İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Oğuzeli Hurdacı Telefon Numarası

Oğuzeli Hurdacı Telefon Numarası

Yurdumuzun tüm illerinde, her türlü hurda malzeme alıyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Gaziantep hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Oğuzeli ilçesinde hurda malzemenizin fotoğraflarını ulaştırmak sebebi ile ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. En iyi Gaziantep Oğuzeli hurda fiyatlarıyla hurdanızı alıyoruz. Piyasadan farklı hurdacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Başarı ile sürdürdüğümüz bütün hizmetleri bulunduğunuz makaleden öğrenebilirsiniz. Hursan Metal olarak hizmet veriyoruz. Oğuzeli hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz.

Oğuzeli Hurdacısı

Oğuzeli hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Gaziantep Oğuzeli ilçesinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her tür hurda satışı sebebiyle şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Gaziantep ilinin gözde ilçesi Oğuzeli sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Gaziantep Oğuzeli etrafında değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Oğuzeli hurdacı olarak Gaziantep bölgesinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda atıklar için yerinize en yakın hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Oğuzeli bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek insanlarımızın yararına çalışıyoruz.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlıyor. Metal cevherlerinin ocaktan yeryüzüne çıkartılarak işlenmesi zahmetlidir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji gayet fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan daha azdır.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Yer altı kaynakları sınırlıdır. Bir kaçı çok gözükse de artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltı madenlerini gelecek zamanlara aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Oğuzeli Hurdacı Telefon Numarası

Oğuzeli yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Gaziantep Oğuzeli hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile numaralarımızı aramanız gereklidir. Hemen arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Oğuzeli Hurda Alan Firmalar

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Oğuzeli adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurda malzemelerinizi hemen elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebepten hurdaların değerinin inmesine sebep olur.

Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alan Oğuzeli hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda kablo alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Oğuzeli hurdacı firma olan Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı sarı, ve çinko, hurda kurşun, bakır, kablo hurdası, alüminyum hurdası,demir hurda alımında fiyatlar uyguluyoruz. Oğuzeli hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

Oğuzeli Krom Hurdası Alımı

Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçin.

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alımı yazımıza göz atmak istersiniz. Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfada yer almakta olan Oğuzeli krom kilo fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Oğuzeli Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Buradaki Gaziantep Oğuzeli çatı söküm çinkosu ton fiyatını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar bölümüne göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Oğuzeli bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Oğuzeli Sarı Hurda Alım Satımı

Oğuzeli ilçesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Oğuzeli sarı pirinç hurdası ton fiyatını arzu edene günlük göndermekteyiz. Daha doğru bilgi için hurda sarı pirinç metni okuyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Gerçeği demek gerekirse sarı hurdası olarak geçen bir hurda yoktur. Bu yüzden Oğuzeli sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Hursan Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Oğuzeli hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Oğuzeli Bakır Hurda Alımı

Bakır hurdası alan Oğuzeli hurdacı iş yerimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Oğuzeli bakır hurda fiyatları için arayın. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Oğuzeli soyma bakır hurdası kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Gaziantep Oğuzeli hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Oğuzeli genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Oğuzeli Demir Hurda Alımı

Anlık hurda demir fiyatları için hemen arayın. Demir hurdası alanlar bölümümüzü dolaşmalısınız. Hurda demir, dünyada en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Gaziantep Oğuzeli extra demir hurda kilo fiyatı bugün güncellendi. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır.

Firmamız Oğuzeli ilçesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderisine bakmak istemelisiniz. Oğuzeli etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

Oğuzeli Kablo Hurdası Alım Satımı

Hurda telefon kablosu, karışık kablo, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen arayın. Genel olarak hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Gaziantep Oğuzeli hurdacısı Hursan Metal özellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alıyoruz.

Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası almaktayız.

Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır teller nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir.

İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Oğuzeli ttr kablo hurdası ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Oğuzeli hurdacı firması olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında liderlik yapıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alım satımında en doğru fiyat listesini teklif ediyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar alımı için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor.

Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından pahalı teklifler veriyoruz. Gaziantep Oğuzeli hurda kablo alan yerler arasındayız. Daha detaylı sitemizde bulunan kablo hurdası alanlar metini okuyun. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Oğuzeli hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Müşterilerde hızlıca edinilen %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz.

Oğuzeli Hurda Kurşun Alımı

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu için iyi fiyat veriyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Doğada cevher halinde bulunan kurşun metali mavimsi renkli haliyle bilinir. Kurşun hurdası alan yerler hurda kurşun konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Oğuzeli kurşun hurda alımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Oğuzeli hurda Cami kurşunu fiyat listesi güncellendi.

Oğuzeli Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda deliksiz 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Depo çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oğuzeli bölgesinde hurda sac levha, sac varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı sebebiyle arayın.

Oğuzeli Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör yapmaktayız. Oğuzeli ilçesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alırken tartımları teknolojik aletlerle yapmaktayız. Gaziantep Oğuzeli alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Bizlere güven duyanların sayesinde her gün yenilikler üretiyoruz. Her nevi alüminyum hurda alımı yapılır. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı alımı yapan hurdacı firmasıyız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Sayfamızdaki Oğuzeli alüminyum kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı konulu içeriğe göz atın

Güncel Oğuzeli Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. Oğuzeli hurdacı firmalar içerisinde hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri hurda piyasasında saatlik olarak değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alımında borsa fiyatından daha fazla fiyatlar uyguluyoruz. Sitemizdekianlık hurda kablo fiyatları yazıya bir göz atın

Oğuzeli 2. El Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar içinde en iyi işletmeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Her türlü az kullanılmış 2.el jeneratör satışı için şimdi arayın.

