İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Of Hurdacı Hurda Alımı

Of Hurdacı Hurda Alımı

Of yakınlarında hurda eşyalarınızın fotoğraflarını göndermek sebebiyle ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Of hurdacı firmasıyız. Yüksek miktarlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alışverişlerinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Trabzon hurdacısı olarak Of ilçesinin her mahallesinde hizmet veriyoruz.

En doğru Trabzon Of hurda borsası fiyatları ile avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşsiz faaliyetler yürütüyoruz. Lider olduğumuz tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Hursan Metal adıyla hizmet veriyoruz. Memleketin irtibat kurduğunuz her ilçesinde, her çeşit hurda satışı için aramanız yeterli olacaktır.

Of Hurdacısı

Of hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Of merkezinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Trabzon şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Of gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Of ilçesinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Of hurdacı olarak Trabzon ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurda eşyalarınız yüklenmesi için size en yakın yerde bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Of mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz.

Of Hurdacı Telefon Numarası

Trabzon Of yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasında yer alır. Trabzon Of hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda fiyatı sormak nedeniyle hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz.

Of Demir Hurdası Alım Satımı

Demir hurdası, dünyada en fazla bulunabilen madenler arasında bulunur. Buradaki Trabzon Of inşaat demiri kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Of çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı istemek nedeni ile hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar bağlantısına tıklayın. Firmamız Of genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her çeşit pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız.

Of Krom Hurda Alımı

Hurda nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Of krom hurdası kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatları yazısına göz atabilirsiniz.

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır.

Of Bakır Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Of yanık bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Trabzon Of hurda bakır alan yerler içindeyiz. Of hurda bakır fiyat listesi için firmamızı arayınız. Of genelinde bakır hurdası alıyoruz.

Bakır hurda alanlar sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Of hurdacı şirketimizi kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Of Hurda Kurşun Alım Satımı

Doğada cevher şeklinde çıkarılan kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alanlar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Of kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Buradaki Of çatı minare kurşunu fiyat listesini dileyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir.

Of Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Trabzon Of çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Çinko hurdası alım satımı yazımızı dolaşmak bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için bizimle irtibat kurun. Trabzon, Of çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Of Hurda Alan Firma

Of ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her tür hurda alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik.

Hurda alüminyum almak üzere adresinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alanlar içerisindeyiz. Of yerinden hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın kıymeti düşmektedir. Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurda alımına özel yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Of hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız.

Of Sarı Pirinç Hurda Alan Firmalar

Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası denmektedir. Sayfamızdaki Of pirinç sarı kilo fiyatını isteyene saat başı göndermekteyiz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar içeriği okuyabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Gerçekte hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Of genelinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden Of sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri olduğu biliniyor. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz araiş almaktadır. Of hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır.

Of Kablo Hurda Alan Yerler

Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Lakin tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımında en güncel fiyat listesini teklif ediyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Of hurdacı arayanlar için buradayız. .

Satıcılarda sıklıkla bulunan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Trabzon Of hurdacı firma olarak her çeşit iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Yerinden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Trabzon Of ttr kablo hurdası fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Ayrıca alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında kablo hurdası borsasından pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Of ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmalar arasında değerinde ton fiyatını vermekteyiz.

Hurda kablo içindeki bakır nedeniyle hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Of hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Sayfamızdaki kablo hurda alanlar konuya bir göz atın.

Of Alüminyum Hurda Alanlar

Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Of ilçesinin tümünde alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır.

Bu sayfadaki Of hurda alüminyum ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum hakkındaki metne bir göz atabilirsiniz Şirketimize verdiğiniz destek için saygılar sunarız. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda almak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Trabzon Of hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant alıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz.

Of Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

Of etrafında sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, alım satımı nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Veranda çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac vardır.

Of Plastik Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır. Trabzon ile Of ilçesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi fiyatla mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

Of hurda plastik alımı yapan firmalar arasında lider konumda olan Of hurdacı firmasıyız. Burada yer alan Trabzon Of plastik hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

Of Hurda Jeneratör Satanlar

Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan Of hurdacıyız alırken yüksek fiyatı biz sunuyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içinde en doğru firmayız. Her voltajda iyi durumda 2. el jeneratör satıyoruz.

