İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Perşembe Hurdacı Telefon Numarası

Perşembe Hurdacı Telefon Numarası

Perşembe merkezinin yakınlarında hurda satmak nedeni ile 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. Ülkemizin iletişime geçtiğiniz her yerinden, her çeşit hurda satışı amacıyla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ordu Perşembe hurdacı firması olarak her çeşit hurdayı almak için geliriz.

Hursan Geri Dönüşüm firmamızla hizmet vermekteyiz. Yüksek miktarlı hurda ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ordu hurdacı firmalar içindeyiz. En iyi Perşembe hurda fiyat listesi ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Diğerlerinden farklı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün faaliyetlerimize bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Ordu Perşembe Hurdacıları

Perşembe hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Perşembe merkezinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her tür kablo hurdası satmak sebebi ile numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Ordu ilinin tatlı ilçesi Perşembe öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Ordu Perşembe ilçesinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Perşembe bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Atık plastik ve metalleri işlemden geçirerek tüm halkımızın faydasına çalışıyoruz. Perşembe hurdacı firması olarak Ordu bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda malzemeniz için çevrenizdeki hurda nakliye personellerimizi yönlendirmeyi sürdürüyoruz.

Perşembe Hurdacı Telefon Numarası

Perşembe hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi arayarak günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Ordu Perşembe hurda malzeme alım satımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz ilçeler içinde yer alır. Bu nedenle hurda atık fiyatları istemek amacıyla firmamızı aramanız yeterlidir.

Perşembe Hurda Kurşun Alımı

Doğada cevher şeklinde bulunan metal kurşun maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan yerler yazısına göz atmak istersiniz. Perşembe Ordu kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Perşembe çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

Perşembe Krom Hurdası Alanlar

Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Ordu Perşembe hurda krom ton fiyatlarını abonelerimize günlük yollanmaktadır. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom ton fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Oldukça sert bir maden olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

Perşembe Hurda Alan Yerler

Perşembe yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu nedenle hurda malzemenizin fiyatının düşmesine neden olur. Hurda bakır almak için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar içindeyiz.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Perşembe ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Geri Dönüşüm her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir aldığımızda Ordu Perşembe hurdacı firmalardan daha fazla fiyat listesi uyguluyoruz. Perşembe hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle öne geçiyoruz.

Perşembe Sac Hurdası Alımı

Kış bahçesi çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Perşembe bölgesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek çok kârlı çıkabilirsiniz. Elimizde yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur.

Perşembe Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Perşembe nikel hurdası ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Çinko hurda alanlar bölümümüze göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Ordu, Perşembe ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Perşembe Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Ayrıca hurda alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı gelişiyoruz. Bu sayfadaki Perşembe alüminyum hurdası ton fiyatı haftada bir güncellenmektedir. Alüminyum hurdası alanlar hakkında yazılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Ordu Perşembe alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her türlü hurda alüminyum alınır. Perşembe bölgesinde alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı için tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız.

Perşembe Hurda Demir Alanlar

Bildiğiniz gibi her nevi demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için peşin para ödeme yapan firmayız. Demir, dünyada en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Buradaki Perşembe extra demir hurda fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Güncel hurda demir fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alan yerler makalesine bir göz atmak istemelisiniz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar demir hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Perşembe ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz. Firmamız Perşembe ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır.

Perşembe Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki Perşembe hurda bakır ton fiyatlarını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Ordu Perşembe bakır hurdası alan yerler arasındayız. Perşembe bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

Perşembe bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Perşembe hurdacı numarasını acilen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgi var.

Perşembe Kablo Hurdası Alımı

Çünkü sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Bunların yanısıra enya kablo hurdaları, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alım satımında piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz. İçinde bulunan iletkenin türüne göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Ordu Perşembe fare yemez kablo ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Adresten hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın. Ordu Perşembe hurdacı firması olarak her çeşit iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, hurda elektrik kabloları için buradayız. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır. Ordu Perşembe hurda kablo alan hurdacılar arasında piyasasının üstünde fiyatları vermekteyiz.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alanlar konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Ordu Perşembe genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alım satımında öncülük ediyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz.

Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Ek olarak çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Perşembe hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet ediyoruz. .

Perşembe Hurda Sarı Alanlar

Hursan Geri Dönüşüm şirketi bu hurdaların yanında sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Perşembe genelinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebep ile Perşembe sarı pirinç hurda alım satımı alan hurdacıyız. Perşembe hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Buradaki Perşembe hurda sarı kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler içerikli metne göz atın. Aslında hurda sarı adıyla hurda türü bulunmamaktadır.

Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Perşembe Kırık Cam Hurda Alanlar

Bu dönemde rengarenk kırılmış araç camları, gazoz türde hurda cam yüksek miktarda alınıyor. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert yapıda bulunan sıvıları koruyan organik olmayan katı maddelerin adıdır. Perşembe etrafında cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Perşembe Plastik Hurdası Alanlar

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ordu ve Perşembe ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin satışı yapmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Perşembe plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde lider konumdaki firmayız. Sitemizdeki Perşembe hurda plastik kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz İyi fiyata mavi kapak hurdası, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Perşembe Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alındığında elden geldiğince hassasiyet ile davranmalıyız. Perşembe nikel hurda alıyoruz. Özellikle turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 , %99 hurda nikel şablon alım satımında piyasasından fazla ton fiyatı veriyoruz.

