İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Murgul Hurdacı Telefonu

Murgul Hurdacı Telefonu

Artvin Murgul merkez hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Murgul bölgesi yakınlarında hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Normalde Murgul hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Artvin Murgul merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Artvin Murgul hurdacı firmaları arasında en en hızlı fiyatları sunan firmayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Artvin hurdacıları içindeki firmamız Hursan Hurda Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

Güncel Artvin Murgul hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Murgul merkezi bölgesinde hurda ve kullanılmış eşyalar için hurdanızın bedelini yüksek fiyattan ödüyoruz. Artvin Murgul hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyanızı almaktayız.

Artvin Murgul genelinde sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Yüksek tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası satımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Artvin hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hursan Hurda Metal şirketimiz ile Artvin Murgul hurda alımı için adresinize geliyoruz.

Murgul Hurdacı Firma

Murgul meydanında hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri eriterek bütün vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Murgul hurdacı mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Murgul içerisinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Artvin ilinin değişen ilçesi Murgul öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Artvin Murgul çevresinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Murgul hurdacısı olarak Artvin ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdanızın transferi için en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak amacı ile firmamızı tuşlamalısınız.

Yurdumuzda yıllık 100 bin ton hastane atığı, 26 milyon ton evsel atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Çöpe giden atık malzemenin yüzde dört kadarını metaller, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini hurda cam türleri, yüzde 43’ünü kağıtlar oluşturuyor. Ne yazık ki, bu atıkların dörtte 5’i dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Bu malzemeler senede ülkemizi 1 milyar yedi yüz yetmiş milyon ₺ zarara uğratmaktadır. Murgul geri dönüşümcüleri çöpe atılan bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışıyoruz.

Murgul Hurdacı Telefonu

Murgul hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Artvin Murgul hurda alım hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu nedenle hurda fiyat listesi öğrenmek sebebi ile bizleri aramanız yeterlidir.

Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler makalemizi geziniz. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Burada yer almakta olan Artvin Murgul krom fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz.

Hurda Sac Alan En Yakın Firma

Depomuzda yeni ürün gibi 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurda alıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Murgul ilçesinin tümünde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz hurda, trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları talep etmek sebebi ile.

Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı makalesine bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alırız. Firmamız Murgul bölgesinin her yerinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. Güncel demir hurdası fiyatı talep etmek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemizi incelemek iyi gelir.

Murgul etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda en fazla kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Artvin Murgul demir hurdası ton fiyatını kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir.

Murgul Hurda Bakır Alım Satımı

Murgul hurda bakır fiyat listesi için arayın. Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alıyoruz. Bakır hurdası alan Murgul hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır hurdası alanlar alanında daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Sayfamızdaki Murgul bakır hurdası fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Artvin Murgul bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken peşin ödeme yapıyoruz. Murgul içinde bakır hurdası alıyoruz.

Murgul Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Antimon zamak hurda, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda kağıt alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Murgul ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Hurda Metal hurdacılık her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda kablo ve hurda bakır, alüminyum, sarı hurda, çinko hurda, hurda demir, kurşun hurdası alırken fiyatlar uygulamaktayız. Murgul hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Murgul yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Elinizdeki hurda malzemeyi geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdaların değerini düşürmektedir.

Murgul Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için aramanızı diliyoruz. Artvin Murgul alüminyum hurdası alan firmalar arasında lideriz.

Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan firmayız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurda alım satımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Murgul alüminyum hurda ton fiyatları biraz önce güncellendi. Bize hurda satanların yardımıyla daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Murgul bölgesinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alırken tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz.

Çinko Hurdası Alan Yerler

Bu sayfadaki Murgul hurda çinko levha ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko alımı bölümüne bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyatları için arayabilirsiniz. Murgul bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Kurşun Hurda Alanlar

Murgul Artvin hurda kurşun alımı için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Artvin Murgul çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle bilinir. Kurşun hurdası alan yerler kurşun hurda konusunda bilgi almak için linkine tıklayınız. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alırız.

Murgul Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü Hursan Hurda Metal firmamızla sadece hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Yerinden antigron hurda kablo, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası elinde olanlar bizi arayabilir. Artvin Murgul kablo hurdası almaktayız. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Artvin Murgul fare yemez kablo kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Genelde alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

Kablolar elektrik iletiminde elektronik aletlerde kullanılıyor. Ayrıca fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Murgul hurdacısı olarak özellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurdacı firmalar için önemlidir.

Etrafta sıklıkla edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Daha doğru bilgi almak amacıyla hurda kablo yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Artvin Murgul hurdacı firması olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Fakat tek damar hurda kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında anlık fiyatları vermekteyiz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Murgul hurdacı arayanlar için buradayız.

Murgul Hurda Sarı Alan En Yakın Firma

Murgul hurdacı depomuz her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Sitemizdeki Artvin Murgul sarı pirinç hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri vardır. Murgul ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız. Hurdacı firmamız bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş almaktadır. Bu neden ile Murgul sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

Murgul Anlık Hurda Fiyatları

Murgul hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında an be an değişiklik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatından yüksek fiyata hurda alımı yapıyoruz. Güncel hurda fiyatları içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz En güncel hurda fiyatlarına ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Cam Alımı

Murgul yakınlarında hurda cam alan firmalar içindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli süt şişesi, çıkma oto camları türde hurda cam çeşitleri tonlarca alımında öncüyüz. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı madde tutabilen inorganik amorf katı maddedir.

