İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Kürtün Hurdacı Hurda Fiyatları

Kürtün Hurdacı Hurda Fiyatları

Gümüşhane Kürtün hurdacı firmalar içerisinde lider konumdayız. Kürtün merkezi yakınlarında hurdacı firmasıyız. Gümüşhane Kürtün hurdacı firması olarak her türden hurda malzemenizi alıyoruz. Hursan Madencilik olarak Kürtün çevresinde hizmet veriyoruz. Kürtün merkezinin her sokağında az kullanılmış eşyalar ve hurda alıyoruz. Gümüşhane Kürtün ilçesi Kürtün merkez hurdacı firma olarak Kürtün merkezi çevresinde hizmet ediyoruz.

Gümüşhane hurdacıları içerisindeki firmamız Hursan Madencilik hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Güncel Gümüşhane Kürtün hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaktayız. Normalde Gümüşhane Kürtün hurdacı firmalar içerisindeyiz. Ancak Kürtün merkezinde de hizmetler veriyoruz. Tonajlı miktarda hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. Gümüşhane hurdacı olarak Kürtün merkezinin tümünde hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda satışı sebebiyle arayabilirsiniz. Kürtün çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile profesyonel ekip gönderiyoruz.

Kürtün Hurdacı Firma

Kürtün hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kürtün merkezinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda karton satışı nedeniyle telefon numaramızı tuşlamalısınız. Gümüşhane ilinin eşsiz ilçesi Kürtün sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kürtün ilçesinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Kürtün hurdacı olarak Gümüşhane genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın alım satımı için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Kürtün merkezinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek insanlığın faydasına çalışıyoruz.

Ülkemizde senelik yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Boşa giden atıl malzemenin yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, %4’ünü madenler, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde onikisini cam hurdaları oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların 4/5 boşa gidiyor. Bu malzemelerin piyasa değeri 1.57 milyar Türk Lirası’dir. Hursan Madencilik boşa giden bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak için çalışmaktadır.

Kürtün Hurdacı Telefon Numarası

Gümüşhane Kürtün hurdacı telefonu bu sayfanın içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Gümüşhane Kürtün her çeşit hurda alım satımı hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakite çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık fiyatları sormak amacı ile numaralarımızı aramanız gereklidir.

Kürtün Krom Hurda Alan Hurdacı

Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar makalesine kesinlikle göz atın. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Burada paylaşılan Kürtün hurda krom ton fiyatlarını isteyenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır.

Kürtün Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Bu sayfadaki Kürtün hurda alüminyum fiyat listesi dün güncellenmiştir. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz.

Gümüşhane Kürtün alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız. Kürtün bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını profesyonelce yapmaktayız. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu yapıyoruz.

Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için aramanızı bekliyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz.

Kürtün Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacılar

Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Gümüşhane Kürtün hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu sitede bulunan Kürtün hurda sarı ton fiyatını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır. Hurda sarı alan yerler içerikli metni okuyabilirsiniz. Kürtün ilçenin tümünde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Hursan Madencilik hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Gerçekte hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. Bu sebeple Kürtün hurda sarı alanlar içindeyiz.

Kürtün Kablo Hurda Alımı

Gümüşhane Kürtün hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımı yapıyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Kürtün elektrik kablosu ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Müşterilerde kolayca ele geçen Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Her yerden tek damar hurda kablo almaktayız. Hurda kablo alanlar konulu makaleye bir göz atabilirsiniz. Gümüşhane Kürtün hurdacı firması olarak genellikle hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu, antigron kablolar alıyoruz. Fakat enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyat listesini veriyoruz. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur.

Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kürtün hurdacı firmayız. . Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Gümüşhane Kürtün ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek ton fiyatını veriyoruz.

Kürtün Çinko Hurda Alanlar

Kürtün ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Kürtün çatı söküm çinkosu ton fiyatları güncellendi. Çinko hurda alan yerler konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla sayfasının linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı için arayabilirsiniz.

Sac Hurda Alanlar

Müştemilat tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depomuzda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası vardır. Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız. Kürtün ilçesinin her yerinden hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru, alımı nedeniyle arayınız.

Demir Hurdası Alım Satımı

Hatırlatmak isteriz her nevi demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar bağlantısının linkine tıklamalısınız. Demir, Kürtün ilçe genelinde bol miktarda bulunan metaller arasında bulunmaktadır. Sitemizdeki Gümüşhane Kürtün extra demir hurda kg fiyatını telegram grubu üyelerine bedelsiz ulaştırıyoruz. Anlık hurda demir fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı yazımıza bakmak istersiniz. Hursan Madencilik Gümüşhane Kürtün ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Kürtün çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz.

Kürtün Hurda Alım Satımı

Hurda kablo alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Kürtün yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı şimdi nakite çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenizin kıymetinin düşmesine sebep olur. Zamak hurdası, makina artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre hizmetler sunmayı ilke edindik.

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Gümüşhane Kürtün hurdacı firması olan Hursan Madencilik hurdacılık her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarında fiyat listesi sunuyoruz. Kürtün hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu için yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Kurşun kullanılan eski madenlerden biridir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun alan hurdacılar paylaşımımızı dolaşmalısınız. Kürtün kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Gümüşhane Kürtün hurda kurşun ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Kürtün Bakır Hurda Alanlar

Kürtün bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır alan Kürtün hurdacı iş yerimizi acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır boru, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan yerler konumuzda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bu sayfadaki Gümüşhane Kürtün soyma bakır hurdası fiyat listesini abonelerimize her gün ulaştırmaktayız. Gümüşhane Kürtün bakır hurda alan yerler içindeyiz. Kürtün bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz.

