İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Narman Hurdacı Firma

Narman Hurdacı Firma

Erzurum, Narman hurdacı olarak buradayız. Her nevi hurda alımında deneyimliyiz. Erzurum hurdacısı firmalar arasındayız.

Günlük Narman hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaktayız. Narman hurdacı işletmeleri arasındayız. Hursan Metal şirketimiz ile hizmet veriyoruz.

Erzurum Narman Hurdacıları

Narman hurdacı firması olarak Erzurum ilinin tamamında hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda kurşun satışı yapmak amacı ile numaramızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Narman mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Narman hurdacı mı arıyordunuz? Erzurum merkezinin eşsiz ilçesi Narman öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir.

Türkiye’de bir sene içerisinde 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık atılmaktadır. Çöplere atılan atık malzemenin %4 kadarını metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kartonlar, %27’sini plastikler, yüzde oniki’sini hurda camlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin 4/5 dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu malzemeler yurdumuzun bir yılda 1 milyar beş yüz milyon Türk Lirası zararına sebep olmaktadır. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Narman Hurdacı Telefon Numarası

Erzurum Narman adresten hurda alımı hurdacılık hizmetleri yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak üzere mobil hattımızı arayabilirsiniz. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Erzurum Narman hurdacı numarası sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Narman Hurda Çinko Alan Firmalar

Narman etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurda alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satımı için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Narman Hurda Bakır Alımı

Antikron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Narman bakır hurdası fiyatları için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Erzurum Narman bakır hurda alan yerler içindeyiz. Narman içinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alanlar makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Narman hurdacı iş yerimizi acilen arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Narman Alüminyum Hurda Alım Satımı

. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Her türde alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası ticareti amacıyla arayın. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Narman ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası alımı yaparken tartımları sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası peşin alınır. Erzurum Narman alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bize güvenenlerin yardımıyla her gün büyüyoruz.

Narman Demir Hurda Alanlar

Güncel anlık hurda demir fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla kullanılan madenler içerisinde yer almaktadır. Bildiğiniz üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz.

Narman bölgesinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Narman ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Narman Hurda Alan Yerler

Narman yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Antimon zamak hurda, kalay hurda, hurda çelik alan Narman hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda alüminyum almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız. Narman hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Narman geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü hurda karton alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Narman Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Narman çevresinin her yerinden hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek amacıyla. Ardiye çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Elimizde her ölçüde 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Narman Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alımı linkine tıklayabilirsiniz. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Narman hurda krom fiyat listesi dün güncellenmiştir. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Narman Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alanlar için kıymetlidir. Narman ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri vardır. İçindeki tellerin cinsine göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Narman hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Piyasada çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken anında nakit ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Lakin tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz. Erzurum Narman hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

Geniş bilgi için kablo alan hurdacılar metni ziyaret edin. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında hurda kablo piyasası daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablolar elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar ticareti için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Erzurum Narman hurdacısı Hursan Metal her türlü iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları ticareti için buradayız. Çünkü sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

Herkesin öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır. Narman genelinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

Aslını demek gerekirse sarı hurdası isminde bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Sitemizdeki sarı alan hurdacı konuya göz atabilirsiniz. Erzurum Narman hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor.

Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Erzurum Narman hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Bu sebeple Narman hurda sarı alımı yapıyoruz.

Narman Hurda Kurşun Alan Firmalar

Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Hurda kurşun alan yerler kurşun hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Yer yüzünde cevher olarak bulunan kurşun gümüş-mavi rengiyle öne çıkar. Hurda kurşun alan yerler paylaşımını okumak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Narman hurda kurşun almak için yerinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu için iyi fiyatlar uyguluyoruz.

Narman Hurda Akü Alım Satımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan cihazdır. Akü hurdası alan yerler bağlantısının olduğu linke tıklayınız. Bu nedenle şirketimiz gibi kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Akü içinde bulunan kurşunlu suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor.

Narman 2.el jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız. Çalışmayan jeneratör hurdası alan işletmeyiz alırken yüksek fiyatı vermekteyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır.

