İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Lapseki Hurdacı

Lapseki Hurdacı

Çanakkale Lapseki merkezinde hurda malzeme ve kullanılmış ev eşyası alımında eşyanın tutarını peşin ödüyoruz. Lapseki hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Hali hazırda Çanakkale Lapseki hurdacı firmasıyız. Ancak Lapseki merkezinde de hizmetler veriyoruz. Hursan Metal olarak Lapseki merkez her caddesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Çanakkale hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir. Hurdacı olarak hurda malzemenizi almaktayız.

Tonajlı hurda malzeme satımlarında piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Çanakkale hurdacısı olarak Lapseki meydanında hurdacılık yapıyoruz. Her çeşit hurda alımında öncüyüz. Lapseki hurdacı firmaları arasında lider konumdayız.

Güncel Lapseki hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. Lapseki ilçesi yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan şirketiz. Lapseki şehir merkezinin her tarafında sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz.

Çanakkale Lapseki Hurdacısı

Lapseki hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Çanakkale Lapseki çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit kurşun hurdası satmak amacı ile telefonumuzu tuşlamalısınız. Çanakkale ilinin sempatik ilçesi Lapseki ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Çanakkale Lapseki ilçe merkezinde değil, tüm illerde hizmet veriyoruz. Lapseki genelinde faaliyet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğine yarar sağlamaktayız. Lapseki hurdacı olarak Çanakkale ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için müsait hurda nakliye ekibimizi yönlendirmekteyiz.

Yurdumuzda 1 senede 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıpsal atık atılmaktadır. Bu atık malzemenin %27’sini plastik hurdası, %4’ünü metal hurdalar, %43’ünü kağıtlar, yüzde on ikisini hurda camlar gibi atıklardan oluşuyor. Aksi gibi, bu atıkların %82’si yok oluyor. Çöpe atılan malzemeler senede Türkiye’yi 1 milyar altı yüz yetmiş milyon Türk Lirası zarara uğratmaktadır. geri dönüşümcüleri ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun çevreye zararının önüne geçiyor.

Çanakkale Geri dönüşüm doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi yeterli gözüksede nüfusla beraber tüketimde her geçen gün artıyor. Hurdaların geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarır. Böylece doğal kaynakları geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Metal cevherlerinin madenlerden çıkartılıp işlenmesi zordur. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanıyor. Hurda madenlerin dönüştürülmesi 90/100 çok az az olacaktır.

Lapseki Hurdacı Numarası

Lapseki hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Lapseki hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içinde yer alır. Boş yere süre geçirmeden arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyatları öğrenmek nedeni ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Krom Hurdası Alım Satımı

Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Lapseki krom hurdası kilo fiyatı günceldir. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatları konusunun linkine tıklayınız.

201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır.

Lapseki Hurda Alan Firmalar

Hurda sarı almak için yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar içerisindeyiz. Lapseki adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Topladığınız hurdaları hemen elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın kıymetini düşürüyor. Çanakkale Lapseki hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurdası, kablo, bakır, hurda kurşun,çinko hurda, demir hurda alımlarında yukarısında fiyat teklifleri sunuyoruz. Lapseki hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Lapseki Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Her türden alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız.

İş yerimize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurda ticareti yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

Çanakkale Lapseki alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Lapseki alüminyum ton fiyatları güncelliğini koruyor. Müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün gelişiyoruz. Lapseki ilçesinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında tartımı müşteriyle birlikte yapmaktayız.

Lapseki Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Lapseki hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yapmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Bu sayfadaki Lapseki sarı pirinç kilo fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler konulu içeriği inceleyin. Lapseki ilçesinin her yerinde hurda sarı alıyoruz. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş almaktadır.

Aslında sarı hurda olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden dolayı hurda sarı deniliyor. Bu sebep ile Lapseki sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Lapseki Kablo Hurda Alan Hurdacı

İçerisindeki iletkenin türüne göre ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızda bulunan Çanakkale Lapseki ttr kablo hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Çanakkale Lapseki hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alım satımına öncülük yapıyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı isteyenler bizi arayabilir. Anlık sayfamızda bir süre önceden paylaşılmış hurda kablo alan yerler makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Lapseki hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Lapseki hurdacı firması olarak özellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alıyoruz.

Çünkü Hursan Metal olarak sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz. İlaveten hurda fare yemez kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo alanlar için büyük önem taşır.

Bununla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası için piyasanın üstünde fiyatı veriyoruz. Satıcılarda kolayca toplanan %40 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz.

Lapseki kablo hurdası alıyoruz. Kapıdan hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

Lapseki Çinko Hurda Alanlar

Lapseki ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Lapseki hurda çinko levha kilo fiyatını isteyene saat başı ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan yerler yazısına mutlaka göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

Lapseki Hurda Bakır Alım Satımı

antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Lapseki bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayınız. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Lapseki içerisinde hurda bakır alıyoruz. Buradaki Lapseki yanık bakır hurdası ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır. Çanakkale Lapseki hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Lapseki hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadına varın.

Demir Hurda Alımı

Anlık güncel demir hurda fiyatları edinmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalemizi ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı konusunda bilgi almak amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız.

Hurda demir, dünya genelinde çokça satılan metaller içerisindedir. Buradaki Lapseki ekstra demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir ev kapısı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Hursan Metal Çanakkale Lapseki ilçesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Lapseki çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Kurşun Hurdası Alımı

Cami kubbe kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak sebebi ile telefon numaralarımızı tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Çanakkale ile Lapseki hurda kurşun alımı için iyi fiyatı verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Çanakkale Lapseki hurda kurşun ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun alım satımı linkine tıklamalısınız.

