İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ortaköy Hurdacı

Ortaköy Hurdacı

Hurdacı olarak her tür hurda malzemenizi yerinden almaktayız. Çorum hurdacı firma olan Hursan Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. Çorum Ortaköy merkezi etrafında hurda ve kullanılmış ev eşyası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Çorum Ortaköy merkezine bağlı Ortaköy merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Aslında Ortaköy hurdacı firmasıyız. Ancak Çorum Ortaköy merkezinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Her türlü hurda satmak nedeniyle aramanız yeterlidir. Çorum Ortaköy hurdacı firmalar içinde lider firmayız. Hursan Metal adıyla Çorum Ortaköy çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Anlık Çorum Ortaköy hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapmaktayız.

Yüksek tonajlı hurda satanlara özel piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Çorum hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Ortaköy etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip gönderiyoruz. Ortaköy bölgesinde hurdacısıyız.

Çorum Ortaköy Hurdacıları

Ortaköy hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Ortaköy ilçesinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Çorum merkezinin sempatik ilçesi Ortaköy öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Ortaköy için değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ortaköy hurdacı olarak Çorum ilinin her yerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için yakın çevredeki hurda alım personellerimizi yönlendirmekteyiz. Ortaköy merkezindeki mahallelerde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. İşi bitmiş malzemeleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğine fayda sağlamaktayız.

Ortaköy Hurdacı Numarası

Ortaköy hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Çorum Ortaköy hurdacılık hurdacılık faaliyetleri verdiğimiz bölgeler içindedir. Boşa zaman harcamadan arayarak anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak için mobil hattımızı aramanız yeterlidir.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı bağlantısına tıklayınız. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Ortaköy krom kilo fiyatını bip grubumuzda paylaşmaktayız. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Ortaköy Hurda Alanlar

Hurda atık almak için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Ortaköy ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her tür hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Ortaköy yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Elinizdeki hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile malzemenin değerleri düşmektedir. Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Tonajlı kablo hurda, bakır, alüminyum hurda, çinko hurda, demir hurda, kurşun ve sarı hurda alırken yükseltilmiş fiyat listeleri sunmaktayız. Ortaköy hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Ortaköy Alüminyum Hurdası Alımı

Her nevi hurda alüminyum alınır. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız. Ortaköy bölgesinde alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız.

Buradaki Ortaköy alüminyum fiyat listesi güncellendi. Alüminyum alan hurdacılar konulu konuyu okuyun Çorum Ortaköy alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Sizin yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz.

Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda için peşin ödeme veriyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek alıyoruz.

Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası almak için telefonunuzu diliyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Ortaköy Sarı Pirinç Hurda Alımı

Pirinç metaline halk ağzıyla renginden ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Ortaköy ilçesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda türleri vardır.

Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurdası almaktadır. Ortaköy hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Bu nedenle Ortaköy hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Çorum Ortaköy hurda sarı pirinç fiyat listesini isteyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda sarı hakkında paylaşılmış içeriği ziyaret edin.

Ortaköy Hurda Kablo Alımı

Kablo hurdası alanlar konulu yazıya bir göz atabilirsiniz. Ortaköy hurdacısı Hursan Metal genellikle antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar tellerindeki bakır sebebiyle hurdacılar için çok kıymetlidir. Ek olarak tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için değerinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz. İçinde bulunan tellerin türüne bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizde paylaşılan Ortaköy ttr kablo hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderilmektedir.

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından fazla fiyat listesi sunuyoruz. Çorum Ortaköy ilçesinde hurda kablo alan hurdacılar içinde en yüksek fiyat teklifini biz veriyoruz. Piyasada çoğunlukla edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Ortaköy hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmak isteyenler bize ulaşın. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz.

Ortaköy hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımına öncülük yapıyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile telefon edebilirsiniz.

Ortaköy Çinko Hurdası Alan Firmalar

Ortaköy ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Ortaköy çatı söküm çinkosu ton fiyatı bugün güncellendi. Çinko hurda alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satımı için iletişim hatlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Ortaköy Bakır Hurdası Alan En Yakın Yerler

Ortaköy içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Bakır hurdası alanlar sitemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Ortaköy bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Bu sayfadaki Çorum Ortaköy hurda bakır ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Çorum Ortaköy bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. Bakır alan Ortaköy hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

Ortaköy Demir Hurda Alan Hurdacılar

Ortaköy ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Güncel hurda demir fiyatları için Ortaköy hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alım satımı yapılır. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok kullanılan metaller arasında yer alır. Buradaki Ortaköy toplama demir hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderilmektedir. Hursan Metal Ortaköy genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda fiyatları bölümümüzü incelemek iyi gelir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu düşünülüyor. Çorum ve Ortaköy kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Buradaki Çorum Ortaköy hurda kurşun ton fiyatı güncellendi.

Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac alımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Ortaköy Çorum bölgesinin her yerinden hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Depomuzda tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac var.

2. El Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en yakın firmayız. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan Ortaköy hurdacıyız alırken en yüksek fiyatları biz sunuyoruz.

