İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Maçka Hurdacı Hurda Fiyatları

Maçka Hurdacı Hurda Fiyatları

Maçka şehir merkezinde geri dönüşümcüleri içindeyiz. Şu an Maçka hurdacı firmasıyız. Fakat Maçka merkezinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Maçka hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz. Trabzon Maçka bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz.

Maçka hurdacı şirketleri arasında lideriz. Trabzon Maçka hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz.

Trabzon Maçka merkezinin tamamında temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alımlarında peşin ödeme yapmaktayız. Hursan Metal firmamızla Trabzon Maçka hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Güncel Trabzon Maçka hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz.

Trabzon hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. Miktarı yüksek demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Trabzon hurdacısı firmalar içindeyiz.

Trabzon Maçka Hurdacıları

Maçka hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Maçka bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizde her nevi çinko hurdası satmak sebebiyle hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Trabzon şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Maçka 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Maçka çevresinde değil, tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. Maçka merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Maçka hurdacısı olarak Trabzon bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemelerinizin alımı için orada hazır bulunan araçlarımızı göndermekteyiz.

Maçka Hurdacı Telefon Numarası

Trabzon Maçka adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer almaktadır. Bu neden ile hurda fiyatları sormak amacı ile iş yerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Maçka hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır.

Maçka Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar krom hurda hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Maçka krom tank hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı paylaşımına bir göz atmalısınız. Demir, Maçka ilçesinde en fazla bulunabilen metaller içindedir. Sitemizdeki Maçka toplama demir hurdası fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Güncel hurda demir fiyat listesi öğrenmek için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümünü ziyaret ederseniz harika olur.

Maçka çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Firmamız Maçka bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her türde demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz.

Maçka Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfada yayınlanmış olan Trabzon Maçka hurda nikel kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Maçka bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Maçka Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurda isminde bir hurda yoktur. Buradaki Maçka hurda sarı pirinç kilo fiyatını arzu edene ücretsiz yollamaktayız. Hurda sarı alan hurdacı konulu makaleye göz atın. Bu neden ile Maçka sarı hurdası alım hizmeti veriyoruz. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı denmektedir. Maçka hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabiliyor. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş ticareti yapıyor. Maçka ilçesinin her yerinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu için özel fiyatlar veriyoruz. Trabzon Maçka kurşun hurdası alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Trabzon Maçka hurda kurşun fiyatlarını arzu edene saat başı ulaştırıyoruz. Kurşun metalinin kullanılan eski bir maden olduğu bilinmektedir. Cevher halindeki kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alım satımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız.

Maçka Hurda Sac Alım Satımı

Elimizde deliksiz ikinci el trapez sac hurda var. Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Maçka bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

Maçka Kablo Hurda Alım Satımı

Ayrıca enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken anlık fiyat teklifini biz veriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Maçka hurdacı firmayız. .

Daha detaylı sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı yazıyı inceleyin. Kapıdan tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu çeşitleri vardır.

Müşterilerde bolca satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Maçka hurdacı firma olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Maçka hurda kablo alıyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satanlar bize ulaşın.

Çünkü Hursan Metal şirketimizle sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Trabzon Maçka elektrik kablosu kg fiyatı biraz önce güncellendi. Trabzon Maçka hurdacı firması olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz.

Maçka Hurda Bakır Alanlar

Sitemizdeki Maçka soyma bakır hurdası ton fiyatını bip grubumuzda hızlı bir biçimde paylaşıyoruz. Trabzon Maçka hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Maçka bakır hurda fiyatları için telefonumuzu arayınız. Hurda bakır alanlar sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Maçka içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Maçka hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası alıyoruz.

Maçka Alüminyum Hurda Alımı

Bu sayfadaki Maçka alüminyum hurdası ton fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Alüminyum alan hurdacı konulu makaleye göz atabilirsiniz Güvenli bir şekilde hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör satışı yapmak için arayın. Maçka bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Trabzon Maçka alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Bize verdiğiniz destek için saygılar sunarız. Firmamıza güvenenlerin yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

Maçka Hurda Alım Satımı

Maçka kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurda eşyalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın kıymetinin düşmesine neden olmaktadır. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedef edindik. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Trabzon Maçka geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor. Tonajlı çinko, kurşun, bakır hurda, hurda kablo, alüminyum hurda,ekstra demir ve sarı hurdası alımı yaparken değerinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Maçka hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız.

Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Maçka bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Maçka çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Maçka Moloz Döküm Yerleri

Maçka hurdacı tarafından alınacak her cins hurda malzemelerin işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Maçka Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden planlanan alanlara taşınır. Yıkımda anlaşmamıza göre bina molozlarının taşıma işi güvenlikle yapılmaktadır.

Maçka Nikel Hurdası Alan Yerler

Nikel hurdası içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alımı yapılırken oldukça özen ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde anot hurda nikel, nikel turbo hurda, %95 ve %99 şablon nikel hurda alımında hurda nikel piyasasından fazla ton fiyatı veriyoruz. Maçka hurda nikel alımı yapıyoruz.