Of Hurda Raf Alımı

Bu sayfadaki Of 2.el market rafı ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar yazısına kesinlikle göz atmalısınız. Of 2. el hurda raf almak nedeniyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Çoğunlukla yenilen pastahaneler tarafından satılan orta reyonlar, market rafları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Of Akü Hurdası Alım Satımı

Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları nedeniyle sıkça bulunur.

Akü içindeki kurşunlu suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler gönderisini okumak iyi gelecektir. Dolayısı ile Of hurdacısı şirketimiz vb. kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir.

Of Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli bir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Of fabrika söküm işleri yapıyoruz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan binanın titizlikle incelenerek uygun proje ve ekipmanın seçilmesi gereklidir. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider olduk.

Güncel Anlık Of Hurda Fiyatları

Of hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında her dakika değişmekte. En güncel hurda fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizi arayın.

Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Hurda fiyatları konulu metine göz atın

Of Kullanılmış Lokanta Aletleri Alanlar

2.el endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satanlar firmamızı arayabilir. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, krom paslanmaz dinlendirici vb. cafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından incelemek için siz çok kıymetli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. İyi durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız.

Of Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Toptan hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile firmamızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Of kilo ile tartıp hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Sayfamızdaki Of hurda kumaş kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Trabzon Of ilçesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alımlarında bulunduğunuz yere gelecek personeli oluşturduk.

Spot iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alımında yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız. Trabzon Of çevresinde hurda kumaş almaktayız.

Of Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Avantajlı fiyata kuşe kağıt hurda, hurda peçete, gazete hurdası, bristol hurda, karton bardak hurdası alımı yapan hurdacılar arasındayız. İlçede A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt alımında uyguladığımız ekstra müşkülpesent ile satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Of kağıt hurdası alanlar arasındaki iş yerimiz verdiği hizmetler sayesinde toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Trabzon Of hurda kağıt ve karton fiyat listesini abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz

En Yakın Of Hurdacı Firma

Of en yakın hurdacı deposu servisiyle her cins hurda metal ticareti nedeniyle yolladığınız konuma gelmekteyiz. Of hurdacı olan firmamızla konumuzdan her cins hurda eşya almaya başladık. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Of etrafında hizmetler sunmaktan kıvanç duyarız. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Of çevresinde hurda malzeme satımı yapmaktayız.

Of Nikel Hurda Alanlar

Dolayısıyla hurda nikel toplanırken elimizden geldiğince dikkatli hareket edilmelidir. Bu bölgede %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Of nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir.

Of Bina Yıkımı

Üstteki fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdanızı ücretle satın alıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken bilinen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken evlerin tekrar inşa edilmesi amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Of Araba Hurdası Alan Yerler

Tabiki de size hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Of etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, römork, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası, motor hurdası . Fakat araç hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Of Hurdacılar Sitesi

Çocuklara olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Trabzon ve olması gerektiği gibi güzel Of oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Of hurdacılar sitesi içindeki dükkânımız yardımıyla atık hurda geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sırf bu cins hurdalarınızı almıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Of Hurdacı

Neredeyse iki bin on sekiz senesinden bu günlere hurdacılık işlerinde size hizmete devam ediyoruz. Geçip giden yılların sağladığı kurumsallaşmalar vasıtası ile değişen tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Of hurdacı olan firmamızla zaman farketmeksizin sektöre çalışıyoruz.

Of 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalmış depolardan satın almış olduğumuz Büyük projelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılan market vb binalardan ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler alan firmalar içindeyiz.

Of Hurda Beyaz Eşya

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, çalışma masası, patron koltuğu satıyoruz. Kısa bir süre kullanılmış 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak için firmamıza ait numaralar ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Of çevresinin her yerinde sıfır ve 2. el yemek odası takımları satabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi adresinizden alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alan firma başlıklı sayfamızı ziyaret edin

Of Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Of bölgesinde çok alımı yapılan hurdalar içinde yer alır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Of bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

Of Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi itinayla tarafımızdan yapılıyor. Of hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Of Belediyesi tarafından planlanan arazilere nakil ediliyor.

Of Kırık Cam Hurda Alan Yerler

Of yakınlarında hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Cam tam ya da yarısaydam genelde kırılgan bir yapıdaki sıvı tutan organik olmayan katı malzemelerin isimdir. Son zamanlarda şeffaf kırık araç camı, şişesi biçiminde hurda cam cinsleri bulunmaktadır.

0 (535) 043 31 17