İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ortahisar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ortahisar Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Trabzon Ortahisar merkez hurdacı firması olarak Ortahisar ilçesinin hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Trabzon Ortahisar merkezi bölgesinde ikinci el eşyalar ve hurda değerinde. Trabzon Ortahisar merkezde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle bulunduğunuz yere kadar geliyoruz.

Ortahisar meydanının yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Günlük Ortahisar hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz. Trabzon hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. Hursan Metal firmamızla Ortahisar etrafında hurda malzeme alıyoruz.

Trabzon Ortahisar hurdacı firmaları içerisinde lider firmayız. Her nevi hurda satmak için arayabilirsiniz. Hurdacı olarak hurdalarınızı adresten alıyoruz. Toptan hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Trabzon hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Şu anda Ortahisar hurdacı firmasıyız. Lakin Trabzon Ortahisar merkezinde de hizmetler veriyoruz.

Ortahisar Hurdacı Firmalar

Ortahisar merkezindeki mahallelerde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Ortahisar hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Trabzon Ortahisar ilçesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunuyoruz. Trabzon merkezinin eşsiz ilçesi Ortahisar öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Trabzon Ortahisar bölgesinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Ortahisar hurdacı olarak Trabzon bölgesinde her tür hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenin transferi için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile şirketimizi kaydedebilirsiniz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Madenlerin geri dönüşümünde tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun yeryüzü iklimine vereceği zararın önüne geçiyor.

Ortahisar Geri dönüşüm firması enerji tasarrufunu sağlar. Ham cevherlerin yeraltından çıkarılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatli bir iştir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde 90 daha az olacaktır.

Doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaçı yeterli olsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artıyor. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan cevherleri kurtarmamızı sağlar. Böylece madenleri geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

Ortahisar Hurdacı Telefonu

Trabzon Ortahisar yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek nedeniyle telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Trabzon Ortahisar hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Hurda Demir Alanlar

Anlık hurda demir fiyatları istemek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümünün linkine tıklayın. Demir hurdası, dünya genelinde çokça bulunan madenler arasında bulunur. Sitemizdeki Ortahisar ekstra demir hurdası fiyat listesi güncellendi. Ortahisar ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız Ortahisar ilçesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bağlantısına tıklayınız. Hatırlatmak isteriz her tür demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alımı yapıyoruz.

Ortahisar Krom Hurda Alımı

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Trabzon Ortahisar hurda krom ton fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz.

Ortahisar Hurda Bakır Alım Satımı

Ortahisar hurda bakır kilo fiyatı için operatörlerimizi arayınız. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası için nakit ödeme yapıyoruz.

Bakır hurdası alan Ortahisar hurdacı şirketimizi acilen arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Ortahisar içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Ortahisar soyma bakır hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Trabzon Ortahisar hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır içeriğimizde detaylı bilgi var.

Ortahisar Kurşun Hurdası Alım Satımı

Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu hurda alım satımı yaparız. Ortahisar hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Trabzon Ortahisar hurda kurşun ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alım satımı hurda kurşun konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu bilinmektedir.

Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki Ortahisar çatı söküm çinkosu fiyat listesini abonelerimize güncel olarak ulaştırıyoruz. Çinko hurda alanlar yazımızı incelerseniz iyi olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz. Trabzon, Ortahisar çevresinin tamamında çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Ortahisar Hurda Alım Satımı

Tonajlı alüminyum ve sarı hurda, bakır hurdası, ekstra demir, kablo hurda, hurda çinko, kurşun hurdası satanlara özel yüksek fiyatlar sunuyoruz. Ortahisar hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Ortahisar hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Ortahisar yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Hurdalarınızı gecikmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdanın piyasadaki kıymetinin inmesine neden olur.

Trabzon Ortahisar ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her türlü hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda kablo almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Ortahisar Sarı Hurda Alımı

Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Ortahisar ilçesinin tamamında sarı hurdası almaktayız. Firmamız tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş almaktadır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Bu sebep ile Ortahisar hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri vardır. Bu yazıda yer almakta olan Ortahisar pirinç sarı fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Sarı pirinç alan hurdacı içerikli içeriği ziyaret edin. Ortahisar hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Ortahisar Kablo Hurda Alan Firma

Ortahisar bölgesinde TTR kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Satıcılarda kolayca toplanan %30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin parayla ödüyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Trabzon Ortahisar bakır kablo fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Üstelik fare yemez kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Her yerden tek damar hurda kablo alıyoruz. Trabzon Ortahisar ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kablo hurdası içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem arzeder.

Hurda kablo alan yerler içerikli metini okuyabilirsiniz. Ortahisar hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı için değerinin üstünde fiyatları vermekteyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Ortahisar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Genelde hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Ortahisar Hurda Alüminyum Alanlar

Sayfamızdaki Ortahisar alüminyum ton fiyatını saat başı gönderiyoruz. Alüminyum alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış yazıyı inceleyin Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için aramanızı bekliyoruz.

Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda satışı yapmak için arayın. Ortahisar ilçesinde alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız.

Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Bize hurda satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Trabzon Ortahisar alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda Sac Alım Satımı

Şu anda her kalitede 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Ek bina tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Trabzon Ortahisar etrafında sac hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı öğrenmek nedeniyle. Sac hurdası alıyoruz.