Maçka Bina Yıkımı

Aynı fabrika yıkımında yaptığımız gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vb. tüm hurda eşyayı alıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm güvenlik önlemleri Çıkacak yıkım hurdası bina yıkımı yapıyoruz. Maçka kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Maçka Hurdacılar Sitesi

Maçka sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Siz dostlarımıza her haliyle yaşanabilir bir Trabzon ve olması gerektiği gibi temiz Maçka bırakmak için çok çalışıyoruz. Maçka hurdacılar sitesi on birinci blokta bulunan iş yerimizle hurda eşya alım satımı işiyle piyasada lideriz.

Maçka Hurda Cam Alan Hurdacı Firmalar

Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla sert bir yapıda olan su tutabilen inorganik amorf sert malzemelerdir. Genellikle renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, araç camı biçimlerinde hurda cam bulunmaktadır. Maçka çevresinde cam hurdası alan yerler içinde faaliyet gösteriyoruz.

Maçka Hurda Araba Alan Firmalar

Maçka hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Maçka çevresinde otomobil hurdası alıyoruz.

Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araç hurdası, hurda yük vagonu, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası gibi hurdanıza fiyat almak için hemen arayın.

Maçka 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alımı

Kullanılabilir durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alınır. Sanayi tipi restoran aletleri alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi yemek ocağı, meze reyonları, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemeniz amacı ile siz kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. Kullanılmış krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Trabzon Maçka bölgesinde kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Parti malı iç çamaşırı kumaş parçası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alımında kapınızda ödeme yapmaktayız.

Maçka ilçesinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için dilediğiniz konuma geliriz. Kilosuyla parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme satışı yapmak için buradaki telefon numarasını çok geçmeden arayabilirsiniz.

Burada yayınlanmış olan Trabzon Maçka kumaş hurdası fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Trabzon Maçka kiloyla tartıp kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Anlık Güncel Maçka Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek miktarda hurda alımında öteki firmalardan daha fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. Maçka hurdacı firmalar içerisinde hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı hurda borsasında günlük değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyatına ulaşmak sebebi ile bizi arayın. Yeni hurda krom fiyatları konulu metni okuyabilirsiniz

2.el Raf Hurdası

Bu sayfadaki Maçka 2.el raf fiyat listesini abonelerimize günlük gönderilmektedir. Raf hurda alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Maçka hurda raf satışı yapmak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle iflas eden toptancılar tarafından satılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, hurda market rafı, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf satıyoruz.

Kağıt Hurdası Alanlar

İlçede kitap, defter, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen ile hurda satıcılarına piyasadan yüksek oranda kazanma imkanı veriyoruz. Kağıt, karton hurda alımı için geliyoruz. Sitemizdeki Trabzon Maçka hurda karton ton fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz Piyasadan fazla ton fiyatı ile hurda kuşe kağıt, hurda peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alıyoruz. Maçka kağıt hurdası alan firmalar içindeki iş yerimiz hizmetleri ile ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz.

Plastik Hurda Alan En Yakın Firmalar

Maçka plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Bu sayfadaki Trabzon Maçka plastik ton fiyatını abonelerimize günlük yollamaktayız. En ideal fiyatla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Trabzon ve Maçka bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, jelatin, hurda polistren kristal fiyatları öğrenmek amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Maçka 2.El Eşya

Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile bize ait çağrı merkezi numaraları ile etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2el olarak değerlendirilebilecek durumdaki koltuk, kanepenizi kapınızdan satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile buzdolabı hurdası alımı yapan firma başlıklı sayfamızı okuyunuz Temiz sekreter koltukları, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece temin edilir. Çok ekonomik fiyatlara yeni gibi ve 2. el ev mobilyaları satabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Maçka Hurdacı

Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 13 yıldan beri geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. 7/24 açık Maçka hurdacı şirketimiz aracılığıyla günün her saatinde geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz.

Hurda Akü Alanlar

Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Biraz zaman sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası fiyatı linkine tıklayınız. Dolayısı ile firmamız ve benzeri firma bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alan tesisler içerisindedir.

En Yakın Maçka Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurdacılık olarak Maçka ilçesinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet ile sizlere en yakın hurdacı Maçka ilçesinin çevresinde servis veriyoruz. Maçka en yakın hurdacı deposu servisi ile her türlü hurda eşya alıp satmak için adresinize geliyoruz. Maçka hurdacı firması istihdamındaki personelimizle adresinizden hurda alım hizmetimiz var.

Maçka İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Her voltajda az kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alan işletmeyiz için nakit ödemeler yapmaktayız.

Maçka İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış apartman binalarından ayrılan yeni gibi 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas eden fabrikalardan edindiğimiz Müteahhitlerce kısa zaman diliminde kullanılmış olan boya tabancası, yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, harç makinesi 2.el portatif, plywood hurda bulunur.

Maçka Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak mülkün titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Trabzon Maçka fabrika sökümü yapıyoruz. İnsanların dile getirdiği biçimde kolay değildir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde başarılı bir konumdayız. Daha önce on binlerce fabrika bozum ihaleleri başarıyla yerine getirdik.

0 (535) 043 31 17