İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Küre Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Küre Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Kastamonu Küre bölgesinde hurda eşyalarınızın resimlerini göndermek amacı ile istediğiniz saat yönetim merkezimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Tam zamanlı Kastamonu Küre hurda fiyat listesi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. En hızlı Küre hurdacı firması olarak hız kesmeden büyümekteyiz. Ülkemizin bütün mahallelerinde, her nevi hurda alımı yapıyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Yüksek tonajlı hurda alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Kastamonu hurdacı olarak Küre ilçesinde hizmet ediyoruz.

Küre Hurdacı Firma

Küre bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizde her tür kağıt hurdası satışı sebebiyle bizi aramalısınız. Küre hurdacı firması olarak Kastamonu genelinde her türlü hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda malzemenizin alımı için yakında bulunan hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Küre hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kastamonu Küre etrafında eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Kastamonu ilinin gözde ilçesi Küre 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kastamonu Küre için değil, tüm ilçelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Küre Hurdacı Numarası

Küre hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Küre hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu sebep ile hurda malzeme satmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız gereklidir. Hemen arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz.

Küre Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Küre adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdalarınızı çok zaman kaybetmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin değerleri düşebilir.

Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda paslanmaz alımı için evinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Küre hurdacı firması olan Hursan Metal hurdacılık her tür krom hurdası alıyor. Tonajlı sarı hurda ve toplama demir, bakır, çatı minare kurşunu, hurda kablo, çinko, alüminyum alırken fiyatlar sunmaktayız. Küre hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz.

Küre Krom Hurda Alan Hurdacılar

Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Küre hurda krom kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda fiyatları bölümümüze göz gezdirmek istemelisiniz. Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor.

Küre Çinko Hurda Alımı

Burada yayımlanan Küre çatı söküm çinkosu kg fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda alım satımı paylaşımına bir göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Küre bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Küre Sarı Hurda Alanlar

Bu sebep ile Küre hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Kastamonu Küre hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor.

Sayfamızdaki Kastamonu Küre hurda sarı pirinç ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Hursan Metal şirketi tüm bu hurdaların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Küre ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Aslında sarı hurda diye adlandırılmış hurda çeşidi varolmamıştır.

Küre Bakır Hurda Alımı

Sayfamızdaki Küre soyma bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Kastamonu Küre hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Küre bakır hurdası kilo fiyatı için firmamızı arayınız. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır hurdası alan Küre hurdacı telefonunu şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alıyoruz. Küre içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Küre Hurda Demir Alan Firma

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalesini gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Demir, yer kabuğunda en çok çıkarılan metaller içerisinde yer almaktadır. Sitemizde yer almakta olan Küre hurda demir kg fiyatı az önce güncellenmiştir. Küre ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hursan Metal Küre ilçesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Unutmayın ki her nevi demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alımı yapılır.

Küre Kablo Hurdası Alımı

Müşterilerde çoğunlukla toplanlanan %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin parayla ödüyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu alıyoruz. Ek olarak hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı teklif ediyoruz. Kastamonu Küre ilçesinde hurda kablo alıyoruz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir. Çünkü Hursan Metal adıyla sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılmaktadır. Ek olarak çok damarlı hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Daha geniş bilgi edinmek amacıyla hurda kablo içeriğe göz gezdirebilirsiniz. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Kastamonu Küre elektrik kablosu ton fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz yollamaktayız.

Kablo hurdaları içindeki bakır sebebi ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Her çeşit hurda kablolar alan alan Küre hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Küre hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımına liderlik ediyoruz. Küre hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablolar, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

Küre Kurşun Hurdası Alımı

Doğada cevher halinde elde edilen metal kurşun gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun kilo fiyatı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Küre hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz ilçeler arasındadır. Bu sayfada yayınlanan Küre hurda kurşun fiyatlarını talep edenlere bedelsiz göndermekteyiz. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu alırız. Metal kurşun eski madenlerden biridir.

Küre Sac Hurdası Alımı

Şu anda yeni gibi 2. el trapez sac bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz. Küre çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek amacıyla arayabilirsiniz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Küre Alüminyum Hurda Alım Satımı

Şirketimize duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı Küre hurdacılık firmaları arasındayız. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör ticareti için arayın. Kastamonu Küre alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizdeki Küre alüminyum kg fiyatı güncellenmiştir. Sayfamızdakialüminyum alan hurdacı metne göz atabilirsiniz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac almaktayız. Küre ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımında hurda tartımını güvenle yapmaktayız.

Güncel Küre Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında piyasasından yüksek fiyatlar tavsiye ediyoruz. Küre hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar saatlik olarak değişiyor. En doğru kilo fiyatlarına ulaşmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Yeni hurda krom fiyatları içeriğiyle yazılmış makaleyi okuyun

Küre 2. El Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Sanayi tipi sıfırdan en ufak farkı bulunamayan 2.el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.

