İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Osmangazi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Osmangazi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Osmangazi bölgesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Anlık Bursa Osmangazi hurda fiyatları ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Osmangazi merkezinde hurda malzemeler ve temiz kullanılmış ev eşyaları alım satımında peşin ödeme yapıyoruz.

Osmangazi hurdacı işletmeleri içerisinde öncü konumdayız. Bursa Osmangazi hurdacı firması olarak hurdanızı adresten almaktayız. Her nevi hurda satmak amacıyla aramanız yeterlidir.

Bursa Osmangazi hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Bursa hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. Osmangazi yakınlarında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan dökümhanemiz mevcuttur. Toptan bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası satımlarında Osmangazi merkezindeki piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Bursa hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şu anda Bursa Osmangazi hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte Bursa Osmangazi merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal olarak Bursa Osmangazi hizmet veriyoruz.

Bursa Osmangazi Hurdacı Firma

Osmangazi hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişelenmeyin. Osmangazi ilçesinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak nedeniyle numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Bursa merkezinin hızla değişen ilçesi Osmangazi öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Osmangazi çevresinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Osmangazi hurdacı firması olarak Bursa bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemeniz için size en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Osmangazi merkezinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Ülkemizde senelik 26 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıpsal atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık atılmaktadır. Çöplere atılmış olan malzemelerin %43’ünü kağıt hurdaları, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini cam hurdası, %4’ünü madenler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu atıkların %75’i dönüştürülmeden boşa gidiyor. Boşa giden atıklar Türkiye’ye zararı 1.6 milyar ₺’dir. Hursan Metal gibi firmalar boşa giden bu tutarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Osmangazi Hurdacı Numarası

Osmangazi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer alıyor. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Osmangazi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Osmangazi Kablo Hurda Alımı

Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Bunun yanısıra hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Çünkü Hursan Metal olarak yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Osmangazi hurdacı arayanlar için buradayız. .

Etrafta çoğunlukla satılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Bursa Osmangazi hurdacısı Hursan Metal genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu ticareti yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sitede yayımlanan Bursa Osmangazi hurda bakır kablo fiyatlarını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor.

Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Bursa Osmangazi hurda kablo almaktayız.

Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Bursa Osmangazi hurdacı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında tecrübeliyiz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar bize ulaşın. Hurda kablo başlığıyla paylaşılmış konuya bir göz atabilirsiniz.

Osmangazi Hurda Çinko Alımı

Osmangazi ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Bursa Osmangazi nikel hurdası fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası alımı linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Osmangazi Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Bursa Osmangazi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu nedenle Osmangazi sarı pirinç hurdası alan firmalar içindeyiz. Hursan Metal hurdacılık bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımında en güncel fiyat listesini vermektedir. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri vardır. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir.

İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Sayfamızdaki Bursa Osmangazi hurda sarı pirinç fiyatlarını dileyene bedelsiz gönderilmektedir. Hurda pirinç sarı içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri bulunabilir. Osmangazi ilçesinin tamamında sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Krom Hurda Alım Satımı

Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Bursa Osmangazi hurda krom ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüzü okumalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Sac Hurda Alımı

Firmamızda bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac bulunuyor. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Osmangazi ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, alımı amacıyla arayın. Hurda sac alıyoruz.

Osmangazi Hurda Alan Firmalar

Hurda çinko alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Osmangazi kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile topladığınız hurda malzemeyi geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu yüzden metalin kıymetini düşürüyor. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi ilke edindik.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Osmangazi ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her nevi çinko hurdası alımı yapıyor. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımında fiyat listesi sunmaktayız. Osmangazi hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Osmangazi Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır makalemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Osmangazi içerisinde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alıyoruz. Osmangazi bakır hurdası kilo fiyatı için bizi arayınız. Bu sayfadaki Osmangazi soyma bakır hurdası fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Bursa Osmangazi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Osmangazi hurdacı şirketimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Doğada cevher olarak bulunan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alımı yazımızı ziyaret ediniz. Osmangazi kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerden biridir. Buradaki Bursa Osmangazi kurşun hurda fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alımı yapıyoruz.

Osmangazi Alüminyum Hurdası Alanlar

Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Burada bulunan Osmangazi alüminyum kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Osmangazi ilçesinin tamamında hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle birlikte yapıyoruz. Sizlerin sayesinde durmadan kurumsallaşıyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Bursa Osmangazi hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için aramanızı istiyoruz.

Osmangazi Hurda Demir Alan Firmalar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı hurda demir konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Hurda demir, dünyada en çok bulunan madenler içindedir. Sayfamızdaki Bursa Osmangazi extra demir hurda fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Osmangazi çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Anlık demir hurdası ton fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı makalemize bakınmak istemelisiniz. Firmamız Osmangazi bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her çeşit demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri için nakit para ödeme yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Osmangazi Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği özgüven aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Osmangazi hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü açığız. İki bin beş senelerinden buyana hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz.

Osmangazi Nikel Hurda Alanlar

Bu neden ile nikel hurdaları alınıp, satılırken oldukça dikkat ile davranılmalıdır. Bu ilçede nikel turbo, %99 şablon nikel hurdalar ile %95 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Osmangazi nikel hurda alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir.

