İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kurna Mahallesi Hurdacı Firma

Kurna Mahallesi Hurdacı Firma

Kurna mahallesinde hurdacı firması olarak her cins hurda eşyayı alıyoruz Pendik Kurna mahallesinde 2.el eşyalar ve hurda alımında peşin ödemeler yapıyoruz Pendik Kurna mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz.

Pendik hurdacı firma olarak her türde hurda alımı yapmaktayız. Güncel Pendik Kurna hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapıyoruz.

Hali hazırda Pendik işletmeleri arasındayız. Ancak Kurna mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal firmamız ile Anadolu Pendik Kurna mahallesinin her sokağında hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Pendik hurdacısıyız.

Anadolu yakası Pendik bölgesinin her yerinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle ekip göndermekteyiz Her nevi hurda satmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz.

Pendik Kurna Hurdacıları

Pendik hurdacı olarak Anadolu yakasının tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak amacıyla destek telefonumuzu rehberinize ekleyebilirsiniz. Pendik mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Pendik Kurna hurdacı firması mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul merkezinin büyüyen ilçesi Pendik merkeze bağlı, Kurna mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Anadolu yakası Pendik Kurna mahallesi etrafında bir firma olarak hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde her sene 100 bin ton tıbbi atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde oniki’sini cam türevleri, yüzde dördünü metaller, yüzde 43’ünü karton hurdası, yüzde yirmi yedisini plastikler benzeri hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu kıymetli malzemelerin yüzde seksen ikisi boşa gitmektedir. Bu atıklar bir yılda Türkiye’yi 1 milyar 6 yüz milyon ₺ zarara uğratmaktadır. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacıyla emek vermekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji miktarı emisyonun iklime ve doğaya vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

Büyük bir Pendik geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynakların miktarları bellidir. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de artıyor. Atık metali geri dönüştererek ihtiyacımız olan kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Böylelikle doğal kaynakları geleceğe aktarmaktayız.

İstanbul Pendik Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlar. Metallerin madenden çıkarılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için gayet fazla enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok daha azdır.

Kurna Hurdacı Numarası

İstanbul Pendik Kurna mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. İstanbul Pendik Kurna mahallesi yerinden hurda alımı hurda alım hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Anadolu yakasında bulunan Pendik Kurna mahallesi hurdacı Hursan Metal telefonlarını not edin Dolayısıyla hurda fiyatları öğrenmek nedeniyle mobil hattımızı arayabilirsiniz.

Kurna Çinko Hurda Alanlar

Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Kurna çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Kurna Mahallesi Hurda Krom Alım Satımı

Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alımı paylaşımımızı okusanız güzel olacaktır. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Kurna mahallesinde krom hurda satışı için arayın 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz.

Kurna Bakır Hurdası Alanlar

Kurna bakır hurda fiyatları için arayın. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda bakır alan Pendik Kurna hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz. Kurna içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Pendik Kurna hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Kurna Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız. Pendik Kurna hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Pendik Kurna mahallesi etrafındaki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda atık almak için kapınıza gelmekteyiz. Antimon zamak hurdası, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Kurna mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir.

Kurna Hurda Kablo Alanlar

Fakat tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablolar için en güncel fiyatı teklif ediyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. İstanbul Kablo hurdası alanlar başlıklı makaleye göz atın. Çünkü Hursan Metal adıyla yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Pendik Kurna mahallesi ilçesinde hurda kablo alan yerler arasında yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Pendik Kurna hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet avantajlı fiyatlar uyguluyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır nedeni ile hurdacılar için büyük önem taşır. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Bulunduğu yerden hurda antikron kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız.

Piyasada hızlıca bulunan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini yerinde ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın. Kurna mahallesi hurdacısı Hursan Metal genellikle antikron kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Anadolu Yakası Pendik Kurna hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Kurna Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Dünyada cevher olarak elde edilen metal kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor. Pendik Hurda kurşun fiyatı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız.. Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kurşun hurdası satışı amacıyla iletişim alanındaki telefonları tuşlayıp irtibat kurmanız gerekiyor. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söylenmektedir. İstanbul ile Pendik Kurna mahallesi hurda kurşun alımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir.

Kurna Hurda Sarı Alanlar

Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Hurda sarı pirinç alan yerler başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Pendik Kurna hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Kurna mahallesinin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Hursan Metal bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Pendik Kurna hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapmaktadır.

Kurna mahallesi Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Alüminyum alan hurdacı konulu metine bir göz atabilirsiniz. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda almaktayız. Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Sizlerin destekleriyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Pendik ilçesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı için tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız. İstanbul Pendik Kurna alüminyum hurdası alanlar içindeyiz.

Kurna Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda yeni gibi 2. el trapez sac vardır. Kış bahçesi tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alıyoruz. İstanbul Pendik Kurna ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, oluklu sac hurdası galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı öğrenmek için.