Hurda Plastik Alım Satımı

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Trabzon şehri Ortahisar bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren, hurda jelatin fiyatı sormak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ortahisar plastik hurdası alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Sitemizdeki Ortahisar hurda plastik kg fiyatını isteyenlere günlük göndermekteyiz.

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır. En ideal fiyatla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, market poşeti, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alım satım işleri yapıyoruz.

Ortahisar 2.el jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan hurdacıyız alırken yüksek fiyatı biz sunuyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör satıyoruz.

Ortahisar 2.el Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Ortahisar hurda raf fiyatlarını talep edenlere her gün ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan yerler gönderisini ziyaret ederseniz şahane olacaktır. Ortahisar 2.el raf hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genelde raflarını yenileyen işyerlerinden aldığımız orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Ortahisar Akü Hurda Alanlar

Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda alımı linkine tıklayınız. Dolayısıyla depomuz benzeri kendine ait geri dönüşüm atölyesi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Yoğun kullanımla atıl hale düşen akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden kıymetlidir. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor.

Ortahisar Fabrika Sökümü

Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak mülkün etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihalesi aldık.

Ortahisar fabrika sökümü işi yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında başarılı olduk. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Anlık Güncel Ortahisar Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarda hurdalar alırken pazar fiyatlarından daha fazla fiyatlar teklif ediyoruz. Ortahisar hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişiyor.

Ortahisar 2.el Restaurant Aletleri Alan Firma

Kullanılmış tabak ısıtma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamızın numarasını arayabilir. Endüstriyel lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi kuzine, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz salata dolapları vb. endüstriyel tipte mutfak malzemesini yakından görmek amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz. Çok kısa bir süre kullanılan çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alınır.

Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Defolu hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda kumaş baskı artığı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. Trabzon Ortahisar ilçesinde hurda kumaş almaktayız. Parti malı ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı satmak amacı ile aşağıdaki telefon numarasını zaman geçirmeden aramalısınız. Trabzon Ortahisar çevresinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımında belirttiğiniz yere geliriz. Trabzon Ortahisar kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Buradaki Ortahisar kumaş hurdası fiyatlarını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz.

Hurda Karton Alanlar

Hurda kağıt, karton alım satımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Ortahisar hurda karton kağıt ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz Yüksek fiyata hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alıyoruz. Ortahisar Trabzon hurda kağıt alan hurdacılar içindeki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz. İlçenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle size piyasa değerinden fazla miktarda kazanma olanağı veriyoruz.

En Yakın Ortahisar Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Ortahisar hurdacı firma adı ile her tür hurda metal ticareti amacı ile dilediğiniz yere ekip yolluyoruz. Bu nedenle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Ortahisar ilçesinde servisler vermekten onur duyuyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Ortahisar ilçesinin etrafında her çeşit hurda alımı işi yapıyoruz. Ortahisar hurdacı şirketi firmamız ile yerinizden hurda malzeme alım hizmeti vermekteyiz.

Ortahisar Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Ortahisar hurda nikel alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel, %99 şablon nikel ile %95 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar depolanırken mümkün olduğunca hassas davranılmalıdır.

Ortahisar Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenen tüm güvenlik önlemleri Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri her türden hurdayı almaktayız. Ortahisar kentsel dönüşüm dahilinde yenilenmesi gereken evlerin yenilenerek yapılması sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Hurda Araç Alan Hurdacılar

Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ortahisar hizmet ediyoruz. İşten fırsat buldukça Ortahisar etrafında hurda otomobil alıyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda otomobil, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor gibi hurdalara fiyat almak için hemen arayın. Ancak otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Ortahisar Hurdacı Sitesi

Ortahisar hurdacılar sitesindeki depomuzun aracığıyla hurda ticareti hizmeti veriyoruz. Ortahisar OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Ortahisar halkına yaşanabilir bir Ortahisar oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu çeşit malzemeleri almıyoruz.

7/24 Açık Ortahisar Hurdacı

Yılların sağladığı tecrübelerle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Farkına vardığınız gibi 1996 yılından bu zamana geri dönüşüm işlerinde sizlere hizmete devam ediyoruz. 7/24 Ortahisar hurdacı olarak gece gündüz geri dönüşümde çalışıyoruz.

Ortahisar 2.El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce kullanılan alçı makinesi, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası 2.el portatif, ikinci el plywood bulunur. Yıkılmış iş yeri binalarından ayırılan sıfır gibi 2. el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alan yerler içerisindeyiz. Dolayısı ile ne yazık ki iflas eden satıcılardan satın aldığımız

Hurda Beyaz Eşya

Ortahisar Trabzon sıfır gibi ve 2. el ev mobilyaları satıyoruz. Titiz kullandığınız 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alan yerler konusunda detaylı bilgi paylaşılmış paylaşımımızı ziyaret ediniz Sahibinden büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları alınır satılır. Her türlü 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle firmamıza ait numaralar ile iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz.

Klima Hurdası Alımı

İkinci el klima Ortahisar çevresinde en fazla satılan hurdalar arasında yer almaktadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Ortahisar bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Ortahisar Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması güvenlikle yapılır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Ortahisar Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce belirlenen alana dökülür.

Ortahisar Cam Hurda Alım Satımı

Ortahisar etrafında cam hurda alan hurdacılar içinde bulunmaktayız. Çağımızda renkli süt şişesi, sökülmüş oto camı cinslerde hurda camlar yüklü miktarda alınıp satılıyor. Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları koruyan inorganik sert malzemenin isimdir.

0 (535) 043 31 17