Oğuzeli Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bölgenin tümünde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız fazladan hassasiyetle hurda satıcılarına daha yüksek miktarda kazanma olanağı iletiyoruz. Hurda kağıt, karton alımı için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Oğuzeli hurda karton ve kağıt fiyat listesi daima güncelleniyor derinden çok fiyata hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda bristol kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yapmaktayız. Oğuzeli hurda kağıt alan yerler arasındaki Hursan Metal hizmetleriyle toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Oğuzeli Nikel Hurdası Alımı

Bu yüzden nikel hurdalar alım satımında mümkün olduğunca dikkatli davranılmalıdır. Bu ilçede nikel turbo, anot hurda nikel, %99 nikel şablon , %95 şablon nikel hurda alıyoruz. Gaziantep ve Oğuzeli nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir.

Oğuzeli Hurdacı Sitesi

Oğuzeli hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiziz aracılığı ile hurda eşya alım yapmaya başladık. Hurda metaller alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Çok daha temiz bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Oğuzeli Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası benzeri her türlü hurdayı almaktayız. Oğuzeli kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek evlerin yenilenerek yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım sırasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri

Oğuzeli 2.el Restaurant Ekipmanı Alan Hurdacılar

İkinci el tabak ısıtma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamızı arayabilir. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. Depomuzda bulunan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi ocaklar, sanayi tipi aspiratör, küvet, evye, bakır davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. kafe restoran tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için alıcıları işyerimize davet ediyoruz. 2.el endüstriyel tip restaurant ekipmanları almaktayız.

Oğuzeli Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Kiloyla parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Oğuzeli hurda kumaş fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız.

Oğuzeli kiloyla hurda kumaş alan yerler arasında en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Gaziantep Oğuzeli çevresinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

Oğuzeli ilçesinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alımı için adresinize gelecek ekipleri oluşturduk. Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz.

En Yakın Oğuzeli Hurdacı Telefon Numarası

Oğuzeli hurdacısı içinde çalışan personelimiz ile kapıdan her çeşit hurda atık alımına devam ediyoruz. Bu şekilde sizlere en yakın hurda alanlar Oğuzeli genelinde hizmet veriyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Oğuzeli genelinde her tür hurda eşya alırız. Oğuzeli en yakın hurdacı firması hizmetiyle hurda malzeme alırken adresinize personellerimizi yolluyoruz.

Oğuzeli 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan lokanta ve benzeri binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalmış esnaflardan almış olduğumuz Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Oğuzeli Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Oğuzeli etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Oğuzeli ilçesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir. 2.el Kombi alanlar içerisindeyiz.

Oğuzeli Moloz Dökümü

Yıkım molozu Oğuzeli Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan alana nakledilir. Bina yıkımı sonrasında sözleşmemize göre molozun taşınması güvenle yapılır. Oğuzeli hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor.

Oğuzeli Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Oğuzeli fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Uzun zamandır sayısız fabrika söküm ihalelerini güvenle yerine getirdik. İlk önce yıkılacak mülkün etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın ayarlanması uygun olacaktır. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı olduk. Yıkımla ilgilenenlerin bahsettiği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz.

Oğuzeli Hurda Akü Alımı

Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarında kullanılıyor. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran suları sebebi ile değerlidir. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolayan cihazdır. Zamanla kullanılmayacak haline gelen bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü hurdası fiyatı makalemizi okumak iyi gelecektir. Bu sebeple Oğuzeli hurdacısı şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları olan firmalar sulu ve kuru akü alanlar içerisindedir.

Oğuzeli İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları alım satımı öncülük ettiğimiz alanlardandır. Genelde raflarını yenileyen baharatçılar tarafından satılan mağaza raf hurdası, hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satan firmalar arasındayız. Buradaki Oğuzeli raf hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda raf alımı sayfamızı okuyabilirsiniz. Hurda raf Oğuzeli alımı için dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Oğuzeli Hurdacı

Sektörün bahşettiği tecrübe vasıtasıyla sektörün teknolojisine ayak uydurarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 Oğuzeli hurdacı dükkânımız vasıtasıyla hafta sonları bile açığız. Neredeyse 2015’den bu günlere geri dönüşüm faaliyetleri ile hizmetimizi sunuyoruz.

Oğuzeli Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Gaziantep ile Oğuzeli bölgesinin tümünden abs plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyata hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapmaktayız.

Oğuzeli plastik hurda alan firmalar içerisinden öne çıkan firmayız. Buradaki Gaziantep Oğuzeli plastik hurdası ton fiyatlarını telegram hattımızda paylaşıyoruz Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Oğuzeli Araç Hurdası Alan Hurdacı

Elbette size hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, parçalanmış otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, motor hurdası . Bazen Oğuzeli yakınlarında otomobil hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Oğuzeli 2.El Eşya

Kısa süreliğine kullanılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyalarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi veren paylaşımımıza ulaşabilirsiniz Her türlü 2. el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek sebebiyle işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Sahibinden büro ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası temin edilir. En ekonomik fiyatlarla yeni ve 2. el oturma grupları satıyoruz.

Oğuzeli Hurda Cam Alımı

Özellikle şeffaf ve renkli araç camları, kola şişesi şekillerinde cam hurda türleri bulunabilmekte. Oğuzeli çevresinde hurda cam alanlar arasında faaliyet göstermekteyiz. Özellikle şeffaf ve renkli araç camları, kola şişesi şekillerinde cam hurda türleri bulunabilmekte.

0 (535) 043 31 17