun taşınması güvenle yapılmaktadır.

Kemal Türkler Plastik Hurda Alımı

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En idel fiyata beyaz naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alımı ile ilgileniyoruz.

Kemal Türkler mahallesinde plastik hurda alımı yapan firmalar içinde olan Sancaktepe Kemal Türkler hurda deposuyuz. İstanbul ve Kemal Türkler mahallesinde hurda jelatin, abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Kemal Türkler İkinci El Eşya

Ederinden fiyata temiz kullanılmış olan ve ikinci el mobilya satıyoruz. Sahibinden öğrenci koltukları, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece mevcuttur. İyi durumda ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle cep telefonumuzla iletişim kurabilirsiniz. Temiz 2.el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki koltuklarınız adresinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz.

Kemal Türkler Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda jeneratör alan firmayız alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. Her voltajda yıpranmamış 2. el jeneratör alım satımı için buradayız. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız.

Kemal Türkler Mahallesi Hurda Araç Alan Firma

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Kemal Türkler mahallesi hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerden fırsat buldukça Sancaktepe Kemal Türkler mahallesinde araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan yük vagonu, çekme belgeli hurda araba, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Kemal Türkler Fabrika Sökümü

Evvela yıkıma hazırlanan mülkün incelikle dolaşılması gerekir. Yıllardır on binlerce fabrika bozumu ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Güvenli biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. İstanbul Sancaktepe Kemal Türkler fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz.

Kemal Türkler Hurdacı Sitesi

Daha çok yaşanılır bir İstanbul Sancaktepe Kemal Türkler yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu tür hurda malzemenizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hepsi için bizimle iletişime geçin. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Kemal Türkler mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkanımız sayesinde hurdacılık hizmeti ediyoruz.

Kemal Türkler Mahallesinde Hurda Akü Alımı

Hurda aküler içindeki kurşun bulunduran suları nedeniyle oldukça kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Dolayısıyla Kemal Türkler mahallesi hurdacı şirketimiz gibi kendine ait geri dönüştürme fabrikası olan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Uzun zaman sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Sancaktepe Akü hurdası alan yerler paylaşımını dolaşmalısınız.

Kemal Türkler 2.El İnşaat Malzemesi

Birde işi bırakan şirketlerden edindiğimiz Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, alçı makinesi, boya makinesi, harç makinesi az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Kemal Türkler mahallesinin çevresinde yıkılmış ev ve benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencere satan firmalar içerisindeyiz.

7/24 Açık Kemal Türkler Mahallesi Hurdacı

7/24 hizmet veren Kemal Türkler mahallesi hurdacı firması olarak yirmi dört saat geri dönüşümde hizmet ediyoruz. 2009 yılından bu zamana geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sektörün kazandırdığı tecrübe süreciyle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Sancaktepe Kemal Türkler Mahallesi Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alımında diğer hurdacılardan yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Doğru kilo fiyatına erişmek nedeniyle bizi arayın. Kemal Türkler mahallesi hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında saat başı değişkenlik göstermektedir.

Kemal Türkler Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımlarda bilinen iş güvenliği önlemleri Daha önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Sancaktepe Kemal Türkler mahallesi kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılması gereken dükkanların tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdanızı alıyoruz.

Kemal Türkler Mahallesinde Nikel Hurdası Alan En Yakın Yerler

Dolayısı ile hurda nikel ticareti yapılırken elimizden geldiğince özenli davranılmalıdır. Kemal Türkler mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bu mahallede anot nikel, %95 şablon nikel hurdalar ile %99 nikel şablon, turbo nikel alımı yapıyoruz.

Kemal Türkler Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Hursan Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Sancaktepe Kemal Türkler bölgesinde her tür hurda eşya satımı yapmaktayız. En yakın Kemal Türkler mahallesi hurdacı firması hizmetleri ile hurda alımında gönderdiğiniz konuma ekip yolluyoruz. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurdacı firma Sancaktepe Kemal Türkler çevresinde servis sunmaktan gurur duyuyoruz. Sancaktepe Kemal Türkler hurdacı firma olan firmamız ile yerinizden her tür hurda eşya alım satımı yapıyoruz.

Kemal Türkler İkinci El Hurda Raf

Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Raf hurdası kilo fiyatı paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlar. Hurda raf Kemal Türkler alımı sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden marketlerden satın aldığımız mağaza rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, market rafları arasından seçilen sıfır gibi 2. el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17