İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Odunpazarı Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Odunpazarı Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Odunpazarı ilçesi etrafında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Eskişehir iline bağlı tüm ilçelerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Eskişehir Odunpazarı hurdacı firmaları içerisinde lider geri dönüşüm fabrikasıyız. Eskişehir hurdacıları içindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız.

Eskişehir Odunpazarı merkezinde hurda malzeme ve 2.el ev eşyaları değerinin üstünde alıyoruz. Günlük Eskişehir Odunpazarı hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Odunpazarı etrafında yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla bulunduğunuz yere geliyoruz. Eskişehir Odunpazarı merkez hurdacı firma olarak Odunpazarı merkezinin her noktasında hurda alım hizmetleri vermekteyiz.

Şu anda Odunpazarı hurdacı firmaları arasındayız. Elbette ki Eskişehir Odunpazarı merkezinde de hizmet veriyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda Odunpazarı merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Eskişehir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alıyoruz.

Eskişehir Odunpazarı Hurdacı Firma

Odunpazarı hurdacısı olarak Eskişehir genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için çevrenizdeki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı sebebi ile numaramızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Odunpazarı merkez mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış olan madenleri yeniden işleyerek bütün vatandaşlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Odunpazarı hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Eskişehir Odunpazarı bölgesinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Eskişehir şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Odunpazarı 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Eskişehir Odunpazarı ilçe merkezinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun çevreye zarar vermesinin önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firması doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önler. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli gibi gözükse de artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları korumamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları çocuklarımıza aktarıyoruz.

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaktan kazılıp işlenmesi zahmetlidir. En baştan hammadde üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın dönüştürülmesi üretilmesinde harcanan enerjiden %90 daha azdır.

Yurdumuzda 1 sene içinde 24 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atık malzemenin yüzde onikisini cam türleri, yüzde dört kadarını maden hurdası, yüzde 43’ünü karton hurdası, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu malzemeler Türkiye’ye 1.57 milyar ₺ zarar açmaktadır. Hurdacı firmalar çöpe atılan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Odunpazarı Hurdacı Telefonu

Eskişehir Odunpazarı adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Şimdi numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Eskişehir Odunpazarı hurdacı telefon numarası sayfamızın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Odunpazarı Hurda Demir Alımı

Demir, Odunpazarı ilçesinde bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızdaki Odunpazarı demir hurda kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı edinmek için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alımı yazımızı okumak demir hurda hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir.

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Hurdacı firmamız Odunpazarı ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Unutmayın ki her tür demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alırız. Odunpazarı etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Odunpazarı Krom Hurdası Alımı

Yapısı itibari ile gayet sert olduğu için zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Odunpazarı krom tank hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan yerler makalemize mutlaka göz atabilirsiniz. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Odunpazarı Bakır Hurdası Alanlar

Odunpazarı içerisinde hurda bakır almaktayız. Odunpazarı hurda bakır fiyat listesi için telefonumuzu arayın. Buradaki Eskişehir Odunpazarı hurda bakır kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Eskişehir Odunpazarı hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır alıyoruz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde geniş bilgi var. Bakır hurdası alan Odunpazarı hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Odunpazarı Kurşun Hurdası Alanlar

Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alanlar sayfamıza bir göz bakmanız pişman olmayacaksınız. Metal kurşunun eski madenler arasında olduğu biliniyor. Eskişehir Odunpazarı hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Odunpazarı hurda Cami kurşunu fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda, Çatı söküm kurşunu alım satımı yaparız.

Hurda Çinko Alanlar

Odunpazarı ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Eskişehir Odunpazarı hurda çinko kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurdası alan yerler makalemize mutlaka göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Tonajlı sarı hurda ve demir, hurda bakır, çatı minare kurşunu, hurda kablo, hurda çinko, alüminyum aldığımızda yükseltilmiş fiyat teklifi sunmaktayız. Odunpazarı hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öne çıkıyoruz. Hurda alüminyum almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Eskişehir Odunpazarı ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Odunpazarı kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdanızı hemen paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların piyasa değerini düşürmektedir. Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Odunpazarı Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda türü bulunmamaktadır. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda radyatör, sarı hurda fosfor, sarı hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri vardır. Odunpazarı bölgesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı türleri vardır.

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında renginden ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Bu sebep ile Odunpazarı hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Eskişehir Odunpazarı sarı pirinç fiyatları güncelliğini korumaktadır. Daha kesin sitemizdeki sarı alan hurdacılar metne bir göz atın. Odunpazarı hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı yapıyor.

Odunpazarı Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda kablo içindeki bakır madeni yüzünden hurdacılar için önemlidir. Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken değerinin üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Kapıdan hurda enya kablo, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Eskişehir Odunpazarı bakır kablo fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak gönderiyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Sayfamızdaki kablo hurda alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen 30% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası,%50 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Eskişehir Odunpazarı ilçesinde hurda kablo almaktayız. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Odunpazarı hurdacı firmayız. . Odunpazarı bölgesinde TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz.

Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Kullanılış alanlarına göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Odunpazarı hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız her nevi elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablo alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan fazla fiyat veriyoruz.

Odunpazarı Alüminyum Hurda Alımı

Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

Sizin sayesinde sürekli büyüyoruz. Odunpazarı bölgesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımında tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Eskişehir Odunpazarı hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. Sitemizdeki Eskişehir Odunpazarı alüminyum hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz.

Hurda Sac Alanlar

Odunpazarı ilçesinin her yerinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Firmamızda her türde ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Bağ kulübesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz.

