İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mimarsinan Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Mimarsinan Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Silivri hurdacı firmasıyız. Ancak Silivri Mimarsinan mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Mimarsinan mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncü konumdayız. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Silivri Mimarsinan mahallesi hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisimiz var. İstanbul hurdacı firmalar içindeki Hursan Metal hizmet beğeninize sunmaya devam ediyor. Anlık İstanbul Silivri Mimarsinan hurda fiyatlarıyla alım hizmeti veriyoruz.

Hursan Metal firmamız ile İstanbul Avrupa Silivri ilçesinde hizmet veriyoruz. Mimarsinan hurdacı olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz İstanbul Silivri etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz İstanbul Silivri ilçesine bağlı Mimarsinan hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz. Avrupa yakası Mimarsinan mahallesi etrafında hurda ve ikinci el ofis mobilyaları almaktayız

Silivri Mimarsinan Hurdacı Firmalar

Silivri hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda alüminyum satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı aramalısınız. Silivri mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Mimarsinan mahallesi hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmette sınırları kaldırıyor! İstanbul ilinin naif ilçesi Silivri merkezine bağlı, Mimarsinan mahallesi sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Silivri Mimarsinan mahallesinde firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Ülkemizde 1 senede 25 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılıyor. Bu atıl malzemelerin yüzde dördünü maden hurdası, yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde on ikisini hurda camlar, yüzde 43’ünü kağıtlar oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu malzemeler Türkiye’ye zararı 1.5 milyar ₺’dir. Hursan Metal boşa giden bu miktarın elimizden geldiği kadarını Türkiye bütçesine kazandırmak amacı ile çaba sarf ediyoruz.

Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir metal cevherinin madenlerden kazılıp hammaddeye dönüştürülmesi çok maliyetlidir. İşlenecek ham maddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdanın geri dönüşümü 90/100 daha azdır.

Büyük bir Silivri geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaç tanesi yüksek miktarda gözükse de nüfusla birlikte dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan cevherleri korumamıza katkı sağlar. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarıyoruz.

İstanbul Silivri Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine sebep olur. Geri dönüşümünde harcanan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun yeryüzü iklimine zarar vermesini önlüyor.

Mimarsinan Hurdacı Telefonu

Silivri Mimarsinan yerinden hurda alımı hurda alımı faaliyetleri verdiğimiz bölgeler içerisindedir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Silivri Mimarsinan mahallesi hurdacı iletişim numarasını not edin Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi istemek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Silivri Mimarsinan mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Mimarsinan Sarı Hurdası Alımı

Silivri Mimarsinan hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yapıyor. Hurda sarı pirinç alanlar hakkındaki konuya bir göz atabilirsiniz. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Mimarsinan mahallesinde hurda sarı pirinç almaktayız. Pirinç metali mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Hursan Metal şirketimiz tüm bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda sarı bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bu sebep ile Silivri Mimarsinan sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri sıkça bulunur.

Mimarsinan Mahallesinde Hurda Alımı

Silivri Mimarsinan mahallesi yakınlarındaki hurdacılar arasında olan ve de İstanbul’da hurda hurda alan yerler içerisindeki Hursan Metal her tür alüminyum hurdası alımı yapıyor. Hurda kağıt alımı için evinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Silivri Mimarsinan mahallesi hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Mimarsinan mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurda zamak antimon, kalay hurda, hurda çelik alan Mimarsinan hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Mimarsinan Kablo Hurdası Alan En Yakın Yerler

Silivri Mimarsinan mahallesi ilçesinde kablo hurdası alıyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan pahalı fiyatlar sunuyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası satanlar şimdi arayın. Adresten antikron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca edinilebilen 40% bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içerisindeki bakır sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. İstanbul Silivri Mimarsinan mahallesi hurdacısı Hursan Metal her çeşit hurda elektrik kablosu, antikron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız. Geniş bilgi almak için bilgiye ulaşmak amacıyla kablo alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz. İstanbul Silivri Mimarsinan bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genelde hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri bulunur.

Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Silivri Mimarsinan hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Ayrıca hurda enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar alımında değerinin üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dışındaki malzemenin isimlendirilir.

Mimarsinan Çinko Hurdası Alan Firmalar

Mimarsinan mahellesinin çevresinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar makalesine göz atmanız harika olacaktır. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için telefon numaramıza iletişim kurabilirsiniz.

Mimarsinan Mahallesinde Sac Hurdası Alım Satımı

Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz. Elimizde deliksiz 2. el trapez sac hurda bulunuyor. İstanbul Silivri Mimarsinan etrafında sac levha, sac varil hurdası, hurda oluklu sac galvaniz hurda, trapez, hurda galvanizli boru, ticareti amacıyla arayın.

Mimarsinan Kurşun Hurda Alımı

Cevher halindeki kurşun gümüşe yakın mavi renkli şekliyle göze çarpar. Hurda kurşun oluk, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kurşun hurdası alırız. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülmektedir. Silivri Mimarsinan mahallesinde kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz yerlerdendir.

Mimarsinan Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Mimarsinan mahallesinde krom hurdası alan firma arıyorsanız hemen arayın Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. İstanbul Krom hurdası fiyatı paylaşımımıza bakınmak isteyebilirsiniz. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Mimarsinan Mahallesi Hurda Bakır Alımı

Mimarsinan mahallesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Mimarsinan mahallesi bakır hurdası kilo fiyatı için firmamızı arayın. TTR kırma bakır hurdası, Antikron kırma granür bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz.

