İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Posof Hurdacı Telefon Numarası

Posof Hurdacı Telefon Numarası

Ülkemizin aradığınız köşesinden, hurda alıyoruz. Posof hurdacı firmasıyız. En iyi Posof hurda fiyat listeleri ile hurda eşya alıyoruz. Daha önce görmediğiniz faaliyetler yürütüyoruz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Hursan Geri Dönüşüm olarak hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı hurda alışverişlerinde yüksek fiyat sunuyoruz. Ardahan hurdacısı firmalar arasındayız. Posof bölgesinin çevresinde hurdalarınızın resimlerini yollamak sebebiyle 24 saat firmamıza iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Posof Hurdacıları

Posof hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ardahan Posof merkezinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda sarı satışı amacı ile firmamızı arayabilirsiniz. Ardahan merkezinin naif ilçesi Posof 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Ardahan Posof bölgesinde değil, tüm bölgelerde hizmet veriyoruz. Posof genelinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğini korumaktayız. Posof hurdacısı olarak Ardahan ilçelerinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın yüklenmesi için müsait hurda nakil ekibimizi göndermekteyiz.

Posof Hurdacı Telefon Numarası

Posof hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda atık satmak üzere iş yerimizi arayabilirsiniz. Boş yere zaman harcamadan arayın anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Ardahan Posof hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir.

Posof Kablo Hurdası Alan Yerler

Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Posof hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Posof ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo satanlar şimdi bizi arayabilir. Posof hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm firmamız genellikle antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı için buradayız.

Ardahan Posof hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına liderlik yapıyoruz. Çünkü sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Posof etrafında kolayca toplanlanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları alımı için arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile hurdacı firmalar için çok kıymetlidir. Konumdan tek damar kablo hurdaları almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Daha kesin sayfamızda bir kaç gün önce yazılmış kablo alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz. Bunlarla birlikte tek damar kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı için değerinin üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Posof hurda kablo ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası piyasası yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

Posof Hurda Çinko Alanlar

Burada yayımlanan Ardahan Posof nikel hurdası fiyatları güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacı bölümünün linkine tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Posof bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Posof Hurda Sarı Pirinç Alımı

Hursan Geri Dönüşüm tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretinde lider konumdadır. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Posof ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Herkesin öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Bu nedenle Posof hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Posof pirinç sarı fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar içeriğiyle paylaşılmış makaleye göz atabilirsiniz. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Posof hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor.

Posof Krom Hurdası Alım Satımı

Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Ardahan Posof krom tank hurdası kilo fiyatını günlük yollamaktayız.

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatları konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Posof Hurda Sac Alımı

Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Posof çevresinin her yerinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Depolarımızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Posof Hurda Alan Yerler

Zamak hurdası, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Posof hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve sarı pirinç hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Posof hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Posof adresten hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Elinizdeki hurdayı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların değerinin inmesine sebep olur. Hurda atık almak için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Ardahan Posof ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Geri Dönüşüm her türlü hurda malzeme alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Posof Hurda Bakır Alanlar

Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Buradaki Posof soyma bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Ardahan Posof hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Posof bölgesinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alan Posof hurdacı şirketimizi hemen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Hurda bakır alanlar bölümünde daha detaylı bilgi var. Posof bakır hurdası kilo fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz.

Posof Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurdası, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı makalesini okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Posof kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Buradaki Posof kurşun hurda kg fiyatını arzu edenlere her gün ulaştırmaktayız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu biliniyor.

Posof Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz. Buradaki Posof hurda alüminyum kilo fiyatı güncellendi. Posof ilçesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımı için hurda tartımını müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör satışı için arayabilirsiniz. Bize destek olanların destekleriyle her geçen gün büyüyoruz. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Ardahan Posof alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Posof Demir Hurda Alımı

Demir hurdası, Posof ilçesinde çokça bulunabilen metaller arasındadır. Sitemizdeki Posof inşaat demiri fiyatları güncellendi. Güncel demir hurdası fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı sayfasının linkine tıklayabilirsiniz.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayınız. Hurdacı firmamız Posof bölgesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Unutmayın ki her türlü demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Posof ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Posof Hurdacı Firma

Sektörde uzun süredir Posof hurdacısı olmanın bahşettiği özgüvenle tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan dokuzdan beri hurdacılık sektöründe sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Posof hurdacı firması olan firmamız ile zamana takılmadan iş yerimizdeyiz.

Posof Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurda zehirlidir. İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Posof hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alındığında elden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır.

