İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mezitli Hurdacı Firma

Mezitli Hurdacı Firma

Mezitli ilçesi çevresinde hurdacı firmasıyız. Güncel Mersin Mezitli hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız. Mezitli hurdacı firması olarak hurda eşya alıyoruz. Aslında Mezitli hurdacı firmaları arasındayız. Ancak Mezitli merkezinde de hizmetler veriyoruz.

Her türlü hurda alımında deneyimliyiz. Hursan Metal şirketimiz ile Mersin Mezitli meydanının her caddesinde hizmet veriyoruz. Mezitli hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. Mersin hurdacı firması olan Hursan Metal hizmetinizdedir.

Mezitli meydanında yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle konumunuza geliriz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Mersin hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Mezitli hurdacı firma olarak her türde hurda alımı yaparız. Mezitli merkezinde kullanılmış ev eşyası ve hurda malzeme alımı için peşin ödemeler yapıyoruz.

Mersin Mezitli Hurdacı Firma

Mezitli merkezde hizmet gösteriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Mezitli hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Mersin Mezitli ilçesinde eşsiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Mersin ilinin tatlı ilçesi Mezitli sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sadece Mersin Mezitli ilçe merkezinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Mezitli hurdacı olarak Mersin ilinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdanız için hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak amacı ile hizmet telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Yurdumuzda senede 25 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların %43’ünü kağıtlar, %27’sini plastik hurdaları, yüzde onikisini hurda cam türleri, yüzde 4’ünü maden hurdaları vb hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden boşa gidiyor. Boşa giden atıklar geçtiğimiz her sene Türkiye’yi 1 milyar 6 yüz kırk milyon ₺ zarara uğratıyor. Hursan Metal çöpe giden bu paranın gücümüzün yettiği kadarını ülkemize kazandırmaya çalışmaktayız.

Mersin Mezitli Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Bir metal cevherinin yeraltından çıkarılarak işlenmesi zahmetlidir. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurdanın geri dönüşümü 90/100 çok az azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşüme harcanan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun iklimlere vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önler. Dünyamızdaki doğal kaynakların miktarı bellidir. Bazı metaller yeterli gibi gözüksede nüfus ile birlikte insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her gün artmaya devam etmektedir. Hurda madenleri geri dönüştererek ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltı madenlerini gelecek döneme aktarıyoruz.

Mezitli Hurdacı Telefon Numarası

Mezitli hurdacı numarası sitemizin içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Boş yere zaman harcamadan numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satarak peşin para kazanabilirsiniz. Mezitli yerinden hurda malzeme alımı hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu sebeple hurda atık satmak amacı ile cep telefonumuzu aramalısınız.

Mezitli Hurda Kablo Alanlar

Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo alımı yaparken en güncel fiyat teklifini öneriyoruz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar içeriğiyle yazılmış metini inceleyin.

Kullanıldığı yerlere göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Mersin Mezitli hurdacı firma olarak özellikle iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Çünkü sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Mezitli hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız.

Mersin Mezitli hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Mezitli hurda kablo fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo tellerindeki bakır oranı nedeniyle hurdacı firmalar için önem arzeder.

Etrafta sıklıkla bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo, fare yemez kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Mersin Mezitli ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kurşun Hurda Alanlar

Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan hurdacı firma gönderisini mükemmel olacaktır. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurdası, Cami kubbe kurşunu alırız. Kurşun en eski madenlerden biridir. Mezitli Mersin kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Sitemizdeki Mezitli hurda Cami kurşunu kg fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz.

Mezitli Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Gerçeği demek lazımsa sarı hurdası adında bir hurda varolmamıştır. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Mezitli ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki Mezitli sarı pirinç hurdası ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Pirinç sarı alan hurdacılar başlıklı metini ziyaret edin. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

Pirinç hurdalar halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denmektedir. Mezitli hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Hursan Metal şirketimiz bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurda, bronz hurda almaktadır. Bu nedenle Mezitli sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

Mezitli Hurda Alan Yerler

Zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı kablo hurda, hurda bakır, alüminyum hurda, hurda çinko, demir hurdası, kurşun hurda ve hurda sarı alırken fiyat listesi uygulamaktayız. Mezitli hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Hurda atık almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Mezitli yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece metalin değerleri düşebilir. Mersin Mezitli geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü bakır hurdası alım satımı yapıyor.

Mezitli Hurda Alüminyum Alanlar

Mersin Mezitli alüminyum hurda alanlar arasında fark yaratıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alınır. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek ticareti için arayın. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Sitemizdeki Mersin Mezitli hurda alüminyum fiyatlarını isteyenlere güncel olarak yollanmaktadır. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Firmamıza güven duyanların destekleriyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Mezitli ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı için hurda tartımını güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacıyız. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Mezitli krom tank hurdası kg fiyatını talep edenlere her gün göndermekteyiz.

Mezitli Hurda Demir Alım Satımı

Mezitli etrafında tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi talep etmek amacı ile şimdi arayın. Hurda demir fiyatı bölümümüzü ziyaret ederseniz şahane olacaktır. Hurdacı firmamız Mezitli bölgesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Hurda demir, Mezitli ilçesinde bol miktarda satılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Mezitli demir hurda kg fiyatını her gün gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı makalesine göz atabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alıyoruz.