İstanbul Silivri Mimarsinan hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Silivri Mimarsinan hurdacı firmamızı acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Mimarsinan Hurda Alüminyum Alım Satımı

İstanbul Silivri Mimarsinan hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası almaktayız.

Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Silivri bölgesinde alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alımı yaparken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapıyoruz.

Sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar içeriği inceleyebilirsiniz. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

Mimarsinan Demir Hurda Alımı

Sizinde bildiği gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en çok satılan metaller içinde bulunmaktadır.

Silivri Mimarsinan mahallesi çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Silivri Demir hurdası alan hurdacı makalesini muhteşem olacaktır.

Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşın. Hurdacı firmamız Silivri Mimarsinan genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

Mimarsinan Mahallesi Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde sökülen laminant parkeler, sökülen hurda çelik kapı, pimapen hurdaları vebenzeri tüm hurdayı alıyoruz. Üstteki fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek ev ve işyerlerinin gerektiği şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz.

Mimarsinan 2. El Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında iyi fiyatı sunuyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör satışı için arayınız.

Mimarsinan Mahallesi Hurda Araba Alan Yerler

Mimarsinan mahallesi hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Mimarsinan yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Tabiki de size araç hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, hasarlı hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Mimarsinan İkinci El Ev Eşyası

Az kullanılan 2.el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan mobilyaları dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. 2.el büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları yeteri miktarda bulunur. Her çeşit 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile bizlere ait çağrı merkezi telefonlarla irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Çok makul fiyatlara sıfır, 2.el oturma odası takımları satabilirsiniz.

Mimarsinan Hurdacı Sitesi

Siz değerli dostlara iyi bir Silivri Mimarsinan mahallesi oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sadece bu çeşit hurdalarınızı almıyoruz. Hepsi için bize ulaşın. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Mimarsinan mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurda ticareti işlerine başladık.

Mimarsinan Plastik Hurda Alan Yerler

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. İstanbul ve Avrupa Yakası Silivri Mimarsinan mahallesinde hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurda, jelatin alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Güncel fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen, beyaz naylon hurdası alım satım işleri için dilediğiniz yere gelebiliriz. Mimarsinan mahallesi hurda plastik alımı yapanlar içinde öncü Silivri Mimarsinan hurda deposuyuz.

Mimarsinan Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içindedir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. İstanbul Akü hurda fiyatları gönderisine bir göz bakınırsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda akü içerisindeki kurşun içeren suları ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunabiliyor.

Mimarsinan Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Mimarsinan mahallesinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle sert yapıya sahibi sıvıları koruyan inorganik amorf katı bir malzemedir. Genellikle şeffaf kırılmış araba camları, şişesi biçiminde hurda cam çok fazla satılıp alınıyor.

Mimarsinan Hurda Klima Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Silivri Mimarsinan mahallesi çevresinde en fazla alınan elektronik hurdaları içerisindedir. Bozuk hurda kombi alanlar içindeyiz. Silivri Mimarsinan mahallesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Mimarsinan Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Silivri Belediyesi Fen işlerince önceden belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda anlasmamıza göre ortaya çıkan molozun nakliye işleri itinayla yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Mimarsinan Hurda Nikel Alımı

Bu mahallede turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 hurda nikel şablon – %99 şablon nikel alıyoruz. Silivri Mimarsinan mahallesi hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir.

Mimarsinan Karton Hurda Alımı

Silivri Mimarsinan mahallesi hurda kağıt alanlar arasındaki işletmemiz ile iletişim kurarak koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satışı yapabilirsiniz. Silivri Mimarsinan mahallesinde kağıt hurda alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Avantajlı fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, hurda karton bardak alıyoruz. İlçenin tümünde kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra özenle sizlere daha çok oranda kazanç etme şansı takdim ediyoruz.

7/24 Hurda Alan Mimarsinan Hurdacı

İki bin beşden bu yana hurdacılık sektöründe size hizmet veriyoruz. Sizlerin sağladığı profesyonelliklerle alet parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Mimarsinan mahallesi hurdacı firması depomuz aracılığı ile zaman farketmeksizin hurda malzeme alıyoruz.

Mimarsinan Mahallesi 2.el Raf Fiyatları

Genelde kapanan şarküterilerden elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan ikinci el raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Silivri Mimarsinan raf hurdası alımı için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Silivri Raf hurdası alan hurdacılar linkine tıklayabilirsiniz.

En Yakın Mimarsinan Mahallesi Hurdacı Firma

Silivri Mimarsinan hurdacıları içerisinde firmamızla adresten her türlü hurda almaya başladık. Hursan Metal şirketimizle Mimarsinan etrafında hurda malzeme alıyoruz. Bu biçimde atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Silivri Mimarsinan bölgesinde hizmet veriyoruz. Silivri Mimarsinan en yakın hurdacı deposu adıyla hurda metal alımında adresinize gelmekteyiz.

Güncel Mimarsinan Hurda Fiyatları

Doğru hurda fiyatına ulaşmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek tonajda hurdaların alımında ton fiyatlarından fazla fiyata hurda alımı uyguluyoruz. Mimarsinan mahallesinde hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar Silivri piyasasında her an değişiklik gösteriyor.

Mimarsinan 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış market binalarından ayrılan sıfır gibi 2.el pencere, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. İnşatlarda boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı makinesi, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Birde iflas eden satıcılardan edindiğimiz

Mimarsinan Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Uzun süredir yüzlerce fabrika sökümü ihalesini aldık. Mimarsinan mahallesi fabrika sökümü işleri yapıyoruz. İlk önce sökülecek imalathanenin detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin hazırlanması doğru bir çalışma olur. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık.

0 (535) 043 31 17