7/24 Hurda Alan Narman Hurdacı Firması

7/24 açık Narman hurdacı olarak hafta sonu bile sektörde çalışıyoruz. 2019 senesinden bu zamana kadar hurdacılıkla hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği deneyim vasıtasıyla değişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Narman Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Narman hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımızla hurda malzeme alım satımı işiyle sektöre girdik. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Olması gerektiği gibi iyi bir Erzurum ve her haliyle güzel Narman yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

Narman Araba Hurdası Alan Hurdacı

Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazen Narman yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda vagon, ağır hasarlı hurda araç, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

En Yakın Narman Hurdacı Numarası

Hursan Metal olarak Narman etrafında hurda satımı yapıyoruz. Bu haliyle müşterilere en yakın hurdacı Narman genelinde hizmet ediyoruz. Narman hurdacısı olan firmamızla adresten hurda malzeme alım ve satım hizmetleri veriyoruz. Narman en yakın hurdacı firma ismi ile her türlü hurda nakliyesi yapmak nedeni ile adresinize gelmekteyiz.

Narman Cam Hurda Alanlar

Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Çağımızda şeffaf süt şişesi, sökülmüş araç camları çeşitlerinde hurda cam yüklü miktarda satılıyor. Narman genelinde hurda cam alanlar içerisindeyiz.

Narman 2.El Eşya

Kısa süreliğine kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuklarınız konumunuza gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Değerinden ekonomik fiyata yeni gibi, 2. el kanepe satın alabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, sekreter masası, personel koltuğu satıyoruz. Çok az kullanılmış 2.el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak için telefon numaralarımıarayabilirsiniz.

Narman İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında yük asansörü, boya tabancası, alçı mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan ardiye ve benzeri binalardan temin edilen kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapenler satıyoruz. Bununla birlikte batan depolardan almış olduğumuz

Narman Klima Hurda Alan Firmalar

Hurda klima Narman çevresinde çok alınıp satılan hurda malzemeler arasındadır. Narman bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun.

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda kombi alanlar arasındayız.

Narman Moloz Nakliyesi

Narman hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdaların işyerimizi taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Narman Belediyesi’nce önceden planan alana taşınır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize göre bina molozunun nakliyesi titizlikle yapılır.

Narman Kağıt Hurdası Alım Satımı

Yüksek hurda kağıt fiyatı ile karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alan yerler arasındayız. Narman hurda kağıt alıp satanlar arasındaki firmamız Hursan Metal ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, koli hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Narman hurda karton aldığımız alanlar içindedir. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alıp satarken göstermiş olduğumuz extra titizlik ile satıcıya daha çok miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz.

Narman Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdalar alımı yapılırken mümkün olduğunca dikkat ile davranmalıyız. Erzurum Narman genelinde %95 nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Narman nikel hurda alıyoruz.

Narman 2.el Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle resterasyon yapan dükkânlar tarafından satılan ürün reyonları, mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satanlar içindeyiz. Hurda raf alım satımı sayfamızı ziyaret ediniz. Narman raf hurdası alım satımı sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Narman Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Narman kentsel dönüşüm içinde yenilenecek dairelerin istendiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Bir üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Yıkım esnasında istenilen tüm iş güvenliği önlemleri

Narman Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Narman plastik hurda alanlar içerisinden ön planda olan hurdacı firmasıyız.

Erzurum ve Narman ilçesinin her yerinden jelatin, abs plastik, polipropilen moblen, polistren alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyata kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz.

Narman Fabrika ve Makine Sökümü

Narman fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Yıkım yapanların dile getirdiği şekilde kolay olmamıştır. Daha önce binlerce fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. İşe başlamadan yıkılması istenen fabrika binasının detaylı bir şekilde dolaşılması gerekmektedir.

Narman Anlık Hurda Fiyatları

Güncel fiyata ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Anlık sitemizde bulunan hurda fiyatları metine göz atın Narman hurdacı hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatı saat başı değişkenlik gösteriyor. Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken oldukça fazla ton fiyatları uyguluyoruz.

0 (535) 043 31 17