İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Piri Paşa Mahallesi Hurdacı Firma

Piri Paşa Mahallesi Hurdacı Firma

Aslında İstanbul Beyoğlu firmasıyız. Bununla birlikte Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Piri Paşa mahallesinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda almaktayız Beyoğlu hurda metal dönüşümü yapan tesise sahibiz. İstanbul Beyoğlu merkezde Piri Paşa mahallesi hurdacı firma olarak hurda alımı yaparız.

Beyoğlu Piri Paşa mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu bölgesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle Piri Paşa mahallesindeki her konuma gelmekteyiz

Günlük İstanbul Beyoğlu Piri Paşa hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaktayız. Hursan Metal ismiyle İstanbul Avrupa yakası çevresinde hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Her türlü hurda alımında öncüyüz. Piri Paşa mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz

Piri Paşa Hurdacıları

Piri Paşa bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Piri Paşa hurdacı mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa içerisinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaktayız. Piri Paşa mahallesi çevresinde hurda malzeme alan firmalar içerisinde en iyisiyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı hızla değişen mahallesi Piri Paşa 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Piri Paşa bölgesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz. İstanbul Beyoğlu hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramalısınız.

Profesyonel bir İstanbul Beyoğlu geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yer altı kaynakları insanlığa yetersizdir. Birkaçı çok gibi gözüksede artan nüfusla beraber tüketimde her gün artmaya devam ediyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri kurtarmaktadır. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümünde tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime zarar vermesini önlemektedir.

Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Cevherlerin madenlerden kazılıp işlenmesi çok pahalıya mâl olur. Sıfırdan hammadde üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az azdır.

Piri Paşa Hurdacı Numarası

İstanbul Beyoğlu Piri Paşa Mahallesi yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Piri Paşa hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak üzere çağrı merkezimizi aramalısınız.

Piri Paşa Demir Hurda Alanlar

Piri Paşa çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklayınız. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla alım satımı yapılan metaller arasında yer almaktadır. Buradaki İstanbul Beyoğlu Piri Paşa ekstra demir hurdası fiyatlarını telegram gurubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız.

Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için nakit para ödeme yapan firmayız. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalemize mutlaka göz atın. Hurdacı firmamız Piri Paşa mahallesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Piri Paşa Mahallesinde Hurda Çinko Alan En Yakın Firmalar

Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Piri Paşa nikel hurdası kilo fiyatı az önce güncellenmiştir. Çinko hurdası fiyatı makalesine göz gezdirmek istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için arayabilirsiniz. İstanbul, Beyoğlu Piri Paşa mahallesi yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız.

Piri Paşa Mahallesi Alüminyum Hurda Alımı

Bunun ile birlikte alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda ticareti amacıyla arayın. Bize güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. Beyoğlu Piri Paşa hurda alüminyum alan yerler arasındayız.

Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası alan hurdacı firmasıyız. Piri Paşa mahallesinin tamamında alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımları sizin yanınızda yapıyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. .

Piri Paşa Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

Kurşun kullanılmakta olan madendir. Piri Paşa kurşun hurdası alımı yaptığımız mahallelerdendir. Buradaki Piri Paşa çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Çatı söküm kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyatlar veriyoruz. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renkli biçimiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alanlar yazımıza bir göz atmak istemelisiniz..

Piri Paşa Krom Hurda Alım Satımı

Gayet sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alım satımı yazımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Hurda krom fiyatları hurda krom konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın.

Piri Paşa Hurda Alanlar

Hurda karton alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurdası, hurda makina, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Piri Paşa kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece malzemenin kıymetinin düşmesine sebep olmaktadır.

Yüksek tonajlı alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır hurda, kurşun,çinko, hurda sarı ve demir hurda satanlara özel yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Piri Paşa hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öne geçiyoruz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesi hurdacı firması olan Hursan Metal her tür hurda atık alım satım hizmeti veriyor.

Piri Paşa Kablo Hurda Alım Satımı

Genel olarak alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Müşterilerde çoğunlukla satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde kablo hurdası borsası fazla fiyat listesi sunuyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. İçindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Piri Paşa bakır kablo ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Piri Paşa genelinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımında uzmanız. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Piri Paşa mahallesinde hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Her yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alıyoruz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa hurdacısı olarak her nevi hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız. Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Piri Paşa mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablo telindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Sayfamızdaki İstanbul hurda kablo alan yerler makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Fakat tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz.

Piri Paşa Bakır Hurda Alanlar

Buradaki Piri Paşa yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncellendi. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Piri Paşa içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Hurda bakır içeriğimizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapılır.

Piri Paşa bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan Piri Paşa mahallesindeki hurdacı firmamızı şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz.

Piri Paşa Sac Hurda Alanlar

Piri Paşa çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile. Depo çatısı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Depomuzda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurda var. Sac hurdası alımı yapan hurdacılar içindeyiz.

Piri Paşa Sarı Hurdası Alanlar

Piri Paşa hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Hursan Metal şirketi bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda bronz almaktadır. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur.

Bu nedenle Piri Paşa sarı pirinç hurdası ticareti alan hurdacıyız. İstanbul Pirinç sarı hurdası alanlar hakkındaki metne göz atın.

