İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Pozantı Hurdacı

Pozantı Hurdacı

Pozantı şehir merkezinin etrafında hurda satmak sebebi ile hurdacı telefon numaramızla irtibata geçebilirsiniz. Adana Pozantı hurdacı firmasıyız. Tam zamanlı Pozantı hurda fiyatlarıyla hizmetimizi sürdürüyoruz. Eşsiz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bütün hizmetlere okuduğunuz içerikten ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin bütün mahallelerinde, hurda alıyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Miktarı yüksek hurda eşya ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Adana hurdacı firmalar içindeyiz.

Pozantı Hurdacı Firma

Pozantı hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Pozantı etrafında benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak için telefonlarımızı kaydedebilirsiniz. Adana ilinin tatlı ilçesi Pozantı daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Adana Pozantı çevresinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Pozantı hurdacı olarak Adana ilçelerinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın alımı için orada bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Pozantı mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Korozyona uğramış olan malzemeleri geri dönüştürerek bütün halkımızın yararlanması için çalışıyoruz.

Türkiye’de bir sene içinde 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton hastane atığı atılmaktadır. Bu malzemelerin yüzde dördünü metal hurdalar, yüzde 12’sini cam hurdaları, yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde 27’sini plastikler benzeri atıklardan oluşuyor. Aksi gibi, bu atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan atıklar yurdumuza zararı 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası’dir. Hursan Metal Geri Dönüşüm ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfus ile beraber tüketimde artmaktadır. Atık metalin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle madenleri gelecek zamana aktarabiliriz.

Karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurdalar geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji emisyonun iklime verdiği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

Adana Pozantı Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Ham metallerin ocaktan kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü üretiminde harcanan enerjiden 90/100 çok daha az olacaktır.

Pozantı Hurdacı Telefonu

Pozantı hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Adana Pozantı hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak amacı ile cep telefonumuzu aramanız gereklidir.

Pozantı Hurda Krom Alanlar

Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı hurda krom hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklayın. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Pozantı hurda krom tank fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz.

Pozantı Sarı Pirinç Hurda Alımı

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Bu yüzden Pozantı sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Pozantı hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri değerli hurda eşyalar arasında sayılabilir. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor. Pozantı ilçesinde sarı pirinç hurda almaktayız. Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurdası isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sayfamızdaki Pozantı sarı pirinç hurdası kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar makaleyi okuyun.

Pozantı Hurda Kurşun Alanlar

Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun satışı yapmak sebebi ile yetkili personelimizi tuşlayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Pozantı Adana kurşun hurdası alım satımı için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Adana Pozantı kurşun hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alanlar bölümüne kesinlikle göz atmalısınız.

Pozantı Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Adana Pozantı hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar alımı yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Pozantı elektrik kablosu kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Kablo hurdaları içindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. Pozantı genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alımında uzmanız.

kablo hurda alanlar hakkındaki makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Pozantı hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden fazla fiyat listesi sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Piyasada kolayca bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıyeten alüminyum hurda kablo alımı için arayabilirsiniz. Adana Pozantı ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alımı yaparken değerinin üstünde fiyatı vermekteyiz.

Pozantı Hurda Çinko Alımı

Buradaki Pozantı hurda çinko levha kilo fiyatını whatsapp gurubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası kilo fiyatı gönderimize bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Pozantı bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Pozantı Hurda Bakır Alan Fabrikalar

Pozantı genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Pozantı hurdacı firmamızı acilen arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Bu sayfadaki Adana Pozantı bakır hurdası ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Adana Pozantı bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır boru hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz.

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Pozantı bakır hurdası kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayın.

Pozantı Demir Hurda Alım Satımı

Demir hurdası, dünya genelinde en fazla satılan madenler arasında bulunur. Buradaki Pozantı ekstra demir hurdası fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı ulaştırmaktayız. Pozantı etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Anlık demir hurda ton fiyatı edinmek amacı ile Pozantı hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurdacı firmamız Pozantı ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz üzere her türde demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazısını okumak iyi gelecektir.

Pozantı Hurda Sac Alanlar

Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Pozantı Adana etrafında hurda sac levha, sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac var.

Pozantı Hurda Alımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Pozantı kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Hurdanızı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin değerini düşürüyor.

Hurda alüminyum alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan yerler içindeyiz. Hurda zamak antimon, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Adana Pozantı ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı kablo hurda, bakır hurda, alüminyum hurdası, çinko hurda, demir hurda, çatı minare kurşunu ve sarı hurdası aldığımızda fiyatlar sunmaktayız. Pozantı hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Pozantı Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

Hurda satanların desteğiyle durmadan deneyim kazanıyoruz. Pozantı ilçesinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz.

