İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Pasinler Hurdacı Telefon Numarası

Pasinler Hurdacı Telefon Numarası

Pasinler merkezinde 2.el ofis mobilyası ve hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel Pasinler hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz. Şu an Pasinler hurdacı firmasıyız. Fakat Pasinler merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Erzurum Pasinler merkez hurdacı firması olarak Pasinler merkezinin her yerinde hurdacılık yapmaktayız. Hursan Metal firmamızla Erzurum Pasinler merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Erzurum hurdacı firması olan Hursan Metal vazgeçilmez devam ediyor. Pasinler ilçesinin yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız.

Pasinler hurdacısı olarak hurdanızı değerinde alıyoruz. Erzurum Pasinler meydanında sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satanlara piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Erzurum hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Pasinler hurdacı firmalar arasında lider konumdayız.

Pasinler Hurdacı Firmalar

Pasinler hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Pasinler bölgesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda sarı satışı yapmak sebebiyle numaramızı arayabilirsiniz. Erzurum ilinin gelişen ilçesi Pasinler sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Erzurum Pasinler ilçesinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. Pasinler hurdacısı olarak Erzurum ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanızın taşınması için yakında hazır bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Pasinler genelinde hizmet veriyoruz. İşi bitmiş metalleri işlemden geçirerek insanlığın yararına çalışıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Fazla enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşümdeki harcanan düşük enerji miktarı bu emisyonun iklimlere zararının önüne geçiyor.

Erzurum Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bir metal cevherinin madenden çıkartılarak hammaddeye dönüştürülmesi zordur. Sıfırdan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurda malzemenin geri dönüştürülmesi 90/100 çok az az olacaktır.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarları bellidir. Bri kaç tanesi bol gözüksede artan nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüşümü doğal kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede saklayabiliriz.

Türkiye’de bir sene içerisinde 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin yüzde 4’ünü maden hurdası, yüzde 27’sini plastik hurdası, %43’ünü kartonlar, %12’sini cam hurdaları oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli malzemelerin yüzde yetmiş beşi yok olmakta. Çöpe atılan atıklar ülkemizin yılda 1.55 milyar TL zararına sebep olmaktadır. Geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu paranın mümkün olduğu kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Pasinler Hurdacı Telefon Numarası

Pasinler hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Pasinler hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu neden ile hurda fiyatları sormak için bizleri arayabilirsiniz. Şimdi arayın güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

Hurda Kurşun Alanlar

Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklamalısınız. Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbe kurşunu alımı yapıyoruz. Pasinler kurşun hurda alım satımı için en iyi fiyatı uyguladığımız bölgelerden biridir. Buradaki Pasinler kurşun hurda ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içerisinde olduğu söyleniyor.

Pasinler Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Pasinler krom tank hurdası fiyat listesini abonelerimize saat başı göndermekteyiz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Hurda krom alan yerler konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Pasinler Hurda Alım Satımı

Pasinler yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebeple hurda malzemenin kıymetini düşürüyor. Hurda inşaat demiri almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz.

Erzurum Pasinler geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir hurda, çinko hurda, alüminyum hurdası, bakır hurda, kablo ve sarı hurdası alımlarında yukarısında fiyat listeleri vermekteyiz. Pasinler hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Pasinler Hurda Sac Alımı

Erzurum Pasinler ilçesinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru, alım satımı amacıyla arayabilirsiniz. Kiler çatısı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Firmamızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hurda sac alımı yapanlar içerisindeyiz.

Pasinler Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Pasinler çatı söküm çinkosu fiyat listesini arzu edene bedelsiz ulaştırılmaktadır. Çinko hurda alanlar makalemize göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. Pasinler çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Pasinler Alüminyum Hurda Alanlar

Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Pasinler ilçesinde hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Sayfamızdaki Pasinler alüminyum hurdası ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Sayfamızdakihurda alüminyum alan yerler metne bir göz atabilirsiniz. Bize verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel için peşin ödeme yapıyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Erzurum Pasinler alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz.

Hurda Demir Alan Hurdacılar

Pasinler etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Demir, dünya genelinde en çok çıkarılan metaller içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Pasinler 1.sınıf hurda demir fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz ulaştırılmaktadır. Hurdacı firmamız Pasinler ilçe genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor.

Anlık güncel hurda demir fiyatları için şimdi arayın. Demir hurdası alan yerler gönderisine kesinlikle göz atabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz her türde demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı yazısını geziniz.

Pasinler Bakır Hurdası Alım Satımı

Pasinler içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır sitemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Pasinler bakır hurda fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Hurda bakır alan Pasinler hurdacı iş yerimizi acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Sayfamızdaki Erzurum Pasinler soyma bakır hurdası kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Erzurum Pasinler bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda alımı yapıyoruz.

Pasinler Hurda Kablo Alanlar

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Pasinler hurdacı arayanlar için buradayız. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Erzurum Pasinler hurdacı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Erzurum Pasinler hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar bizi arayabilir. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Pasinler bakır kablo kilo fiyatını bip hattımızda her hafta paylaşıyoruz. Pasinler çevresinde çoğunlukla ele geçen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alırken değerini peşin ödüyoruz.

Sayfamızdaki kablo hurda alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz. Yerinden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları almaktayız.

Erzurum Pasinler hurda kablo alan firmayız. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası borsası yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. İlaveten fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Pasinler Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Pasinler hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Bu sayfada yayımlanmış olan Pasinler pirinç sarı kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli metni inceleyin. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır.

