İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mengen Hurdacı Hurda Fiyatları

Mengen Hurdacı Hurda Fiyatları

Bolu Mengen ilçesinde hurda satmak için 7/24 hurdacı numaralarımıza görüşmeniz yeterli olacaktır. Güzel ülkemizin her ilçesinde, hurda alımı yapıyoruz. Bolu Mengen hurdacı firmasıyız.

Hursan Metal ismiyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bolu hurdacı firmalar arasındayız. Güncel Mengen hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi sunmaktayız. Öncü olduğumuz tüm hizmetleri buradan öğrenebilirsiniz.

Mengen Hurdacı Firma

Mengen bölgesinde faaliyet veriyoruz. Hurda metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın yararı için çalışıyoruz. Sizde her çeşit hurda inşaat demiri satışı amacıyla hatlarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Mengen hurdacısı olarak Bolu bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın alımı için hazır bulunan hurda nakil ekibimizi yönlendiriyoruz. Mengen hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Mengen ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Bolu merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Mengen ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Mengen için değil, her yerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüşümdeki harcanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun doğaya ve iklime zarar vermesini önlemektedir.

Geri dönüşüm doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynaklarının miktarları bellidir. Birkaçı çok gözüksede artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda artmaya devam etmektedir. Hurda metallerin geri dönüştürülmesi ana kaynağı kurtarır. Böylelikle doğal kaynakları gelecek zamanlara aktarabiliriz.

Bolu Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlamaktadır. İşlenmemiş metallerin ocaklardan kazılıp işlenmesi çok maliyetlidir. En baştan hammadde oluşturmak için gayet çok enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Ülkemizde 1 yıl içinde yüz bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton evsel atık çöpe gidiyor. Ortaya çıkan atıl malzemenin yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde oniki’sini cam türevleri, yüzde dördünü metal hurdalar, yüzde 43’ünü kartonlar vb hurdalardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin %82’si çöpe gitmektedir. Bu atıklar ülkemize 1.55 milyar TL zarar vermektedir. Firmamız gibi Bolu Mengen firmalar boşa atılan bu harcamanın elimizden gelen kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Mengen Hurdacı Telefonu

Mengen hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Mengen yerinden hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri yürüttüğümüz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı aramalısınız.

Mengen Krom Hurdası Alanlar

201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan yerler gönderisine mutlaka göz atmalısınız. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Mengen hurda krom tank ton fiyatları güncelliğini korumaktadır.

Mengen Hurda Sarı Alan Firmalar

Mengen ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası alımı yapıyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Mengen hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Bu yüzden Mengen sarı pirinç hurdası ticareti yapmaktayız. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Sitemizdeki Mengen sarı pirinç hurdası ton fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Sarı pirinç hurdası alanlar konulu konuyu okuyun. Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri bulunabilir.

Mengen Kurşun Hurdası Alanlar

Metal kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu söyleniyor. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun hurdası alımı sayfamızı incelerseniz harika bir şey yapacaksınız.

Mengen hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Mengen kurşun hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Cami kubbe kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası için özel fiyat sunuyoruz.

Mengen Hurda Kablo Alım Satımı

Mengen hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo satanlar bizi arayabilir. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde yer almakta olan Mengen hurda bakır kablo fiyatlarını telegram hattımızda paylaşmaktayız. Satıcılarda çoğunlukla ele geçen 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Konumdan tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda kablo alanlar konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Mengen hurdacısı olarak genellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız. Lakin tek damar hurda kablolar, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için en güzel fiyat listesini vermekteyiz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Mengen hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü Hursan Metal ismiyle sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Mengen ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Mengen Çinko Hurda Alanlar

Mengen çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanmış olan Mengen hurda nikel fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar yazısına göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Mengen Bakır Hurdası Alımı

Mengen genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Mengen hurdacı şirketimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Bakır hurdası alanlar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Buradaki Mengen bakır hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara saat başı yolluyoruz. Bolu Mengen hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Mengen bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız.

Mengen Hurda Demir Alım Satımı

Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda çıkarılan metaller içerisinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Mengen demir hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi istemek amacı ile Mengen hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firma demir hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. Mengen etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Mengen bölgesinin tamamında demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bölümünün linkine tıklayın.

Mengen Hurda Sac Alanlar

Bağ gumelesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Mengen etrafında hurda sac levha, sac varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edebilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Mengen Hurda Alan Yerler

Mengen ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal hurdacılık her nevi hurda atık alım satımı yapıyor. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Hep birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı amaç edindik. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik.

Hurda alüminyum almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko, demir hurdası alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Mengen hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Mengen adresten hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Hurda malzemeleri geç kalmadan satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların fiyatının düşmesine sebep olur.