Küre Karton Hurdası Alanlar

İlçenin tümünde hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra özen sayesinde size daha çok oranda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz. Kastamonu Küre kağıt hurda alanlar içerisindeki şirketimiz hizmetleriyle toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Küre hurda karton aldığımız yerler arasında yer alıyor. Buradaki Kastamonu Küre hurda karton ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Avantajlı fiyata bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası alan yerler içindeyiz.

Küre Hurda Nikel Alım Satımı

Bu sebeple hurda nikel depolanırken elden geldiğince hassas hareket etmeliyiz. Küre nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Kastamonu Küre çevresinde turbo nikel, anot nikel hurda, %95 şablon nikel ve %99 şablo nikel hurdası alımında piyasanın üstünde ton fiyatı veriyoruz.

Küre Hurdacılar Sitesi

Sizin gibi eşsiz dostlara yaşanabilir bir Kastamonu ve olması gerektiği gibi yaşanılır Küre bırakmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Küre hurdacılar sitesi sekizinci blokta bulunan firmamızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

Küre Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen tüm tedbirler Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurdanızı piyasa fiyatına almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Küre kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken dairelerin istenildiği bir biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz.

Küre Kullanılmış Lokanta Malzemesi Alanlar

2.el sanayi tipi lokanta malzemeleri almaktayız. Temiz durumda buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, restoran tipi bulaşık makinaları alınır. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurutma makinesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü üç kapaklı dolap satanlar bizimle irtibat kurabilir. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü meykap vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Küre Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Kumaş hurdası almaktayız. Küre etrafında viskon kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize geliriz. Parti malı poplin kumaş kırpıntı, hurda çamaşır kumaşı, kumaş topu, spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alım satımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Defolu gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Küre kilo ile tartıp kumaş hurda alan firmalar içerisinde en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfada yayımlanan Kastamonu Küre hurda kumaş kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız.

En Yakın Küre Hurdacı Telefonu

En yakın Küre hurdacı firması adı ile her cinsten hurda alırken bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Hursan Metal olarak Küre çevresinde hurda alıyoruz. Bu neden ile atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Küre çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Küre hurdacı firması olan firmamız ile konumdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

Küre 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapanan iş yerlerinden satın almış olduğumuz Yıkılan elbiseci vs. binalardan kenara ayrılan yeni ayarında 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapenler satanlar içindeyiz. Şantiyelerde yük asansörü, harç pompası, alçı makinesi, boya makinesi 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Küre Klima Hurda Alımı

Hurda klima Küre çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Küre etrafında klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Küre Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre molozun taşıma işleri güvenlikle yapılır. Yıkım molozları Küre Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce planlanan araziye boşaltılır. Küre hurdacı tarafından alınan her türlü hurdanın iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

Küre Fabrika ve Makine Sökümü

İnsanların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem değildir. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik. Küre fabrika sökümü işi yapıyoruz. Öncelikle sökülecek iş yerinin incelikle gezilerek uygun ekipmanların ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur.

Küre Hurda Akü Alan Hurdacı

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında kullanılıyor. Akü hurda alanlar yazımızı dolaşmak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur.

Küre İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle resterasyon yapan pastaneler tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, ürün reyonları, hurda demir raflar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Küre hurda çelik raf fiyatları bugün güncellendi. Raf hurda alan hurdacı yazımızı incelerseniz muhteşem olacaktır. Küre 2.el hurda raf satın almak amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Küre Hurdacı Firma

7/24 açık Küre hurdacı olan firmamızla cumartesi-pazar dahil sektöre çalışıyoruz. Akıp giden senelerin sağladığı kurumsallaşmalarla alet sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 1996’dan bugüne geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz.

Küre Hurda Plastik Alımı

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri vardır.

Küre plastik hurda alımı yapanlar içinde lider konumdaki Küre hurda deposuyuz. Sayfamızda yer almakta olan Küre hurda naylon ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz Kastamonu şehri Küre bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda fiyatı istemek sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen alım satım işleri yapmaktayız.

Küre Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Küre hizmet veriyoruz. Bazen Küre bölgesinde hurda araba alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araç, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, vagon hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Küre İkinci El Ev Eşyası

Titizlikle 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarını dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat verilmektedir. Detaylı bilgilere amacı ile bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı konulu paylaşımımızı ziyaret ediniz Ederinden fiyata sıfır ve ikinci el yemek odası takımı satabilirsiniz. Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek için telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, personel masaları, öğrenci koltukları almak amacıyla mobil telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Küre Cam Hurdası Alanlar

Küre çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Son zamanlarda şeffaf ve renkli kırılmış araba camları, süt şişesi şekillerinde cam hurdaları baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki suları geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

0 (535) 043 31 17