İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Şalpazarı Hurdacı

Şalpazarı Hurdacı

Tam zamanlı Trabzon Şalpazarı hurda fiyat listeleri ile hizmetimize devam etmekteyiz. Piyasadan farklı hurdacılık hizmetleri yürütüyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetleri bu makaleden takip edebilirsiniz. Şalpazarı bölgesinde hangi hurdaları alıp almadığımızı öğrenmek nedeniyle 24 saat firma numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Trabzon hurdacı firmalar içindeyiz.

En hızlı Şalpazarı hurdacı firmasıyız. Yurdun talep ettiğiniz köşesinden, her nevi hurda malzeme alıyoruz. Hursan Metal adıyla hizmet veriyoruz.

Şalpazarı Hurdacıları

Şalpazarı bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğini korumaktayız. Sizlerde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla numaramızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Şalpazarı hurdacı olarak Trabzon ilçelerinde her türlü hurda eşya alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın taşınması için en yakınınızdaki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Şalpazarı hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Şalpazarı merkezinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Trabzon ilinin gözde ilçesi Şalpazarı ilk hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sadece Şalpazarı etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazıları bol gibi gözüksede artan nüfusla tüketimde artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüştererek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylelikle madenleri gelecek zamanlara aktarıyoruz.

Trabzon Şalpazarı Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin sebebidir. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun doğaya zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Ham cevherlerin yeraltından kazılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdanın dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

Şalpazarı Hurdacı Telefonu

Trabzon Şalpazarı hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Trabzon Şalpazarı adresten hurda alımı hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak amacıyla bizleri aramalısınız.

Şalpazarı Krom Hurda Alan Yerler

Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Trabzon Şalpazarı krom hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alanlar makalesine kesinlikle göz atabilirsiniz.

430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Çok sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Şalpazarı Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir. Trabzon Şalpazarı hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Sitemizdeki Şalpazarı sarı pirinç kg fiyatı güncelliğini koruyor. Sitemizde önceden yazılmış hurda sarı alanlar metini okuyun.

Şalpazarı genelinde sarı hurdası almaktayız. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda alımı yapıyor.

Bu nedenle Şalpazarı hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Hurda satanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Şalpazarı Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun en eski madendir. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alırız. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler bölümümüze göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Şalpazarı kurşun hurda alımı için en yüksek fiyatları sunduğumuz yerlerdendir. Sitemizdeki Trabzon Şalpazarı çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

Şalpazarı Kablo Hurdası Alanlar

Trabzon Şalpazarı ilçesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımına öncülük yapıyoruz. Müşterilerde kolayca edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir. Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı sırasında anlık fiyat teklifini teklif ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Şalpazarı hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu için buradayız. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Şalpazarı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. İçinde bulunan telin cinsine göre ve de dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Trabzon Şalpazarı ttr kablo hurdası kg fiyatı sürekli güncellenmektedir. Şalpazarı hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Şalpazarı Hurda Çinko Alımı

Buradaki Şalpazarı hurda nikel ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Hurda çinko alanlar gönderimizi okumalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz. Trabzon, Şalpazarı ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Şalpazarı Bakır Hurda Alan Firmalar

Şalpazarı içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan Şalpazarı hurdacı telefonunu hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Buradaki Şalpazarı yanık bakır hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Trabzon Şalpazarı hurda bakır alan yerler arasındayız. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Şalpazarı bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Şalpazarı Demir Hurdası Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı yazımızı ziyaret ediniz. Şalpazarı bölgesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Şalpazarı ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı gönderisine bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Hurda demir, dünya genelinde en fazla kullanılan metaller içindedir. Sitemizdeki Trabzon Şalpazarı toplama demir hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Şalpazarı Sac Hurdası Alanlar

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Şu anda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunuyor. Veranda çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Trabzon Şalpazarı çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek sebebi ile.

Şalpazarı Hurda Alan Firma

Şalpazarı ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Şalpazarı kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdanın fiyatının inmesine neden olur. Tonajlı kurşun hurda, demir hurdası, çinko, alüminyum, bakır hurda, hurda kablo ve sarı hurda alımında piyasanın üstünde fiyat teklifleri sunuyoruz. Şalpazarı hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kablo almak için evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Şalpazarı Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bize hurda satanların sayesinde sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası ticareti amacıyla arayın. Trabzon Şalpazarı alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Buradaki Trabzon Şalpazarı alüminyum hurda kg fiyatını arzu edenlere günlük ulaştırıyoruz.

Şalpazarı ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımları güvenle yapmaktayız. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacıyız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Şalpazarı Hurda Raf Alanlar

Genellikle ekipmanını yenileyen pastaneler tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, orta reyonlar, hurda market rafı, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Trabzon Şalpazarı çıkma raf fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alanlar hakkında bilgi almak için bölümünün linkine tıklamalısınız. Hurda raf Şalpazarı satışı yapmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir.