Kurna Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık demir hurda fiyatları öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Pendik Kurna mahallesinin tümünde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere her tür demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alırız. Hurda demir, yeryüzünde en fazla bulunan madenler arasındadır.

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Pendik Demir hurda alan hurdacılar sayfamızı ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir. Kurna bölgesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor.

Kurna Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan yurt binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pecere satıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, harç mikseri, boya tabancası, alçı makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Birde işi bırakan satıcılardan satın aldığımız

Kurna Mahallesi İkinci El Jeneratör Alan Hurdacılar

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Kurna Mahallesi Hurdacı

Sektörde uzun senelerdir faaliyet göstermenin verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 Kurna mahallesi hurdacı olan firmamızla günün her saatinde iş yerimizdeyiz. Tam yirmi iki yıldır hurda hurda alım satımı yapan işletmeye sahibiz.

Kurna Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kurna mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin tekrar inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda bilinen tüm güvenlik önlemleri Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri ücretsiz yapıyoruz. Yıkımdan sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vs. tüm hurda malzemeleri ücretle almaktayız.

Kurna Mahallesi Cam Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Kurna mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Genelde şeffaf süt şişesi, otomobil camı ve benzeri cam hurdalar bulunabilmektedir. Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi muhafaza eden organik olmayan katı bir malzemedir.

Kurna Plastik Hurda Alan Yerler

Güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Kurna plastik hurdası alan firmalar içinde olan Pendik Kurna hurda deposuyuz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul Pendik Kurna bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kurna Mahallesinde 2.el Raf Fiyatları

Pendik Kurna 2. el raf hurdası almak sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden kuruyemişçiler tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı linkine tıklamalısınız.

Kurna Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım yapanların anlattığı biçimde kolay olmamıştır. Uzun zamandır bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini tamamladık. Güvenlice fabrika ve tesislerin sökümlerini yapıyoruz.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında meşhur olduk. Pendik Kurna mahallesi fabrika söküm işleri yapıyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde projenin seçilmesi uygun olacaktır.

Kurna Klima Hurdası Alan Hurdacı

Pendik Kurna mahallesi yakınlarında hurda klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Kurna mahallesi çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Kurna Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Pendik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce imzalanan kararla bildirilen moloz bırakma yerlerine taşınıyor. Bina yıkımı tamamlandığında sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının taşınma işi titizlikle tarafımızca yapılıyor. Pendik Kurna hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan her cins hurdaların iş yerimize taşınması bedelsiz yapılıyor.

Kurna Akü Hurda Alan Hurdacılar

Arabalarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Dolayısı ile Kurna mahallesi hurdacısı firmamız gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Hurda akü içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra kullanılamayacak hale gelen akülere hurda akü denilmektedir. Pendik Akü hurdası kilo fiyatı hurda akü hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız.

Kurna Hurdacı Sitesi

Pendik Kurna ilçesinde ikamet edenlere temiz bir İstanbul Pendik Kurna mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Kurna mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım dükkânımızın vasıtasıyla atık hurda malzeme alımı ve satımı işlerine başladık. Sadece bunları alıyor değiliz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişim kurun.

Kurna Mahallesinde Kağıt Hurda Alımı

İlçede A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alırken göstermiş olduğumuz ekstra özen ile sizlere daha çok kazanma imkanı yöneltiyoruz. Hurda kağıt, karton alımı yapıyoruz.

Kurna mahallesi kağıt hurda alan hurdacılar içindeki işletmemiz yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz.

Kurna Güncel Hurda Fiyatları

anlık Hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış makaleye göz atın Pendik Kurna hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde güncellenmektedir. Kesin fiyat listesine ulaşmak için irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında öteki Kurna hurdacı firmalarından yüksek fiyat teklifleri uyguluyoruz.

Kurna Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Pendik Kurna mahallesi hurdacısı olan firmamız ile konumuzdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Pendik Kurna en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her tür hurda metal ticareti sebebiyle adresinize gelmekteyiz. Hursan Metal olarak Kurna mahallesi çevresinde hurda malzeme almaktayız. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurda alanlar Pendik Kurna mahallesi mahallesinin etrafında hizmet ediyoruz.

Kurna Mahallesinde Nikel Hurdası Alan Yerler

Bu mahallede %99 şablon nikel hurdalar ile %95 hurda nikel şablon, anot nikel, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Kurna mahallesi genelinde nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken gayet özen ile çalışılmalıdır.

Pendik Kurna Hurda Araç Alan Yerler

Kurna mahallesi hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Kurna etrafında hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araba, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Kurna 2.El Eşya

İstanbul Pendik Kurna içerisinde yeni gibi ve 2.el salon takımı satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak için firmamıza ait telefonları arayarak irtibat kurarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sahibinden çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları adetli bulunur. Kısa bir süre kullanılmış olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek alıyoruz.

0 (535) 043 31 17