Mezitli Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır hurdası alan Mezitli hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan yerler konumuzda daha detaylı bilgi var. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alan firmayız. Sitemizdeki Mezitli soyma bakır hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Mersin Mezitli bakır hurdası alan yerler arasındayız. Mezitli içerisinde hurda bakır almaktayız. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Mezitli bakır hurda kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayınız.

Hurda Sac Alan En Yakın Hurdacı

Firmamızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Mersin Mezitli çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, alım satımı nedeniyle arayınız. Hurda sac alıyoruz.

Çinko Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Mezitli, Mersin çevresinin her yerinden çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Mezitli çinko hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alım satımı yazısını okuyabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Mezitli Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacılar

Spota düşmüş hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alıp satıyoruz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Kilosuyla gabardin kumaş, hurda örme, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Mersin Mezitli çevresinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş alımları için yerinize personellerimizi göndermekteyiz. Mezitli kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Mezitli hurda kumaş ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız.

Mezitli Kullanılmış Cafe Ekipmanları Alanlar

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurulama makinesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pansiyon tipi bulaşık makinası alıp satıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, restoran tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız.

Mezitli Bina Yıkımı

Tıpkı fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen tüm önlemler Mezitli kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılması gereken apartmanların yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkım işini yapıyoruz.

Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, sökülen çelik kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdanızı ücretle alıyoruz.

Mezitli Hurda Fiyatları

Mezitli hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi her saat güncelleniyor. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatından daha fazla fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz. Anlık fiyatlara erişmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz.

Mezitli Hurda Araba Alanlar

Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak vagon hurdası, trafikten çekme belgeli araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Zaman zaman Mezitli çevresinde araç hurdası alıyoruz.

Mezitli Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler diğer adıyla batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Akü hurdası alım satımı akü hurda hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayın. Dolayısıyla bizim vb. işletme bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Araçlarda elektrik enerjisi deposu bulunabiliyor. Uzun zaman sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz.

Mezitli İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Mezitli 2.el raf fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Raf hurda alımı gönderisine bir göz atmalısınız. Hurda raf Mezitli satmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan pastahaneler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el raf satıyoruz.

Mezitli Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Özellikle şeffaf oto camı, cam şişe türde hurda camlar bulunmaktadır. Mezitli etrafında cam hurdası alanlar arasındayız. Özellikle şeffaf oto camı, cam şişe türde hurda camlar bulunmaktadır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bazı projelerde yük asansörleri, boya makinesi, harç mikseri, alçı sıva makinesi 2.el iskele, hurda plywood mevcuttur. Dolayısıyla batan satıcılardan satın aldığımız Mezitli çevresinde yıkılmış apartman benzeri binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz.

Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firma

Mezitli Mersin kağıt hurdası alıp satanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz. Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılık ile satıcıya daha fazla miktarda kâr etme olanağı takdim ediyoruz.

Daha fazla kilo fiyatı ile karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Mezitli karton hurda aldığımız ilçeler içindedir. Sayfamızdaki Mersin Mezitli hurda karton ve kağıt fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız

7/24 Hurda Alan Mezitli Hurdacı

2001 senesinden bugüne kadar hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Mezitli hurdacı olarak haftanın yedi günü hurda ticareti yapıyoruz. Sektörün sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Mezitli Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrika söküyoruz. Mezitli fabrika sökümü tecrübeye sahibiz.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapanlar içinde öncü olduk. Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan projenin seçilmesi uygun olacaktır. Uzun süredir yüzlerce fabrika yıkımı ihalelerini tamamladık. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay bir işlem değildir.

Mezitli 2. El Jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacı firmasıyız. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo alan Mezitli hurdacıyız için peşin ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel iyi durumda 2.el jeneratör bulunur.

Mezitli Hurdacı Sitesi

Vatandaşlarımıza her haliyle yaşanabilir bir Mezitli oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Mezitli hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Mezitli OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu çeşit malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Plastik Hurda Alımı

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Mezitli hurda plastik alanlar içinde olan Mezitli hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Mezitli hurda plastik ton fiyatlarını whatsapp hattımızda anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Mersin il Mezitli ilçesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyata hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Nikel Hurdası Alımı

Bu ilçede %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Mezitli hurda nikel alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdalar alınıp satıldığında mümkün olduğunca dikkatli hareket etmeliyiz.

Hurda Klima Alan Firma

İkinci el klima Mezitli çevresinde çok alım satımı yapılan hurdalar arasında yer almaktadır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Mezitli çevresinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız.

Mezitli Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle sözleşmemize göre molozların nakliyesi güvenli bir şekilde tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozları Mezitli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurdaların depomuza taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

En Yakın Mezitli Hurdacı Telefonu

Hursan Metal olarak Mezitli çevresinde her nevi hurda malzeme satımı yapmaktayız. Mezitli hurdacı şirketi bünyesindeki çalışanlarımızla adresten her cins hurda eşya alım ve satım hizmeti vermeye başladık. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurdacı firma Mezitli genelinde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Mezitli en yakın hurdacı firma servisiyle her çeşit hurda malzeme alım satımı sebebiyle adresinize araç yolluyoruz.

Mezitli Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası satacaklara değerini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Piyasadan fiyata sıfır, 2. el mobilya ve aksesuar satıyoruz. Yeni gibi ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile bize ait numaralarla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Titiz kullandığınız ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı adresinizden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi sunuyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya alan hurdacı konulu paylaşımımıza ulaşın

0 (535) 043 31 17