Perşembe Klima Hurda Alan Firmalar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Perşembe çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Perşembe çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Perşembe Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Perşembe Belediyesi’nce daha önce bildirilen alana nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması itinayla yapılmaktadır.

Perşembe Karton Hurda Alan Hurdacılar

İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alım satımlarında uyguladığımız ekstra titizlikle müşterilerimize çok daha fazla kazanma şansı veriyoruz. Kağıt, karton hurdası almaktayız. Sitemizde bulunan Ordu Perşembe hurda kağıt, karton kilo fiyatını isteyene bedelsiz ulaştırılmaktadır Daha fazla fiyata peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, gazete hurdası alımı yapan yerler içerisindeyiz. Perşembe hurda kağıt alan firmalar içindeki Hursan Geri Dönüşüm hizmetleriyle hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Perşembe Kullanılmış Mutfak Malzemeleri Alanlar

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, tezgah alımı yapıyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü ocak, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla siz değerli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. İkinci el sanayi tipi lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alım satımı yapıyoruz.

Perşembe Hurda Kumaş Alan Hurdacı

Sayfamızdaki Perşembe kumaş hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Defolu parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş satmak için buradaki telefon numarasını hemen aramalısınız. Perşembe çevresinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelecek ekipleri oluşturduk. Perşembe kiloyla kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Perşembe çevresinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Spot hurda penye, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alıyoruz.

Perşembe İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas eden şirketlerden almış olduğumuz Yıkılmış iş yeri benzeri binalardan satın alınan yeni ayarında 2. el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan boya makinesi, yük asansörleri, alçı mikseri, harç makinesi az kullanılmış demir iskele, hurda plywood mevcuttur.

Perşembe Bina Yıkımı

Perşembe kentsel dönüşüm dahilinde eskimiş binaların tekrar imar edilmesi için yıkımlarını sağlıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımlarda belirtilen iş güvenliği önlemleri Üst taraftaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş kapılar, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeyi piyasa fiyatına alıyoruz.

En Yakın Perşembe Hurdacı Numarası

Perşembe en yakın hurdacı firması ismiyle her türden hurda alım satımı amaçlı deponuza araç yolluyoruz. Hursan Geri Dönüşüm şirketimizle Perşembe etrafında her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız. Perşembe hurdacıları içerisinde içindeki çalışanlarımız ile kapıdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Böylelikle size en yakın hurdacı Perşembe bölgesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

Perşembe İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alıyoruz. Burada yayınlanmış olan Ordu Perşembe çıkma raf ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurdası alım satımı sayfamızı incelemek konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Hurda raf Perşembe satışı yapmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen yerler tarafından hurdaya ayrılan hurda mağaza rafları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran 2.el market rafları satan hurdacılar içerisindeyiz.

Perşembe Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Perşembe fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz. Fabrika sökenlerin bahsettiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde lider bir konumdayız. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini tamamladık. Sökümden önce sökülecek imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekir. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

7/24 Açık Perşembe Hurdacı

Yılların verdiği güvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına bin dokuz yüz doksan beşden bugüne kadar geri dönüşümde hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Perşembe hurdacı olarak 7/24 işimizin başındayız.

Perşembe 2.El Eşya

Temiz kullanılmış sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları satmak isteyenlere ücreti yüksek fiyattan ödemekteyiz. Her çeşit 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile cep telefonumuzla etkileşime geçebilirsiniz. Perşembe etrafında yeni gibi, 2. el kanepeler satıyoruz. Kısa süre kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki yatak odası takımlarını belirttiğiniz yerden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alımı yapan firma konusunda bilgi paylaşılan paylaşımını incelemelisiniz

Perşembe Akü Hurda Alanlar

Hurda aküler içerdiği kurşun içeren suları sebebiyle değerlidir. Hurda akü alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atabilirsiniz. Bu nedenle depomuz ve benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alan tesisler arasındadır. Zamanla kullanılamayacak haline gelen aküye akü hurdası denilmektedir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı sebebi ile bulunmaktadır.

Perşembe Hurdacı Sitesi

Perşembe hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı iş yerimiz iş birliği ile hurda alım satımı işlerine başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her cins hurda malzemeleri alıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin alımını yapmıyoruz. Milletimize güzel bir şehir bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Perşembe Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alanlar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör alımı için buradayız.

Perşembe Hurda Araba Alanlar

Perşembe hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Perşembe çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Pek tabi size araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda araba, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, römork, hurda motor alımı yapıyoruz.

Perşembe Hurda Fiyatları

Perşembe hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar an be an değişiklik göstermektedir. Detaylı yeni hurda fiyatları konuyu inceleyin Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında öteki Perşembe hurdacı firmalarından fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17