İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kuruçesme Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Kuruçesme Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Beşiktaş hurdacı firma olarak en yüksek fiyatlarla hurda alıyoruz. Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız.

Beşiktaş Kuruçesme mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Kuruçesme mahallesinde hurdacısı olarak hurda malzemenizi alıyoruz Şu an Beşiktaş firmasıyız. Elbette ki Kuruçesme mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

Güncel Beşiktaş Kuruçesme hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir. Avrupa yakası Beşiktaş Kuruçesme ilçesinin her tarafında olduğu gibi hurda almak amacıyla yerinize profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Kuruçesme mahallesinin tümünde ikinci el eşyalar ve hurda için eşyanızın tutarını piyasadan daha iyi fiyatla ödüyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal olarak İstanbul Beşiktaş ilçesinde hurda malzeme alıyoruz.

Beşiktaş Kuruçesme Mahallesi Hurdacı Firma

Beşiktaş bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda kablo satmak sebebi ile iş yerimizi aramalısınız. Beşiktaş hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık yapıyoruz. Kuruçesme hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Beşiktaş merkezindeki, Kuruçesme mahallesi sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Avrupa Yakası Kuruçesme mahallesinde güvenilir bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Beşiktaş Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklimlere vereceği zararın önüne geçiyor.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlıdır. Bazıları yeterli miktarda bulunsada nüfusla birlikte insanlığın doğal kaynaklara ihtiyacıda her gün artmaktadır. Hurda madeni geri dönüşümü doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltındaki kaynakları çocuklarımıza saklıyoruz.

Beşiktaş Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir cevherin ocaklardan çıkartılıp işlenmesi zordur. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok az az olacaktır.

Türkiye’de her yıl bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık ortaya çıkıyor. Bu atık malzemenin yüzde on ikisini cam hurdası, yüzde dört kadarını metal hurdalar, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde 27’sini plastik hurdaları oluşturuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin dörtte beşi dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu atıklar bir yılda Türkiye’yi 1.6 milyar Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Geri dönüşümcüler ülkemizi zarara uğratan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Kuruçesme Hurdacı Telefonu

Beşiktaş Kuruçesme mahallesi adresten hurda alımı hurda alım satımı faaliyetleri sürdürdüğümüz mahalleler arasında yer almaktadır. İstanbul Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurdacı telefon numarasını unutmayın Bu yüzden hurda satmak sebebi ile firmamızı aramanız yeterlidir. Boş yere zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı nakite çevirebilirsiniz. Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Kuruçesme Hurda Çinko Alım Satımı

Kuruçesme mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Beşiktaş Çinko hurdası alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kuruçesme Mahallesinde Sac Hurda Alan Yerler

Hali hazırda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Hurda sac alımı yapıyoruz. Kuruçesme bölgesinde hurda sac levha, sac hurda varil, oluklu sac galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Depo tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Kuruçesme Hurda Alanlar

İstanbul Beşiktaş Kuruçesme mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alıyor. Hurda alüminyum almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz.

Zamak hurda, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Kuruçesme mahallesinde adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz.

Kuruçesme Bakır Hurdası Alanlar

İstanbul Beşiktaş Kuruçesme bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda bakır alan Beşiktaş Kuruçesme hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alım satımı yapıyoruz. Beşiktaş Hurda bakır konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Kuruçesme hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Kuruçesme bölgesinde bakır hurdası alıyoruz.

Kuruçesme Hurda Krom Alan Hurdacılar

Nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Beşiktaş Krom hurdası alan hurdacılar gönderisini iyi olacaktır. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Kuruçesme mahallesinde krom hurdası satmak için arayabilirsiniz

Oldukça sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Kuruçesme Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Beşiktaş ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki hurda alüminyum içeriği inceleyebilirsiniz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek alıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz.

İstanbul Beşiktaş Kuruçesme hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla daha hızlı büyüyoruz.

Kuruçesme Mahallesi Hurda Demir Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklamalısınız. Hursan Metal İstanbul Beşiktaş Kuruçesme bölgesinin her caddesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Kuruçesme mahallesinin tamamında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Güncel hurda demir fiyat listesi için Beşiktaş Kuruçesme hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası, Kuruçesme mahallesi genelinde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içerisindedir.

Kuruçesme mahallesi Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

İstanbul Beşiktaş Kuruçesme hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti yapmaktadır. Aslında sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Pirinç sarı hurdası alanlar başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz.

Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana türleri bulunabiliyor. Kuruçesme bölgesinde sarı hurdası almaktayız. Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bu neden ile Beşiktaş Kuruçesme hurda sarı alanlar içindeyiz.

Kuruçesme Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Kuruçesme mahallesinde kurşun hurdası alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kubbe kurşunu alımı yapıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor.

Kuruçesme Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

Hurda kablo içerisindeki bakır teller sebebiyle kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar hemen arayın. Beşiktaş Kuruçesme bölgesinin her yerinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız.