Posof Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Bu sayfadaki Posof hurda kumaş ton fiyatlarını bip grubumuzda paylaşmaktayız. Parti malı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı zaman kaybetmeden arayın. Posof etrafında hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Posof kilo ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

Ardahan Posof etrafında hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapıyoruz. Kiloyla mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, kumaş topu, hurda poplin kumaş, spot kumaş alımlarında yerinizde ödeme yapmaktayız.

Posof 2.el Restoran Malzemesi Alanlar

Titizlikle kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar alıyoruz. Sanayi tipi ikinci el lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, sanayi tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, küvet, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, lokanta tipi aspiratör ve benzeri kafe restoran tipi mutfak malzemelerini incelemek için almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Temiz tabak kurutma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizi arayabilirsiniz.

En Yakın Posof Hurdacı Numarası

Posof en yakın hurdacı firması hizmetiyle hurda eşya alıp satarken yerinize gelmekteyiz. Posof hurdacısı içindeki çalışanlarımızla konumuzdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Hursan Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Posof ilçesinde hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. Bu nedenle müşterilere en yakın hurda alanlar Posof ilçesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

Posof İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan apartman binalarından satın alınan yeni ayarında 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alanlar arasındayız. Dolayısıyla malesef işi bırakan esnaflardan edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinci, boya makinesi, harç pompası, alçı mikseri az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood bulunur.

Posof Güncel Hurda Fiyatları

Posof hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında çabucak değişiyor. Anlık ton fiyatlarına ulaşmak sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretlerinde diğer firmalardan daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Posof Hurda Otomobil Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, ağır hasarlı hurda otomobil, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Posof yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz.

Posof Bina Yıkımı

Yıkımlarda bilinen tüm önlemler Bina yıkımı hurdası bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Yukarıda fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Posof kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak evlerin gerektiği şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkımlarını sağlıyoruz.

Posof Hurda Plastik Alan En Yakın Firmalar

İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Posof plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde olan firmayız. Buradaki Posof hurda naylon fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz Ardahan ve Posof ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin fiyatları istemek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Posof Hurda Klima Alan Firmalar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Posof bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Posof çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. 2. El Kombi alan firmalar arasındayız.

Posof Moloz Dökümü

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların taşınması titizlikle yapılmaktadır. Hursan Geri Dönüşüm tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Posof Belediyesi’nce belirlenen moloz dökme arazilerine dökülür.

Posof Hurda Raf Alımı

Burada paylaşılmış olan Posof hurda raf fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurdası alım satımı makalemize bir göz atmalısınız. Posof ikinci el hurda raf fiyatları istemek amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen depolar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, market rafları, hurda çelik raflar, mağaza rafları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Posof Hurda Akü Alım Satımı

Motosikletlerde enerji kaynağı kullanılıyor. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Akümülatör başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolanan cihazdır. Hurda akü alanlar bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz vb. işletme içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akü içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından kıymetlidir.

Posof Hurdacı Sitesi

Posof hurdacılar sitesi 3. blok içindeki hurda alım firmamızla hizmet veriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu cins malzemelerinizin alım satımını yapmıyoruz. Şimdikinden daha yaşanılır bir Ardahan ve daha çok temiz Posof yaratmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

Posof Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Posof etrafında cam hurda alan firmalar içindeyiz. Özellikle rengarenk soda şişesi, oto camı şekillerinde cam hurda türleri yüksek miktarda alımıyla iştigal ediyoruz. Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan yapıda bulunan sıvıları koruyan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir.

Posof Kağıt Hurdası Alanlar

Posof hurda kağıt aldığımız ilçeler arasındadır. Bu sayfadaki Ardahan Posof hurda karton kağıt fiyat listesini kayıt olanlara her gün ulaştırmaktayız Posof kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız Hursan Geri Dönüşüm yardımıyla kırpıntı kağıt hurda, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. İlçenin tümünde değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra özen sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere ederinden yüksek kâr elde etme imkanı veriyoruz. Ederinden fazla kilo fiyatları ile hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alan yerler arasındayız.

Posof Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken yıkımı yapılacak tesisin etraflıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi gereklidir. Sektörde çok sayıda fabrika söküm ihalelerini aldık. Posof fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz.

Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde ünlü olduk. Hurdacıların bahsettiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

Posof Jeneratör Hurda Satanlar

2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz.

Posof 2.el Ev Eşyası

Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları mevcuttur. Kısa süre kullanılan 2. El derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi almak için firmamızıarayabilirsiniz. Posof ilçesinde sıfır, 2.el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi adresinize gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alım satımı konulu paylaşımımıza bakınız

0 (535) 043 31 17