İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Pütürge Hurdacı Hurda Fiyatları

Pütürge Hurdacı Hurda Fiyatları

Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamızla Malatya çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Pütürge hurdacı depoları içerisinde lider geri dönüşüm şirketiyiz. Pütürge hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı alıyoruz. Günlük Pütürge hurda fiyatları ile alım yapıyoruz.

Pütürge merkezinde olduğu gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi göndermekteyiz. Malatya hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Malatya Pütürge merkez hurdacı firması olarak Pütürge merkezi genelinde hurda alımı yapmaktayız. Pütürge meydanının çevresinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız.

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Malatya hurdacısı olarak Pütürge meydanında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Normalde Malatya Pütürge hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Malatya Pütürge merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Pütürge merkezinin tamamında 2.el ev eşyaları ve hurda alım satımı için hurdanızın bedelini nakit ödemekteyiz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

Malatya Pütürge Hurdacıları

Pütürge hurdacı firması olarak Malatya bölgesinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenin nakliyesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Pütürge bölgesinde faaliyet veriyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri geri dönüştürerek tüm halkımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda kablo satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı aramalısınız. Pütürge hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Pütürge çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Malatya şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Pütürge sürekli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Pütürge ilçesinde değil, bütün illerde hizmet veriyoruz.

Pütürge Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Bir metal cevherinin madenlerden kazılarak işlenmesi zordur. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklimlere verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Bir Pütürge geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da artan nüfus ile birlikte insanlığın doğal kaynaklara ihtiyacıda her geçen gün artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmaktadır. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede aktarmayı başarabiliriz.

Pütürge Hurdacı Telefonu

Pütürge hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içinde yer almaktadır. Zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı istemek amacıyla çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Malatya Pütürge hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı paylaşımımıza bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Pütürge krom fiyatlarını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

Pütürge Demir Hurda Alım Satımı

Sizinde bildiği gibi her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımına bakmak istersiniz. Hurdacı firmamız Pütürge bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Pütürge etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek nedeni ile Pütürge hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar yazısına bakmak istemelisiniz. Demir, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan madenler arasındadır. Buradaki Malatya Pütürge inşaat demiri fiyat listesini abonelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Çinko Hurda Alımı

Pütürge çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Pütürge nikel hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurdası fiyatları yazısını dolaşmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satışı yapmak için arayabilirsiniz.

Pütürge Sarı Hurdası Alan En Yakın Yerler

Pütürge genelinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Sitemizdeki Pütürge sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki konuya bir göz gezdirebilirsiniz.

Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü varolmamıştır. Haliyle Pütürge sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Malatya Pütürge hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş almaktadır.

Kurşun Hurda Alanlar

Doğada cevher olarak çıkarılan metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun alan yerler kurşun hurdası hakkında bilgi edinmek için bağlantısının linkine tıklayınız. Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alımı yaparız. Pütürge hurda kurşun almak için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Malatya Pütürge çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülmektedir.

Sac Hurdası Alımı

Pütürge ilçesinin her yerinden hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac var. Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

Pütürge Kablo Hurdası Alanlar

Lakin enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar alımı esnasında en güncel fiyatları teklif ediyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz.

Pütürge hurdacı firma olarak özellikle hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Genelde hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Her türlü hurda kablolar alan alan Pütürge hurdacı firmayız. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli araçlarda kullanılıyor. Bir de fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz.

Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası almaktayız. Kablo alan hurdacılar başlığıyla paylaşılmış içeriği ziyaret edin.

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Pütürge hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Etrafta kolayca toplanan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar hemen arayın.

Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Malatya Pütürge hurda kablo alan firmayız. İçinde bulunan telin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Malatya Pütürge ttr kablo hurdası kilo fiyatını whatsapp grubuna günlük ulaştırılmaktadır.

Pütürge Bakır Hurdası Alımı

Pütürge hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Bakır hurdası alan Pütürge hurdacı telefonunu tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Buradaki Pütürge bakır fiyatlarını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Malatya Pütürge bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Pütürge genelinde bakır hurda alıyoruz.

Pütürge Hurda Alüminyum Alan En Yakın Hurdacı

Bize güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası yapmaktayız.

Pütürge ilçesinin tamamında hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alırken tartımları teknolojik aletlerle yapıyoruz. Her türden alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Hurdalarını bize satanların destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel alımı yapan firmayız.

Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır. Sayfamızdaki Pütürge alüminyum hurdası fiyatlarını abonelerimize ücretsiz ulaştırıyoruz. Daha güncel alüminyum hurda alanlar içeriği ziyaret edin. Malatya Pütürge hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz.

Pütürge Hurda Alan Firmalar

Hurda inşaat demiri almak amacıyla bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar içindeyiz. Pütürge adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdanızı zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece metalin pazar payındaki kıymetinin düşmesine neden olmaktadır. Hurda antimon zamak, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Pütürge hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi ilke edindik.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik. Malatya Pütürge geri dönüşüm firması Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve hurda sarı aldığımızda fiyatlar sunmaktayız. Pütürge hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz.