Odunpazarı Plastik Hurda Alanlar

Güncel fiyatla pet şişe hurdası, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapmaktayız. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Odunpazarı hurda plastik alımı yapan firmalar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Eskişehir Odunpazarı hurda plastik kilo fiyatı haftada bir güncellenmektedir. Eskişehir ile Odunpazarı bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, polistren satışı yapmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Odunpazarı Hurda Jeneratör Alımı

Bozuk jeneratör hurdası, trafo alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her türde yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Odunpazarı 2.el Raf Satanlar

Özellikle kapanan dükkânlar tarafından satılan hurda çelik raflar, demir raflar, reyonlar, teşhir rafları, market rafı hurdası arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Buradaki Odunpazarı 2.el market rafı kg fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurda alımı raf hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda raf Odunpazarı alımı nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır.

Hurda Akü Alım Satımı

Akü içerisindeki kurşunlu sıvı nedeniyle geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Otomobillerde enerji ihtiyacında bulunur. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolanan depolardır. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış haline gelen bataryalara akü hurdası denmektedir. Hurda akü alanlar bölümümüze göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alan tesisler içerisindedir.

Odunpazarı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonel bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı bir yerdeyiz. İlk önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olacaktır. Odunpazarı fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik.

Odunpazarı Anlık Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayın. Odunpazarı hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hızlı bir şekilde değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında borsadan yüksek fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz.

Odunpazarı Kullanılmış Restaurant Malzemesi Alımı

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi 3 gözlü ocak, salata ve meze dolapları, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak ısıtma makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

Kumaş Alımı

Eskişehir Odunpazarı ilçesinin her mahallesinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik alım satımında çağırdığınız konuma geliriz. Hurda parça kumaş almaktayız. Defolu hurda penye, nevresim kumaş parçası, hurda top kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, atletlik kumaş alıp satıyoruz.

Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, hurda örme, pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için aşağıdaki numarayı hemen arayın. Eskişehir Odunpazarı kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyatı vermekteyiz. Sayfamızdaki Eskişehir Odunpazarı hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Hurda Karton Alımı

Odunpazarı hurda karton aldığımız alanlar içerisindedir. Buradaki Odunpazarı hurda kağıt ve karton fiyat listesini isteyene ücretsiz yollamaktayız İlçede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz ekstra özenle size çok daha fazla kazanma şansı takdim ediyoruz.

Avantajlı ton fiyatları ile hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, gazete hurdası alanlar içerisindeyiz. Odunpazarı kağıt hurdası alanlar içindeki firmamız sayesinde kırpıntı kağıt, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Yakın Odunpazarı Hurdacı Numarası

Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Odunpazarı bölgesinde her türde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Odunpazarı en yakın hurdacı firma olarak her cinsten hurda malzeme alıp satmak nedeni ile arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Odunpazarı hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile konumuzdan her tür hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurda alan yer Odunpazarı ilçesinde hizmet veriyoruz.

Odunpazarı Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. Özellikle %99 nikel şablon ile %95 nikel şablon, turbo nikel, anot hurda nikel alım satımında piyasanın üstünde fiyatlar sunuyoruz. Nikel hurdası içinde arsenik olduğundan zehirleyebilir. Eskişehir Odunpazarı nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Odunpazarı Bina Yıkımı

Yıkım sırasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında olduğu gibi hurdalar karşılığı binaların yıkımını yapıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin en baştan yapılması amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türden hurda eşyayı değerinde almaktayız.

Hurda Araba Alan Hurdacılar

Bazen Odunpazarı çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evraklarla zaman harcatmayan kazalı otomobil hurdası, yük vagonu, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri gibi hurda zirai aletler, motor hurdası için istediğiniz gün arayabilirsiniz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

Odunpazarı Hurdacı Sitesi

Odunpazarı sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Odunpazarı hurdacılar sitesi 8. blok içindeki hurdacı dükkânımız aracığıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Çok daha yaşanılır bir Eskişehir ve çok daha yaşanabilir Odunpazarı oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sırf bu türdeki atıkların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Odunpazarı Hurdacı

Nerdeyse 32 yıldır geri dönüşüm faaliyetleri sunuyoruz. Geçen yılların bahşettiği kurumsallık vasıtası ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Odunpazarı hurdacı olan şirketimizle hafta sonları bile sektöre çalışıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında yük asansörü, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, harç mikseri 2.el iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Bununla birlikte işi bırakmak zorunda kalmış depolardan almış olduğumuz Yıkılan elbiseci benzeri binalardan sökülen hala kullanılabilir 2. el mutfak dolabı, kapı, pencereler alımı yapıyoruz.

İkinci El Eşya

Makul fiyata yeni, 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla bize ait numaralarla irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları bulunmaktadır. Temiz kullandığınız 2.el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarınızı evinizden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar başlıklı gönderiye ulaşınız

Odunpazarı Hurda Klima Alım Satımı

Klima hurdası Odunpazarı ilçesinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Odunpazarı ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alanlar içindeyiz.

Odunpazarı Moloz Nakliyesi

Odunpazarı hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınan tüm hurda malzemenin iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bildirilen araziye nakil ediliyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi titizlikle personellerimizce yapılıyor.

Hurda Cam Alan Hurdacı

Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik sert bir malzemedir. Odunpazarı ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf soda şişesi, araç camı biçimlerinde cam hurdaları yüksek miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

0 (535) 043 31 17