Bu sayfadaki Adana Pozantı alüminyum fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Detaylı hurda alüminyum alanlar metni okuyun. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek satmak amacıyla arayabilirsiniz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Adana Pozantı hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı ticareti yapan hurdacıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız.

Pozantı 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizdeki Adana Pozantı 2.el raf kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Raf hurdası alanlar gönderisini okumak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Raf hurdası Pozantı alım satımı sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan butiklerden elde ettiğimiz hurda market rafı, çelik raflar, ürün reyonları, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf satan firmalar içerisindeyiz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Pozantı Hurdacı

7/24 Pozantı hurdacı firması olarak günün her saatinde açığız. Bu sürenin sağladığı kurumsallaşma süreci ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Tam otuz beş senedir hurda alım yapıyoruz.

Pozantı Akü Hurdası Alım Satımı

Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunur. Zamanla enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir.

Akü hurda fiyatı paylaşımını ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Dolayısıyla firmamız benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar içindedir. Atıl aküler içerdiği kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden kıymetlidir.

Pozantı Hurda Kağıt Alan En Yakın Hurdacı

Pozantı kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki şirketimiz sayesinde koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satımı yapabilirsiniz. İlçede renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına daha çok kâr etme olanağı sunuyoruz. Karton hurda almak için geliyoruz. Sayfamızdaki Adana Pozantı hurda kağıt, karton kilo fiyatını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatları ile bristol hurda, karton bardak, kuşe kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alan yerler arasındayız.

Pozantı Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalesi yerine getirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde ünlü olduk. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Sökümden önce yıkıma hazırlanan taşınmazın incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin seçilmesi doğru bir çalışma olur. Pozantı fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Pozantı Hurda Klima Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Pozantı etrafında klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. İkinci el klima Pozantı ilçesinde en fazla alınan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Pozantı Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra anlaşmaya göre molozun taşınma işi güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozu Pozantı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan alana dökülür. Firmamız tarafından alınan tüm hurda malzemenin depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır.

Pozantı Hurdacılar Sitesi

Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Her hali ile iyi bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Pozantı hurdacılar sitesindeki hurda alım firmamız yardımıyla hizmetler ediyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz.

Pozantı 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakan nalburlardan almış olduğumuz Yıkılan market binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası az kullanılmış iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Pozantı Plastik Hurda Alım Satımı

En ideal fiyatla pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Pozantı plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde olan firmayız. Sayfamızda yayınlanan Pozantı plastik ton fiyatını isteyene her gün yolluyoruz Adana il Pozantı bölgesinin tümünden jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Pozantı Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsasından daha fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Pozantı hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları çabucak değişkenlik göstermektedir. Doğru hurda fiyat listesine ulaşmak nedeni ile bizi arayın.

Pozantı Nikel Hurda Alanlar

Özellikle nikel turbo hurda, %99 hurda nikel şablon – %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alımı yapılırken elimizden geldiğince dikkatli davranmalıyız. Pozantı nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir.

Pozantı İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltukları satıyoruz. Piyasadan uygun fiyatlarla kullanılmış ve 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için bulaşık makinası hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi veren sitemizi ziyaret ediniz İyi durumda 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile bize ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Pozantı Hurda Araba Alan Yerler

Zaman zaman Pozantı çevresinde hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli araba hurdası, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdaları, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de size hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat araba hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

En Yakın Pozantı Hurdacı

Pozantı en yakın hurdacı deposu adıyla hurda tartımı yapmak amacı ile deponuza geliyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurdacı Pozantı çevresinde hizmetler veriyoruz. Pozantı hurdacıları arasında bünyesindeki personelimiz ile yerinizden hurda almaya başladık. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamızla Pozantı bölgesinde hurda alırız.

Pozantı Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkımı başarıyla yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Pozantı kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek evlerin gerektiği şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm önlemler

Pozantı İkinci El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi sıfırdan farksız 2. el jeneratör alımı için arayabilirsiniz. Çalışmayan jeneratör, elektrik trafosu alan yerlerdeniz alım satımında peşin para ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Pozantı Cam Hurda Alanlar

Pozantı çevresinde cam hurda alanlar içindeyiz. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı geçirmeyen amorf katı maddelerdir. Çağımızda şeffaf ve renkli araç camları, meyve suyu şişesi türlerde hurda camlar bulunmaktadır.

0 (535) 043 31 17