Sac Hurda Alanlar

Lapseki çevresinin tamamında hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, satmak sebebiyle arayın. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Kiler tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası vardır.

Az Kullanılmış Jeneratör Alan Firma

Her voltajda yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Çalışmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alımı yapıyoruz.

En Yakın Lapseki Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Lapseki çevresinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Lapseki en yakın hurdacı firması ismi ile hurda alırken gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Lapseki hurdacı sitesi firmamızla adresten her türde hurda atık alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetimizle atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Lapseki bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

Hurda Karton Alım Satımı

Kağıt, karton hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Çanakkale Lapseki hurda kağıt, karton ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde hurda satmak isteyenlere daha yüksek kazanma şansı iletiyoruz. Lapseki kağıt hurdası alan yerler içerisindeki Hursan Metal ile ticaret yaparak hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alım satımı yapmaktayız.

2.el Hurda Raf

Hurda depolama rafları alıyoruz. Bu yazıda yayınlanan Lapseki ikindi el raf hurdası fiyat listesini dileyenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Hurda raf alan yerler makalemize bir göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Lapseki 2.el raf hurdası alım satımı nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el market rafları satıyoruz.

Cam Hurda Alımı

Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan yapıdaki sıvıları geçirmeyen amorf sert bir maddedir. Bu dönemde şeffaf kırılmış araba camları, kola şişesi cinslerde cam hurdaları yüksek miktarda geri dönüştürülüyor. Lapseki genelinde cam hurdası alan hurdacılar arasında yer almaktayız.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. En güncel fiyata hurda mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır. Çanakkale ve Lapseki ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, polistren fiyatları sormak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Lapseki hurda plastik alan firmalar içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Çanakkale Lapseki plastik kilo fiyatını isteyene her gün yolluyoruz.

Anlık Lapseki Hurda Fiyatları

Lapseki hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatları an be an değişkenlik göstermektedir. Sayfamızdaki yeni hurda fiyatları yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında öteki hurdacılardan yüksek fiyatlar sunuyoruz. En güncel fiyata ulaşabilmek için bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araba Hurdası Alan Hurdacı

Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Lapseki çevresinde hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz.

Lakin araç hurdası vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası, hurda vagon, ağır hasarlı araç hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Lapseki Hurdacı Firması

7/24 açık Lapseki hurdacı firması firmamız vasıtasıyla günün her saatinde sektöre çalışmaktayız. Neredeyse iki bin altı yıllarından bugünlere kadar hurdacılığa hizmete devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği kurumsallaşmalarla alet sayımızı geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz.

Lapseki İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alanlar

Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, restoran tipi kuzine, dinlendirici, evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb lokanta ve restoran tipi mutfak aletlerini görmek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el restoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. Temiz durumda lokanta tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alınır. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamızı arayabilir.

Parça Kumaş Alanlar

Buradaki Lapseki kumaş hurdası ton fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Spota düşmüş hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için telefonlarımızı şimdi arayınız. Lapseki bölgesinin her yerinde hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem alımları için adresinize gelmekteyiz. Çanakkale Lapseki kilo ile tartıp kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

Hurda kumaş firesi alıyoruz. Defolu hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş için peşin ödeme yapılır.

Lapseki Bina Yıkımı

Lapseki kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yeniden inşa edilecek iş yerlerinin tekrar imar edilmesi sebebi ile yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımında istenilen iş güvenliği önlemleri Üst tarafta fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vs. her türde hurdayı ücreti karşılığında alıyoruz.

Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları amacıyla bulunur. Akü hurdası alan yerler bölümünü okusanız iyi bir iş yaparsınız. Bu yüzden Lapseki hurdacısı Hursan Metal gibi şirket içinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir.

Lapseki Fabrika Bozumu

Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Güvenilir bir biçimde fabrika yıkım işi yapıyoruz. Sektörde bol miktarda fabrika bozum ihaleleri tamamladık. Lapseki fabrika sökümü işi uzun yılların deneyimine sahibiz. İşe başlamadan önce yıkılması teklif edilen imalathanenin detaylı biçimde incelenmesi gerekir.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur. Lapseki etrafında yıkılmış market binalarından ayrılan yeni ayarında 2.el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı alıyoruz.

Lapseki Nikel Hurda Alan Fabrikalar

Dolayısı ile hurda nikel alındığında elimizden geldiğince hassas hareket edilmelidir. Çanakkale Lapseki bölgesinde hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Lapseki hurda nikel alıyoruz.

2.El Eşya

Kullanılmış sekreter koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alınır satılır. Piyasasından fiyatlara yeni, 2.el mobilyalar satabilirsiniz. Yeni gibi ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebiyle bizlere ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi evinize gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası fiyatları başlıklı makaleye ulaşınız

Klima Hurda Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Lapseki bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Lapseki çevresinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar arasındadır.

Lapseki Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurda eşyanızın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Lapseki Belediyesi Fen İşleri tarafından planlanan arazilere boşaltılır. Yıkımda anlaşmaya göre molozun taşınması itina ile yapılmaktadır.

Lapseki Hurdacı Sitesi

Lapseki hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmamızın vasıtasıyla hurda eşya alımı ve satımı yapmaya başladık. Lapseki OSB Organize Sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Gençlere şimdiden daha yaşanılır bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz. Sırf bu çeşit malzemeleri alıyor değiliz.

0 (535) 043 31 17