İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Lüleburgaz Hurdacı Telefonu

Lüleburgaz Hurdacı Telefonu

Yurdun dört bir köşesinden, hurda alımı yapıyoruz. Lüleburgaz bölgesi çevresinde hurda fiyatı sormak sebebi ile günün her vaktinde yönetim merkezimize ulaşabilirsiniz. En profesyonel Lüleburgaz hurdacı firma olarak profesyonel verdiğimiz hizmetleri sürdürüyoruz. Tam zamanlı Lüleburgaz hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Eşi benzeri olmayan hizmetlerimizi sunmaktayız. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Hursan Metal şirketimizle hurda alıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Kırklareli hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Lüleburgaz Hurdacı Firma

Lüleburgaz hurdacısı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Kırklareli Lüleburgaz çevresinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaktayız. Sizlerde her tür hurda satışı amacı ile hizmet numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Kırklareli merkezinin değişen ilçesi Lüleburgaz sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Lüleburgaz bölgesinde değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz. Lüleburgaz bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız. Lüleburgaz hurdacısı olarak Kırklareli ilinin her yerinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için orada bulunan araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz.

Ülkemizde senede 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin %4’ünü hurda metal, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, %27’sini plastik hurdası, yüzde onikisini cam türleri oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu paha biçilemeyen malzemelerin yüzde seksen ikisi boşa gidiyor. Bu malzemelerin piyasa değeri 1.5 milyar TL’dir. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına olan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Lüleburgaz Hurdacı Telefonu

Lüleburgaz yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer almaktadır. Bu neden ile hurda satışı yapmak nedeni ile telefonumuzu aramanız yeterlidir. Boşa zaman geçirmeden arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın. Lüleburgaz hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Lüleburgaz Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın. Güncel demir hurdası fiyat listesi istemek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Demir hurdası, dünyada çokça alınıp satılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Kırklareli Lüleburgaz toplama demir hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Firmamız Lüleburgaz bölgesinde demir hurdası ticareti yapıyor. Sizinde bildiği gibi her türden demir kapı, pencere demiri, demir trabzan için peşin ödeme yapmaktayız. Lüleburgaz çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz.

Lüleburgaz Krom Hurdası Alımı

Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Kırklareli Lüleburgaz krom ton fiyatını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatları gönderisini okumak iyi gelecektir. Gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Lüleburgaz Hurda Bakır Alan Firmalar

Sitemizdeki Kırklareli Lüleburgaz bakır hurdası ton fiyatı biraz önce güncellendi. Kırklareli Lüleburgaz bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Lüleburgaz bakır hurda fiyatları için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Bakır alan Lüleburgaz hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Lüleburgaz içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Bakır alan hurdacılar alanında geniş bilgi var.

Lüleburgaz Hurda Kurşun Alanlar

Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar yazımızı gezmelisiniz. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu için özel fiyat sunuyoruz. Lüleburgaz kurşun hurda aldığımız yerler içindedir. Bu sayfadaki Lüleburgaz hurda kurşun ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir.

Lüleburgaz Hurda Çinko Alım Satımı

Burada yayımlanan Lüleburgaz hurda çinko levha ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurda kilo fiyatı gönderisini gezmek iyi gelir. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için arayın. Lüleburgaz etrafında hurda çinko alıyoruz.

Lüleburgaz Hurda Alan Firma

Lüleburgaz kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek için topladığınız hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenizin değerinin inmesine sebep olmaktadır. Hurda zamak antimon, hurda makina, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kârlı ticaret gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda karton alımı için kapınıza geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Tonajlı hurda sarı ve kurşun hurda, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, hurda bakır, kablo alımlarında Lüleburgaz hurdacı firmalarından daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Lüleburgaz hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Lüleburgaz ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her türlü kablo hurdası alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Lüleburgaz Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Hursan Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz hurda araiş alım satımında en doğru fiyat bilgisini veriyor. Bu sebep ile Lüleburgaz hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunabilir. Aslında sarı hurda isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Sitemizdeki Lüleburgaz pirinç sarı fiyat listesi güncellenmiştir. Geniş bilgi amacıyla sarı alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz. Lüleburgaz ilçenin tümünde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç hurdalar halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Lüleburgaz hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor. Hurda satanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Lüleburgaz Kablo Hurdası Alım Satımı

Kablo alan hurdacılar hakkındaki içeriğe bir göz atın. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Konumdan hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablo almaktayız. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Ek olarak tek damar kablo, çok damarlı kablolar, enya kablolar alımında en iyi fiyat listesini biz veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Kırklareli Lüleburgaz etrafında kolayca ticareti yapılan 50% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Her nevi hurda kabloyu alan alan Lüleburgaz hurdacı arayanlar için buradayız.

Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında değerinden oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Kırklareli Lüleburgaz hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alıyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Kırklareli Lüleburgaz fare yemez kablo ton fiyatını telegram grubumuza katılanlar ile ücretsiz paylaşıyoruz.

Lüleburgaz ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Lüleburgaz hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılıyor.

Lüleburgaz Alüminyum Hurda Alımı

Sitemizdeki Lüleburgaz alüminyum hurda fiyatlarını isteyene her gün yolluyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Kırklareli Lüleburgaz alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurdacı firmamıza güvenenlerin destekleriyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Lüleburgaz ilçesinin tümünde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımı profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek alıyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her türden alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

Lüleburgaz Hurda Sac Alanlar

Lüleburgaz Kırklareli etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı talep etmek nedeniyle. Hurda sac alımı yapan işyerleri içerisindeyiz. Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda yeni üründen farksız 2.el trapez sac bulunmaktadır.