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten fare yemez kablo hurdası için telefon edebilirsiniz. Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit antikron kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Beşiktaş Kuruçesme hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler içeriği inceleyin. İstanbul Beşiktaş Kuruçesme mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Çünkü sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo alım satımı sırasında anlık fiyatı biz veriyoruz. Satıcılarda bolca ele geçen 50% bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kuruçesme Kağıt Hurda Alım Satımı

Kuruçesme mahallesinde kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki Hursan Metal ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Hurda kağıt alım satımı için geliyoruz. Piyasadan fazla fiyata hurda karton bardak, kuşe kağıt, hurda gazete, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alan yerler arasındayız. Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alımında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle sizlere çok daha yüksek kâr elde etme avantajı takdim ediyoruz.

Kuruçesme Mahallesinde Hurda Cam Kırığı Alanlar

Kuruçesme Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Kuruçesme bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Beşiktaş Kuruçesme mahallesi çevresinde en fazla alınıp satılan hurdalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kuruçesme Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre bina molozunun taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Hursan Metal tarafından alınan tüm hurda metallerin depomuza nakliyesi ücretsiz yapılır. Molozlar Beşiktaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

Kuruçesme Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Kuruçesme mahallesinde hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurdacı firmasıyız. En avantajlı fiyatla hurda pet şişe, naylon poşet, hurda damacana kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, kırkambar plastik hurda almaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Avrupa Yakası Beşiktaş Kuruçesme mahallesinde plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuruçesme Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

Her türlü 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart almak sebebiyle telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Beşiktaş Kuruçesme içinde çok az kullanıldığı her halinden belli olan, 2.el salon takımı satın alabilirsiniz. Kısa süre 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi yerinden satın alıyoruz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, öğrenci masası bulunmaktadır.

Kuruçesme Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi sıfır gibi 2.el jeneratör satılır.

Kuruçesme Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Ara sıra Kuruçesme çevresinde hurda araç alım hizmetleri veriyoruz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı araç hurdası, vagon hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, hurda motor satışı yapmak için istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Kuruçesme Fabrika Bozumu

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Beşiktaş Kuruçesme mahallesi fabrika sökümü yapıyoruz.

Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika bozumu ihaleleri tamamladık. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan mülkün titizlikle dolaşılarak gerekli araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olur. Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

Kuruçesme Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu tür hurdaları alıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun. Beşiktaş Kuruçesme hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda tesisimizle sektörde hizmet ediyoruz. Çocuklara iyi bir Beşiktaş Kuruçesme oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Kuruçesme Mahallesi Akü Hurda Alan Firma

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurda alanlar yazısını gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Atıl aküler içindeki kurşun içeren sıvı ayrıştırıldığından hurdacılar için değerlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Araçlarda enerji kaynağı bulunuyor. Dolayısı ile Beşiktaş Kuruçesme mahallesi hurdacısı şirketimiz ve benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir.

Kuruçesme 2.El İnşaat Malzemeleri

Beşiktaş Kuruçesme yakınlarında yıkılmış elbiseci ve benzeri binalardan alınan sıfır ayarında 2. el pimapen pecere, kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Bunun ile birlikte batmış şirketlerden satın aldığımız İnşatlarda boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç pompası az kullanılmış portatif, ikinci el plywood bulunur.

7/24 Hurda Alan Kuruçesme Mahallesi Hurdacı

7/24 açık Kuruçesme mahallesinde hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü açığız. 2019’dan bu günlere kadar hurdacılıkla hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlerin verdiği tecrübelerle makine parkurumuzu çoğaltarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Kuruçesme Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatına ulaşmak sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdaların alımında piyasa fiyatlarından fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Beşiktaş Kuruçesme hurdacı hurdacılık esnasında uygulanılan fiyatlar her saat değişmekte.

Kuruçesme Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler benzeri her cinste hurda malzemeyi almaktayız. Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin gerektiği bir şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımlarda gerekli iş güvenliği önlemleri Hurda bina yıkım işi yapıyoruz.

Kuruçesme Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu bölgede %95 nikel şablon – %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Beşiktaş Kuruçesme mahallesi nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alımında oldukça özenli hareket etmeliyiz.

Kuruçesme Mahallesine En Yakın Hurdacı

Hursan Metal hurda alım firması olarak Beşiktaş Kuruçesme mahallesinde hurda malzeme alıyoruz. Beşiktaş Kuruçesme en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda malzeme tartımı yapmak için adresinize ekiplerimizi yolluyoruz. Bu şekilde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Beşiktaş Kuruçesme bölgesinde hizmetler ediyoruz. Kuruçesme hurdacı şirketi içindeki ekiplerimiz ile kapıdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Kuruçesme İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla batan kasaplardan temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el market rafları satıyoruz. Hurda raf Beşiktaş Kuruçesme satın almak nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17