En Yakın Ortaköy Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurdacılık olarak Ortaköy genelinde hurda almaktayız. En yakın Ortaköy hurdacı firması servisi ile her nevi hurda eşya alırken yerinize personellerimizi yolluyoruz. Bu hizmetlerle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Ortaköy ilçesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Ortaköy hurdacı firmamızla yerinizden hurda malzeme almaya başladık.

Ortaköy Hurda Karton Alımı

Daha fazla fiyata kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. Ortaköy kağıt hurda ticareti yaptığımız bölgeler içinde yer alır. Sitemizdeki Ortaköy hurda karton kilo fiyatı anlık güncelleniyor Ortaköy kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki Hursan Metal verdiği hizmetler sayesinde karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. İlçede renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha yüksek kazanç elde etme avantajı sunuyoruz.

Ortaköy Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Sitemizde paylaşılan Ortaköy ikinci el market rafı kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Ortaköy 2. el hurda raf fiyatları istemek için bize ulaşabilirsiniz. Genellikle kapatılan pastahanelerden temin ettiğimiz teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el market rafı satan yerler arasındayız.

Ortaköy Hurda Cam Kırığı Alan Yerler

Ortaköy çevresinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Günümüzde renkli ve şeffaf soda şişesi, çıkma araç camı türde hurda cam bulunabilmektedir. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert yapıya sahibi su tutan inorganik katı malzemelerdir.

Ortaköy Hurda Plastik Alan Yerler

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, hurda şeffaf naylon alıyoruz. Çorum ile Ortaköy bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Ortaköy plastik hurda alan firmalar içerisinde olan işletmeyiz. Bu sayfadaki Çorum Ortaköy hurda plastik kg fiyatını saat başı göndermekteyiz.

Güncel Ortaköy Hurda Fiyatları

En güncel fiyat listesine ulaşmak nedeniyle bizi arayın. Ortaköy hurdacı hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatı saatlik olarak değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında borsadan yüksek fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki metni ziyaret edin

Hurda Araba Alan Firmalar

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Ortaköy çevresinde otomobil hurdası alıyoruz. Ortaköy hizmetlerimize devam etmekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen kazalı araba hurdası, yük vagonu, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Elbette sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Ortaköy Hurdacı Firması

7/24 açık Ortaköy hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat geri dönüşümde çalışmaktayız. Geçen senelerin sağladığı deneyimlerler araç gereç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 1991’den beri hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz.

2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alan En Yakın Yerler

Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi kuzine, lokanta tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vb endüstriyel mutfak malzemesini incelemeniz amacı ile sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlık dolabı alınır. 2.el krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir. İkinci el sanayi tipi mutfak ekipmanları alımı yapıyoruz.

Hurda Kumaş Firesi Alımı

Toptan pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi vakit kaybetmeden aramalısınız. Çorum Ortaköy kilosu ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki Çorum Ortaköy hurda kumaş fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırmaktayız. Çorum Ortaköy çevresinde gömleklik kumaş,hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında istediğiniz yere gelmekteyiz.

Kiloyla atletlik kumaş, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alım satımında piyasadan yüksek ödeme yapılır. Çorum Ortaköy çevresinde kumaş fire hurdası alım satımı yapılır.

Ortaköy Bina Yıkımı

Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. her cinsten hurdayı alıyoruz. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. her cinsten hurdayı alıyoruz. Ortaköy kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenmesi gereken apartmanların tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri

Ortaköy Hurda Akü Alım Satımı

Hurda aküler içerdiği kurşunlu suyu nedeni ile değerlidir. Hurda akü alan yerler bölümümüze bir göz atmalısınız. Bu nedenle iş yerimiz vb. kendi bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Araçlarda enerji ihtiyaçlarında kullanılıyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir.

Ortaköy Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Hurdacı firmaların anlattığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Ortaköy Çorum fabrika sökümü deneyime sahibiz. Daha önce yüzlerce fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı yerdeyiz. Evvela sökülecek mülkün detaylıca gezilerek gerekli ekipmanın ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batmış satıcılardan almış olduğumuz Ortaköy bölgesinde yıkılan ardiye vs binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alım satımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Nikel Hurda Alım Satımı

İlçe genelinde %95 ile %99 şablon nikel, anot nikel, nikel turbo alımında piyasasından yüksek kilo fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Ortaköy nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller toplanırken çok özenli hareket edilmelidir.

2.el Ev Eşyası

İyi durumda 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacıyla firmamıza ait telefon numaralarını arayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi evinizden alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için piyasasının üzerinde fiyat uygulamaktayız. Daha detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alım satımı hakkında detaylı bilgi paylaşılan gönderimize ulaşın Sahibinden ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları almak için peşin para ödemeler yapıyoruz. Makul fiyatlara kullanılmış ve 2. el salon tk. satıyoruz.

Ortaköy Klima Hurda Alan Firmalar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Ortaköy bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda klima Ortaköy bölgesinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer alır.

Ortaköy Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Ortaköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce bildirilen alana boşaltılıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Ortaköy Hurdacılar Sitesi

Ortaköy hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızın aracılığı ile hizmet veriyoruz. Her hali ile yaşanabilir bir şehir oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Ortaköy sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

0 (535) 043 31 17