Murgul 2.el Ev Eşyası

Uygun fiyatlara temiz kullanıldığı anlaşılan, 2.el salon takımı satıyoruz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları mevcuttur. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi kapınızdan almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi sunuyoruz. Daha geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacılar konulu sayfamızı ziyaret edin Yeni gibi 2. El buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak için firmamızla ulaşabilirsiniz.

Murgul Parça Kumaş Alım Satımı

Artvin Murgul bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız. Artvin Murgul etrafında hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımlarında yerinize geliriz. Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaşı, mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz.

Parti malı parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için bizi hemen aramalısınız. Artvin Murgul kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar arasındayız. Sayfamızdaki Murgul kumaş hurdası fiyat listesini bip hattımızda paylaşmaktayız.

Murgul 2.el Restaurant Ekipmanı Alanlar

Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, sanayi tipi yemek ocağı vs endüstriyel mutfak malzemelerini görmek amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 3 kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Profesyonel lokanta aletleri alıyoruz.

Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Murgul yakınlarında hurda araç alım satım hizmetleri veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda vagon, motor hurdası gibi hurdalara fiyat sormak için hemen arayın. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Murgul Nikel Hurdası Alım Satımı

İlçe genelinde turbo nikel hurda, %99 şablon nikel hurda – %95 nikel şablon, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası muhteviyatında kükürt ile arsenik olduğundan zehirleyebilir. Murgul nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda nikel taşınırken gayet hassas çalışmalıyız.

Murgul Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Evvela yıkımı yapılacak mülkün detaylı bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin söylediği gibi kolay bir işlem değildir. Murgul fabrika sökümü yılların deneyimine sahibiz. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik. Böylelikle fabrika sökümü yapan yerler içinde ünlü olduk.

Murgul 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış yurt vs binalardan çıkarılan yeni ayarında 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el portatif, plywood hurda alıp satıyoruz. Birde malesef iflas eden depolardan satın aldığımız

7/24 Hurda Alan Murgul Hurdacı

7/24 hizmet veren Murgul hurdacı olan firmamız ile gece gündüz atık hurda malzeme alıyoruz. Sektörün bahşettiği profesyonellik vasıtasıyla sektörel teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam dokuz yıldan bu yana geri dönüşüm hizmetleri sunmaktayız.

Murgul Plastik Hurda Alım Satımı

En ideal fiyatla mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri için dilediğiniz yere geliriz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye denir. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Murgul plastik hurdası alımı yapanlar arasında lider konumda olan Murgul hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Murgul hurda naylon fiyat listesini whatsapp grubumuzdakilere günlük yollanmaktadır. Artvin ile Murgul bölgesinin tümünden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz.

Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Murgul bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Murgul çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Murgul Moloz Dökümü

Yıkım molozu Murgul Belediyesi’nce daha önce planlanan alanlara taşınır. Yıkımdan sonra anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinayla tarafımızca yapılıyor.

En Yakın Murgul Hurdacı Telefonu

Hursan Hurda Metal şirketimizle Murgul çevresinde her tür hurda eşya alırız. Murgul hurdacı sitesi olarak istediğiniz adresten hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Murgul genelinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. En yakın Murgul hurdacı firması olarak hurda malzeme almak nedeni ile gönderdiğiniz konuma çalışanlarımızı yolluyoruz.

Murgul Bina Yıkımı

Üst taraftaki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenmesi gereken iş yerlerinin istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz.

Yıkım sırasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapı hurdaları, sökülen laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeyi piyasa fiyatına almaktayız.

İkinci El Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan firmayız alırken yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru hurdacı firmayız.

Murgul Hurdacı Sitesi

Murgul sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Çok daha yaşanılır bir Artvin Murgul yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bu atıkların alımını yapmıyoruz. Murgul hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı tesisimizin vasıtasıyla sektöre hizmet veriyoruz.

Murgul Karton Hurdası Alımı

Bölgenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla satıcıya değerinden fazla oranda kâr elde etme imkanı yöneltiyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda peçete, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz. Murgul kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki firmamız yardımıyla toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Murgul kağıt hurda aldığımız ilçeler içindedir. Sitemizde paylaşılan Artvin Murgul hurda kağıt, karton fiyat listesini isteyene bedelsiz yolluyoruz

Murgul 2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla iflas eden dükkânlardan satın aldığımız mağaza rafları, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, hurda market rafı içinden seçilen kullanılabilir olan 2.el raf satıyoruz. Sitemizdeki Murgul hurda raf fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatları yazısını gezmek hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Hurda raf Murgul satmak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri deneyimli olduğumuz sektörlerdendir.

Akü Hurda Alım Satımı

Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış duruma gelen akülere akü hurdası denilmektedir. Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında bulunabiliyor. Hurda akü kilo fiyatı gönderisini gezmek iyi gelir. Bu yüzden firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar.

0 (535) 043 31 17