7/24 Hizmet Veren Şalpazarı Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Şalpazarı hurdacı firması olan firmamızla zamana takılmadan hurda malzeme ticareti yaparız. Sektörün kazandırdığı kurumsallık sayesinde alet parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. Tam altı senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

Şalpazarı Akü Hurda Alım Satımı

Bir zaman sonra şarj tutmaz akülere hurda akü deniliyor. Taşıtlarda enerji ihtiyacı amacıyla kullanılır. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alanlar sayfamızı okumak iyi gelecektir. Dolayısı ile Hursan Metal ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapar. Hurda akü barındırdığı kurşunlu suyu sebebi ile kıymetlidir.

Şalpazarı Hurda Kağıt Alan En Yakın Firmalar

Ederinden fazla fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, kağıt bardak alım satımı yapan depolar içerisindeyiz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız extra titizlikle size normalden yüksek oranda kazanım etme şansı veriyoruz. Şalpazarı hurda kağıt alanlar içerisindeki iş yerimiz verdiği hizmetler ile kırpıntı kağıt, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Şalpazarı karton hurdası alımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Bu yazdıda yayınlanan Şalpazarı hurda karton ton fiyatlarını whatsapp grubumuza katılarla paylaşıyoruz

Şalpazarı Fabrika ve Makine Sökümü

Genelde anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Sektörde binlerce fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik. Şalpazarı Trabzon fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Fabrika sökümünde önce sökülecek fabrikanın incelikle incelenerek uygun araçların hazırlanması daha doğrudur. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık.

Şalpazarı Hurda Klima Alımı

Şalpazarı çevresinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası Şalpazarı ilçesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Şalpazarı Moloz Nakliyesi

Şalpazarı hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın firmamıza ait alana taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titizlikle yapılır. Molozlar Şalpazarı Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden planlanan yerlere taşınıyor.

Şalpazarı Hurdacı Sitesi

Çocuklara yaşanabilir bir Trabzon Şalpazarı oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Şalpazarı hurdacılar sitesi içerisindeki depomuz iş birliği ile hizmetler ediyoruz. Sadece bu hurdanızın geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Şalpazarı 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte batan nalburlardan aldığımız Tamamlanmış projelerde alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Şalpazarı yakınlarında yıkılan ev binalarından satın alınan hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alımı yapıyoruz.

Şalpazarı Plastik Hurdası Alan Firmalar

En yüksek fiyatlarla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alımı için bildirdiğiniz adrese geliriz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Şalpazarı hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden öne çıkan Şalpazarı hurdacısıyız. Bu sayfadaki Şalpazarı plastik ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız Trabzon şehri Şalpazarı bölgesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

Şalpazarı Hurda Fiyatları

Geniş güncel hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz Anlık hurda fiyatına ulaşmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şalpazarı hurdacı firma hurda alım satımı yaparken uygulanılan fiyat listeleri hurda piyasasında her dakika değişmekte. Şunu söylemekte fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdalar alırken öteki Şalpazarı firmalarından fazla ton fiyatı uyguluyoruz.

Şalpazarı Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurdaları muhteviyatında arsenik olduğundan zehirleyebilir. Özellikle anot nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon – %95 hurda nikel şablon, turbo nikel alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar depolanırken oldukça özen ile davranılmalıdır. Şalpazarı nikel hurdası alıyoruz.

Şalpazarı 2.El Eşya

Sıfırdan farkı olmayan 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle numaralar vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, patron masaları yeteri miktarda bulunur. Makul fiyatlara sıfır gibi ve 2. el salon tk. satabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek durumdaki kanepelerinizi adresten yüksek fiyata alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı yapan firma konusunda bilgi yazılmış sitemize göz atabilirsiniz

Şalpazarı Araba Hurdası Alan Hurdacı

Pek tabi size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Şalpazarı hurda alımında hizmet ediyoruz. İşten fırsat oldukça Şalpazarı bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, vagon hurdası, motor hurdası satışı yapmak için hemen arayın. Lakin araba hurdası trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

En Yakın Şalpazarı Hurdacı Numarası

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Şalpazarı etrafında hurda satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Şalpazarı hurdacı firma adı ile her nevi hurda metal alıp satmak amaçlı adresinize personel yolluyoruz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Şalpazarı bölgesinde hizmetler ediyoruz. Şalpazarı hurdacısı arasındaki personelimiz ile dilediğiniz yerden her türde hurda almaya devam ediyoruz.

Şalpazarı Bina Yıkımı

Şalpazarı kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek evlerin tekrar inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, hurda pimapen benzeri tüm hurda eşyayı piyasa fiyatına alıyoruz. Yıkım esnasında istenilen tedbir önlemleri Yukarıda fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Şalpazarı 2. El Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör alan şirketler içindeyiz. Endüstriyel iyi durumda 2.el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Şalpazarı Hurda Cam Alanlar

Genelde renkli ve şeffaf araba camı, soda şişesi ve benzeri cam hurda çeşitleri çok fazla satılıyor. Şalpazarı ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Genelde renkli ve şeffaf araba camı, soda şişesi ve benzeri cam hurda çeşitleri çok fazla satılıyor.

0 (535) 043 31 17