Piri Paşa mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç almaktayız. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunmaktadır. Hurda satanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Piri Paşa Hurdacılar Sitesi

Piri Paşa mahallesi hurdacılar sitesi 6. blok içinde bulunan tesisimiz iş birliğiyle geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Geleceğe yaşanır bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

Piri Paşa Hurda Otomobil Alan Yerler

Bazı dönemlerde Piri Paşa mahallesi bölgesinde otomobil hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hurda vagon, çekme belgeli araba hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası . Elbette sizlere araç hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Piri Paşa 2.el jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alıyoruz.

Piri Paşa Fabrika ve Makine Sökümü

Piri Paşa fabrika sökümü işi yapıyoruz. Yıkım yapanların bahsettiği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler İstanbul Beyoğlu fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar arasında başarılı yerdeyiz. Fabrika sökerken yıkımı istenen iş yerinin incelikle gezilmesi gerekir. Uzun süredir onlarca fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik.

Piri Paşa Hurda Klima Alan Hurdacı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Piri Paşa mahallesi çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. İkinci el kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Piri Paşa mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir.

Piri Paşa Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozun taşınması itinalı bir biçimde personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Beyoğlu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından imzalanan kararla bildirilen arazilere dökülür.

Güncel Anlık Piri Paşa Hurda Fiyatları

En güncel bilgiye ulaşabilmek sebebi ile bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Piri Paşa hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında anlık değişmekte. Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken pazar fiyatından daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

Piri Paşa İkinci El Eşya

Her türlü 2. El LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek maksadıyla bize ait numaralar ile iletişimde bulunarak sorular sorabilirsiniz. 2. El öğrenci masası, ofis mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı yeteri miktarda bulunur. Piri Paşa mahallesinde temiz şekilde kullanılmış ve ikinci el mobilya satıyoruz. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi evinize gelerek alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı yapanlar hakkında bilgi paylaşılan makalemizi inceleyin

Piri Paşa Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Beyoğlu Akü hurda alımı gönderimize mutlaka bir göz atın. Akü hurda fiyatları linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları için bulunmaktadır.

Piri Paşa Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. Piri Paşa hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Piri Paşa hurda deposuyuz. Bu sayfadaki İstanbul Beyoğlu Piri Paşa plastik fiyatlarını isteyene güncel olarak yollamaktayız Güncel fiyatla pet şişe hurdası, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. İstanbul il Piri Paşa bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

Piri Paşa Kırık Cam Hurda Alımı

Beyoğlu Piri Paşa yakınlarında cam hurdası alan yerler arasındayız. Özellikle renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, sökülmüş araba camları çeşitlerinde cam hurda türleri bulunabilmektedir. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeyi muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir.

Piri Paşa Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alım satımı hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Çoğunlukla resterasyon yapan mağazalardan satın aldığımız ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Piri Paşa Mahallesinde 2.el market rafı kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Raf hurda alım satımımakalemize göz atabilirsiniz. Raf hurdası Piri Paşa satışı yapmak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Piri Paşa Mahallesi Hurda Nikel Alanlar

Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Bu bölgede %95 , 99 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alımı yapılırken elden geldiğince özen ile çalışılmalıdır. Piri Paşa hurda nikel alıyoruz.

Piri Paşa Hurda Karton Alımı

Bölgede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, defter, kitap hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle sizlere çok daha yüksek miktarda kâr etme şansı iletiyoruz. Değerinden yüksek kağıt fiyatıyla kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa kağıt hurda alan firmalar arasındaki şirketimiz yardımıyla karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz. Kağıt hurdası almaktayız. Buradaki Piri Paşa mahallesi hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını dileyene günlük gönderilmektedir

7/24 Hizmet Veren Piri Paşa Mahallesi Hurdacı Firma

Bu sürenin sağladığı güvenle araç gereç sayımızı geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan üç senelerinden bu günlere geri dönüşüm işlerinde hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Piri Paşa hurdacı firması olarak zaman kavramı olmadan hurdacılık sektöründe hizmet etmekteyiz.

En Yakın Piri Paşa Hurdacı Telefon Numarası

Piri Paşa en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her türlü hurda malzeme alımında adresinize geliyoruz. Piri Paşa hurdacı firması olan firmamız ile arzu ettiğiniz mekandan her türlü hurda atık alımı ve satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Piri Paşa etrafında hurda satımı yapmaktayız. Dolayısıyla atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Piri Paşa mahallesinin yakınlarında hizmetler veriyoruz.

Piri Paşa Mahallesinde Kumaş Alım Satımı

Tonajlı tekstil artığı parça kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alıyoruz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa çevresinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Parti malı hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş alımı için bizi hemen arayın. Piri Paşa mahallesinin tamamında jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize geliyoruz. Piri Paşa kilo ile hurda kumaş alanlar içindeyiz. Buradaki İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde kumaş hurdası fiyat listesini isteyene günlük yollanmaktadır.

Piri Paşa İkinci El Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, salata ve meze reyonları, restorant tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz. 2. El krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Titizlikle kullanılmış bulaşık makinaları, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Piri Paşa Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç karıştırma mikseri, boya makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda alıyoruz. Piri Paşa bölgesinde yıkılan yurt vs binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el pencere, kapı, mutfak dolabı alan hurdacılar içerisindeyiz. Bununla birlikte işi bırakan nalburlardan satın almış olduğumuz

Piri Paşa Bina Yıkımı

Piri Paşa mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle kısmen yıkılmış binaların en baştan imar edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm önlemler Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her türlü hurdanızı değerinde alıyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17