Hurda Cam Kırığı Alanlar

Son zamanlarda şeffaf meşrubat şişesi, araç camı şeklinde hurda camlar bulunuyor. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıda bulunan suları tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Kürtün çevresinde cam hurda alan firmalar içerisinde bulunmaktayız.

Kürtün Akü Hurda Alan Firmalar

Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Hurda akü alan hurdacı firma linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile iş yerimiz gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir. Aküler başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz.

Kürtün Hurda Beyaz Eşya

Titizlikle kullanıldığı belli olan 2. el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki mobilyalarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinesi alan hurdacı başlıklı yazımıza ulaşabilirsiniz Yeniden farkı olmayan 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Makul fiyatlara sıfır gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, öğrenci masası alınır.

Klima Hurdası Alanlar

Kürtün çevresinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Kürtün ilçesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Kürtün Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların depomuza nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Kürtün Belediyesi’nce önceden belirlenen alana boşaltılır. Yıkımda müşteriyle anlaşmamıza göre bina molozlarının nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır.

Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdası alımında elden geldiğince dikkat ile davranılmalıdır. Kürtün hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede %95 ve %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

2.el Hurda Raf

Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla kapanan işyerlerinden elde ettiğimiz market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza rafları arasından seçilen yeni durumdaki 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kürtün hurda çelik raf ton fiyatlarını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı linkine tıklayın. Raf hurdası Kürtün satışı yapmak sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kürtün Hurda Kumaş Alan Firmalar

Toptan pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik alımı için bizi hemen arayabilirsiniz. Kürtün kilosu ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

Buradaki Kürtün hurda kumaş fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Kürtün ilçesinde hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem alım satımlarında yolladığınız yere gelecek ekibi oluşturduk.

Spota düşmüş hurda penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaşı, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı alıp satıyoruz. Kürtün ilçesinin tümünde hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapılmaktadır.

2. El Restaurant Aletleri Alan Yerler

Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi kuzine, aspiratör, evye, bakır davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz. 2.el tabak kurutma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi ikinci el restoran mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Temiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alıyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı

Sanayi tipi sıfırdan farksız 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Kürtün Hurda Araba Alan Firma

Kürtün hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazen Kürtün etrafında hurda araba alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, vergiden düşürülmüş hurda otomobil, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor .

En Yakın Kürtün Hurdacı Telefonu

Kürtün hurdacı olan firmamız ile kapınızdan hurda alımına devam ediyoruz. En yakın Kürtün hurdacı hizmetlerimizle her türden hurda malzeme alıp satarken bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Hursan Madencilik hurda alım firması olarak Kürtün çevresinde hurda satımı yapmaktayız. Bu sebeple atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Kürtün etrafında servisler veriyoruz.

Kürtün Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenilir bir şekilde fabrika söküyoruz. Kürtün Gümüşhane fabrika söküm işi yılların deneyimine sahibiz.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında ünlü olduk. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak tesisin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Uzun zamandır binlerce fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik. Yıkım işi yapanların anlattığı şekilde kolay değildir.

Kürtün Plastik Hurdası Alımı

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri vardır. En yüksek fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız.

Kürtün plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Kürtün hurdacısıyız. Sayfamızdaki Gümüşhane Kürtün naylon hurdası kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Gümüşhane il Kürtün bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir.

Kağıt Hurdası Alanlar

Avantajlı kilo fiyatlarıyla kuşe kağıt hurdası, karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar içinde en hızlı kilo fiyatını biz sunmaktayız. Bölgenin her yerinde 1. hamur beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle sizlere çok daha yüksek miktarda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kürtün karton hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük göndermekteyiz Kürtün kağıt hurdası alan yerler içindeki iş yerimiz sunduğu hizmetler ile matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatı talep edebilirsiniz.

Kürtün 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda yük asansörü, boya makinesi, harç makinesi, alçı karıştırma mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Kürtün yakınlarında yıkılan apartman vb binalardan ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Ayrıca kapanan iş yerlerinden almış olduğumuz

7/24 Açık Kürtün Hurdacı Firması

7/24 açık Kürtün hurdacı firması şirketimiz aracılığıyla haftasonları dahil atık hurda alıyoruz. Sektörün bahşettiği kurumsallaşmayla teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz üzere 25 yıldır hurda alım yapmaktayız.

Kürtün Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Yıkım esnasında bilinen tüm tedbirler Kürtün kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yenilenecek dairelerin yenilenerek inşa edilmesi için yıkım işlerini sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız gibi ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz.

Kürtün Anlık Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyatına erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarda hurdaların alım satımında daha fazla teklifler veriyoruz. Kürtün hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında anlık güncellenmektedir.

Kürtün Hurdacılar Sitesi

Kürtün hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızın iş birliği ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Her haliyle yaşanır bir Gümüşhane Kürtün için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sırf bu cins malzemelerinizin alım satımını yapıyor değiliz. Kürtün organize sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17