Osmangazi Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Bursa Osmangazi ilçesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası alım satımında adresinize geliriz. Osmangazi bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız. Kiloyla parça kumaş hurda, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

Toptan pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satmak amacıyla bizi şimdi aramalısınız. Bursa Osmangazi kilosu ile hurda kumaş alan yerler içerisinde en doğru fiyatı vermekteyiz. Sitemizdeki Bursa Osmangazi hurda kumaş fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

2. El Endüstriyel Ekipmanı Alan Hurdacılar

Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, salata dolapları, sanayi tipi set üstü ocak vb endüstriyel tipi otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz için sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak kurutma tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel mutfak aletleri almaktayız. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız.

En Yakın Osmangazi Hurdacı Telefonu

Osmangazi hurdacı şirketi firmamızla adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmet ile size en yakın hurdacı Osmangazi ilçesinin yakınlarında hizmet ediyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Osmangazi bölgesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Osmangazi en yakın hurdacı firması olarak hurda malzeme alırken deponuza gelmekteyiz.

Osmangazi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika vs binalardan satın alınan hala kullanılabilir 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca kapatılan satıcılardan satın almış olduğumuz Şantiyelerde yük asansörü, harç karıştırma mikseri, boya makinesi, alçı mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Güncel Anlık Osmangazi Hurda Fiyatları

Hurda krom fiyatları konulu makaleyi okuyabilirsiniz Doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında oldukça yüksek fiyatlar teklif ediyoruz. Osmangazi hurdacı firma hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında saat başı değişiklik gösteriyor.

Osmangazi Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Tabiki de size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, çekme belgeli araç hurdası, hurda motor . Çok yoğun olmadığımızda Osmangazi etrafında araç hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Osmangazi Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yukarıda fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Yıkımda lüzum görülen tedbir önlemleri Osmangazi kentsel dönüşüm içinde kısmen yıkılmış dairelerin istenildiği biçimde inşa edilmesi sebebiyle yıkımlarını sağlıyoruz.

Hurda Plastik Alım Satımı

En yüksek fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe alım satımı yapıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Osmangazi hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Osmangazi hurdacısıyız. Bu sayfadaki Bursa Osmangazi naylon hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Bursa il Osmangazi ilçesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

Osmangazi Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima Osmangazi çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları arasındadır. Osmangazi bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Bozuk hurda kombi alan yerler arasındayız.

Osmangazi Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Osmangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen arazilere nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliye işleri güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor.

Osmangazi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genelde kapatılan aktarlar tarafından satışa sunulan çelik raf hurdaları, reyonlar, demir raflar, market rafları, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Bursa Osmangazi 2.el market rafı ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alım satımı konusunda bilgi almak için linkine tıklayın. Osmangazi ikinci el hurda raf alım satımı amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Osmangazi Hurda Akü Alanlar

Araçlarda elektrik ihtiyaçları nedeni ile kullanılabiliyor. Akü içerdiği kurşun bulunduran suyu sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Akü diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Bir süre sonra atıl duruma gelen bataryalara akü hurdası denilmektedir. Hurda akü kilo fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla içeriğinin linkine tıklayın. Dolayısı ile Hursan Metal gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar arasındadır.

Osmangazi Hurdacılar Sitesi

Şimdikinden daha yaşanır bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Osmangazi oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Osmangazi hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimizin yardımıyla atık hurda ticareti işiyle sektörde liderlik ediyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Kırık Cam Hurda Alımı

Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla sert yapıdaki suları koruyan inorganik amorf katı bir maddedir. Osmangazi çevresinde cam hurda alanlar arasında yer alıyoruz. Çağımızda şeffaf araba camları, şişesi vs. cam hurdaları oldukça fazla geri dönüştürülüyor.

Osmangazi Kağıt Hurdası Alımı

Kağıt hurda almaktayız. Bu sayfada yayımlanan Osmangazi karton hurdası kg fiyatını isteyenlere saat başı yollamaktayız Osmangazi kağıt hurdası alan yerler içindeki şirketimiz ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı kağıt fiyatıyla kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alıyoruz. Bölgede renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla satıcıya ederinden yüksek kazanç etme olanağı takdim ediyoruz.

Osmangazi Fabrika Sökümü

Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. Profesyonel bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Osmangazi fabrika sökümü işleri uzun senelerin tecrübesine sahibiz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika yıkım ihalesini gerçekleştirdik. Böylece fabrika sökümü yapanlar arasında lider olduk.

Jeneratör Hurda Satanlar

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın işletmeyiz. Endüstriyel sıfırdan en ufak farkı olmayan ikinci el jeneratör satıyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası

İkinci el personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltukları mevcuttur. En ucuz fiyatlara sıfır ve 2. el ev mobilyası alabilirsiniz. Yeniden farksız 2.el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart satın almak sebebiyle bize ait numaralarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan ikinci el olarak satılabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi uyguluyoruz. Geniş bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinesi alımı yapan firmalar konusunda bilgi paylaşılmış olan paylaşımımıza göz atınız

0 (535) 043 31 17