Mengen Hurda Alüminyum Alımı

Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alınır. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Bolu Mengen alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Bize hurda satanların destekleriyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Sayfamızda yayınlanmış olan Mengen hurda alüminyum fiyatlarını bip hattımızda paylaşıyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Mengen ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

Mengen 2.el Raf Hurdası

Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizdeki Mengen 2.el raf fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda raf alan yerler paylaşımını incelerseniz muhteşem olur. Mengen 2. el raf hurdası alımı için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen aktarlardan aldığımız teşhir rafları, teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raflar, demir raflar içlerinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satıyoruz.

7/24 Açık Mengen Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Mengen hurdacı olan şirketimizle zaman farketmeden atık hurda malzeme alıyoruz. Akıp giden senelerin bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Neredeyse 24 senedir hurdacılık yapıyoruz.

Mengen Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Atıl aküler içinde bulunan kurşun içeren sıvılar nedeniyle değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Taşıtlarda elektrik kaynağı sıkça bulunur. Zamanla kullanılamayacak duruma düşen bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Dolayısıyla depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan firmalar kuru ve sulu akü alan firmalar arasındadır.

Mengen Karton Hurdası Alımı

derinden çok liste fiyatıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Mengen Bolu kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki firmamız Hursan Metal ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Bolu Mengen hurda kağıt ve karton fiyatlarını üyelerimizle eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz Bölgede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyet ile satıcılara ederinden daha fazla miktarda kazanım elde etme şansı veriyoruz.

Mengen Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylıca incelenerek gerekli araçların seçilmesi daha doğru bir çalışma olacaktır. Mengen Bolu fabrika sökümü yapıyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika bozum ihalelerini başarıyla yerine getirdik. Yıkım yapanların söylediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında ünlü olduk.

Mengen Hurda Klima Alım Satımı

Mengen bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el klima Mengen ilçesinde oldukça fazla satılan hurdalar içerisindedir. 2. El Kombi alanlar arasındayız.

Mengen Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Mengen Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planlanan yere dökülür. Fabrika yıkımında müşteriyle anlasmamıza göre bina molozlarının taşınması itinayla yapılır. Mengen hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların şirketimize ait depoya taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Mengen Hurdacı Sitesi

Milletimize şimdiden daha yaşanabilir bir Bolu ve olması gerektiği gibi güzel Mengen yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurda eşyaların ticaretini yapmıyoruz. Mengen hurdacılar sitesi onuncu blok içindeki firmamız yardımı ile hizmetler ediyoruz.

Mengen 2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı karıştırma mikseri 2.el demir iskele, plywood hurda bulunur. Dolayısıyla batan fabrikalardan satın almış olduğumuz Mengen çevresinde yıkılan depo vb. binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz.

Mengen Plastik Hurda Alanlar

Bolu ve Mengen bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren satışı yapmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Mengen plastik hurda alanlar içerisinde lider konumda olan Mengen hurdacı firmasıyız. Bu yazdıda paylaşılan Mengen plastik hurdası fiyat listesi günceldir Güncel fiyatla hurda pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız.

Mengen Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek tonajda hurdaların alımında borsa fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. En güncel ton fiyatlarına erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Detaylı sitemizdeki güncel hurda fiyatları konuya bir göz gezdirebilirsiniz Mengen hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada saat başı güncellenmektedir.

Mengen Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken gayet özen ile çalışmalıyız. Bolu ve Mengen hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Özellikle hurda turbo nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir.

Mengen Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak amacı ile telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Mengen ilçesinde sıfır ve 2.el oturma grubu satıyoruz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak satılabilecek temizliğe sahip kanepelerinizi konumunuzdan satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alan firma başlıklı sayfamıza ulaşabilirsiniz Az kullanılmış ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu almak için irtibat telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Mengen Hurda Araç Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda Mengen bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araç hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, vagon hurdası, motor hurdası alımı için hemen arayın.

En Yakın Mengen Hurdacı

Mengen hurdacıları içerisinde firmamızla adresinizden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Hursan Metal şirketimizle Mengen etrafında hurda malzeme alıyoruz. Mengen en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her türden hurda eşya ticareti yapmak için deponuza geliyoruz. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurdacı firma Mengen ilçesinin çevresinde servisler veriyoruz.

Mengen Bina Yıkımı

Aynı fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda önem verilen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenmesi gereken iş yerlerinin yenilenerek imar edilmesi için yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurda malzemeleri alıyoruz.

Mengen 2.el jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi işletmeyiz. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo alan firmayız için yüksek fiyatı vermekteyiz.

Mengen Kırık Cam Hurda Alımı

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert yapıda bulunan sıvı koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir. Son zamanlarda şeffaf soda şişesi, araba camları ve benzeri cam hurdası bulunabilmektedir. Mengen yakınlarında cam hurdası alan yerler içinde faaliyet veriyoruz.

0 (535) 043 31 17