Pasinler ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Hursan Metal firmamız bu çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurda alım satımıyla iştigal ediyor. Bu nedenle Pasinler hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Ek olarak hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir.

Cam Hurda Alan Firmalar

Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip suları muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Bu dönemde rengarenk araba camları, meyve suyu şişesi türlerde hurda camlar bulunabiliyor. Pasinler etrafında cam hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Pasinler Plastik Hurda Alım Satımı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Erzurum il Pasinler ilçesinin tümünden hurda jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Pasinler hurda plastik alım satımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Burada yayınlanan Pasinler hurda naylon fiyat listesi güncelliğini korumaktadır.

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Dolayısı ile hurda nikel alınıp satıldığında çok hassasiyet ile davranmalıyız. Özellikle anot nikel hurda, turbo nikel, %95 şablon nikel – %99 şablon nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Erzurum Pasinler nikel hurdası alıyoruz.

Hurda Klima Alım Satımı

Klima hurdası Pasinler bölgesinde çok alınıp satılan hurdalar içinde yer alır. Pasinler bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Pasinler Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Pasinler Belediyesi tarafından önceden belirlenen alana nakledilir. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun taşınması itina ile personellerimizce yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanın tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

Pasinler Karton Hurdası Alımı

Pasinler kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası fiyatı talep edebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alım satımı yapmaktayız. Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Erzurum Pasinler karton hurdası kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz Bölgede defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılıkla satıcılara daha yüksek oranda kâr etme şansı yöneltiyoruz.

Pasinler Kullanılmış Lokanta Aletleri Alım Satımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak kurulama tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı 3 kapaklı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri ve benzeri kafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla sizleri işyerimize davet etmekteyiz. Profesyonel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah altı dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgahlar, bulaşık makinaları alıyoruz.

Pasinler Hurda Kumaş Firesi Alımı

Spot penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında peşin para ile ödeme yapmaktayız. Sitemizdeki Pasinler kumaş hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir.

Pasinler kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Pasinler ilçesinde kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır.

Pasinler etrafında hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alım satımlarında belirttiğiniz yere gelmekteyiz. Parti malı kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden aramalısınız.

2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile batan şirketlerden almış olduğumuz Yıkılan iş yeri binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Pasinler Bina Yıkımı

Pasinler kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek binaların en baştan imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım sırasında istenen iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra çıkma parkeler, sökülen çelik kapılar, pimapen hurdaları gibi tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında almaktayız. Çıkacak hurda bina yıkım işleri yapıyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde olduğu üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Pasinler Hurdacı Firma

En yakın Pasinler hurdacı firma ismi ile her türden hurda metal ticareti yapmak amacıyla deponuza geliyoruz. Bu yöntemle atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Pasinler genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Pasinler hurdacıları içerisinde olarak adresinizden hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Pasinler ilçesinde her nevi hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Hurda Raf Alan Yerler

Genelde restorasyon yapan pastanelerden aldığımız market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el hurda raf satıyoruz. Burada bulunan Erzurum Pasinler 2.el raf kilo fiyatı güncellendi. Raf hurda kilo fiyatı yazısını dolaşmalısınız. Hurda raf Pasinler satışı yapmak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı deneyimli olduğumuz alanlardandır.

Pasinler Fabrika Sökümü

Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Daha önce bol miktarda fabrika bozum ihalesini tamamladık. Fabrika sökenlerin bahsettiği gibi kolay sayılmaz. Evvela yıkımı yapılacak fabrika binasının etraflıca gezilerek uygun aletlerin ayarlanması gerekiyor. Pasinler fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içinde başarılı olduk.

7/24 Hurda Alan Pasinler Hurdacı

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan dokuz yıllarından bugüne hurdacılığa size hizmete devam ediyoruz. 7/24 Pasinler hurdacı olan firmamızla günün her saatinde sektöre çalışmaktayız. Yılların verdiği güvenle araç parkurumuzu geliştirerek artan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Pasinler 2.El Eşya

Az kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları satın almak için firma numaralarımızı arayınız. Temiz kullandığınız 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki koltuklarınız konumunuza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinesi hurdası alanlar başlıklı makalemizi okuyunuz Piyasasından uygun fiyatlara yeni gibi ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz. Kısa zaman kullanılmış 2. El derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli el aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak amacı ile bize ait numaraları arayarak iletişimde bulunarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Hurda Akü Alan Firmalar

Yoğun kullanımdan sonra kullanılamayacak haline gelen bataryaya hurda akü diyoruz. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında bulunuyor. Atıl aküler içinde bulunan kurşun içeren akü suyu sebebi ile değerlidir. Akü hurdası alan yerler sayfamıza göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Bu nedenle iş yerimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akü başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

Pasinler Hurdacı Sitesi

Pasinler OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Geleceğe her haliyle yaşanılır bir şehir oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Pasinler hurdacılar sitesi içerisinde bulunan depomuzla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

İkinci El Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan Pasinler hurdacıyız alırken nakit ödeme yapmaktayız.

Pasinler Araba Hurdası Alan Hurdacı

Pek tabi sizlere hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Pasinler bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı hurda araba, hurda yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Ama hurda araç vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Pasinler Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatına erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Pasinler hurdacı hurdacılık işlerinde uygulanılan fiyat listeleri her an değişiklik göstermektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alımı yaparken piyasasından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları konulu yazıyı ziyaret edin

0 (535) 043 31 17