İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Osmancık Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Osmancık Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Osmancık hurdacı firmalar içerisinde öncü şirketiyiz. Çorum Osmancık merkezinde hurdacı firmasıyız. Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi almaktayız.

Hursan Metal şirketimizle Osmancık hizmet veriyoruz. Normalde Osmancık hurdacı firmaları arasındayız. Ancak Çorum Osmancık merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Osmancık merkezinin çevresinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda malzemeler alımında hurdaların ederini diğer firmalardan iyi fiyat ile ödüyoruz.

Osmancık merkez hurdacı firması olarak Osmancık merkezi sokaklarında hizmet ediyoruz. Günlük Osmancık hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Osmancık merkezde olduğu gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere araçlarımızı göndermekteyiz.

Her nevi hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Çorum hurdacı firmalar içindeyiz. Çorum geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

Çorum Osmancık Hurdacısı

Osmancık hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. Çorum Osmancık ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda çinko satışı yapmak amacıyla numaramızı tuşlayabilirsiniz. Çorum şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Osmancık 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Osmancık ilçesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Osmancık meydanında hizmet veriyoruz. Korozyona uğramış metalleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğini koruyoruz. Osmancık hurdacı olarak Çorum ilçelerinde her türlü hurda atık alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için müsait hurda alım çalışanlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz.

Osmancık Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metallerin ocaktan çıkartılarak işlenmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Geri dönüşümdeki tüketilen düşük enerji miktarı karbon emisyonunun çevreye zarar vermesinin önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firmaları doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaç tanesi bol gibi gözükse de artan nüfusla beraber insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artmaya devam etmektedir. Hurda madenin geri dönüşümü ihtiyacımız olan kaynakları korumamıza yardımcı olur. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede saklayabiliriz.

Osmancık Hurdacı Numarası

Çorum Osmancık adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Osmancık hurdacı numarası sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak nedeni ile numaralarımızı aramanız gereklidir.

Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Çorum Osmancık hurda krom fiyat listesini isteyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Hurda Demir Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Osmancık ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Bildiğiniz gibi her çeşit pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz.

Demir, dünya genelinde çokça bulunabilen metaller içerisinde bulunur. Sayfamızdaki Çorum Osmancık extra demir hurda fiyat listesini dileyene ücretsiz yolluyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları öğrenmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı yazısını gezmek öğrenmenizi sağlar. Hursan Metal Osmancık ilçesinin tamamında demir hurdası alımı yapmaktadır.

Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Osmancık nikel hurdası ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Osmancık etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

Osmancık Sarı Hurda Alım Satımı

Hurdacı firmamız bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı bronz hurda araiş ticaretinde liderdir. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Bu sebeple Osmancık hurda sarı ticareti yapanlardanız. Osmancık ilçesinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Herkesin öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. Aslına bakarsanız sarı hurda adında bir hurda yoktur. Sitemizdeki Osmancık hurda sarı ton fiyatlarını dileyene güncel olarak gönderilmektedir. Daha doğru bilgiye sahip olmak amacıyla sarı alan hurdacılar yazıyı inceleyebilirsiniz. Osmancık hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alımı yaparız. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Osmancık hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçeler içerisindedir. Sitemizdeki Osmancık kurşun hurdası kg fiyatı bugün güncellenmiştir.

Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Sac hurdası alıyoruz. Şu anda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Çorum Osmancık ve çevresinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, satmak nedeniyle arayın. Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Osmancık Hurda Kablo Alanlar

Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alan yerler için çok önemlidir. Hurda kablo alanlar içerikli metni okuyun.

Çünkü sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Üstelik hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası için arayabilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Osmancık fare yemez kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Kapıdan hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Piyasada kolayca edinilebilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz.

Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı biz veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Osmancık hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Osmancık hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Osmancık ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. Osmancık hurdacı firma olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar alıyoruz.

Osmancık Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Bu sayfadaki Osmancık yanık bakır hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara ücretsiz göndermekteyiz. Çorum Osmancık bakır hurda alan yerler içindeyiz. Osmancık hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alıyoruz. Osmancık genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan Osmancık hurdacı numarasını acilen arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Osmancık Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Ayrıca alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme yapıyoruz.

Bu sayfada bulunan Osmancık alüminyum kg fiyatını isteyene ücretsiz gönderiyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Bizlere verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Bize hurda satanların desteğiyle her gün yenilikler üretiyoruz. Osmancık ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenle yapmaktayız.

Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Çorum Osmancık alüminyum hurda alanlar arasında fark yaratıyoruz.

Osmancık Hurda Alım Satımı

Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı amaç edindik. Osmancık adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdanızı hiç zaman geçirmeden satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebep ile hurdanın değerleri düşmektedir. Çorum Osmancık hurdacı firması olan Hursan Metal her çeşit hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda sarı almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler içindeyiz.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı hurda kablo ve bakır hurdası, hurda alüminyum, sarı hurdası, çinko hurda, demir hurdası, kurşun hurdası alımına özel yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Osmancık hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Osmancık bölgesinde çok satılan hurda malzemeler içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Osmancık çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin.

Osmancık Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınma işleri titiz bir şekilde personellerimizce yapılıyor. Osmancık hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan her türlü hurda eşyanızın işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Osmancık Belediyesi’nce belirlenen moloz döküm arazilerine nakil ediliyor.