Klima Hurdası Alım Satımı

Pütürge bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. İkinci el klima Pütürge çevresinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Pütürge Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Pütürge Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden planlanan yere naklediliyor. Fabrika yıkımında müşteriyle anlaşmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi titizlikle yapılır.

Hurda Nikel Alanlar

Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında elimizden geldiğince özenli çalışmalıyız. Pütürge nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu bölgede %99 şablon nikel hurda – %95 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Pütürge Bina Yıkımı

Üst konuda anlattığımız fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi bedelsiz yerine getiriyoruz. Pütürge kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış dükkanların yeniden imar edilmesi amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurdaları ücretle satın alıyoruz.

Bina yıkımında istenen tedbir önlemleri Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Pütürge Hurdacılar Sitesi

Her haliyle yaşanılır bir Malatya Pütürge için çok çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Pütürge hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım iş yerimizle atık hurda geri dönüşüm işine başladık. Pütürge yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Pütürge Hurda Cam Alanlar

Pütürge çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Son zamanlarda şeffaf sökülmüş oto camları, soda ve gazoz şişesi biçiminde hurda cam cinsleri bulunabiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik katı maddedir.

Pütürge Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Tabiki de müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan yük vagonu, ağır hasarlı araba hurdası, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası alımı yapıyoruz. İşten fırsat oldukça Pütürge etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

2. El Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

İyi durumda buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgahlar, bulaşık makinaları alıp satmaktayız. Sanayi tipi mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi kuzine, aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizleri depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı üç kapaklı dolap satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Pütürge Kumaş Alanlar

Yüksek tonajlı nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Buradaki Pütürge hurda kumaş kg fiyatı sürekli güncellenmektedir.

Pütürge kiloyla tartarak kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Malatya Pütürge ilçesinde hurda parça kumaş alım satımı yapılmaktadır.

Malatya Pütürge çevresinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında yerinize geliriz. Tonajlı hurda gabardin, hurda örme kumaşı, parça pantolon kumaşı, kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satışı yapmak için telefonlarımızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz.

Pütürge Hurda Fiyatları

Pütürge hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları an be an değişmektedir. Yeni hurda krom fiyatları hakkında yazılmış metni okuyabilirsiniz Kesin fiyat listesine ulaşmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken öteki hurdacılardan fazla teklifler uyguluyoruz.

2.el Hurda Raf

Genellikle iflas eden dükkanlar tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizde yayımlanan Pütürge raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Raf hurdası alanlar linkine tıklayın. Raf hurdası Pütürge alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz.

Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Pütürge kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki işletmemiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alanlar içindeyiz. Pütürge karton hurda aldığımız yerler arasında yer alıyor. Buradaki Pütürge hurda kağıt ton fiyatları güncellenmiştir Bölgenin tamamında kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla size çok daha yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz.

Plastik Hurda Alımı

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır. Avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz. Malatya ve Pütürge ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. Pütürge plastik hurdası alan firmalar içinden öne çıkan firmayız. Sayfamızdaki Pütürge plastik kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Pütürge Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları temin edilir. En ekonomik fiyatlarla sıfır ve 2. el ev eşyaları alabilirsiniz. Sıfırdan farkı bulunmayan 2. El bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek maksadı ile firmamıza ait çağrı merkezi telefon numaralarıyla irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi peşin para ile satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinesi alım satımı konusunda detaylı bilgi yazılan paylaşımımıza ulaşın

7/24 Hizmet Veren Pütürge Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Pütürge hurdacı firması dükkanımız yardımı ile günün her saatinde işimizin başındayız. Tam tamına on iki yıldan beri geri dönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. Sektörün bahşettiği tecrübe süreciyle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Pütürge Akü Hurda Alım Satımı

Uzun zaman sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Araçlarda elektrik ihtiyacını karşılamak sebebiyle bulunabiliyor. Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdası alanlar sayfamızı güzel bir şey yapacaksınız. Dolayısıyla depomuz vb. kendi içinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alanlar içerisindedir. Akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar ayrıştırıldığından kıymetlidir.

En Yakın Pütürge Hurdacı Firma

En yakın Pütürge hurdacı firma hizmetiyle her cins hurda metal tartımı yapmak için ayağınıza geliyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Pütürge ilçesinin tamamında hurda alırız. Pütürge hurdacı olarak kapınızdan her türlü hurda eşya alımı yapıyoruz. Bu sebep ile sizlere en yakın hurda alan yerler Pütürge bölgesinde hizmetler veriyoruz.

Pütürge 2. El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar içinde en doğru işletmeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca ne yazık ki iflas eden nalburlardan satın aldığımız Yıkılan apartman binalarından ayrılan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler alıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Pütürge Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı şekilde dolaşılarak uygun ekipman ve projenin hazırlanması gerekiyor. Pütürge Malatya fabrika sökümü yapıyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalesini tamamladık. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık.

0 (535) 043 31 17