Lüleburgaz Hurda Plastik Alan Yerler

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Lüleburgaz hurda plastik alan yerler içinden ön planda olan Lüleburgaz hurdacısıyız. Bu sayfadaki Lüleburgaz naylon hurdası fiyatlarını isteyenlere güncel olarak yolluyoruz En iyi fiyatla pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Kırklareli ve Lüleburgaz ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren fiyatı edinmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Hurda Jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alıyoruz. Her türde yeni ürün gibi 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi işletmeyiz.

Lüleburgaz 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları işleri tecrübeli olduğumuz alanlardandır. Genelde kapanan kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, çelik raf hurdası, demir raflar, reyonlar, mağaza rafları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Lüleburgaz 2.el raf ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Lüleburgaz alım satımı için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Akü Hurda Alım Satımı

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarında bulunur. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü deniliyor. Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur.

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu ayrılabildiğinden hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alanlar makalemize bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme kazanları bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Lüleburgaz Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli şekilde fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında başarılı bir yerdeyiz. Uzun yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesini güvenli bir şekilde tamamladık. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. Lüleburgaz fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. İşe başlamadan yıkılacak binanın etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi gerekmektedir.

Anlık Güncel Lüleburgaz Hurda Fiyatları

Lüleburgaz hurdacı hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında her dakika güncellenmektedir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında öteki Lüleburgaz hurdacı firmalarından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. En doğru bilgiye ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Bloğumuzda bulunananlık hurda fiyatları konuya göz atın

Lüleburgaz İkinci El Endüstriyel Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Profesyonel restaurant mutfağı aletleri almaktayız. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, krom paslanmaz salata dolapları, krom paslanmaz davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, aspiratör ve benzeri sanayi tipi otel ve mutfak malzemelerini görmek amacı ile sizi depolarımıza davet ediyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Lüleburgaz Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

Hurda parça kumaş alıyoruz. Toptan mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş için yüksek fiyattan ödeme yapılır.

Lüleburgaz çevresinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem alım satımlarında yerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Kiloyla hurda pantolonluk, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız.

Sitemizde yayımlanan Lüleburgaz kumaş hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor. Kırklareli Lüleburgaz kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz.

Lüleburgaz Hurda Karton Alımı

derinden çok fiyata karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle size daha fazla kâr elde etme şansı takdim ediyoruz. Karton hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Bu sayfadaki Kırklareli Lüleburgaz karton hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz Lüleburgaz hurda kağıt alan firmalar içerisindeki firmamız ile ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz.

En Yakın Lüleburgaz Hurdacı Firma

Hursan Metal olarak Lüleburgaz bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. En yakın Lüleburgaz hurdacı deposu hizmeti ile hurda alımında adresinize geliyoruz. Lüleburgaz hurdacı olan firmamızla adresten hurda alım hizmeti vermekteyiz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Lüleburgaz genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Lüleburgaz Hurda Nikel Alanlar

Bu bölgede %95 şablon nikel – %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alıyoruz. Lüleburgaz hurda nikel alıyoruz. Bu neden ile hurda nikel alınırken elden geldiğince özen ile çalışmalıyız. Hurda nikel zehirleyebilir.

Lüleburgaz Bina Yıkımı

Yıkım gerçekleştirilirken bilinen tüm iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek binaların yeniden yapılması sebebiyle yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, sökülmüş çelik kapılar, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurdayı ücreti karşılığında alıyoruz. Çok önce fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Lüleburgaz Hurda Araba Alanlar

Lüleburgaz hurda alımında hizmet ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Lüleburgaz etrafında hurda araba alıyoruz. Lakin hurda araba vergiden düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, hurda vagon, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası alıyoruz.

Lüleburgaz Hurdacılar Sitesi

Lüleburgaz ilçesinde yaşayanlara olması gerektiği gibi güzel bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Lüleburgaz hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızın vasıtası ile atık hurda geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

7/24 Açık Lüleburgaz Hurdacı

7/24 hizmet veren Lüleburgaz hurdacı firmamız vasıtası ile haftasonu bile sektöre çalışmaktayız. 2019 yıllarından bu günlere değin hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Sizlerin verdiği kurumsallaşmayla araç gereç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz.

Lüleburgaz İkinci El İnşaat Malzemesi

Lüleburgaz yakınlarında yıkılmış iş yeri vs. binalardan elde edilen hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alıyoruz. Müteahhitler tarafından çok kısa zaman diliminde kullanılmış olan yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Bununla birlikte batan iş yerlerinden almış olduğumuz

Lüleburgaz İkinci El Ev Eşyası

Lüleburgaz bölgesinin her yerinden sıfır, 2. el masa, sandalye satıyoruz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki mobilyaları konumunuza gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alan yerler başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz Yeni gibi 2. el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak sebebiyle numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları satmak isteyenlere değerini peşin para ödüyoruz.

Lüleburgaz Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Lüleburgaz etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Lüleburgaz ilçesinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Lüleburgaz Moloz Döküm Yerleri

Lüleburgaz hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdaların bize ait fabrikaya yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra anlasmamıza göre bina molozunun nakliyesi itinalı bir biçimde yapılır. Yıkım molozları Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bildirilen alanlara taşınır.

Lüleburgaz Cam Hurdası Alanlar

Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi koruyan organik olmayan sert maddedir. Son zamanlarda rengarenk kola şişesi, sökülmüş araba camları türlerde cam hurdalar bulunmaktadır. Lüleburgaz genelinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17