Osmancık Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile nikel hurdaları alınırken oldukça özenli çalışılmalıdır. Çorum ve Osmancık hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel arsenik içerir. Bu ilçede nikel turbo, anot nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 nikel şablon alıyoruz.

Osmancık Bina Yıkımı

Aynen fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken önem verilen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Osmancık kentsel dönüşümü sebebi ile yıkılması gereken binaların tekrar inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, sökülmüş hurda çelik kapı, hurda pimapen vebenzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz.

Osmancık Hurdacı Sitesi

Osmancık organize sanayi bölgesi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Hemşerilerimize iyi bir Osmancık bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu tür hurdanızı almıyoruz. Osmancık hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımızın sayesinde hizmet veriyoruz.

Osmancık Cam Hurdası Alan Firmalar

Bu dönemde renkli oto camı, soda ve gazoz şişesi şeklinde hurda cam çok fazla geri dönüştürülüyor. Osmancık çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Bu dönemde renkli oto camı, soda ve gazoz şişesi şeklinde hurda cam çok fazla geri dönüştürülüyor.

Osmancık Hurda Araç Alan Hurdacı

Zaman zaman Osmancık etrafında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Osmancık hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, çekme belgeli araba hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası . Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Osmancık 2. El Cafe Ekipmanları Alımı

İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Sanayi tipi mutfak ekipmanları alıyoruz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, restoran tipi set üstü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görmek amacıyla sizleri depomuza davet ediyoruz. Titizlikle kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alıp satmaktayız.

Osmancık Kumaş Alımı

Çorum Osmancık ilçesinde hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spot hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş alım satımı yapmaktayız.

Defolu parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, ceket kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş hurdası satmak için aşağıdaki numaraları şimdi arayın. Çorum Osmancık kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Çorum Osmancık hurda kumaş kg fiyatını her gün gönderiyoruz.

Anlık Osmancık Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları içerikli metne göz gezdirebilirsiniz Osmancık hurdacı hurda alırken uygulanılan kilo fiyatı saat başı değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken borsa fiyatlarından fazla fiyatlar ödüyoruz. Kesin bilgiye erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz.

Osmancık İkinci El Raf Hurdası

Genelde kapatılan pastanelerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, market rafları, çelik raf hurdası, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Osmancık ikindi el raf hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Raf hurdası fiyatları makalesini ziyaret etmek iyi gelir. Osmancık 2. el hurda raf alımı amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Karton Hurda Alımı

Ederinden fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler içerisinde en hızlı fiyatları firmamız vermekte. Osmancık kağıt hurda ticareti yaptığımız bölgeler içerisindedir. Sitemizde paylaşılmış olan Osmancık hurda kağıt ton fiyatını üyelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz Bölgenin her yerinde beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle müşterilerimize daha yüksek miktarda kazanç elde etme olanağı veriyoruz. Çorum Osmancık kağıt hurda alan hurdacılar içindeki işletmemiz sayesinde toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı yapabilirsiniz.

Osmancık Hurda Plastik Alan Hurdacı

Güncel fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen alım satım işleri yapıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. Osmancık hurda plastik alan firmalar içinde lider konumdaki Osmancık hurda deposuyuz. Sitemizdeki Osmancık plastik hurdası fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz ulaştırılmaktadır. Çorum il Osmancık ilçesinin tümünden abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal satmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

2.el Ev Eşyası

Sıfır gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak nedeniyle bizlere ait cep telefon numaralarıyla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Temiz öğrenci koltukları, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunur. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarını konumunuzdan değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar hakkında detaylı bilgi paylaşılan yazıyı okuyunuz Değerinden fiyatlara temiz bir biçimde kullanılan, 2. el masa, sandalye satın alabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Osmancık Hurdacı Firma

Sizlerin bahşettiği kurumsallık sayesinde çağın teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Osmancık hurdacı olan firmamızla zamana takılmadan açığız. Tam 22 yıldır hurdacılık yapmaktayız.

Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Hurda akü fiyatı akü hurdası hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayın. Bu sebeple iş yerimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolanan elektrik deposudur. Otomobillerde enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılmaktadır. Hurda aküler içindeki kurşun içeren suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

En Yakın Osmancık Hurdacı

Osmancık hurdacı bünyesinde çalışan personelimiz ile kapıdan hurda alım hizmetimiz var. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Osmancık ilçesinde her türlü hurda malzeme satımı yapmaktayız. En yakın Osmancık hurdacı firması servisiyle her türden hurda malzeme ticareti yapmak nedeniyle adresinize araçlarımızı yolluyoruz. Bu şekilde atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Osmancık etrafında hizmet ediyoruz.

İkinci El Jeneratör Alımı

2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Hurda jeneratör alan firmayız için nakit ödeme yapıyoruz. Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır.

2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan iş yeri binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörü, harç karıştırma mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur. Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz

Osmancık Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrika ve tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Sektörde çok sayıda fabrika bozumu ihaleleri gerçekleştirdik. Osmancık fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. İlk önce sökümü teklif edilen fabrika binasının titizlikle gezilerek gerekli araç ve gereçlerin seçilmesi çok daha doğrudur. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde öncü olduk.

0 (535) 043 31 17